زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۷:۴۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

چگونه رتبه یک کنکور شویم/ مصاحبه با رتبه ۵۱ هوش

ارسال:
۲۳ خرداد ۱۳۹۳, ۰۳:۲۹ ب.ظ
با سلام خدمت همه مانشتی ها

یه مدت پیش از من خواسته شد که یه مصاحبه تو مانشت بذارم. سوالات را دیدم و یه نگاهی هم به مصاحبه های بقیه بچه ها انداختم ولی راستشو بخواهید اصلا به دلم نچسبید. حس کردم چیز خوبی توی مصاحبه ها دستگیر آدم نمیشه. نهایتش بحث منابع هست و بقیه اش خیلی خوب نیست. به همین خاطر تصمیم گرفتم به جای جواب دادن به سوالات مصاحبه مانشت، یه ریتم دیگه از مصاحبه که همراه با راهنمایی باشه را درست کنم و اینجا قرار بدم. به نظرم اینجوری بهتر باشه.

عنوان این موضوع و متنی که نوشتم را رتبه یک شدن انتخاب کردم چون من برای رتبه یک میخوندم که بنا به دلایلی نشدم. مهمترین دلیل هم اشتباهاتی بود که خودم انجام دادم و تمام این اشتباهات را در این مصاحبه گفتم تا همه بدونند که چه اشتباهاتی ممکنه در مسیر کنکور انجام بدن.

شاید در جایگاهی نباشم که بخوام مشاوره بدم، نصیحت کنم و یا متنی در مورد رتبه خوب آوردن بنویسم ولی همونطور که بعضی ها برای کمک به من وقت گذاشته بودند، من هم وظیفه خودم دونستم که به مانشت و اعضای اون همه جوره در حدی که در توانم باشه کمک کنم.
متنی که نوشتم حدود ۷۰ صفحه شده. زیاده ولی همه مواردی که تو ذهنم بود را گفتم. کسانی که قراره امسال دوباره کنکور بدید، حتما بخونید. قول میدم مفید باشه Wink

فایل زیر را در همین باب نوشتم که امیدوارم خوشتون بیاد. سعی کردم طبق سوالات مصاحبه، در مورد تمام جوانب کنکور مثل برنامه ریزی، منابع، کنترل، مشکلات و خیلی چیزهای دیگه صحبت کنم. هر چند به دلیل کمبود وقت و مشغله کاری نتونستم خیلی خوب تدوینش کنم ولی تا جایی که امکان داشت سعی کردم غلط نداشته باشه، از لحاظ گرامری خوب باشه و مطالب را هم به صورت خودمونی به کسی که میخونه برسونم. اگر کمبودی داره همین جا عذر خواهی میکنم.

امیدوارم بتونم با این متنی که نوشتم، سهم کوچکی در موفقیت شماها داشته باشم
با تشکر
مسعود عباسیان

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

فایل‌(های) پیوست شده
One.pdf
اندازه فایل: ۱/۳ MB

New LifeHeart
۱۵۸
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatemeh69 , aria , Aliteh , mahyamk , mohaddeseh70 , nazanin92 , نازین , explorer , ka arman , newsoftware11 , mostafa122 , iMohammad , mrsh1372 , mohammad.ardeshiri , ramin333 , نارین , anonetumer , iammiti , pooyaa , neda_Network , saranipedram , tayebe68 , M a h d i , iApp , tabassomesayna , fz_916 , fulgent , mazy , maryam parvini , zahra_ce87 , سودابه م , NP-Cσмρℓєтє , h_kh , jparisa , Pure Liveliness , narges-g , nazanin2020 , computerman , mshelman , shamim_s , azsx , nlp@2015 , Ametrine , niyayesh.r , student_92 , sahar salehi , mehdi.m2 , Good! , masoomeh_s , bahman2000 , asiehmohammadian , sand , fa_shinobi , Mänu , fse , pezhman.m-AI , kaviresabz , alirezad , homa , sanahin , احسان مومنی , neda_software , Victoria , matt2007 , n_amiry , Fatemeh , tiran22 , reyman , nina69 , مهرانگیز , ریحان , S - Is , virtual girl , p_farhadi , fsi2013 , k_111 , mrm.sary , eng_majid , friends , elahe-comp , hnarghani , hamid88 , hirsa2010 , Parisa-SH , ACM , neda.h , agh42778 , M0TRIX , akilis , عاطفه پارسا , nazi takpar , s-s , eris.199105 , Amir V , Bahar_HS , somaieh_hassani , ana9940 , m450ud , reliable , نیکا , Morris , nazanin_sh , Pakniat , e2000 , fzpakzad , اورین , mr_asadi , RMO , Golden Goals , zahra 67 , Mahsash , masooome , هلاله , neda R , mjs2 , yamahdi , رتبه۱سال۹۴ , osprey , 10:30 , SaMiRa.e , mhr.ash , mzha , MShariati , gilva , maniye , ashena1 , chaka , golche70 , S.AB , @lirez@ , shahin_cr7 , elenaghasemi , Elena_71 , mint07 , آرمانا , neda20 , Ms. Saba , HamedNet , arman1993 , sandbad.ae90 , shishabori , anika , alieye , mousavinasab , asterah , csharpisatechnology , A V A , elham joon , s.h5102 , pouran , SepidehP , sama2010 , a.oxe50 , p kh , mahsa4 , نیمانوری , tabassom93 , zobde , sh7/12 , Mohandes_70 , arg89 , feryal94 , sahar bano , ahmad88 , foru , Time , faezehtt , Iman_k26 , tiradan , ahrmb , farhadariaei , hamedcan , SEVES , mahmoudinik , so@ , Hera , Imankhani , danial_atash , alika , abasi_masome2000 , reyhaneh64 , software94 , ezra , ziba.O , miss msv66 , d_felfelak , star313 , K@online , Hamed_H8 , hossein_89 , nargesITgirl , fo-eng , masoudpz , mahshid.fateh , Ariyanic , takexpert , kimiagar , phontom , Samy , parastoo70 , Reg2net , Dream_high , faraaz_mb , یگان , Omn1990 , atiyeee , Happiness.72 , NICEGIRL , Goli.Raad , سیبا , mary2011 , بنفشه , uniqueboy , Nina777 , mym , kingmax , flowerirani , majidz , afsan_legend , IT.girll , sixsixsix , hmd1 , FAM , tohidi4503 , signal+ , minahosseini , viase , shirin0101 , saeedssn , neghab001 , abolfazl pepco , marjan sadat , deep-romance , smasoud , simorgh , DANEiL , RASPINA , haveking , MajidNasiri , parazit , amnhck123 , mmm1374 , mohammadrs11 , zahra1991 , negarin_
ارسال:
۲۳ خرداد ۱۳۹۳, ۰۳:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ خرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۴۴ ب.ظ، توسط fatemeh69.)
خیلی خیلی ممنونم ازتون. بسیار مفید بود.
اتفاقا می خواستم یه همچین کاری بکنم اما الان دیدم خیلی از چیزهایی که می خواستم بگم رو گفتید.
ممنون از شما وقتی که گذاشتید تا این فایلو تهیه کنید
و ممنون بابت بابت این که اطلاعاتتون و دراختیار دیگران می ذارید

ای آموزنده ی توانا به من علمی بیاموز که سودمند باشد و مبارک
تا از آن چراغی بسازم که راه را به من نشان دهد ودر آن راه تو را بجویم و دیگران را به سوی تو بخوانم
ای راهنمای گمراهان.
محمد مهدی رسولی
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: masoud67 , MShariati , رها-مکانیک
ارسال:
۲۳ خرداد ۱۳۹۳, ۰۳:۵۰ ب.ظ
RE: چگونه رتبه یک کنکور شویم/ مصاحبه با رتبه ۵۱ هوش
(۲۳ خرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۴۸ ب.ظ)fatemeh69 نوشته شده توسط:  و ممنون بابت بابت این که اطلاعاتتون و دراختیار دیگران می ذارید
خواهش میکنم. وظیفه است. به امید اینکه همه برای رتبه یک بخونند.

New LifeHeart
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mrm.sary
ارسال:
۲۳ خرداد ۱۳۹۳, ۰۴:۲۰ ب.ظ
خیلیییی ممنووووووووووون از وقتی که گذاشتین و ممنون بابت راهنمایی هاتون
خیلییی مفید بود Blush
۷۰ صفحه رو ی نفس خوندم مرسیییی Smile
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: masoud67 , zahra_ce87 , Happiness.72
ارسال:
۲۳ خرداد ۱۳۹۳, ۰۴:۳۴ ب.ظ
سلام.ممنون.زحمت کشید.

رفت
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: masoud67 , sahar bano
ارسال:
۲۳ خرداد ۱۳۹۳, ۰۷:۳۵ ب.ظ
بابا دمت گرم با اینکه کتابیه واسه خودش ولی اصلا کسل کننده نیست خیلیم مفید و عالی.موفق باشی.

گـــــر تـخـم مــرغـی بــا نـیـروی بـیـرونــی بـشـکـنـد ، پــایـان زنــدگـی‌ اســت .
ولــی اگــر بــا نـیـروی داخـــلی بـشـکـنـد ، آغـــاز زنــدگــی‌ اســت .
بــهـتـریـن چــیـزهــا (و بــزرگـتـریــن تـغـیـیـرات) هـمـیـشـه از درون آغــاز مــی‌شـــونـد .
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: masoud67 , mahyamk
ارسال:
۲۳ خرداد ۱۳۹۳, ۰۷:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ خرداد ۱۳۹۳ ۰۷:۳۸ ب.ظ، توسط masoud67.)
(۲۳ خرداد ۱۳۹۳ ۰۴:۲۰ ب.ظ)mahyamk نوشته شده توسط:  ۷۰ صفحه رو ی نفس خوندم مرسیییی Smile
شما کلا قید کامپیوتر را بزنید و با این استعداد برید شنا و غواصی . Big Grin

(۲۳ خرداد ۱۳۹۳ ۰۷:۳۵ ب.ظ)fimen نوشته شده توسط:  بابا دمت گرم با اینکه کتابیه واسه خودش ولی اصلا کسل کننده نیست خیلیم مفید و عالی.موفق باشی.
ممنون. دیگه وقت نداشتم که بیشتر روش کار کنم و گرنه خیلی بهتر از این میشد.

New LifeHeart
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mahyamk , رتبه۱سال۹۴
ارسال:
۲۳ خرداد ۱۳۹۳, ۰۸:۱۰ ب.ظ
Lightbulb RE: چگونه رتبه یک کنکور شویم/ مصاحبه با رتبه ۵۱ هوش
همینطوریشم عالی شده .استعداد روانشناسی و خودشناسی خوبی هم داریدBig Grin
ویروسیه که من و خیلی ها درگیرشیم و این پی دی اف شما شفاست.مغسی

گـــــر تـخـم مــرغـی بــا نـیـروی بـیـرونــی بـشـکـنـد ، پــایـان زنــدگـی‌ اســت .
ولــی اگــر بــا نـیـروی داخـــلی بـشـکـنـد ، آغـــاز زنــدگــی‌ اســت .
بــهـتـریـن چــیـزهــا (و بــزرگـتـریــن تـغـیـیـرات) هـمـیـشـه از درون آغــاز مــی‌شـــونـد .
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: masoud67
ارسال:
۲۳ خرداد ۱۳۹۳, ۰۸:۲۳ ب.ظ
خیلی جالب بود از همه مهمتر خلاقیتتونSmile

رسول خدا (صلی الله علیه و آله) : هر مومنی بمیرد و یک ورق کاغذ از او بماند که دانشی بر آن باشد آن ورقه روز قیامت میان او و دوزخ حائل و مانع شود و خدای تبارک و تعالی به هرحرفی که در آن کاغذ نوشته شهری در بهشت به او دهد که هفت برابر دنیا باشد. امالی صدوق صفحه ۳۷
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: masoud67 , mshelman , آرمانا
ارسال: #۱۰
۲۳ خرداد ۱۳۹۳, ۰۸:۲۷ ب.ظ
(۲۳ خرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۲۵ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  صفحه ۶۹، خط یکی مونده به آخر، اون منم Big Grin
تو و افشین جاتون صفحه اول بود ولی یه تغییراتی دادم و تشکرات رو بردم صفحه آخر Big Grin

New LifeHeart
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , izadan11
ارسال: #۱۱
۲۳ خرداد ۱۳۹۳, ۰۸:۳۰ ب.ظ
من پیشنهاد میکنم این فایلو بزارن توو ارشیوی جایی هرکی میاد تو مانشت اول اینو بخونه، عااااااالیییییییی
انقدر که ریز به ریز برنامه درسی داده شده، دقیقا دنبال چنین چیزی بودم
مرسی آقای عباسیان

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: masoud67 , Bahar_HS
ارسال: #۱۲
۲۳ خرداد ۱۳۹۳, ۰۸:۳۱ ب.ظ
ممنون دوست عزیز
بسیار عالی بود
موفق باشین

You can't reach any skills without hardworking
Maybe you fall
You shouldn't give up
You should stand
and
Try again and again...
۰
۰
ارسال: #۱۳
۲۳ خرداد ۱۳۹۳, ۰۸:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ خرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۴۷ ب.ظ، توسط Masoud05.)
خیلی جالب بود.
انگار داشتم مصاحبه خودم رو میخوندم Big Grin
شرایط کار تو یه شرکت با حقوق کم، انگیزه های علمی، متد خوندن و برنامه ریزی جزء به جزء حتی لایتنر ، گرایش تحصیلی، اسم تون و ۶۷ی بودن ... Big Grin

بهتون تبریک میگم . انشاالله موفق باشید Smile

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۱
۰
ارسال: #۱۴
۲۳ خرداد ۱۳۹۳, ۰۸:۴۷ ب.ظ
(۲۳ خرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۴۵ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  خیلی جالب بود.
انگار داشتم مصاحبه خودم رو میخوندم Big Grin
شرایط کار تو یه شرکت با حقوق کم، انگیزه های علمی، متد خوندن و برنامه ریزی جزء به جزء حتی لایتنر ، گرایش تحصیلی، اسم تون و ... Big Grin
بهتون تبریک میگم . انشاالله موفق باشید Smile
منم پارسال مصاحبه شما رو خونده بودم و ازش استفاده کردم. شما هم موفق باشی

New LifeHeart
۱
۰
ارسال: #۱۵
۲۳ خرداد ۱۳۹۳, ۰۹:۵۰ ب.ظ
ایدهی جالبیه. خیلی خوبه ک زیاده.
کم کم میخونمشBig Grin
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  خواندن گروهی کنکور دکتری هوش ۹۹ Lootus ۹ ۷,۷۴۵ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  مصاحبه با رتبه ۵۱ آی تی و تجارت و ۷۷ شبکه و امنیت Rehe1994 ۵ ۶,۲۶۰ ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: arashi300
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۳,۹۳۵ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۴۳۴ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  مصاحبه امیرکبیر و علم و صنعت farzin_null ۰ ۲,۲۸۳ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: farzin_null
  انتخاب رشته و مصاحبه دکترا هوش مصنوعی۱۴۰۰ ۱neda ۴ ۳,۵۱۱ ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  حل تمرین شدن و مصاحبه دکتری siiib70 ۱ ۳,۲۱۰ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
Smile مصاحبه با رتبه ۱۹ امنیت و شبکه pouya47 ۲۴ ۲۲,۲۷۹ ۰۷ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: saharitst
  مصاحبه دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی Happiness.72 ۹۸ ۱۰۸,۳۵۵ ۰۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali001100
  چگونه این خطا را موقع اجرای sql server 2014 رفع کنم ؟ farahnaz ۲ ۲,۵۹۲ ۱۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: farahnaz

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close