زمان کنونی: ۲۹ اسفند ۱۴۰۲, ۰۲:۳۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

RASPINA
(یا امام رئوف)
یا امام رئوف

تاریخ ثبت نام: ۰۵ دى ۱۳۹۲
تاریخ تولد: مخفی (۳۳ ساله)
زمان محلی: ۱۹ March 2024 , 02:34 PM
وضعیت: آفلاین

مقبولیت: ۷۰/۹+
۱۹۰
۲۲

اطلاعات انجمن RASPINA
آخرین بازدید: ۱۶ مهر ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
کل ارسال‌ها: ۱,۹۱۱ (۰/۵۱ ارسال در روز | ۰/۵۲ درصد از کل ارسال‌ها)
(یافتن تمامی موضوع‌هایافتن تمامی ارسال‌ها - )
مدت زمان آنلاین بودن: ۳ هفته, ۱ روز, ۲۰ ساعت, ۵ دقیقه, ۱۰ ثانیه
اعتبار: ۴۷ [جزییات]

اطلاعات تماسِ RASPINA
وب‌ سایت:
ایمیل: ارسال یک ایمیل به RASPINA.
پیام خصوصی: ارسال یک پیام خصوصی به RASPINA.
شماره‌ی ICQ:
شناسه‌ی AIM:
شناسه‌ی Yahoo:
شناسه‌ی MSN:
اطلاعات اضافی درباره‌ی RASPINA
مکان زندگی شما:
رتبه کنکور ارشد؟:
دانشگاه کارشناسی:
وضعیت: فارغ التحصیل کارشناسی ارشد
دانشگاه کارشناسی ارشد:
دانشگاه دکتری:
گرایش: تجارت الکترونیک
لینک مصاحبه با مانشت:

امضای RASPINA
فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...

نظرهای کاربران
 gogooli (21 خرداد ۱۳۹۹ در ۱۰:۲۶ ب.ظ)
خیلی ممنون بابت اعتبار Smile
 MarkLand (02 فروردین ۱۳۹۹ در ۰۲:۰۶ ب.ظ)
ممنون دوست عزیز Smile
 MarkLand (11 آذر ۱۳۹۸ در ۰۹:۲۶ ب.ظ)
خوبی از خودتونه Smile
 αɾια (۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ در ۰۲:۴۰ ب.ظ)
بابت همون عکسِ غذا Confused
 αɾια (۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ در ۱۰:۲۵ ب.ظ)
راسپینا جونی ببخجییید ConfusedHeart
 αɾια (۰۲ مهر ۱۳۹۷ در ۱۲:۴۳ ق.ظ)
باز پاییز است، اندکی از مهر پیداست
حتی در این دوران بی مهری باز هم پاییز زیباست
مهرتان قشنگ ، پاییزتان مبارک...
 NP-Cσмρℓєтє (۰۶ اسفند ۱۳۹۶ در ۱۲:۳۷ ق.ظ)
RASPINA,
خواهش میکنم من که قسمتم نشد اگه رفتید التماس دعا
 RASPINA (22 دى ۱۳۹۶ در ۱۱:۵۳ ب.ظ)
(۲۲ دى ۱۳۹۶ ۰۱:۵۷ ب.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  از آدمایی که راهکار موفقیت رو پیدا کردن ولی فقط می‌خوان تنهایی موفق باشن و راهشو به کسی نگن خوشم نمیاد! |: بابا مگه از تو چی کم می‌شه که دست یکی رو بگیری؟ فکر می‌کنی کسی جات رو می‌گیره؟ اگه اینطوری فکر می‌کنی که خیلی بدبختی...

اینکه جلوی یه آدم تازه‌کار، ضعیف و امیدوار به پیشرفت هی از واژه‌های فنی دهن پر کن استفاده کنی که مثلا بقیه فکر کنن خیلی خفنی و یادت بره که دو سال پیش کی بودی و کجا بودی و حالا با رفتن تو یک شرکت و دانشگاه فرضا معتبر، هی بیای "من من" کنی و نقطه‌ای که توش ایستادی رو دست‌نیافتنی نشون بدی و ناامیدش کنی، افتخار نیست. اینکه خودت رو بگیری و پیامش رو بخونی و از قصد ۳۰ روز بعد اونم با دو کلمه که توش جواب سلام هم نیست پاسخش رو بدی افتخار نیست، هرچقدر هم که قوی و نخبه و باهوش باشی بازم افتخار نیست، آدم خجالت می‌کشه از دیدن این آدم‌ها و رفتارها...

غره مشـــو ز جاه مجازی به اعتبـار؛
کاین جاه را به نزد خدا اعتبار نیست ...
(امیرخسرو دهلوی)
 salam5 (06 شهریور ۱۳۹۶ در ۱۲:۰۹ ق.ظ)
RASPINA, خیلی خیلی ممنونم دوست خوبم، Smile
 RASPINA (07 تیر ۱۳۹۶ در ۱۱:۱۳ ب.ظ)
RASPINA,
ممنون خواهر گلم
 فاطمه سلیمانی (۰۷ تیر ۱۳۹۶ در ۱۱:۰۲ ب.ظ)
می خواستم بهت اعتبار بدم با سیستمم نتونستم عزیزم
به خاطر مهربونیت و درک بالایی که داری
 RASPINA (07 تیر ۱۳۹۶ در ۱۰:۵۵ ب.ظ)
(۰۶ تیر ۱۳۹۶ ۱۱:۲۷ ب.ظ)shahlaj نوشته شده توسط:  
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 فاطمه سلیمانی (۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ در ۱۱:۲۶ ب.ظ)
سلام ، ممنون دوست عزیزم
 RASPINA (03 فروردین ۱۳۹۶ در ۱۰:۲۶ ب.ظ)
این متن عالیه:
(۰۳ فروردین ۱۳۹۶ ۱۲:۳۱ ق.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  من فکر می‌کنم که ما ایرانی‌ها استعداد خاصی در شروع‌های عالی ولی پایان‌های بد داریم؛
خیلی‌ها این آخرا می‌برن ولی همین مسئله می‌تونه واسه هر آدم هوشمندی به یک فرصت و انگیزه تبدیل بشه که به جای اینکه خودش به دسته بازنده‌ها اضافه بشه، اتفاقا بیاد و با کلی انرژی بیشتر حتی از خیلی از اون افرادی که تاحالا بیشتر ازش کار کردن هم جلو بزنه! می‌گن کسب مدال طلای افراد تو دوی صد متر المپیک بیشتر بر اساس قدرت فیزیکی بدنشون هست ولی تو دوی استقامت چیزی که نقش مهم‌تری رو داره هوش افراده، ممکنه اونی که آخرسر مدال طلا رو می‌گیره اون اوایل بین بقیه دوندگان آخر یا اون وسطا باشه اما نهایتا وقتی بقیه داره انرژی‌شون تحلیل می‌ره میاد با یک حرکت طوفانی و انفجاری بقیه رو جا می‌زاره و اول می‌شه! کنکور هم دقیقا شبیه به دوی استقامته؛

از همین الان شما ۳۶ روز یعنی ۸۶۴ ساعت زمان تمیز و دست نخورده در اختیار دارین، ۸۶۴ ساعت خیلی هستا! حتی اگه ۱/۳ رو کنار بزاریم (واسه خواب و...) ۵۷۶ ساعت مفید داره، یعنی ۱۶ تا کلاس ۳۶ ساعته کامل می‌شه توش برگزار کرد! الان دیگه باید کوبید و رفت جلو، بدون نگاه به تقویم، بدون نگاه به عقربه‌های ساعت، بدون توجه به استرس‌های بازنده‌های مسیر، بدون وقت تلف کردن (اینترنت و تلویزیون و...)، کسی که می‌خواد برسه دیگه واسش "آخر هفته‌ست یکم استراحت کنم" و "ساعت ۱۰ شب شده ببندم کتابو" و... معنی نداره؛ انقدر درجه یک و عالی کار می‌کنه و حتی دو ساعت بیشتر می‌مونه از برنامه خودش هم جلو می‌زنه که حتی اگه یه روز دیر از خواب بیدار شد یا خدای نکرده مریض شد دیگه استرس براش به وجود نمیاد، واقعا چقدر آدم احساس اعتماد به نفس و آرامش می‌کنه اگه اینطوری باشه، اصلا کِیف می‌کنه از این همه عالی بودن و بازدهی شگفت‌انگیز... [تصویر:  smile.gif]
 ezra (09 آبان ۱۳۹۵ در ۰۱:۳۰ ق.ظ)
RASPINA,
علیک سلام
ممنون مچکر . انشالله روزی شما هم بشه
 آیلا (۰۳ آبان ۱۳۹۵ در ۰۸:۴۷ ب.ظ)
مرسییییییییی ممنونم
 آیلا (۰۳ آبان ۱۳۹۵ در ۰۸:۴۷ ب.ظ)
مرسییییییییی ممنونم
 آیلا (۰۲ آبان ۱۳۹۵ در ۰۳:۱۲ ق.ظ)
سلام عزیزم، یه بار برام دعا کردی به خواستم رسیدم
میشه این دفعه هم برام خیلی دعا کنی
مرسی
 Milestone (27 شهریور ۱۳۹۵ در ۱۰:۴۶ ب.ظ)
ممنونم؛
امیدوارم حالا که شما پیش‌زمینه لازم رو دارید این فرصت رو به سادگی از دست ندید و با یک روحیه عالی دوباره استارت بزنید و هر روز قوی‌تر و قوی‌تر بشید. اینکه دارای تجربه هستید و خصوصا اینکه با قلبتون طراحی وب رو دوست دارید، یعنی همین الان از خیلی از افراد جلوتر هستید، اما دوست داشتن خالی کافی نیست، نیاز به "عمل" داریم.

پی‌نوشت: انجامش بدید.
 NP-Cσмρℓєтє (۲۶ تیر ۱۳۹۵ در ۱۱:۳۲ ق.ظ)
یهو دلمان تنگ شد گفتم یادی کنم! Big Grin
راسپینای عزیز هرجایی سلامت و خندان باشی! Heart

You can't send a comment to this user because your usergroup can't send comments.

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close