زمان کنونی: ۲۹ اسفند ۱۴۰۲, ۱۰:۳۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

Morris
(داره مانشتی ها رو بالا می بره)
داره مانشتی ها رو بالا می بره

میزان هدیه: ۴۷۰۰۰ تومان
پاسخ درست: ۳۰ سوال
تاریخ ثبت نام: ۰۱ دى ۱۳۹۱
تاریخ تولد: مخفی (۳۷ ساله)
زمان محلی: ۱۹ March 2024 , 10:33 AM
وضعیت: آفلاین

مقبولیت: ۲۰۶/۷+
۴۰۹
۱۱

اطلاعات انجمن Morris
آخرین بازدید: ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ۰۲:۵۱ ق.ظ
کل ارسال‌ها: ۶۶۹ (۰/۱۶ ارسال در روز | ۰/۱۸ درصد از کل ارسال‌ها)
(یافتن تمامی موضوع‌هایافتن تمامی ارسال‌ها - )
مدت زمان آنلاین بودن: ۱ هفته, ۲ روز, ۱۹ ساعت, ۱۹ دقیقه, ۱ ثانیه
اعتبار: ۱۷ [جزییات]

اطلاعات تماسِ Morris
وب‌ سایت:
ایمیل: ارسال یک ایمیل به Morris.
پیام خصوصی: ارسال یک پیام خصوصی به Morris.
شماره‌ی ICQ:
شناسه‌ی AIM:
شناسه‌ی Yahoo:
شناسه‌ی MSN:
اطلاعات اضافی درباره‌ی Morris
مکان زندگی شما: Lugano, Switzerland
رتبه کنکور ارشد؟: ۸۳
دانشگاه کارشناسی: صنعتی شاهرود
وضعیت: دانشجوی دکتری
دانشگاه کارشناسی ارشد: شهید بهشتی
دانشگاه دکتری: Università della Svizzera italiana
گرایش: مهندسی نرم‌افزار
لینک مصاحبه با مانشت: https://manesht.ir/forum/thread-24374.html

نظرهای کاربران
 fo-eng (31 فروردین ۱۳۹۴ در ۰۳:۱۶ ب.ظ)
سلام. عذر می خوام میشه به من در انتخاب موضوع کمک کنید. با تشکر.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 mohammaad (19 آبان ۱۳۹۳ در ۰۳:۱۲ ب.ظ)
با سلام
با توجه به تغییر ضرایب دروس هوش
تخصصی و مشترک ضریب دو و زبان و ریاضی ضریب یک چه پیشنهادی دارید خواهشن کمکم کنید زبانم صفر هستش و همچنیین در تمام دروس دیگه تازه میخواهم شروع کنم بخونم قبلا هیچی نخونده ام نه تابستون نه مهر پایه ام هم ضعیفه آیا امیدی به دانشگاه هایی برتر مثل شریف و امیرکبیر و تهران و... هستش

بخشیید اول این برنامه خوبه یا نه

از ۱۷ آبان تا ۳۰ آبان ۲۵ درصد اول / از ۱ آذر تا ۱۴ آذر ۲۵ درصد دوم / و از ۱۵ آذر تا ۲۱ اذر ۵۰ درصد اول

از ۲۲ آذر تا ۵ دی ۲۵ درصد سوم / و از ۶ دی تا ۱۹ دی ۲۵ درصد چهارم/ از ۲۰ دی تا ۲۶ دی ۵۰ درصد دوم

از ۲۷ دی تا ۱۰ بهمن ۱۰۰ درصد اول این طبق برنامه پارسه پیش میرم اگه برنامه ای دیگه مد نظرتون هستش پیشنهاد بدهید .
در تمام دروس من ضعیفم ولی میخواهم به هدفم برسم من تلاشم رو میکنم هر چی خدا خواست نتیجه اش رو
یا این برنامه یک برنامه دیگه به ذهنم رسید از الان تا آخر اذر همه ی دروس رو یک دور بخونم و دی ماه فقط تست بزنم و نصف بهمن ماه تا روز ازمون رو مرور خلاصه نویسیها نظرتون این برنامه خوبه یا این بخشیید اول این برنامه خوبه یا نه
برای گسسته گریمالدی میخونم / آمار پارسه /هوش راهیان ارشد / مدار الکتریکی پوران / محاسبات عددی پوران / ریاضی مهندسی جذف /زبان عمومی کتاب زهرا اهنگر لغات مهم سال های گذشته رو اورده + گرامر هاش / سیستم عامل حقیقت / نظریه پوران پورمحقق / منطقی پوران .ساختمان داده و الگوریتم بین پوران و سی ال ار اس موندم میتونم توی این وقت کم بخونمش یا نه +۶۰۰ تست قدسی / معماری پوران /

ممنون میشم کمکم کنید و اینکه در فاصله ی بین دو ازمون با کدوم روش پیش برم هفته ی اول همه ی دروس رو بخونم و هفته ی دوم تست بزنم و یا اینکه هفته ی اول شش درس بخونم و تست بزنم و هفته دوم شش درس دیگه و یا اینکه نه روش دیگه ای پیشنهاد میکنید ممنون میشم کمکم کنید.با سپاس
 Jooybari (16 آبان ۱۳۹۳ در ۰۱:۲۶ ب.ظ)
سلام. Morris جان کجایی؟
 The BesT (23 شهریور ۱۳۹۳ در ۱۲:۴۴ ب.ظ)
سلام.جناب موریس.خوب هستید؟
قبولیتون تبریک میگم.
شما گرایشتون معماری کامپیوتر هست؟چه دروسی این ترم بهتون ارائه دادند؟
 fatemeh69 (04 شهریور ۱۳۹۳ در ۰۵:۱۶ ب.ظ)
ممنون از شما
به شما هم تبریک می گم
ان شاالله همیشه موفق و سربلند باشید
 Amoojan (03 شهریور ۱۳۹۳ در ۰۱:۵۳ ق.ظ)
مهندس همکلاسی شدیم که! Big Grin
 sarah_azd (23 خرداد ۱۳۹۳ در ۱۲:۰۰ ق.ظ)
لطفا بازدید کنید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 yaser.b (19 خرداد ۱۳۹۳ در ۱۲:۴۲ ق.ظ)
سلام
ورودتون به جمع مدیران تبریک میگم
 m@hboobe (18 خرداد ۱۳۹۳ در ۱۰:۱۸ ق.ظ)
سلام
ممنونم بابت ارسالی که در تاپیک موسسات داشتید. بعضی ها فقط منتظرند دیگران برخلاف نظراتشان صحبت کنن تا اونو هدف قرار بدن !
من دلخور از این جور ادمها نیستم. مانشت قبلا حاشیه کم داشت حرفهای جانبی که تبدیل به بحث بشن کم داشت در عوض همه به همدیگه بدون چشم داشت کمک میکردند ولی الان .. !
 newsoftware11 (11 خرداد ۱۳۹۳ در ۱۲:۵۴ ب.ظ)
داداش بنظرت معماری از چی بخونم؟
پورانو که بلدمBig Grin
بنظرت پترسون چطوره؟
 aamitis (08 خرداد ۱۳۹۳ در ۱۲:۰۹ ق.ظ)
از زحماتتون سپاسگزارم
 Behnam‌ (۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ در ۰۲:۰۹ ق.ظ)
سلام جناب.
آقا یکی از بچه‌ها به چیزی که من گفته بودم در مورد مقایسه بر اساس تراز شبهه وارد کرد که البته حرفشون درست هم بود، منتهی فکر کنم دقت داشتید که من عرض کردم تخمینی هست. بله هر سال تراز یک رتبه فرق می‌کنه ولی موضوع اینه که نفر اول پارسال عالی زده بود و باعث شده بود ترازها بره بالا، ولی امسال مثل پارسال نیست و ترازها مقداری اومده پایین. مثلاً تراز نفر ۱۰۴ معماری پارسال که ۶۱۷۵ بود امسال شده حدود ۵۹۹۰ شده و نفر ۱۶۴ پارسال که ۵۸۸۰ بود امسال شده حدود ۵۶۳۵/ یعنی تراز معماری کم شده. برای نرم‌افزار هم همینطور و نفر اول امسال ترازش کمتر از پارسال هست. در نتیجه اتفاقاً وضعیت شما نسبت به اونی که پارسال تراز شما رو داشته بهتر هم هست و انشاالله در عمل همین خواهد بود.
 Riemann (25 اردیبهشت ۱۳۹۳ در ۰۱:۴۸ ق.ظ)

Riemann (24 اردیبهشت ۱۳۹۳ در ۰۹:۲۸ ب.ظ)
سلام جناب موریس، اون لیست قبولی ها به دستتون رسید؟ مربوط به پارسه؟
 azad_ahmadi (17 اردیبهشت ۱۳۹۳ در ۱۲:۲۰ ق.ظ)
سلام. تبریک از بابت مدیر شدن.
موفق و پایدار باشید.
 maryam.raz (16 اردیبهشت ۱۳۹۳ در ۱۱:۲۷ ب.ظ)
مدیرشدنتون مبارک
 SaMiRa.e (16 اردیبهشت ۱۳۹۳ در ۰۷:۳۵ ب.ظ)
سلام
ورودتون به جمع مدیران تبریک میگم Smile
 Jooybari (16 اردیبهشت ۱۳۹۳ در ۰۶:۳۹ ب.ظ)
سلام. خوش آمدی!
 fimen (23 فروردین ۱۳۹۳ در ۰۸:۳۳ ب.ظ)
با سلام
یه سوال داشتم:
[دوستان کسی میدونه بودجه بندی سوالات علوم کامپیوتر ۸۸ به بعد چطوریه؟؟
 Breeze (01 اسفند ۱۳۹۲ در ۰۸:۲۹ ب.ظ)
من کاری نکردم .. فقط وظیفه بود .. یک دنیا ممنون از شما به خاطر همکاریتون ..
ان شا الله پیگیری ها به کمک شما دوستای عزیز جواب بده ...

You can't send a comment to this user because your usergroup can't send comments.

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close