زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۲۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

چگونه رتبه یک کنکور شویم/ مصاحبه با رتبه ۵۱ هوش

ارسال: #۶۱
۲۵ خرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۱۸ ب.ظ، توسط دوباره فرید۲.)
ببخشید دوست عزیز من اجازه دارم جزوه شما را نقد کنم؟
چون اینجا وقتی از یه نفر سوال جدی میپرسیم یا دلیلی واسه حرفاش را میپرسیم متهم میشیم به اینکه بهش توهین کرده ایم و یه مدیر هم هستند که اگه موافق با نظر اون فرد باشه آدم را بن میکنه یا جلوی ارسالهاش را میگیره.

من قبلش یه سوال میپرسم:
واقعا" فکر میکنید اگه شما همه آنچه را پیش بینی کردین و موانع خودتون در نظر گرفتید انجام میدادین، رتبه یک میشدید.؟
کنکور ارشد هر سال روند یکسانی نداره و تغییر رتبه ها گاهی بواسطه این ایجاد میشه که بعضی خودشان را به رویه های آزمایش شده دیگران عادت میدن . البته من هم رتبه ام ۹۱ شد ولی کلی از تون میپرسم. چون بعضی چیزها را قطعی نظر دادین عرض کردم.

الآن یه چند نفری که معمولا" خوششان نمیاد از اینجور سوالها و دوست دارند همیشه یکی بهشون توصیه کنه و اونها هم دوست دارند باور کنند که روندش همینه و نمیخوان کسی باورشان را متزلزل کنه بمن منفی میدن. ولی مهم نیست. Cool
من گاهی تو جلسات دفاعیه هم که یک سوال میکنم بعضی چپ چپ نگاه میکنند . در حالیکه من سوال خودم را پرسیده امBig GrinBig GrinBig Grin و قصد خاصی هم نداشته ام جز کسب معلومات.
۷
۴
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: saeidkhan
ارسال: #۶۲
۲۵ خرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۳۳ ب.ظ
RE: چگونه رتبه یک کنکور شویم/ مصاحبه با رتبه ۵۱ هوش
(۲۵ خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۱۴ ب.ظ)دوباره فرید۲ نوشته شده توسط:  1. ببخشید دوست عزیز من اجازه دارم جزوه شما را نقد کنم؟

۲/ واقعا" فکر میکنید اگه شما همه آنچه را پیش بینی کردین و موانع خودتون در نظر گرفتید انجام میدادین، رتبه یک میشدید.؟

۳/ کنکور ارشد هر سال روند یکسانی نداره و تغییر رتبه ها گاهی بواسطه این ایجاد میشه که بعضی خودشان را به رویه های آزمایش شده دیگران عادت میدن .

۴/ البته من هم رتبه ام ۹۱ شد ولی کلی از تون میپرسم. چون بعضی چیزها را قطعی نظر دادین عرض کردم.
۱/ شما جون بخواه. متن من معصوم نیست و شاید اشتباهاتی توش باشه. خوشحال میشم نقدی هست بگید

۲/ لازمه ولی کافی نیست. قبلا هم گفتم اگر همه خوب باشند کسی برنده میشه که بهتر از بقیه باشه. جام جهانی را در نظر بگیر. تیم های مدعی آماده هستند و برنامه های منظمی برای جام جهانی داشتند ولی فقط یکیشونه که قهرمان میشه چون بهتر از بقیه بوده (از هر لحاظی که در نظر بگیری). در صورتی هم که کسی رتبه یک نشد، با غرور شکست خورده هر چند من اسمش را شکست نمیذارم.

۳/ این به نظرم اشتباهه که دقیقا کاری که دیگران انجام میدن را انجام بدیم چون هر کسی برای خودش شرایطی داره. ولی برای کسی که هیچ برنامه ای نداره ، چاره ای نیست. بالاخره باید از یه جایی و یه برنامه ای شروع کنه دیگه.
میتونه اولش از یه رویه آزمایش شده استفاده کنه و بعد به مرور بر اساس شرایط خودش اون را عوض کنه.

۴/ ضمن تبریک ، قطعی نظر دادن من به این خاطر بود که محکم با دوستان صحبت کنم. هر چند در بعضی موارد گفتم که قصد من راهنمایی و نصیحته نه تحمیل نظر. هر کسی دوست داشت استفاده کنه و کسی هم دوست نداشت مشکلی نداره.
در کل باید اصول را یاد گرفت و سپس جزییات را بر اساس شرایط خودمون تعیین کنیم

موفق باشی

New LifeHeart
۶
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: دوباره فرید۲
ارسال: #۶۳
۲۵ خرداد ۱۳۹۳, ۰۳:۵۵ ب.ظ
اقای عباسیان..به اشتراک گذاشتن تجربیاتتون نشوندهنده خصوصیات مثبت زیادی در شما هست.از جمله جسارت و اراده. ..امیدوارم ازاین به بعد از مسیرو عالی تر سپری کنید. و ماها بتونیم از تجربیاتتون استفاده کنیم و به اندازه شما توان تصمیم گیری و ایجاد تغییر در خودمون رو داشته باشیم.

فال بد، بدتر بود ازحال بد
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: masoud67 , saeidkhan , fatemeh69 , mhr.ash , ریحان
ارسال: #۶۴
۲۵ خرداد ۱۳۹۳, ۰۴:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ خرداد ۱۳۹۳ ۰۴:۴۴ ب.ظ، توسط neda.h.)
چند قسمت از صحبتاتون بیشتر به دلم نشست:)
* احساسی بهم دست داده بود که اهداف در همین نزدیکی هستند و فقط باید پیگیرشون باشم.
* برای اولین بار بابت یک چیزی که می شد رایگان دانلودش کرد پول دادم.
* برای اینکه به تصمیم هات برسی اون ها رو با کسی در میون نذار. (خودم اینو خیلی قبول دارم. اغلب اوقات هم همینجورم. نمیدونم چرا وقتی تصمیمم رو به کسی میگم دیگه انجامش نمیدم!! فازم منفی میشه!!!:)) ولی همیشه و برای هرکسی این درست نیست، چه بسا کسایی که البته همیشه باید تصمیماتشون رو با دیگران درمیون بذارن که درمورد اشتباهاتشون بهشون گوشزد داده بشه:))!! )
* "لقمه ی بزرگی" بود ولی خودش باعث شد من با انگیزه ای وحشتناک تر از قبل برای کنکور بخونم. (به شخصه اهل لقمه های بزرگم:))) اراده ای رو که بهتون داده درک میکنم:). )
* انگیزه ای که پیدا کرده بودم باعث شده بود نه تنها مطالب رو بهتر درک کنم بلکه در طول درس خوندن کمتر خسته می شدم. (این خاصیت لقمه های بزرگه:). )
* از حدود یک و نیم سال پیش که تقویم بدست شدم بسیار آدم منظمی شدم.
--------------------------------------
یه چیزی برام خیلی جالبه! اینکه زندگی شما فقططط معطل یک سمینار روانشناسی بوده!!!! که شخصیت شما رو دقیقا از این رو! به اون رو کنه!!
خیلی جالبه که ۲۵سال زندگی رو کاملا الکی گذروندید و البته بد! در حالی که فقط یک ساعت روانشناسی و عوض کردن دیدگاهتون به گوش دادن به یه سمینار و کم کردن غرورتون به اندازه ی پذیرش این موضوع که شما در مورد گوش دادن به صحبتای یه روانشناس اشتباه میکردید، و فکر کردن درمورد چیزایی که شنیدید حتی فقط برای چند ساعت... میتونسته زندگی شمارو سامون بده و شمارو دوباره متولد کنه!
خیلی جالبه
کار بسیار خوبی کردید که داستانتون رو برای بقیه نقل کردید...
از طرف همه ممنونم بخاطر کار شایسته ای که انجام دادید. بالاخره تایپ کردن ۷۰ صفحه برای این کار کم نیست، اونم اراده میخواد:)
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: masoud67 , saeidkhan , ریحان
ارسال: #۶۵
۲۵ خرداد ۱۳۹۳, ۰۵:۴۶ ب.ظ
واقعا جالب بود من هم شبیه شما دو ساله کنکور میدم ولی خوب شرایط کاریم خیلی بهتر هست یعنی کارم خیلی خوب هست ولی تصمیم گرفتم هر جور شده برای ارشد بخونم و موفق بشم من امسال تهران سراسری قبولم احتمال زیاد شریف
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: masoud67
ارسال: #۶۶
۲۵ خرداد ۱۳۹۳, ۰۸:۱۹ ب.ظ
بهت تبریک میگم آقا مسعود
امیدوارم موفق باشی

هر کجا هستم باشم
آسمان مال من است
پنجره فکر هوا عشق زمین مال من است
۰
۰
ارسال: #۶۷
۲۶ خرداد ۱۳۹۳, ۰۹:۰۱ ق.ظ
(۲۵ خرداد ۱۳۹۳ ۰۴:۴۲ ب.ظ)neda.h نوشته شده توسط:  چند قسمت از صحبتاتون بیشتر به دلم نشستSmile
* احساسی بهم دست داده بود که اهداف در همین نزدیکی هستند و فقط باید پیگیرشون باشم.
* برای اولین بار بابت یک چیزی که می شد رایگان دانلودش کرد پول دادم.
* برای اینکه به تصمیم هات برسی اون ها رو با کسی در میون نذار. (خودم اینو خیلی قبول دارم. اغلب اوقات هم همینجورم. نمیدونم چرا وقتی تصمیمم رو به کسی میگم دیگه انجامش نمیدم!! فازم منفی میشه!!!Smile) ولی همیشه و برای هرکسی این درست نیست، چه بسا کسایی که البته همیشه باید تصمیماتشون رو با دیگران درمیون بذارن که درمورد اشتباهاتشون بهشون گوشزد داده بشهSmile)!! )
* "لقمه ی بزرگی" بود ولی خودش باعث شد من با انگیزه ای وحشتناک تر از قبل برای کنکور بخونم. (به شخصه اهل لقمه های بزرگمSmile)) اراده ای رو که بهتون داده درک میکنمSmile. )
* انگیزه ای که پیدا کرده بودم باعث شده بود نه تنها مطالب رو بهتر درک کنم بلکه در طول درس خوندن کمتر خسته می شدم. (این خاصیت لقمه های بزرگهSmile. )
* از حدود یک و نیم سال پیش که تقویم بدست شدم بسیار آدم منظمی شدم.
--------------------------------------
یه چیزی برام خیلی جالبه! اینکه زندگی شما فقططط معطل یک سمینار روانشناسی بوده!!!! که شخصیت شما رو دقیقا از این رو! به اون رو کنه!!
خیلی جالبه که ۲۵سال زندگی رو کاملا الکی گذروندید و البته بد! در حالی که فقط یک ساعت روانشناسی و عوض کردن دیدگاهتون به گوش دادن به یه سمینار و کم کردن غرورتون به اندازه ی پذیرش این موضوع که شما در مورد گوش دادن به صحبتای یه روانشناس اشتباه میکردید، و فکر کردن درمورد چیزایی که شنیدید حتی فقط برای چند ساعت... میتونسته زندگی شمارو سامون بده و شمارو دوباره متولد کنه!
خیلی جالبه
کار بسیار خوبی کردید که داستانتون رو برای بقیه نقل کردید...
از طرف همه ممنونم بخاطر کار شایسته ای که انجام دادید. بالاخره تایپ کردن ۷۰ صفحه برای این کار کم نیست، اونم اراده میخوادSmile
خواهش میکنم. وظیفه بود.
غرور خیلی بدی داشتم. کلا رشته های انسانی را آدم حساب نمیکردم. ولی الان میبینم همه افراد جامعه برام ارزشمند هستم.
خدارو شکر میکنم که مسیر زندگیم عوض شد. امیدوارم مطالبی که نوشتم برای دیگران هم مفید واقع بشه

New LifeHeart
۲
۰
ارسال: #۶۸
۲۷ خرداد ۱۳۹۳, ۰۹:۱۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ خرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۱۴ ق.ظ، توسط shamim_s.)
سلام

به نظر م از روزی که هر کسی شروع به درس خوندن میکنه تا روز امتحان ارشد اگه کسی تمام این مدت تلاش کرده باشه جای هیچ حسرتی براش نمونده باشه درکنارش تو این مدت فقط باورشو و نگاهشو به زندگی تغییر داده باشه که میتونه بهترین رتبه بهترین دانشگاه قبول بشه و اینو هر روز تکرار کنه که ذهنشم باور کنه پس موفق میشه....علت شکست ها حتی با اینکه تلاش زیادم انجام شده باشه باور نداشتن خود فرد از قابلیتها و استعدادش .اگه اینکار انجام بشه زندگی رو از روی شکست به روی موفقیت میره...

پس دوستان هم تلاش کردن و هم باور به خودت که میتونی موفق بشی چون خودت میخوای چون حق توهه و هر روز این جملات تکرار بشه که روان شناسا ن میگن تکرار معجزه میکنه..............Shy

آقا مسعود از اینکه تجربیاتتونو در اختیار من و همه گذاشتید ممنون حرفاتون خیلی به دلم نشست چون همه ماها حسش کردیم...........ShyShy

جز تردید و هراس، هیچ چیز نمی تواند میان انسان و بزرگترین آرمانها یا مرادهای دلش، جدایی بیفکند.

((فلورانس اسکاول شین))
۳
۰
ارسال: #۶۹
۲۷ خرداد ۱۳۹۳, ۰۹:۵۳ ق.ظ
(۲۵ خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۳۳ ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط:  
(25 خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۱۴ ب.ظ)دوباره فرید۲ نوشته شده توسط:  ۱/ ببخشید دوست عزیز من اجازه دارم جزوه شما را نقد کنم؟

۲/ واقعا" فکر میکنید اگه شما همه آنچه را پیش بینی کردین و موانع خودتون در نظر گرفتید انجام میدادین، رتبه یک میشدید.؟

۳/ کنکور ارشد هر سال روند یکسانی نداره و تغییر رتبه ها گاهی بواسطه این ایجاد میشه که بعضی خودشان را به رویه های آزمایش شده دیگران عادت میدن .

۴/ البته من هم رتبه ام ۹۱ شد ولی کلی از تون میپرسم. چون بعضی چیزها را قطعی نظر دادین عرض کردم.
۱/ شما جون بخواه. متن من معصوم نیست و شاید اشتباهاتی توش باشه. خوشحال میشم نقدی هست بگید

۲/ لازمه ولی کافی نیست. قبلا هم گفتم اگر همه خوب باشند کسی برنده میشه که بهتر از بقیه باشه. جام جهانی را در نظر بگیر. تیم های مدعی آماده هستند و برنامه های منظمی برای جام جهانی داشتند ولی فقط یکیشونه که قهرمان میشه چون بهتر از بقیه بوده (از هر لحاظی که در نظر بگیری). در صورتی هم که کسی رتبه یک نشد، با غرور شکست خورده هر چند من اسمش را شکست نمیذارم.

۳/ این به نظرم اشتباهه که دقیقا کاری که دیگران انجام میدن را انجام بدیم چون هر کسی برای خودش شرایطی داره. ولی برای کسی که هیچ برنامه ای نداره ، چاره ای نیست. بالاخره باید از یه جایی و یه برنامه ای شروع کنه دیگه.
میتونه اولش از یه رویه آزمایش شده استفاده کنه و بعد به مرور بر اساس شرایط خودش اون را عوض کنه.

۴/ ضمن تبریک ، قطعی نظر دادن من به این خاطر بود که محکم با دوستان صحبت کنم. هر چند در بعضی موارد گفتم که قصد من راهنمایی و نصیحته نه تحمیل نظر. هر کسی دوست داشت استفاده کنه و کسی هم دوست نداشت مشکلی نداره.
در کل باید اصول را یاد گرفت و سپس جزییات را بر اساس شرایط خودمون تعیین کنیم

موفق باشی
ممنونم که شما واقعا" جنبه داری. یه جاهایی اش را که نقد دارم برایت میفرستم.
یه توصیه کوچک دارم و اون اینکه اسم پاساژ یا جاهایی که کتابهای موسسات را کپی میکنن را سریعتر حذف کنید . مطمئن باشید این موسسات کنکور و نمایندگیهاشون الآن میرن از طرف شکایت میکنن و جریمه اش هم سنگینه.
این موسسات هر کاری واسه پول میکنن. البته کپی کردن کتاب کار اخلاقی و خوبی نیست ولی قبول دارم که گاهی میخوان یه کتاب خوب را با ده تا اشغال با هم بفروشند.
۲
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda.h
ارسال: #۷۰
۲۷ خرداد ۱۳۹۳, ۱۰:۰۸ ق.ظ
(۲۷ خرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۵۳ ق.ظ)دوباره فرید۲ نوشته شده توسط:  ممنونم که شما واقعا" جنبه داری. یه جاهایی اش را که نقد دارم برایت میفرستم.
یه توصیه کوچک دارم و اون اینکه اسم پاساژ یا جاهایی که کتابهای موسسات را کپی میکنن را سریعتر حذف کنید . مطمئن باشید این موسسات کنکور و نمایندگیهاشون الآن میرن از طرف شکایت میکنن و جریمه اش هم سنگینه.
این موسسات هر کاری واسه پول میکنن. البته کپی کردن کتاب کار اخلاقی و خوبی نیست ولی قبول دارم که گاهی میخوان یه کتاب خوب را با ده تا اشغال با هم بفروشند.
خواهش میکنم
اسم اون پاساژ رو هم برنمیدارم چون :
دو سال پیش که رفتم کپی کردم، از مغازه های اون پاساژ پرسیدم که شما که اینقدر حقوق کپی رایت را نقض میکنید کسی بهتون گیر نمیده؟
اونها هم بدون کمترین تردید گفتند :
اولا هیچ کس هیچ کاری نمیتونه بکنه
دوما خود موسسات هم میدونند که ما داریم این کار رو میکنیم
سوما خود موسسات هم بدشون نمیاد که ما داریم اینجا کتابهاشون رو تبلیغ میکنیم

و در آخر به نظرم چنین افرادی و مکانهایی باید در جامعه باشند تا موسساتی مثل پارسه بفهمند که انحصار کار خوبی نیست. فکر میکنید چرا پارسه شروع کرده کتاب تکی تو سایتش بفروشه؟ بخاطر همین انحصاری که خودش داشت و بخاطر لطفی که این پاساژها در حق داوطلبان دارند.

New LifeHeart
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sand , Mänu , ریحان
ارسال: #۷۱
۲۷ خرداد ۱۳۹۳, ۰۲:۳۹ ب.ظ
سلام
من هم به نوبه ی خودم به شما این موفقیت بزرگ رو تبریک میگم
مطالب کتابتون خیلی به دردم خورد و کلی انرژی گرفتم ایشالله که خیر ببینی ننهBig Grin
۰
۰
ارسال: #۷۲
۲۷ خرداد ۱۳۹۳, ۰۴:۴۲ ب.ظ
اول از همه بابت رتبه خیلی خوبی که گرفتید بهتون تبریک میگم فراوان..
و بعد به خاطر pdf ای که قرار دادید و حتما کلی براش زحمت کشیدید هم بی نهایت سپاس ..
همه چیزو خیلی صادقانه گفتید، خوشم اومد.
آرزو میکنم به همه همه ی آرزوهای خوبتون برسید...
منم همینطورRolleyes

Don't regret anything that ever made you smile
۱
۰
ارسال: #۷۳
۲۷ خرداد ۱۳۹۳, ۰۹:۱۸ ب.ظ
سلام یه جایی گفتین که طراحی پیاده سازی رو از روی پرت زبان اصلی خوندین من میخوام از صفر این درس و شروع کنم به نظرتون خوب میشه یاد گرفت این درس و و تست هاش رو زد زبانمم متوسطه ممنون میشم از پاسخ تون
۱
۱
ارسال: #۷۴
۲۸ خرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۵۹ ق.ظ
سلام اقای عباسیان خیلی خیلی بهتون تبریک میگم هم به خاطر رتبتون و هم به خاطر این کار نیکتون. این کار شما واقعا خداپسندانه بود من از خوندن فایلهاتون واقعا انگیزه گرفتم و براتون دعا کردم...
از اینکه وقت گذاشتین وتک تک تجارب و اطلاعاتتون رو در اختیار ماها قرار دادین بی نهایت ممنونم......
۱
۱
ارسال: #۷۵
۲۸ خرداد ۱۳۹۳, ۰۴:۵۶ ب.ظ
طبق تجربیات شما بهتره واسه طراحی الگوریتم CLRS رو بخونیم. حالا با توجه به اینکه من ۵ سال پیش کارشناسیمو گرفتم به نظر شما برای طراحی الگوریتم از یک مرجع شروع کنم بهتره یا اینکه یک کتاب سبک تر بخو.نم بعد دورباره بیام سراغ مرجع؟

فال بد، بدتر بود ازحال بد
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آینده شغلی برقکاران و نحوه آموزش چگونه است؟ liliahmadi ۰ ۵۱ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۰۴:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: liliahmadi
  خواندن گروهی کنکور دکتری هوش ۹۹ Lootus ۹ ۷,۹۶۸ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  مصاحبه با رتبه ۵۱ آی تی و تجارت و ۷۷ شبکه و امنیت Rehe1994 ۵ ۶,۳۷۶ ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: arashi300
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۴,۰۴۰ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۳۸ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  مصاحبه امیرکبیر و علم و صنعت farzin_null ۰ ۲,۳۳۷ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: farzin_null
  انتخاب رشته و مصاحبه دکترا هوش مصنوعی۱۴۰۰ ۱neda ۴ ۳,۶۳۱ ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  حل تمرین شدن و مصاحبه دکتری siiib70 ۱ ۳,۲۷۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
Smile مصاحبه با رتبه ۱۹ امنیت و شبکه pouya47 ۲۴ ۲۲,۵۷۰ ۰۷ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: saharitst
  مصاحبه دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی Happiness.72 ۹۸ ۱۰۹,۷۳۳ ۰۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali001100

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close