زمان کنونی: ۲۹ اسفند ۱۴۰۲, ۱۰:۰۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

Masoud05
(Super Moderator)
Super Moderator

میزان هدیه: ۶۲۳۵ تومان
پاسخ درست: ۳۷ سوال
تاریخ ثبت نام: ۱۲ مرداد ۱۳۸۹
تاریخ تولد: تعیین نشده
زمان محلی: ۱۹ March 2024 , 10:09 AM
وضعیت: آفلاین

مقبولیت: ۱۸۹/۱+
۱۶۰۶
۱۲۶

اطلاعات انجمن Masoud05
آخرین بازدید: ۰۶ اسفند ۱۴۰۲ ۰۵:۱۸ ب.ظ
کل ارسال‌ها: ۲,۷۷۱ (۰/۵۶ ارسال در روز | ۰/۷۵ درصد از کل ارسال‌ها)
(یافتن تمامی موضوع‌هایافتن تمامی ارسال‌ها - )
مدت زمان آنلاین بودن: ۱ ماه, ۲ هفته, ۲۳ ساعت, ۳۰ دقیقه, ۵۲ ثانیه
اعتبار: ۶۶ [جزییات]

اطلاعات تماسِ Masoud05
وب‌ سایت:
ایمیل: ارسال یک ایمیل به Masoud05.
پیام خصوصی: ارسال یک پیام خصوصی به Masoud05.
شماره‌ی ICQ:
شناسه‌ی AIM:
شناسه‌ی Yahoo:
شناسه‌ی MSN:
اطلاعات اضافی درباره‌ی Masoud05
مکان زندگی شما: شیراز
رتبه کنکور ارشد؟:
دانشگاه کارشناسی:
وضعیت: فارغ التحصیل کارشناسی ارشد
دانشگاه کارشناسی ارشد: شیراز
دانشگاه دکتری:
گرایش: هوش مصنوعی
لینک مصاحبه با مانشت: https://manesht.ir/forum/showthread.php?tid=8003

امضای Masoud05
واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى

نظرهای کاربران
 hope... (25 اردیبهشت ۱۴۰۱ در ۰۴:۴۰ ب.ظ)
سلام
خواهشا پیام خصوصی‌تون را چک کنید.
 marvelous (01 فروردین ۱۳۹۹ در ۱۱:۱۹ ق.ظ)
مسعود جان، داداش گلم، سال نو مبارک، امیدوارم زیر سایه ی ایزد سلامت باشی و همه چیز بر وفق مراد باشه. بهترین ها رو برات آرزو دارم
 marvelous (10 آذر ۱۳۹۸ در ۰۵:۱۱ ق.ظ)
استاد سلام، خسته نباشی. یه کتاب محشر حتی انگلیسی باشه برای ساختمان داده و طراحی الگوریتم میخوام. ممنون میشم راهنماییم کنی و بهم معرفی کنی. ارادت Smile
 elnaz22 (22 خرداد ۱۳۹۶ در ۰۱:۴۹ ب.ظ)
سلام
وفت بخیر با رتبه ۷۰۰ علوم کامپیوتر شانس قبولی دارم؟
 mostafaheydar1370 (15 فروردین ۱۳۹۶ در ۰۲:۵۰ ق.ظ)
سلام لطفا بخش سیگنال رو به دروس ارشد اضافه کنید. و پیام خصوصیتون هم چک کنید ممنون
 M*Gh (13 اسفند ۱۳۹۵ در ۱۰:۰۲ ب.ظ)
Masoud05,
خواهش می کنم.
 m@hboobe (04 آبان ۱۳۹۵ در ۰۴:۲۳ ب.ظ)
دقیقا بله اخرین دفعه ها همون اعلام کارنامه کنکور ۹۴ بوده اومدم هول هول اومدم و رفتم Smile)))
درگیری کار و درس دیگه وقتی نمیگذاره :|
 m@hboobe (04 آبان ۱۳۹۵ در ۱۰:۵۳ ق.ظ)
سلام مدیر کلی مبارک

چقدر تغییرات زیاد اعمال شده هم امکانات هم مدیران Smile

وای خدا مانشت بهترین دانشگاه مجازیه که سراغ دارم Big Grin
 αɾια (۲۲ مهر ۱۳۹۵ در ۰۹:۲۶ ب.ظ)
Masoud05, ببخشیـــد .تکرار نمیـــــشه
 fo-eng (11 شهریور ۱۳۹۵ در ۱۲:۴۱ ب.ظ)
کاملا درسته ...
من با svm که کار کردم برای خطای تست ام صفر رو در نظر گرفت و خطایی حاصل نشد ... پس احتمالا دیگه نیاز به بهینه سازی نباشه.
مچکرم از راهنملیی شما
 fo-eng (10 شهریور ۱۳۹۵ در ۰۵:۴۷ ب.ظ)
سلام آقای مهندس
تشکر می کنم از راهنمایی هاتون.
ببخشید آقای مهندس ما چرا از الگوریتم های بهینه سازی استفاده می کنسم؟الان مثلا من روی داده هام با svm یک کاری انجام دادم ولی دیدم بعضی مقالات بهینه سازی هم مثل pso بهش اضاف کردند. این دقیقا چکار می کنه.
مثلا من با همین svm می تونم مقاله ای بنویسم و منتشرش کنم . کارم رو قبلا هیچ کس انجام نداده .. بعد ادامه اش رو برم واسه پایان نامم؟
 NP-Cσмρℓєтє (۰۲ مرداد ۱۳۹۵ در ۱۱:۱۹ ب.ظ)
سلام , لطفاً پیام خصوصیتون رو چک کنید.
 Pegasus (22 تیر ۱۳۹۵ در ۰۱:۲۳ ق.ظ)
سلام آقا مسعود گل شاید منو یادت بیاد دو سال پیش تو بحبوحه ارشد چقدر تو مانشت بودیم یادش بخیر
 zizo1394 (11 تیر ۱۳۹۵ در ۰۴:۲۳ ب.ظ)
با سلام. من در مقطع دکترای امیرکبیر نوبت شبانه قبول شدم. میخواستم ببینم به خانمای مجرد خوابگاه میدن؟ اطلاع دارین؟اولویت با دانشگاه هست یا اینکه خوابگاه؟چون من از دانشگاه تبریز هم قبول شدم و اونجا مشکل خوابگاه ندارم.الان نمیدونم بخاطر خوابگاه قید امیرکبیرو بزنم یا نه؟ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
 Avril89 (10 تیر ۱۳۹۵ در ۰۳:۴۱ ب.ظ)
Masoud05, خیلی خیلی ممنونم و بینهایت تشکر از لطفتون
 Avril89 (10 تیر ۱۳۹۵ در ۱۲:۲۴ ق.ظ)
Masoud05, مرسی از راهنماییتون
 Avril89 (09 تیر ۱۳۹۵ در ۰۳:۲۸ ب.ظ)
سلام آقای مدیر خوب هستین؟
ببخشید من مزاحم وقتتون میشم! ببخشید شما فایل پی دی اف آمار و احتمال کاربردی برای مهندسی رو ندارید؟ قبلا فکر کنم تو تاپیک دیدم گفته بودید درحال خوندنش هستید؛ راستش نسخه انگلیسیش تو اینترنت هست ولی فارسیشو
پیدا نکردم!! شما ترجمه شده شو ندارید؟ و البته اگه ندارید بنظرتون چه کتاب فارسی در این رابطه بخونم البته باید بگم برای کنکور نمیخوام بخونم خود کتابو نیاز دارم که بخونم
 A L I (26 اسفند ۱۳۹۴ در ۱۱:۳۸ ب.ظ)
سلام.
اشکال من و شما و بسیاری از مردم ما اینه که کلیشه میشوند.
آیا تاپیکی در مانشت هست که بگه هدف مانشت چیه؟؟؟ اگه هست آدرس بدین. هدف اونچیزیست که برنامه ریزی میکنیم بهش برسیم.نه اون چیزی که خیلی قبلتر به نزدیکیش رسیدیم و حالا هر روز ازش دورتر میشیم.
اینجا بحث دلار و مصاحبه احمدی نژاد و خیلی حرفای دیگه حتی از طرف بنیانگذار هست. اگه موضوعی را درش تخصصی نداریم و نمیدونیم چقدرش مفیده چقدرش مضر ، از یک نفر که وارد بموضوع هست میتونیم کمک بگیریم. نقش و انتظار از شما بعنوان یک فارغ التحصیل ارشد فراتر از اونچیزی است که انجام دادین . امیدوارم ناراحت نشوید که رک حرف زدم.
من با کسی کار داشتم که الان برگشته ام اینجا . و گرنه بر نمیگشتم و جواب نمیدادم .از دست شما ناراحت نیستم . فقط امیدوارم همه مون بیشتر فکر کنیم.

پاسخ Masoud05 به ALI: هر چند مانشت از هدفش دور شده و پست های نامرتبط زیادی ارسال می شود اما ارسال های سیاسی بحث جدایی داره. برخلاف سایر مطالبی که جنبه آموزش-تفریح و سرگرمی داره، بنظرم ارسال های سیاسی هیچ جایی در مانشت نداره و بهتره اصلا در این حوزه وارد نشویم. مضاف بر این من صراحتا بیان کردم که پست سیاسی در اون تاپیک نزارید و شما دقیقا زیر ارسال من یک پست سیاسی گذاشتید. به بیان دیگر، قبل از ارسال پست مطلع بودید که پست سیاسی گذاشتن خلاف است.
 fo-eng (15 اسفند ۱۳۹۴ در ۱۰:۰۱ ب.ظ)
ممنون میشم در انتخاب موضوع به من کمک کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 aamitis (28 دى ۱۳۹۴ در ۰۵:۴۱ ب.ظ)
Masoud05, Masoud05,
آهان
بله
منم نگاه کردم به پیامام قبل از اینکه شما بگید یادم اومد

دستتون درد نکنه

You can't send a comment to this user because your usergroup can't send comments.

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close