زمان کنونی: ۲۹ اسفند ۱۴۰۲, ۱۱:۴۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

انتخاب برترین کاربر سال ۹۵

ارسال:
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۲:۳۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ اسفند ۱۳۹۵ ۰۲:۵۲ ب.ظ، توسط admin.)
Question انتخاب برترین کاربر سال ۹۵
با سلام
نظر به اهمیت مشارکت اعضای مانشت در انجمن، مانشت در نظر دارد که به برترین کاربران مانشت در طول سال لوح یادبود و یک هدیه نقدی تقدیم نماید.
برترین کاربران مانشت در سال ۱۳۹۵ جناب آقای Behnam هستند.
برای ایشان آرزوی بهترین‌ها را داریم.

آمار ۱۰ کاربر برتر سال ۱۳۹۵ به پیوست ارسال شده است.

فایل‌(های) پیوست شده

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۲۰
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatemeh69 , alirezaei , jazana , arshad_95 , salam az ma , **sara** , Saman , pezhman.m-AI , Behzad TP , Skyrim , ریحان , gunnersregister , samaneh@90 , MisTeR , khayyam , RASPINA , Pure Liveliness , tohidi4503 , perrine , MShariati , farahnaz , پروفسور , dastan00 , smasoud , soheila-zd , m@hboobe , Pegasus , SepidehP , kamaladdin , Doctorwho , mf1129 , fatemesoleimani , احسان مومنی , software94 , alireza01 , shamim_70 , arefeh.hp , m450ud , noyasystem , sahar121
ارسال:
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۱:۲۵ ق.ظ
RE: انتخاب برترین کاربر سال ۹۵
ضمن تشکر از ایده مطرح شده ، یک پیشنهاد داشتم. علاوه بر برترین های سال ۱۳۹۵، به برترین های تاریخ مانشت هم لوح تقدیری اهدا شود. برخی از افراد هستند که دیگه فعالیت خاصی ندارن اما حقیقتا در رشد مانشت و مانشتی ها سهم بسزایی داشتن. لطفا این مورد هم لحاظ کنید. گرامی داشت این افراد بنظرم بسیار کار زیبا و صحیحی هست.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۲۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Jooybari , fatemeh69 , jazana , salam az ma , **sara** , Saman , ریحان , gunnersregister , alirezaei , EhsanChess , RASPINA , elhamgh , MShariati , A V A , smasoud , m@hboobe , Pegasus , kamaladdin , kambiz , berkeley , software94 , soheila-zd
ارسال:
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۴:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۵:۰۰ ب.ظ، توسط admin.)
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۱:۲۵ ق.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  ضمن تشکر از ایده مطرح شده ، یک پیشنهاد داشتم. علاوه بر برترین های سال ۱۳۹۵، به برترین های تاریخ مانشت هم لوح تقدیری اهدا شود. برخی از افراد هستند که دیگه فعالیت خاصی ندارن اما حقیقتا در رشد مانشت و مانشتی ها سهم بسزایی داشتن. لطفا این مورد هم لحاظ کنید. گرامی داشت این افراد بنظرم بسیار کار زیبا و صحیحی هست.
باید برای این مورد هم برنامه‌ریزی کنیم. اگه برنامه‌ای در این مورد بود هم به اطلاع مانشتی‌ها خواهد رسید.
باگ مربوط به صفحه آمار برطرف شده و الان مشکل خاصی از این بابت وجود ندارد.

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman , ریحان , kamaladdin , berkeley
ارسال:
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۵:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۵:۴۶ ب.ظ، توسط admin.)
تغییراتی در شیوه محاسبه برترین کاربر سال داده شده است.
بر این اساس، برای انتخاب برترین کاربر مانشت آمار مانشت از ابتدای سال تا لحظه کنونی هر روز ساعت ۴ شب محاسبه و در کادر بالا نمایش داده خواهد شد.
بر اساس آمار سال‌های گذشته، معمولاً برترین کاربر مانشت حدود ۲۵۰۰ امتیاز در یکسال کسب نموده است.
در صورت هرگونه سوال و یا ابهام در مورد آمار می‌توانید در همین بخش نظرتان را منعکس نمایید.

۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman , Behzad TP , alirezaei , kamaladdin , software94
ارسال:
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۱:۴۷ ب.ظ
قبول نیست من نمیدونستم اصلا کاربر برتر معرفی میکنن درحدی که جایزه نقدی بدن حالا ادمین واقعا کارت خیلی خوبه دمت گرم.
۰
۰
ارسال:
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۲:۴۹ ق.ظ
امتیاز مانشت و رتبه هر کاربر در سال ۹۵ کنار مطالب ارسالی نمایش داده خواهد شد.

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman , khayyam
ارسال:
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۳:۳۰ ب.ظ
با سلام خدمت اقای دکتر
نمی دونم سوالی که مطرح می کنم اینجا درست است یا نه
چند وقتی است که حداقل در بخش های مربوط به رشته ی ایتی چر خ می زنم و سوال ها را می بینم شاید خیلی از سوال ها قبلن ها پرسیده شده اما دوباره در سال جدید سوال کرده ان ، شاید در وهله ی اول بگین خوب ان مخاطبی که می خواهد سوال مطرح کند اول ببیند که ایا ان سوال قبلا پرسیده شده یا نه که بالطبع کاری بسیار زمانگیر است، و یا بگین که قبل از پرسیدن سوال سرچ کنن که سوالی تکراری نباشد که خوب این کار هم من انجام دادم با توجه به اینکه هر کس در شیوه ی سوال پرسیدن کار متفاوتی انجام می دهد باز هم نشدنی است
من دو راه حل پیشنهاد دارم که اگر انجام شدنی باشد حاضر هستم با نظر شما وجمعی از دوستان کاری انجام دهم
اول سوالات هر بخش به تناسب هر فصل و یا هر محتوا دسته بندی شود که حداقل از انبوه سوالات در هم جلوگیری شود، مثلا اگر یکی از کتاب های مرجع ۱۰ فصل دارد بخش مربوط به سوالات کاربران به این ۱۰ فصل تقسیم شود که هر سوال در بخش خودش گنجانده شود که هر کس در هر زمینه و ان بخش تخصص دارد جواب ده اینگونه سوالات هر فصل مشخص است
و دوم که فکر می کنم کمی مشکل باشد ولی احتمالا شدنی است : در صفحه ای که قرار است سوال جدید پرسیده شود گزینه هایی قبل از نوشتن سوال وجود داشته باشد که حتما باید قبل از مطرح کردن سوال پر شود مثلا از شخص سوال کننده پرسیده شود ایا سوال کنکوری است و اگر بلی است مربوط به چه سالی و سوال چندم است و یا آیا سوال مطرح شده مربوط به کتاب خاصی است و کدام صفحه که وقتی سوال کننده این گزینه ها را پر می کند اگر عین همین سوال با این مشخصات قبلا مطرح شده بوده دیگر از طرح این سوال صرف نظر کند و خوب خیلی زودتر به سوالش می رسد
ببخشید خیلی پستم طولانی شد امیدوارم مطلبم را به خوبی بیان کرده باشم ، و در صورتیکه بشود کوچکترین نظمی را در رابطه ها با سوالات پرسیده شده در قبل برقرار کنیم هر کمکی از دستم بر بیاید انجام خواهم داد.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Iranian Wizard , Saman , Jooybari , آسمان ابری
ارسال:
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۴:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۴:۳۹ ب.ظ، توسط admin.)
جزیی کردن دروس با توجه به گستره سوالات کار ممکنی نیست و باعث سرگردانی بیشتر کاربران خواهد شد. توجه داشته باشید که ما به هیچ منبعی وفادار نیستیم که بخوایم از روی اون منبع خاص تقسیم‌بندی انجام بدیم.
در صورتی که کاربری سوال مشابهی رو پیدا کرد، می‌تونه آدرس مکان قبلی رو توی سوال بگذاره و به مدیر بخش اطلاع بده. هم ارسال اون کاربر به عنوان یک پاسخ کامل تیک خواهد خورد و هم موضوع بسته خواهد شد.
ان شا الله با رونق گرفتن بخش سوال و جواب راه‌حل‌های بهتری نیز پیدا خواهیم کرد.

۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman
ارسال:
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۵:۱۹ ب.ظ
برای کمک به تکراری نبودن سؤالات، بنده پیشنهادی دارم که در صورت صلاحدید مدیریت محترم سایت بسیار کارگشا خواهد بود!
در یکی از تالارهای گفت و گوی پر بازدید این امکان وجود داشت که موقع انتخاب عنوان ارسال جدید، به صورت هوشمند خود سایت جست و جو می کرد که آیا موضوع مشابهی با این عنوان قبلا ارسال شده یا نه؟ که به نظر من ابتکار خیلی خوب و جالبی هست و مشکل زمان گیر بودن جست و جو که یکی از کاربران اشاره کردند، حل خواهد شد.

اگر اشتباه نکنم این قابلیت باید با آجاکس صورت گرفته باشد...
آدرس تالاری که اشاره کردم هم اینه :
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۱
۰
ارسال: #۱۰
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۵:۳۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۵:۳۴ ب.ظ، توسط Jooybari.)
(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۳:۳۰ ب.ظ)فاطمه ارشد ای تی نوشته شده توسط:  با سلام خدمت اقای دکتر
نمی دونم سوالی که مطرح می کنم اینجا درست است یا نه
چند وقتی است که حداقل در بخش های مربوط به رشته ی ایتی چر خ می زنم و سوال ها را می بینم شاید خیلی از سوال ها قبلن ها پرسیده شده اما دوباره در سال جدید سوال کرده ان ، شاید در وهله ی اول بگین خوب ان مخاطبی که می خواهد سوال مطرح کند اول ببیند که ایا ان سوال قبلا پرسیده شده یا نه که بالطبع کاری بسیار زمانگیر است، و یا بگین که قبل از پرسیدن سوال سرچ کنن که سوالی تکراری نباشد که خوب این کار هم من انجام دادم با توجه به اینکه هر کس در شیوه ی سوال پرسیدن کار متفاوتی انجام می دهد باز هم نشدنی است
من دو راه حل پیشنهاد دارم که اگر انجام شدنی باشد حاضر هستم با نظر شما وجمعی از دوستان کاری انجام دهم
اول سوالات هر بخش به تناسب هر فصل و یا هر محتوا دسته بندی شود که حداقل از انبوه سوالات در هم جلوگیری شود، مثلا اگر یکی از کتاب های مرجع ۱۰ فصل دارد بخش مربوط به سوالات کاربران به این ۱۰ فصل تقسیم شود که هر سوال در بخش خودش گنجانده شود که هر کس در هر زمینه و ان بخش تخصص دارد جواب ده اینگونه سوالات هر فصل مشخص است
و دوم که فکر می کنم کمی مشکل باشد ولی احتمالا شدنی است : در صفحه ای که قرار است سوال جدید پرسیده شود گزینه هایی قبل از نوشتن سوال وجود داشته باشد که حتما باید قبل از مطرح کردن سوال پر شود مثلا از شخص سوال کننده پرسیده شود ایا سوال کنکوری است و اگر بلی است مربوط به چه سالی و سوال چندم است و یا آیا سوال مطرح شده مربوط به کتاب خاصی است و کدام صفحه که وقتی سوال کننده این گزینه ها را پر می کند اگر عین همین سوال با این مشخصات قبلا مطرح شده بوده دیگر از طرح این سوال صرف نظر کند و خوب خیلی زودتر به سوالش می رسد
ببخشید خیلی پستم طولانی شد امیدوارم مطلبم را به خوبی بیان کرده باشم ، و در صورتیکه بشود کوچکترین نظمی را در رابطه ها با سوالات پرسیده شده در قبل برقرار کنیم هر کمکی از دستم بر بیاید انجام خواهم داد.

سلام. وقتتون بخیر.
با تشکر از حسن نیتتون در همکاری، ایده مشابهی حدوداً یک سال قبل بین مدیران مطرح شده بود مبنی بر اینکه موضوعات تگ بخورن. برای مثال یک سوال از مبحث ساختمان‌های گسسته بتونه تگ «شمارش» و «گراف» مربوط به تگ‌های سرفصل، تگ مربوط به «سوال کنکور» و همینطور تگ مربوط به سال و شماره سوال کنکور درصورت امکان داشته باشن. مدیر درسی هم می‌بایست این تگ‌ها رو تائید و ویرایش کنه و در صورت نیاز، تگ‌های جدیدی به مجموعه تگ‌های اون درس اضافه کنه. با این کار این مشکلات قابل حل بودن. به یه جستجو با توجه به تگ‌ها هم نیاز داره تا بتونه این سوالات رو بسرعت بازیابی کنه. مثلاً یک نمونه جستجو می‌تونه «سوالات ساختمان گسسته کنکورهای مهندسی و علوم کامپیوتر از سال ۹۰ تا ۹۳ مربوط به مبحث بازگشتی» باشه. این جستجو فقط با انتخاب چند تگ ممکن خواهد بود.

(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۵:۱۹ ب.ظ)arshad_95 نوشته شده توسط:  برای کمک به تکراری نبودن سؤالات، بنده پیشنهادی دارم که در صورت صلاحدید مدیریت محترم سایت بسیار کارگشا خواهد بود!
در یکی از تالارهای گفت و گوی پر بازدید این امکان وجود داشت که موقع انتخاب عنوان ارسال جدید، به صورت هوشمند خود سایت جست و جو می کرد که آیا موضوع مشابهی با این عنوان قبلا ارسال شده یا نه؟ که به نظر من ابتکار خیلی خوب و جالبی هست و مشکل زمان گیر بودن جست و جو که یکی از کاربران اشاره کردند، حل خواهد شد.

اگر اشتباه نکنم این قابلیت باید با آجاکس صورت گرفته باشد...
آدرس تالاری که اشاره کردم هم اینه :
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

متاسفانه این راه حل جوابگو نیست. شما در انجمن سوالی می‌بینید با عنوان مشابه «حل چند سوال از مبحث زبان‌های مستقل از متن» و متن سوال نوشته شده در حد چند کلمه مثل «جواب این سوال چی میشه» بوده و یه عکس که نشون دهنده متن کامل سوال هست رو می‌بینید. موارد مشابه هم زیاد هستن که چنین جستجویی پاسخگو نیست.
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman , **sara** , Iranian Wizard , software94
ارسال: #۱۱
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۵:۵۸ ب.ظ
سلام
به نظر من باید تعداد مدیر های فعال که اشتیاق دارن برای حل سوالات و خصوصا بررسی سوالات، بالا بره و ازشون دعوت کنن برای همکاری،و در صورت عدم همکاریِ فعالانه ی یک مدیر اون رو از مدیریت برکنار کنن و جایگزین رو از خود مدیر پیشین درخواست بدن و عذرشو بخوان،این کار اگر چه جنبه های مثبت و منفی داره، اما زمانی که بحث تنها کیفیت و ارتقاء سطح علمی باشه که در قالب حل سوالات با بیشترین تاثیر ممکن هست،این شیوه ی مکانیست واقعا جوابگوست به نظرم،
بخش شبکه و هوش که اکثر اوقات خالیه و نظرات محدود میشه به مباحثه ی کاربران که نهایتا نتیجه ای سرشار از تردید همراهش هست، و معماری کامپیوتر هم گاهی مدیران به صورت گذرا بررسی میکنن متاسفانه،و مباحثه در اونجا راجع به سوالات تقریبا در حد صفره یا نهایتا سه نفر،سیستم عامل هم وضعیت چندان مساعدی نداره،بخش گسسته که آقای جویباری هستند و البته نظریه ی زبان،واقعا خوبه،ساختمان داده و طراحی هم خوبه واقعا،
یه بحث دیگه هم هست راجع به پرسیدن سوالات تکراری، که به نظرم خوبه وجود سوالات تکراری،و اشتیاق مدیران و کاربران تازه وارد رو زیاد میکنه و البته میتونه پاسخ سوالات رو به سمت ایده های نو در پاسخگویی به سوالات خلاقانه بکشه و پاسخ های جدید به سوالات قدیمی داده بشه و راه حل های زیادی معرفی بشه(خصوصا در طراحی الگوریتم و ساختمان داده).
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Skyrim , Iranian Wizard
ارسال: #۱۲
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۷:۰۶ ب.ظ
(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۵:۵۸ ب.ظ)samanbeigmiri نوشته شده توسط:  سلام
به نظر من باید تعداد مدیر های فعال که اشتیاق دارن برای حل سوالات و خصوصا بررسی سوالات، بالا بره و ازشون دعوت کنن برای همکاری،و در صورت عدم همکاریِ فعالانه ی یک مدیر اون رو از مدیریت برکنار کنن و جایگزین رو از خود مدیر پیشین درخواست بدن و عذرشو بخوان،این کار اگر چه جنبه های مثبت و منفی داره، اما زمانی که بحث تنها کیفیت و ارتقاء سطح علمی باشه که در قالب حل سوالات با بیشترین تاثیر ممکن هست،این شیوه ی مکانیست واقعا جوابگوست به نظرم،
بخش شبکه و هوش که اکثر اوقات خالیه و نظرات محدود میشه به مباحثه ی کاربران که نهایتا نتیجه ای سرشار از تردید همراهش هست، و معماری کامپیوتر هم گاهی مدیران به صورت گذرا بررسی میکنن متاسفانه،و مباحثه در اونجا راجع به سوالات تقریبا در حد صفره یا نهایتا سه نفر،سیستم عامل هم وضعیت چندان مساعدی نداره،بخش گسسته که آقای جویباری هستند و البته نظریه ی زبان،واقعا خوبه،ساختمان داده و طراحی هم خوبه واقعا،
یه بحث دیگه هم هست راجع به پرسیدن سوالات تکراری، که به نظرم خوبه وجود سوالات تکراری،و اشتیاق مدیران و کاربران تازه وارد رو زیاد میکنه و البته میتونه پاسخ سوالات رو به سمت ایده های نو در پاسخگویی به سوالات خلاقانه بکشه و پاسخ های جدید به سوالات قدیمی داده بشه و راه حل های زیادی معرفی بشه(خصوصا در طراحی الگوریتم و ساختمان داده).
من تا حدودی با نظرات شماموافقم اما وجود مدیران خیلی وقت ها جوابگو نبوده ان به خصوص موقعی که خودشان دانشجو بوده ان و زمان امتحان و غیره داشته ان اصلا سری هم به مانشت نزده ان چه برسد پاسخگو باشن خود من بارها شده بود سوالی چیزی میگذاشتم چندین روز می گذشت خبری نمی شد وقتی پیغام خصوصی می دادم به مدیر آن تالار که یا جواب بدهید سوال من را و یا کسی را معرفی کنید بااین پاسخ روبرو می شدم که من الان وقت امتحانم هست خیلی وقته ازمون ارشد دادم و پاسخ هایی از این قبیل
به نظر من پاسخ سوالات توسط کسانی باید داده شود که محدود به زمان نباشد همیشه وقتشان ازاد باشد تا حداقل کمی کم شود از استرس داوطلبین هر ساله ی کنکور مطمئن باشن کسی هست پاسخگویشان هست
خود من که خیلی کم پیش بیاید جرات کنم سری بزنم به تالار ها از بس حجم زیادی از مطالب هست که گویای مطلب اینجاهمه چیز در همه است را می دهد.
باید فکری کنیم ....
۱
۰
ارسال: #۱۳
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۷:۱۸ ب.ظ
قرار نیست مدیران هر بخش سوالات رو پاسخ بدن!! مدیران تنها ناظر بر پاسخ‌گویی و عامل ایجاد نظم در مبحث مربوط به خودشون هستند.
پاسخ‌گویی به سوالات توسط همه کاربران (نه مدیران) فلسفه وجودی انجمن‌های اینچنینی هست.
فراموش نکنید که مدیران به صورت افتخاری کار می‌کنن و هیچ مسئولیتی نسبت به پاسخ دادن به سوالات و پیام‌ها و ... ندارند.

هر کاربر مانشت توانایی پاسخ به حداقل ۱۰ تا ۲۰ سوال رو در ماه داره. حتی عادی‌ترین کاربر مانشت. اگه ما به سوال کاربران دیگه پاسخ بدیم، ممکنه پاسخ سوالات خودمون رو هم از همون کاربران دریافت کنیم. عقل جمعی توانایی حل تمامی مسائل (در این حوزه) رو به صورت ۱۰۰ درصدی خواهد داشت.

خوبی دیگر کمک به دیگران، کمک به یادگیری خویشتنه. واقعیت اینه که زمانی که شما به سوال بقیه پاسخ می‌دین، در واقع دارید خیلی از مسائل و راه حل‌ها رو توی ذهن خودتون هک می‌کنید. حتی اگه پاسخ سوال رو نمی‌دونید، اگه جستجویی در راه یافتن پاسخ نمایید، بدون شک تا سال‌ها در ذهن شما ماندگار خواهد بود.

۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: elhamgh , Saman , Skyrim , A V A
ارسال: #۱۴
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۷:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۸:۲۸ ب.ظ، توسط MiladCr7.)
اقای دکتر امار رو برای قبل از ۹۵ در نظر میگرفتین SmileBig Grin
ولی جدا از شوخی امار جالبیه !!! دستتون درد نکنه باعث انگیزه بیشتر بچه ها میشه

لحظه ها را دریاب
چشم فردا کور است
نه چراغیست در آن پایان
هر چه از دور نمایانست
شاید آن نقطه نورانی
چشم گرگان بیابانست
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: A V A
ارسال: #۱۵
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۱:۰۵ ب.ظ
نظر سنجی فاقد اعتباره
چرا اسم من نیست این واسه نفر دومه نظرسنجی
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تاثیر ترتیب انتخاب در انتخاب رشته ارشد milad72r ۳ ۳,۷۷۶ ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ ۰۷:۲۶ ب.ظ
آخرین ارسال: The BesT
  انتخاب برترین کاربر سال ۹۶ admin ۹ ۱۶,۸۴۵ ۳۰ دى ۱۳۹۶ ۰۹:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: The BesT
Rainbow برترین دانشگاه های جهان ezra ۹ ۹,۴۷۹ ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۱:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: khayyam
Question اتمام مهلت انتخاب واحد دانشگاه شریف و فردی که انتخاب نکرده (کارشناسی ارشد ۹۵) kebrit ۲ ۳,۳۲۲ ۲۵ شهریور ۱۳۹۵ ۰۶:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: kebrit
  روز برنامه نویس مبارک - روز ۲۵۶ از سال میلادی -۱۳ سپتامبر(۱۲ سپتامبر در سال‌ کبیسه) aminsl ۰ ۱,۹۳۱ ۲۲ شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: aminsl
  ترتیب انتخاب رشته علوم کامپیوتر سال ۹۵ RezaTaheri ۷۲ ۳۶,۴۴۶ ۰۳ تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: RezaTaheri
  چهار دانشگاه ایرانی در جمع برترین های ریاضی و علوم رایانه جهان morweb ۰ ۲,۱۳۷ ۰۱ تیر ۱۳۹۵ ۰۵:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: morweb
  انتخاب رشته یا سال بعد؟ rezak72 ۴ ۳,۹۷۱ ۲۵ خرداد ۱۳۹۵ ۰۵:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: rezak72
  ساخت نام دیتابیس به دلخواه کاربر soroushcompany ۲ ۲,۷۶۵ ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: collage
  تبریک سال ۹۵ در سال ۹۵ husen ۵ ۴,۱۰۹ ۰۲ فروردین ۱۳۹۵ ۰۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close