زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۱۰:۳۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

حرف دل بچه ها به آقای علیخانی و همه ی مدیرای خوب مانشت ...

ارسال:
۰۱ اسفند ۱۳۹۲, ۰۴:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۴:۵۳ ب.ظ، توسط Breeze.)
خیلی از ما از رفتن آقای علیخانی ناراحت شدیم .. خیلی هامون هم به ایشون ایمیل یا پیام خصوصی دادیم که برگردن ولی بنا به دلایلی این اتفاق نیفتاد ...
میدونم مشکلاتی بوده و هست که شاید هنوزم حل نشده باشه .. ولی میخوام بگم که با ترک کردن مانشت ، شاید تلنگری وارد بشه ولی مشکلی حل نمیشه ..اگر همه ی ما سعی کنیم طوری رفتار کنیم که مشکلی رو مشکلات موجود نیاد ، مشکلات قبلی رو هم میتونیم با کمک هم و با درایت همه ی مدیران عزیز حل کنیم ..

ممنون میشم از همه ی دوستان که این تاپیک رو لایک کنن تا جزو برترین ها بشه و صفحه ی اول مانشت قرار بگیره تا صدای ما به گوش آقای دکتر ، آقا فرداد و همه ی مدیرای عزیز برسه تا بدونن که ما چقدر دوستشون داریم و نباید هیچ وقت ترکمون نکنن..

دوستای عزیز .. هر کس هر حرفی با ایشون داره اینجا بگه .. من لینک این صفحه رو برای آقای علیخانی ایمیل میکنم تا مطمئن باشیم که مطالب رو میخونن ...

آقای علیخانی خیلی مهربونن .. شاید یه روز شما رو بن کردن .. یه روز سختگیری کردن و شاید ناراحت شدید .. ولی این سخت گیریهای ایشون برای اداره ی فورومی مثل مانشت لازم بودش .. امیدوارم وقتی که ایشون ببینن بچه ها اینقدر دوستشون دارن قطعا برمیگردن ..
بچه ها لطفاً همکاری کنید ..
یا علی ...
SaMiRa.e، در تاریخ ۰۲ اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۳۹ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

ضمن تشکر از شما ، به بخش " پیشنهادات " منتقل شد . Smile

[تصویر:  2hpj6v9.png]
۶۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , unicornux , Aurora , M*Gh , maryam... , azarakhsh1986 , kati , انرژی مثبت , zoltrix_66 , azad_ahmadi , Lantern , m450ud , عاصفه , manam... , yaldaa , sokand1 , diligent , mhd3 , Doctorwho , sahar121 , مهرانگیز , aria , Amoojan , good-wishes , nlp@2015 , vesta , tabassomesayna , 0X00412E49H , tarane1992 , bakhooleh , lotus , Autumn.Folio , sahar bano , narges_r , **sara** , El@he , equilibrium , نارین , Morris , احسان مومنی , jparisa , bargozideh , mahyamk , admin , پوونه , The BesT , danesh , fulgent , esmaeli.sh67 , neda_Network , آرتا , Amir V , sun-shine , Jooybari , Farid_Feyzi , Menrva , mohammad.ardeshiri , maneshty , atenaa , zeitun , mehdi.m2 , آلبالو , MarkLand , Mohammad-A , friends , j87 , مهربان مادر , soolmaz , iApp , Fardad-A , elynn66 , iammiti , Mojde# , silver_0255 , taniyel , sand , m2m3m92 , amash , Eternal , Sakura , guest12 , fati_mah , mostafa122 , f2000 , mahbub isp , Aref Safari , nazanin2020 , rata , zahra2012 , hnarghani , fsi2013 , matias , mortez28 , e2000 , slaf83 , پرهوده , mostafa0000 , mhma_1367 , bita_it , Yasan , abji22 , slayermind , Mehrdad7soft , فوژان , saeeed69 , mohammedi , sama89 , frZne , Parisa-SH , nazanin_sh , فرزانه ۳۴۳ , fo-eng , SaMiRa.e , zahra412 , Bahar_HS , olom tahghighat , hadi8963 , FAM , pmoradi , saeedehs , sara786 , m-m , Engineer , Andrew S.Tanenbaum , mgshervin , عاطفه پارسا , minami , neda R , farhud , damavand_kellap , مهشاد , ۱۰:۳۰ , fatima.sr68 , parla , farzad.arshad , nasrolah , Ariyanic , tayebe68 , virtual girl , barca , hosshah , Bahar007 , MShariati , mrm.sary , Good! , sarehkar , negar.v , Parva , سجاد۶۷ , javadjj , AmiriManesh , elham_sh219 , fahimeh1234
ارسال:
۰۱ اسفند ۱۳۹۲, ۰۵:۲۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۵:۳۸ ب.ظ، توسط Breeze.)
امشب مهمون داریم بعد من نشستم هی رفرش میکنم و تعداد لایک ها رو میشمارم Sad
خدا کنه جواب بده ...
Heart

آقای هاتف هم که رفتن Sad
ای داد بیداد Sad
بچه ها تو رو خداااااااااااااااااااااااا
این جریان مدیر کُشُون رو کی راه انداخته ؟؟
[تصویر:  256074_127519_pa7t53t2o01ykpjj.gif]

۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar121 , lotus , sahar bano , diligent , 0X00412E49H , m450ud , neda_Network , maryam... , Mojde# , mehdi.m2 , amash , Eternal , hnarghani , abji22 , Yasan , tayebe68 , fahimeh1234
ارسال:
۰۱ اسفند ۱۳۹۲, ۰۵:۵۴ ب.ظ
RE: حرف دل بچه ها به آقای علیخانی و همه ی مدیرای خوب مانشت ...
ای بابا چه خبره؟ چرا همه دارند میرند؟!! Huh

محبوبیت مانشت فقط به دلیل وجود مدیران خوب بوده و هست اما متاسفانه تازگی ها مدیران عزیز یکی یکی دارند استعفا میدهند که این خیلی نا امیدکننده هست! Sad

ای کاش میشد آقا فرداد برگردند ...به نظرم اگر ایشون برگردند همه چیز درست میشه Sad
۱۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Breeze , mhd3 , sahar121 , lotus , bakhooleh , diligent , 0X00412E49H , m450ud , Menrva , mehdi.m2 , neda_Network , maryam... , Fardad-A , elynn66 , m2m3m92 , Aref Safari , hnarghani , abji22 , Yasan , Parisa-SH , sara786 , minami , tayebe68
ارسال:
۰۱ اسفند ۱۳۹۲, ۰۶:۱۵ ب.ظ
امیدوارم آقا فرداد در تصمیمشون تجدید نظر بکنند، آقا هاتف هم برگردن چون از خوبها و قدیمیهای مانشت بودن،البته کلا بچه های قدیمی دیگه زیاد سر نمیزنن یا پست نمیذارن، نمیدونم چرا. شاید مشغله باشه. ولی برای همیشه رفتنشون ناراحتمون میکنه..

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mhd3 , Breeze , Amoojan , sahar121 , lotus , bakhooleh , 0X00412E49H , Jooybari , m450ud , Menrva , neda_Network , iApp , maryam... , Fardad-A , elynn66 , mehdi.m2 , m2m3m92 , hnarghani , abji22 , Yasan , hadi8963 , sara786 , minami , tayebe68 , AmiriManesh
ارسال:
۰۱ اسفند ۱۳۹۲, ۰۷:۳۴ ب.ظ
آقا فرداد دوسِت دارم Heart، بی تو هرگز با تو عمرا... Blush

خیلی وقته که دلم برای تو تنگ شدهHeart
قلبم از دوری تو بدجوری دلتنگ شدهHeart

آقا فرداد ما قبلا گفتیم بازم میگیم یه مانشته و یه فرداد.... البته به بقیه ی مدیرا بر نخوره...Heart

بیا برگرد، تا خونه از عادتت سیر نشده ...Rolleyes

تا نگام با یک نگاه تازه درگیر نشده...Rolleyes

بیا تا اومدنت دیر نشده، دلا دلگیر نشده ...Blush

تا هنوز فاصله مون جوونه و پیر نشده...Heart

خلاصه اگه سرت شلوغه، کارهات زیاده، وقت نمیکنی، حداقل هر روز یه بار Login کن تا بدونیم که هستی... همین برای ما کافیه.Heart

مرسیHeart

تاحالا تو عمرم اینقدر از علامت قلب استفاده نکرده بودم، ولی چون خاطرتو میخوام مجبورم HeartHeartHeart

مریضم، کجا برم؟
دردمندم، دوا میخوام!
مستحقم، به من صدقه بده!
به من نگو تا حالا کجا بودی؟
به من نگو بنده ی من امشب از من چی میخوای؟
کریم که هیچ وقت به گدا نمیگه چی میخوای!
یا نورُ یا قدوس...
۱۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Breeze , bakhooleh , Amoojan , diligent , مهرانگیز , lotus , Jooybari , Menrva , mehdi.m2 , مهربان مادر , neda_Network , maryam... , Fardad-A , elynn66 , m2m3m92 , amash , Aref Safari , hnarghani , abji22 , Yasan , sama89 , Parisa-SH , hadi8963 , saeedehs , minami , tayebe68 , Engineer , fahimeh1234
ارسال:
۰۱ اسفند ۱۳۹۲, ۰۷:۳۴ ب.ظ
خیلی وقت نیست اینجا حضور دارم نمیدونم آقای فرداد همون آقای علیخانی هستن یا کس دیگه
اما خب نظر خودم رو میگم
وقتی یه جایی هست که میتونید بی منت و بی چشمداشت به دیگران کمک کنید از دست ندید این فرصت رو
شاید یکی از حرکت خوب شما یه درسی تو زندگیش یاد بگیره و همیشه به دردش بخوره
بگذارید چرخه خوب بودن سرپا باشه و همه از هم چیزای خوب یاد بگیریم، خدایی هست که متوجه نیت شماست و بخاطر اشتباه دیگران خودتون رو هدفتون و روالتون رو تغییر ندید
نمیدونم چی شده اما اگر میشه برگردید، برگردید حتما حضورتون مهمه که انقدر لایک خورده
یا حق

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
۸
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۰X00412E49H , bakhooleh , Breeze , Amoojan , diligent , مهرانگیز , lotus , Jooybari , Menrva , mehdi.m2 , neda_Network , maryam... , Fardad-A , amash , Aref Safari , rata , hnarghani , abji22 , Yasan , frZne , saeedehs , sahar121 , tayebe68 , Engineer , Good!
ارسال:
۰۱ اسفند ۱۳۹۲, ۰۷:۴۲ ب.ظ
(۰۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۷:۳۴ ب.ظ)۰X00412E49H نوشته شده توسط:  تاحالا تو عمرم اینقدر از علامت قلب استفاده نکرده بودم، ولی چون خاطرتو میخوام مجبورم HeartHeartHeart
Big Grin
مرسی عالی بود ...

۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۰X00412E49H , Menrva , neda_Network , maryam... , Fardad-A , Yasan , tayebe68
ارسال:
۰۱ اسفند ۱۳۹۲, ۰۷:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۷:۵۷ ب.ظ، توسط Autumn.Folio.)
(۰۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۷:۳۴ ب.ظ)۰X00412E49H نوشته شده توسط:  آقا فرداد دوسِت دارم Heart، بی تو هرگز با تو عمرا... Blush

به نظرم اگه میگفتید با تو عمری بهتر بود Smile

منم به نوبه خودم از زحمات ایشون تشکر میکنم
من یه عضو قدیمی تر از اینم که الان مشخصه و ایشون رو خوب میشناسم، فرد خیلی زحمت کشی بودن برای مانشت.
با اینکه معتقدم خانم good-wishes هم با توجه به منش و رفتار و دقتی که در ایشون دیدم میتونن در این پست باشن، حضور آقا فرداد رو خواستارم تا با همکاری این دو مدیر به عنوان مدیر کل مشکلات مانشت بهتر از پیش حل بشه Smile

ازشون میخوام برگردن اینجا بهشون به عنوان یک با تجربه نیاز است Smile

خدا آن حس ریبایی است که در تاریکی صحرا
زمانی که هراس مرگ میدزدد سکوتت را
یکی مثل نسیم آرام میگوید
کنارت هستم ای زیبا، و دل آرام میگردد

۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amoojan , Breeze , diligent , 0X00412E49H , Jooybari , Menrva , maneshty , mehdi.m2 , neda_Network , maryam... , Fardad-A , m2m3m92 , amash , Eternal , hnarghani , abji22 , Yasan , sahar121 , tayebe68 , AmiriManesh
ارسال:
۰۱ اسفند ۱۳۹۲, ۰۸:۲۰ ب.ظ
امروز تو یکی از تالارهای معروف (غیر ایرانی) زبان عضو شدم. تعداد کاربراش حدود دو برابر مانشته و موضوعات و تاپیک هاش هم خیلی زیاده ولی نتونستم چیزی پیدا کنم و اونجا بود که نظم مانشت برام با ارزش شد. فرومی به این معروفی هیچ نظمی نداشت. پیدا کردن مطالب به مثال پیدا کردن سوزن در انبار کاه بود ! تازه امروز فهمیدم آقا فرداد که بود و چه کرد...

آقا فرداد خواهش می کنم هر چه زود تر برگردید...
۱۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Breeze , bakhooleh , Amoojan , Lantern , diligent , mahyamk , tabassomesayna , neda_Network , lotus , 0X00412E49H , Jooybari , maneshty , mehdi.m2 , maryam... , Fardad-A , elynn66 , m2m3m92 , amash , hnarghani , abji22 , Yasan , Riemann , olom tahghighat , saeedehs , agh42778 , sahar121 , tayebe68 , MShariati , AmiriManesh
ارسال: #۱۰
۰۱ اسفند ۱۳۹۲, ۰۹:۴۸ ب.ظ
من چهار روز پیش حدود ۱.۵ ساعت با ایشون تلفنی صحبت کردم.
دلگیری‌هایی هست که از شخص من هست و البته بخش زیادی از اون سوتفاهم هست و رفع شد. اما به نکته اساسی در زمینه مانشت وجود داره:
مانشت هیچ مدل تجاری‌ای نداره. الان حتی هزینه‌های خودش رو هم به زور می‌تونه دربیاره. مدیریت چنین سایتی فوق‌العاده سخت و وقت‌گیر هست. بخصوص که مخاطبین آدم‌های با سطح فهم و شعور بالایی هستند و نمی‌شه به راحتی توی خیلی زمینه‌ها اقناعشون کرد. ما به مدیران عزیز، خصوصاً فرداد جان، هیچ دستمزدی ندادیم. تنها سرخوردگی و اعصاب خردی نصیب ایشون شده. من واقعاً نمی‌دونم چه‌طوری می‌تونم ایشون رو برگردونم زمانی که تنها چیزی که ازشون گرفتیم فقط وقت و حوصله بوده. ایشون نه مثل خیلی از دوستان کنکوری هستند و نه نیازی به این انجمن دارند.
رفتارهای بچه‌گانه برخی از کاربران هم واقعاً روان آدم رو جریحه‌دار می‌کنه. مثل قضایایی که برخی از کاربران جدیداً راه‌انداختن و به مدیران حمله می‌کنند. یه لحظه فکر کنیم که ما بیشتر به مانشت احتیاج داریم یا مانشت به ما. مدیران خیلی‌هاشون رتبه‌های خوبی کسب کردن و دیگه احتیاجی به این سایت ندارند، تنها در راه رضای خدا و کمک به خلق خدا اینجا فعالیت می‌کنند. ما تحت هیچ مدل تجاری‌ای نمی‌تونیم از زحمات این مدیران تشکر کنیم. شاید تنها دعای خیر دوستان پشت سرشون باشه.
در هر حال، فرداد هر کاری که برای مانشت لازم بوده رو انجام داده و لطفش رو به نهایت رسونده. ایشون مدیرانی رو تعیین می‌کردند اما عملاً بسیاری از این مدیران با شرایط مشابه به خود ایشون مواجه می‌شدند. یعنی زیاد شدن کارها و کمبود وقت.
امیدوارم که مجبور نشیم چنین سایتی رو برای همیشه ببندیم و سطح سرویس رو کاهش بدیم. در هر حال، از پیشنهادات و انتقادات به شدت استقبال می‌شه.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۱۸
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Breeze , Morris , killerphp , Amoojan , neda_Network , lotus , 0X00412E49H , پوونه , Jooybari , Menrva , bakhooleh , atenaa , mehdi.m2 , mohammad.ardeshiri , مورتن , مهربان مادر , tabassomesayna , maryam... , Fardad-A , diligent , elynn66 , sand , m2m3m92 , yaldaa , amash , fati_mah , f2000 , kati , Aref Safari , hnarghani , mortez28 , e2000 , abji22 , Mehrdad7soft , Yasan , sama89 , Iranian Wizard , Riemann , **sara** , hadi8963 , FAM , pmoradi , sara786 , sahar121 , Engineer , Andrew S.Tanenbaum , minami , tayebe68 , barca , Bahar007 , Good! , ati314
ارسال: #۱۱
۰۱ اسفند ۱۳۹۲, ۱۰:۱۰ ب.ظ
داداش فرداد برگرد خیلی دلم برای جدیتت تنگ شده اگه نیای واقعا دلم میشکنهHeartHeartHeart
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Breeze , lotus , Amir V , 0X00412E49H , tabassomesayna , Amoojan , Menrva , maneshty , zeitun , mehdi.m2 , مهربان مادر , soolmaz , maryam... , Fardad-A , diligent , elynn66 , iammiti , m2m3m92 , amash , Aref Safari , hnarghani , Yasan , saeedehs , sahar121 , minami , tayebe68
ارسال: #۱۲
۰۲ اسفند ۱۳۹۲, ۱۲:۲۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۳۱ ق.ظ، توسط bargozideh.)
سلام به همگی
وقتی میام اینجا میبینم این همه آدم مهندس و دکتر دور هم هستیم و خیر سرمون قشر با سواد جامعه ایم و هنوزبه فرد وابسته ایم غصم میگیره. منم عین بقیه از خدامه فرداد برگرده. هر چند به بعضی عملکرداش و نحوه برخورد تندش انتقاد دارم ولی گل بی عیب خداست و نفع وجود ایشون بسیار بسیاااااااار بیشتره از ضررشه. اما خب چند وقت دیگه میتونه باشه. یه سال دوسال بعدش چی؟
وقتی نمیتونیم نظر مخالف نظر خودمون رو قبول کنیم ,
وقتی عادت به بی نظمی داریم و نمیخوایم قانون مدار باشیم
وقتی جنبه ی اینو نداریم که یکی اشتباهمون رو بگه بهمون
تا وقتی ما خودمون رو اصلاح نکنیم اوضاع همین طوره
ولی به نظرم برگشت آقا فرداد فقط باید در نقش پوششی و حمایتی به مدیر جدید باشه. و به قولی فصل الخطاب باشه .
اگه به فرد وابسته بشیم شکست میخوریم
به منچستر یونایتد نگاه کنید.اونا هیچوقت دنبال فرگوسن برای بازگشت نخواهند رفت

یا علی

یه خونه که اندازه ی دستامونه

که گوشه کنارش پر از حرفامونه

یه خونه که حالا دیگه اونجا نیستی

تو دیگه لب پنجرش وای نمیستی
مادر
۶
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: Fardad-A , diligent , admin , fati_mah , mortez28 , mahyamk , Yasan , ec_a_j , minami , tayebe68
ارسال: #۱۳
۰۲ اسفند ۱۳۹۲, ۰۱:۳۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۴۱ ق.ظ، توسط Breeze.)
(۰۲ اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۲۷ ق.ظ)bargozideh نوشته شده توسط:  وقتی میام اینجا میبینم این همه آدم مهندس و دکتر دور هم هستیم و خیر سرمون قشر با سواد جامعه ایم و هنوزبه فرد وابسته ایم غصم میگیره. منم عین بقیه از خدامه فرداد برگرده. هر چند به بعضی عملکرداش و نحوه برخورد تندش انتقاد دارم ولی گل بی عیب خداست و نفع وجود ایشون بسیار بسیاااااااار بیشتره از ضررشه. اما خب چند وقت دیگه میتونه باشه. یه سال دوسال بعدش چی؟
....
آیا اینکه ما قشر با سواد جامعه هستیم ، دلیل این میشه که نمک نشناس باشیم و قدر محبت های دیگران رو ندونیم ؟
اینکه ما دوست داریم آقا فرداد برگردن دلیلش وابسته بودن به شخص نیست ... بلکه دلیلش اینه که چرا باید آدمای باارزش رو به راحتی از دست بدیم ... مگر ایشون جای کی رو تنگ کرده بودن که الان با نبودنشون اون قشر خاص بخوان نفس راحت بکشن ؟!!
مشکل میدونید دقیقاً کجاست ؟ اونجایی که یکسری ار ماها نمیخوایم نظم پذیر باشیم .. مفهوم مدیریت رو درک نمیکنیم و به بی بند و باری عادت کردیم !
همه ی آدما تو یه دوره ای عزیزاشون رو از دست میدن و تو روزای اول فکر میکنن که بدون اونا دیگه قادر به زندگی نیستن . ولی بعد از یه مدت زندگیشون رو روال میفته .. من نمیگم مانشت بدون حضور آقای علیخانی از بین میره یا به قول شما وابسته به شخصه .. حرف اینه که " تا زمانی که امکانش هست ، ایشون در کنار ما حضور داشته باشن و از وجودشون استفاده بشه " ..
به خدا " آدما تاریخ انقضا ندارن " که فکر کنیم دیگه منقضی شدن و باید کنار بزاریمشون ..

حرفتون کاملاً متین که فرمودید گل بی عیب خداست و هیچ کس کامل نیست .. ولی نباید از حق بگذریم حضور آقای علیخانی کمینه نقص رو داشت .. اگر سخت گیریهای ایشون باب میل یکسری نبود این دلیلی بر بی کفایتی ایشون نیست ..

آقای علیخانی از مفاخر مانشت هستن و نباید سر بچه بازی های یکسری افراد معلوم الحال اینجا رو ترک کنن ..

در هر حال ممنون از بیان نظرتون ..

ظهر که تاپیک رو ایجاد میکردم خیلی نگران بودم که بچه ها کم توجه کنن .. ولی الان خیلی خوشحالم که اینطور نشد ..
دوستای عزیزم واقعاً ازتون ممنونم ..
این همکاری شما ثابت کرد که آدمای قدر شناس و مهربونی هستید ...
از همگی تون ممنونم ...

۹
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , bargozideh , mehdi.m2 , maryam... , Fardad-A , diligent , zeitun , yaldaa , rata , Yasan , nazanin_sh , sara786 , tayebe68 , Engineer
ارسال: #۱۴
۰۲ اسفند ۱۳۹۲, ۰۱:۴۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ اسفند ۱۳۹۲ ۰۲:۲۴ ق.ظ، توسط mohammad.ardeshiri.)
به نظره من مانشت با کمک تمام مدیراش به اینجا رسید با این همه کاربر که شاید کلاسهای کمک درسی از خداشونه اینجا تبلیغات کنن (از همشون تشکر چون بخاطره زحمت همشون بود که خیلی از بچه ها حداقل از مهر تا بهمن جا نزدن و پیوسته همراهی کردن)

ولی به نظرم ۳ تا از مدیراش واقعا بطوره ۲۴ ساعته زحمت کشیدن و مانشت رو به این نظم رسوندن و باعث شدن مانشت برجسته شه (تقریبا تمام بچه های کامپیوتر و it حتی اگه عضو نباشن اینجا رو میشناسن)

دکتر تنهایی که اینجا رو ایجاد کردن با تمام زحمات و هزینه هاش و میدونم اینجا جز مشغله ذهنی براشون هیچی نداره و اینکه از همه چی بیشتر این برام مهمه که ایشون یادشون نرفته خودشون یه زمان تو این دوره بودن و اینجا رو برای بچه های که قدیم خودشون جا اونا بود ایجاد کرده واقعا ممنونتونم (بلعکس یکی از مدیرا که پارسال تو این دوره بوده و امسال به بچه هایی که پارسال خودشون جای اونا بوده تیکه میندازه با لفظ گلاب دقیقا یک سال گذشته از قبولیشون)

آقا فرداد که با اینکه چند وقته نیستن ولی نظمی که پایه گذارش بوده هنوز کاملا تو مانشت مشخصه(امیدوارم این نظم کم کم دچار استهلاک نشه ) و به نظرم ایشون واقعا میدونست کی باید کسی رو بن کنه و کی انعطاف نشون بده به نظره من آدم میتونست خصوصیات کامل یه مدیر تو فروم رو تو ایشون ببینه . و اینو خوب میدونم ایشون وقتی که برای مانشت گذاشتن رو اگه برای کارای تحقیقاتی مثلا نوشتن مقاله و... صرف میکردن خیلی براشون ارزشمندتر بود ولی بی چشم داشت صرفه مانشت کردن
دکتر فرداد خیلی خوبــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی

و سوم یه مدیر دیگه که واقعا برای مانشت زحمت کشیده و زحمتشون درسته در حد دکتر فرداد و دکتر تنهایی نبوده اما به نوبه خودشون من احساسم اینه که خیلی زحمت کشیدن من از شهریور که حداقل (کمه کم)دو روز درمیون میومدم مانشت شاهده زحماتشون بودم از ایشونم تشکر میکنم ولی چند وقته حسه شخصیم اینه که نحوه عملکردشون عوض شده و فلسفه وجودی مانشت رو .......

به هر حــــــــــــــــــــــال آخرش بگم آقــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــا فرداد خیلی گلی هر تصمیمی گرفتی ما دوستت داریم Cool

با ۱۰۰۰ تومان چیکار میشه کرد؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۸
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Breeze , Menrva , mehdi.m2 , friends , مهربان مادر , neda_Network , maryam... , Fardad-A , diligent , amash , hnarghani , abji22 , Yasan , Parisa-SH , nazanin_sh , m450ud , tayebe68 , Engineer
ارسال: #۱۵
۰۲ اسفند ۱۳۹۲, ۰۱:۵۷ ق.ظ
سلام به مدیران خوب و زحمتکش مانشت و اعضای خوب مانشت
یادمه اولینباری که به مانشت اومدم احساس خوبی باهاش برقرار کردم که تا به حال به هیچ سایتی این احساس رو نداشتم سایتی خوب مفید منظم احساس راحتی و قشنگی باهاش دارم واقعا عالییییییه تا بحال نشده بودکه وقتی تویه سایت عضوشم فعال باشم هربارکه میام نت فقط یه راست میااااااااااااام به این ساااااااااااااایت از ته قلبم میگم..
سایت خوب به مدیران خوبشه ای کاش مدیران خوب همیشه باشن مثل آقای علیخانی،،آقای علیخانی آدم خوب وباشرف ونیکوکار دلسوز فداکار و قلب صافی مث شما واقعا کمه ای کاش که برگردین آقای علیخانییییییی.
اگه سایت مدیرای خوبش رو کم کم ازدست بده سایت خوب ازبین میره...ما هنوز امیدداریم که برمیگردین اگه هنوز دلتون با مانشته برگردین.

بااینکه من تابحال با ایشون گفتگویی نداشتم یبار خوابشون رو دیدم بخدا. هربارخواستم بهشون بگم فرصت نشد...فکرنمیکردم یروزی بشه بگم واینجابگم..!الان درست یادم نیست واسه قبلا هست خواب دیده بودم که ایشون توی یه جایی بودن شلوغ بود فکرکنم مهمونی بود نمیدونم درست،ناراحت بودن یه گوشه نشسته بودن.(ازینکه خوابشون دیده بودم واقعا تعجب کرده بودم!!!!!!!!!!)

توروخدا هیچوقت سایت رو نبندین مانشت همیشه باشهههههههه مانشت توی همه روزای سختی خوشی غمم ...بوده...ازمطالب علمیش کلی چیزهایادگرفتم...ازهمه مطالبش...با مانشت کلی خاطره دارم...
تو ایران فقط یه سایت آموزشی مفید وکامل هست اونم مانشت
امیدوارم که مانشت همیشه پابرجاباشه و ماندگار و مدیران خوب همیشه توی مانشت باشن و همیشه شاد و سلامت وموفق باشند.

멈추지 말고

My Dream is to fly
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Breeze , bargozideh , mehdi.m2 , soolmaz , Fardad-A , diligent , bakhooleh , amash , Yasan , nazanin_sh , Engineer , mrm.sary

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۱۹۴ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  سلام بچه های کدهای سیستم تهویه هوا رو کسی داره فاطمه دیبا ۰ ۱,۱۷۶ ۱۲ آبان ۱۴۰۰ ۰۹:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  منبع خوب برای معماری hamid_p ۰ ۱,۱۵۹ ۲۴ مهر ۱۴۰۰ ۱۰:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: hamid_p
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۶۳۲ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  منبع خوب برای الکترونیک دیجیتال _student_98 ۱ ۲,۱۲۳ ۲۱ دى ۱۳۹۹ ۰۵:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Mehran jam
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۳۴۷ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۸۰۶ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۷,۲۰۵ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  خرید کتابهای دست دوم پوران پژوهش همه دروس ارشد فناوری اطلاعات sherwod7 ۳ ۵,۱۹۶ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۸:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: roxana.r
  منبع خوب برای تست مدار منطقی marvelous ۴ ۴,۳۸۲ ۱۵ دى ۱۳۹۸ ۰۷:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: The BesT

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close