زمان کنونی: ۰۱ مرداد ۱۳۹۶, ۰۴:۲۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

The BesT
(Moderator)
Moderator

میزان هدیه: ۵۰۰۰ تومان
تاریخ ثبت نام: ۱۲ اسفند ۱۳۹۰
تاریخ تولد: مخفی (۲۸ ساله)
زمان محلی: ۲۳ July 2017 , 04:27 PM
وضعیت: آفلاین

مقبولیت: ۹۷/۸+
۲۶۵
۱۶

اطلاعات انجمن The BesT
آخرین بازدید: امروز ۱۲:۰۳ ب.ظ
کل ارسال‌ها: ۷۹۰ (۰/۴ ارسال در روز | ۰/۲۳ درصد از کل ارسال‌ها)
(یافتن تمامی موضوع‌هایافتن تمامی ارسال‌ها - )
مدت زمان آنلاین بودن: ۱ هفته, ۶ روز, ۱۷ ساعت, ۱ دقیقه, ۱۱ ثانیه
اعتبار: ۳۰ [جزییات]

اطلاعات تماسِ The BesT
وب‌ سایت:
پیام خصوصی: ارسال یک پیام خصوصی به The BesT.
شماره‌ی ICQ:
شناسه‌ی AIM:
شناسه‌ی Yahoo:
شناسه‌ی MSN:
اطلاعات اضافی درباره‌ی The BesT
مکان زندگی شما:
رتبه کنکور ارشد؟:
دانشگاه کارشناسی:
وضعیت: فارغ التحصیل کارشناسی ارشد
دانشگاه کارشناسی ارشد: اصفهان
دانشگاه دکتری:
گرایش: معماری کامپیوتر
لینک مصاحبه با مانشت:

امضای The BesT
اَللّهُمَّ اَخْرِجْنى مِنْ ظُلُماتِ الْوَهْمِ وَ اَکْرِمْنى بِنُورِ الْفَهْمِ اَللّهُمَّ افْتَحْ عَلَیْنا اَبْوابَ رَحْمَتِکَ وَانْشُرْ عَلَیْنا خَزائِنَ عُلُومِکَ بِرَحْمَتِکَ یا اَرْحَمَ الرّاحِمینَ

نظرهای کاربران
 The BesT (29 تیر ۱۳۹۶ در ۱۱:۰۷ ب.ظ)
در سالهای آینده ، مهم نیست به کجا رسیده باشم دلم میخواد یه هر جایی که رسیدم ،وقتی پشت سرمو نگاه میکنم با خودم بگم من در هر موقعیت و زمانی ،با اطلاعاتی که داشتم بهترین تصمیم ممکن رو گرفتم .
 The BesT (29 تیر ۱۳۹۶ در ۰۹:۱۴ ب.ظ)
کسی بیاید
مارا دعوت کند
به رفتن !
به رفتن از تمام کسانی که ؛
رفته اند و ما هنوز درون آنها مانده ایم!
 The BesT (28 تیر ۱۳۹۶ در ۱۱:۱۹ ب.ظ)
خوش به حال بوتهٔ یاسی که در ایوان توست
می‌تواند هر زمان دلتنگ شد، بویت کند...
 The BesT (25 تیر ۱۳۹۶ در ۰۹:۴۹ ب.ظ)
برای مریمی که الهام بخش زنان سرزمینم شد... ?ما را ببخش? مریم عزیز،هنوز باور نکردیم رفتنت را. هنوز طعم بالیدن به داشتن نابغه ای چون تو. کاممان را کامل شیرین نکرده بود که تلخی از دست دادنت جای آن را گرفت.. مارا ببخش که چهار سال بیمار بودی و چهار روز هم نیست که خبر دار شدیم.. مارا ببخش که نشناختیمت. که رسم نابغه کشی و طرد مغزها،جزو فرهنگمان شده. ما را ببخش که جشن ملی و استقبال گرم در خور و شایسته ات را برگزار نکردیم،زمانی که بی هیچ توقعی،افتخار را نصیبمان و نصیب علم کردی... ما را ببخش که شایستگانی دیگر نظیر تو را نیز نمیشناسیم، تا زمانیکه از دستشان بدهیم. ما را ببخش که. شخصیتت را ندیدیم،ولی اینکه مقیم امریکا بودی را دیدیم... ما را ببخش که پشتکارت را ندیدیم،ولی اینکه موی زیبایت نمایان است را دیدیم. ما را ببخش که منطقت را ندیدیم،وهرگز نفهمیدیم چرا موهایت پسرانه است.. ما را ببخش که دانشت را درک نکردیم،ولی براحتی قضاوتت کردیم... ما را ببخش که.... و البته حق داری نبخشی،و شاید بهتر آنکه نبخشی. تا بلکه بیدار بشیم... تا بلکه رسم شایسته سالاری را مجدد احیا کنیم. حسرت عرض ادب و احترام حضوری را برای همیشه نصیبم کردی ونصیب همه کسانیکه یا قدر و منزلتت را میشناختن و یا لااقل ارزش خاصی برایت قایل بودند. انگار چندین استاد، همزمان از پیشمان رفته اند.آنهم اساتیدی نایاب و البته بی ادعا.
سرمشقی جاویدان و الگویی امید بخش بودی ،هستی و خواهی بود.. شایسته ترین احترامها پیشکش مزارت باد.

به باور من مریم میرزاخانی به تمامی زندگی خود را کرد و رفت.هرچه دوست داشت دنبال کرد و حتی در این مسیر؛ سرزمین زندگیش را انتخاب کرد..زندگی پر بار و زنده و پویا.. ودر این بین من و شما مانده ایم. با باور اسارت ها و محدودیت ها و زندگی نکرده.. این مرگ نیست که ترسناک ست. انچه ما را میترساند، زندگیست که در ان انتخاب نکرده و به اجبارها تن داده ایم.. ما برای خویش سوگواری میکنیم و نه او. از هر چیزی فاجعه نسازیم. مریم زندگیش را و فرصتی که به او داده شد را به بهترین شکل زیست و رفت
 The BesT (18 تیر ۱۳۹۶ در ۰۷:۵۶ ق.ظ)

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 The BesT (17 تیر ۱۳۹۶ در ۰۸:۰۰ ق.ظ)

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

The BesT (16 تیر ۱۳۹۶ در ۰۳:۰۶ ب.ظ)

The BesT (14 تیر ۱۳۹۶ در ۱۰:۰۴ ب.ظ)
چقدر سخته باعث بشی اشک کسی رو بخاطر وابسته کردن در بباری و قلبش را بشکنی
ب نظر من این بدترین گناه است
حرفم

با شروع کننده تا پیک است

از آه و نفرین کسی که دلش را بشکنی بترس
شک نکن

توی این دنیا هستی قوانین خودش را داره

و بد تاوانی را باید پس بدی

بنا نیست
اگر کسی مشکلی داشته باشد

همیشه آخرین حرف و آخرین اقدام را اجرا کرد !
هر مشکلی راه حل دارد
با او صحبت کن
موارد مشکل را جهت بر طرف کردن ش ب او تذکر بده
شده
هر دو نفر تان نزد مشاوره برید
و مشاور ارائه راه صحیح را در اختیار بگذارد
اما
این شیوه شما

ن مردانگی است . و ن جوانمردی
بلکه دور از انصاف و وجدان
و شک ندارم

چوبش را خواهی خورد
از من گفتن بود !
 The BesT (12 تیر ۱۳۹۶ در ۰۹:۳۸ ق.ظ)
زیباترین "معماری" من ،
ساختن "ذهن و دل" خویشتن است .
در گستره ی وسیع اندیشه ی خود ،
سازه ای باید ساخت ،
با ستونهایی برافراشته از افکارم …
و مصالح ، همه از جنس امید ،
و مراقب باشم ،
نقش "افکار غلط" در ذهنم ،
نقشه ی "تخریب بنیاد" من است
 The BesT (29 خرداد ۱۳۹۶ در ۰۸:۳۳ ب.ظ)
مگر می شود فراموش شدن را دوست داشت؟ ما آدمها دوست داریم جایی، گوشه کناری باقی بمانیم... حتی وقتی دیگر نیستیم. آدمها می آیند و می روند. از کنار هم می گذریم. بعضی آدمها را نمی توانی فراموش کنی. بعضی آدمها را هرگز نمی توانی فراموش کنی. بعضی آدمها فقط نگاهت می کنند و رد می شوند. گاهی حتی نگاهی رد و بدل نشده، تو تنهایی نگاهشان کرده ای. زندگی و مرگشان را، بدون آنکه با خبر شده باشند. زمان میگذرد و تو می فهمی که هیچ وقت فراموششان نخواهی کرد... هیچ وقت و آنها هیچگاه از این حس با خبر نمی شوند. توی سرت باقی می مانند. زمان می گذرد. کم رنگ نمی شوند. تکه ای می شوند توی سرت و تو احساس می کنی که باید... باید آن تکه توی سرت را توی بشقاب بگذاری. بشقاب را بگذاری روی میز پذیرایی. بگذاری جایی جلوی دید آدمهای دیگر تا تماشا کنند که آنها را "هرگز فراموش نکرده ای" ( سمیرا اسکندرفر )

هرچقدر هم تلاش کنی کسی رو که دوست داشتی تو دلت دفن کنی ی روزایی مجبور میشی از ته دلت بیاریش بیرون ی نگاهی بهش کنی و ی ذره حسرت بخوری و شاید ی ذره اشک بریزی که آروم بشی .
 The BesT (28 خرداد ۱۳۹۶ در ۱۲:۲۷ ق.ظ)

The BesT (14 خرداد ۱۳۹۶ در ۰۹:۳۵ ب.ظ)
سه باور بنیادی بیمارساز از نظر آلبرت الیس :
- پذیرش مشروط خود
- پذیرش مشروط دیگران
- پذیرش مشروط زندگی

* من باید حتما … باشم تا دوست داشتنی و ارزشمند باشم.
* دیگران باید حتما … باشند تا دوست داشتنی و ارزشمند باشند.
* زندگی باید حتما … باشد تا دوست داشتنی و ارزشمند باشد.

تامل برانگیز بود!
 The BesT (08 خرداد ۱۳۹۶ در ۰۹:۴۳ ب.ظ)
برای خداوند فرقی ندارد که تو برایش نماز بخوانی یا نه !
برایش روزه بگیری یا نه !
فرقی ندارد چقدر برای عزیزانش ضجه زده باشی !

اما اینها برای من و تو فرق می کند .
و این فرق زمانی شروع شد که من و تو بر سر خدایمان جدل کردیم ،من گفتم من با ایمان ترم تو گفتی من!
و فراموش کردیم که خدای هر دویمان یکی ست
فقط راه اتصالمان به او فرق دارد.

به راه های اتصالی یکدیگر به خدا دست نزنیم !
اجازه بدهیم هر کس به گونه ی خودش به خدایش وصل شود
نه به شیوه ما!
خداوند عارف عاشق می خواهد نه مشتری بهشت ..
 The BesT (03 خرداد ۱۳۹۶ در ۱۰:۵۸ ق.ظ)

The BesT (25 اردیبهشت ۱۳۹۶ در ۱۲:۲۹ ق.ظ)

The BesT (02 اردیبهشت ۱۳۹۶ در ۱۱:۰۴ ب.ظ)
۶اسفند ۹۲ ذخیره کردم

The BesT (02 اردیبهشت ۱۳۹۶ در ۱۱:۰۴ ب.ظ)

The BesT (04 فروردین ۱۳۹۶ در ۰۶:۵۲ ب.ظ)
If you still think about yesterday ; You will never have a good tomorrow
Taylor Swift
 The BesT (25 اسفند ۱۳۹۵ در ۰۱:۳۵ ق.ظ)
امشب هوس کردم برایت چیز بنویسم
با سینه‌ای از خون دل لب‌ریز بنویسم

شاید تو از من انتظاری سبزتر داری!
امّا فقط خوش دارم از پاییز بنویسم

می‌خواهم از بی‌مصرفی، تکرار، خودرویی
از بوته‌های هرزه‌ی جالیز بنویسم

تا خون قلبت را کفِ دستم بیاشامم
اصرار دارم با بیانی تیز بنویسم

تاریک گفتن پیش ‌از این‌ها مستحبّی بود
این‌بار واجب شد که یأس‌انگیز بنویسم

شاید بدانی لحظه‌های سرخ یعنی چه؟
تصمیم دارم از شقایق نیز بنویسم

باید فقط محض رضای خاطر فرهاد
از یک عدد شیرین بی‌پرویز بنویسم

فردا چه خواهم کرد؟ باور کن نمی‌دانم
امشب که می‌خواهم برایت چیز بنویسم
 The BesT (25 اسفند ۱۳۹۵ در ۰۱:۱۴ ق.ظ)

You can't send a comment to this user because your usergroup can't send comments.

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close