زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۵:۴۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت

ارسال:
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۱:۲۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۳۶ ق.ظ، توسط x86.)
سلام به دوستان گل مانشتی
آقا به لطف خدا ما که قبول شدیم. من این تصمیم رو تقریباً قبل ازاینکه کنکور رو بدم گرفته بودم که اگه کنکور رو خوب بدم و قبول شم کتابامو اهدا کنم، اول میخواستم بدم دانشگاه ولی دیدم بچه‌های دانشگاهمون زیاد پایه ی کنکور نیستن، بعد دیدم چه جایی بهتر از اینجا . من کتاباما ۵ قسمت کردم که حداقل پنج نفر بتونن از اونها بهره مند بشن.

[تصویر:  179940_1_1379083501.jpg]

عکس بالا کلیه ی کتاب هامو یه جا نشون میده. یادش بخیر...

قسمت اول:
[تصویر:  179940_2_1379083501.jpg]
  1. مجموعه سوالات کنکور کامپیوتر سال ۹۰
  2. ساختمان داده مقسمی
  3. مجموعه سوالات کنکور کامپیوتر سال ۹۱
  4. زبانهای برنامه سازی سپاهان
  5. هوش مصنوعی سپاهان
  6. حل تمرینات نظریه زبانهای پینر لینز

قسمت دوم:
[تصویر:  179940_3_1379083501.jpg]
  1. آمار و احتمال پارسه
  2. زبان تخصصی کامپیوتر راهیان ارشد
  3. مجموعه سوالات کامپیوتر از سال ۸۱ تا ۸۷ مقسمی
  4. هوش مصنوعی مقسمی
  5. نظریه زبانها و ماشین های مدرسان شریف

قسمت سوم:
[تصویر:  179940_4_1379083501.jpg]
  1. معماری کامپیوتر مقسمی
  2. محاسبات عددی پوران
  3. مدار منطقی مقسمی
  4. پایگاه داده مقسمی
  5. طراحی الگوریتم مقسمی
  6. مجموعه سوالات دروس زبان و ریاضی و مشترک (از ۷۶ تا ۸۹) مدرسان شریف

قسمت چهارم:
[تصویر:  179940_5_1379083501.jpg]
  1. زبان تخصصی کامپیوتر پیام نور به همراه ترجمه
  2. سیستم عامل مقسمی
  3. نظریه زبانها و ماشین های سپاهان
  4. اصول طراحی و ساخت کامپایلر پوران
  5. زبانهای برنامه سازی مقسمی
  6. مجموعه سوالات کنکور از سال ۸۵ تا سال ۹۰ (۶ سال) سازمان سنجش

قسمت پنجم (فقط بچه های آی تی):
[تصویر:  179940_6_1379083501.jpg]
  1. شبکه های کامپیوتری پوران
  2. مجموعه سوالات کنکور آی تی ۸۳ تا ۹۰ پوران
  3. ساختمان گسسته پوران
  4. هوش مصنوعی پوران
  5. مهندسی نرم افزار پوران

دوستان از اونجایی که همه باید سهم یکسانی داشته باشن، بنده تصمیم دارم یه قرعه کشی کنیم بعد اسم هر کسی که در اومد اون قسمت رو بهش بدیم . ۵ تا قرعه میکشیم واسه هر قسمت یه قرعه، قرعه هم با کامپیوتره . هزینه ی پست رو هم خود فردی که قرعه با نامش در اومده باید بده. کسایی که تمایل دارن تو این قرعه کشی شرکت کنن عبارت " تمایل دارم " رو به صورت پیام خصوصی به بنده ارسال کنن انشاالله قرعه کشی بشه و بعد کتابها ارسال بشه . فقط کسایی میتونن تو قرعه کشی شرکت کنن که قبل از اردیبهشت ۹۲ ثبت نام کرده باشن.آخرین مهلت ثبت نام هم تا آخر اردیبهشت ۹۲ هست . امیدوارم که اسم شما نیز جزو اونایی باشه که تو قرعه انتخاب میشه. التماس دعا

مهلت ثبت نام تمام شد

قرعه کشی انجام شد
۵۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: shahbazi , آرتا , unicornux , **sara** , azarakhsh1986 , pooyaa , SaMiRa.e , H3NGAM3H , انرژی مثبت , explorer , svk7 , خانه سبز , s.sadri , Autumn.Folio , sir_ams , GoodStudent67 , samaneh_aftab , Eternal , slinda , asiehmohammadian , Aurora , Mehman , swensen , iApp , fse , zarei1991 , sahar bano , saturn2201 , sellena , good-wishes , dear-saideh , ReihanehTorkzadeh , fatima1537 , elynn66 , M.Amin.M , fatima2007 , fulgent , nasti , saeedehs , ahmad002 , master of net , mortez28 , khatere987 , n_a602 , Dark Knight , رقابت , be_sooye_movafaghiat , vidami , cnasoft , saiedattar , pouri_sb , ژنیک , csharpisatechnology , mahkaameh , sana.s89 , ati314 , jameshenas , q88lp , Engineer , bargozideh , zahra.motahari68@gmail.com , parto68 , arashmobileboy , sanar.m , tehran_it_93 , ENGii , love_lore , sahar67 , arya_sad , 2000com , foranyone , artimitin , aria , banafshehjooon , rezatotti , pos , siloi , mahinjoon , Behzad TP , ONLY-IT , samad0741 , mafia1990 , mohammadali1990 , nilia , starlet , hadirr , Morris , abdi1370 , fatemehkh , shima_24 , El@he , homakp , e2000 , Omn1990 , fariba.1 , salimeh , Mahmood sadati , alma1988 , polling
ارسال:
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۱:۵۱ ق.ظ
سلام
کار پسندیده ای انجام میدین اما ایکاش کتابها رو به کسایی اهدا میکردین توان خریدشونو واقعا ندارن.
تجربه نشون داده این افراد شانس کمی هم دارند و تو قرعه کشی اسمشون در نمیاد.
البته تشخیص این افراد خیلی سخت هست.
واسه همین به دوستانی که توان مالی خرید این کتابارو دارند پیشنهاد میکنم تو قرعه کشی شرکت نکنند.
ازشون تمنا میکنم و امیدوارم این فرهنگ بینمون جا بیوفته و با خودمون رو راست باشیم.

امضا چیه؟ مرد باید غیرت داشته باشه.
۲۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: x86 , narges_r , SoheilGh , **sara** , azarakhsh1986 , aydingol , pooyaa , SaMiRa.e , H3NGAM3H , انرژی مثبت , Eternal , banafshe , white bird , yasermrz , پروفسور , master of net , avril22 , fsi2013 , sahar121 , cnasoft , user22 , humorkhan , kmn209 , jameshenas , f.parvaz , saeid1389 , mohammadichem , tehran_it_93 , fa_karoon , shima_24 , rezatotti , p.beyzaie , pos , mahinjoon , maedeh , mohammadali1990 , fatemehkh , mohammad.ardeshiri , رقیب من , El@he , tabassomesayna , homakp , hadi8963 , Omn1990 , Mahmood sadati , developer75
ارسال:
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۹:۵۲ ق.ظ
ممنون از کار زیباتون

راستش من مشکلی از بابت خرید کتاب ندارم فقط مساله اینجاست که توی شهر ما کتاب های ارشد به سختی گیر میاد تقریبا اصلا گیر نمیاد
برای مثال من شبکه مقسمی رو کلا رفتم از شیراز خریدم
الان میخواستم با توجه به کتابایی که برای هوش مصنوعی دارید یکی از بهترین هاشو معرفی کنید که اگه تونستم یه جوری از یه جایی بخرمش

لطفا لبخند بزنید !
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: x86
ارسال:
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۰:۲۰ ق.ظ
تشکر دوست عزیز
۲
۰
ارسال:
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۰:۵۵ ق.ظ
کار پسندیده ای میکنین. منم تصمیم داشتم اگه رتبم خوب شد همین کارو بکنم ولی نشد
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: x86 , aahmadi83 , mohammad.ardeshiri
ارسال:
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۱:۰۸ ق.ظ
RE: اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت
(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۵۲ ق.ظ)H3NGAM3H نوشته شده توسط:  ممنون از کار زیباتون

راستش من مشکلی از بابت خرید کتاب ندارم فقط مساله اینجاست که توی شهر ما کتاب های ارشد به سختی گیر میاد تقریبا اصلا گیر نمیاد
برای مثال من شبکه مقسمی رو کلا رفتم از شیراز خریدم
الان میخواستم با توجه به کتابایی که برای هوش مصنوعی دارید یکی از بهترین هاشو معرفی کنید که اگه تونستم یه جوری از یه جایی بخرمش

خب هیچ اشکالی نداره که شما هم تو قرعه کشی شرکت کنید به هر حال شما هم به این کتابها دسترسی ندارید. به نظرم شما تو قرعه کشی شرکت کنید انشاالله که اسمتون در بیاد و بهترین کتاب هوش به شما برسه، من خودم هوش مصنوعی ۴ دور کتاب راسل ترجمه ی آقای قمی رو خوندم و کتاب مهدیه شادی پوران پژوهش که خلاصه ی راسل هست رو دو دور و در آخر هم کتاب مقسمی رو ۳ دور به صورت کامل خوندم که واقعا عالی بودن، البته من گرایش اصلیم نرم بود اینایی رو هم که خوندم بیشتر باری پاس کردن درس بود که ترم پیش برداشته بودم . راسل منبع درسمون بود واسه همین ۴ دور خوندمش و به لطف خدا شدم ۱۶/۵ Big Grin
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: H3NGAM3H , خانه سبز , swensen
ارسال:
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۷:۵۶ ب.ظ
سلام
منم پیام نور قزوین می خونم
دمت گرم داره که از بین بچه های پیام نور این رتبه رو اوردی و باعث میشی به ما ها هم با این شرایط سخت دانشگاه امید بدیHeart
من یه سری ازکتابات رو می خرم البته با تخفیفBig Grin
کتاب کامپایلر
طراحی و پیاده سازی
پایگاه داده

البته اگر هنوز می خوا ی اهدا کنی مشکلی نیست کار پسندیده ای هم هست و احسنت داره
موفق باشی

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۱
۰
ارسال:
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۸:۱۸ ب.ظ
کارتون خیلی خوب وپسندیده هستش انشالله موفق باشین
امیدوارم به دست کسایی برسه که واقعا بهش احتیاج دارن
انشالله منم سال بعد قبول بشم سعی میکنم یه همچین کاری بکنم Smile

Heart زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست Heart
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: x86 , mohammad.ardeshiri
ارسال:
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۹:۲۶ ب.ظ
man mitonam bekharam vali age ghore keshi basheh ham ke digeh.................
Fardad-A، در تاریخ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۱:۲۱ ق.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

عضو گرامی ،فینگلیش در مانشت ممنوعه .

۲
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۰
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۱:۵۲ ب.ظ
(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۷:۵۶ ب.ظ)masoudkhan نوشته شده توسط:  سلام
منم پیام نور قزوین می خونم
دمت گرم داره که از بین بچه های پیام نور این رتبه رو اوردی و باعث میشی به ما ها هم با این شرایط سخت دانشگاه امید بدیHeart
من یه سری ازکتابات رو می خرم البته با تخفیفBig Grin
کتاب کامپایلر
طراحی و پیاده سازی
پایگاه داده

البته اگر هنوز می خوا ی اهدا کنی مشکلی نیست کار پسندیده ای هم هست و احسنت داره
موفق باشی

سلام دوست عزیز، کتابهارو قراره اهدا کنم ، امیدوارم که اسم شما هم در بیاد...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: masoudkhan
ارسال: #۱۱
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۲:۰۳ ق.ظ
بسیار عالی
ایشالا ک منم در کنکور ۹۳ موفق بشم و حتما این کار رو انجام میدم مثل شما
موفق باشین

هیج وقت دیر نیست
........................!!!
۲
۰
ارسال: #۱۲
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۲:۱۹ ق.ظ
منم همین کارو می کنم ولی دوس دارم کتابامو بدم به کتابخونه دانشگام یا کتابحونه ایی که توش درس می خوندم Smile
۱
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۳
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۲:۳۳ ق.ظ
کار خوبیه ولی کاش به کسایی اهدا کنید که توان خریدشو ندارن به نظرم بین همونا قرعه کشی کنید

اشک های بعد از هر شکست من همان عرقهایی هست که برای پیروزی نریختم
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: unicornux , x86 , good-wishes , mohammad.ardeshiri
ارسال: #۱۴
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۲:۴۲ ق.ظ
سلام
کار خوبی می کنی، آفرین
اما خوداییش اون کتاب مدرسان ""مجموعه سوالات دروس زبان و ریاضی و مشترک (از ۷۶ تا ۸۹) مدرسان شریف"" را به کسی ندی بهتره
بخدا آدم با اون کتاب بیشتر گیج میشه از سوالات کنکور سالهای قبل آقا بس که اشتباه زده تست های کنکورو توش
گزینه ها رو اشتباه زده براشم دلیل آورده ، وقتی هم جای دیگه درستش رو میخونی بیشتر گیج میشی و دودل که بلخره کدوم درسته!!!
البته این نظر من بود دوست عزیز
به امید موفقیت همه بچها در ارشد Smile
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: x86 , rata , jameshenas
ارسال: #۱۵
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۱:۰۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۶:۴۵ ق.ظ، توسط x86.)
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۴۲ ق.ظ)asmajooni نوشته شده توسط:  سلام
کار خوبی می کنی، آفرین
اما خوداییش اون کتاب مدرسان ""مجموعه سوالات دروس زبان و ریاضی و مشترک (از ۷۶ تا ۸۹) مدرسان شریف"" را به کسی ندی بهتره
بخدا آدم با اون کتاب بیشتر گیج میشه از سوالات کنکور سالهای قبل آقا بس که اشتباه زده تست های کنکورو توش
گزینه ها رو اشتباه زده براشم دلیل آورده ، وقتی هم جای دیگه درستش رو میخونی بیشتر گیج میشی و دودل که بلخره کدوم درسته!!!
البته این نظر من بود دوست عزیز
به امید موفقیت همه بچها در ارشد Smile

اینکه کتاب مدرسان مشکل داره درست ولی همه ی کتابها مشکل دارن، من سه تا کتاب تست جامع کنکور داشتم : ۱ مدرسان شریف (همینی که شما میگی) ۲- کتاب مجموعه سوالات کنکور کامپیوتر سازمان سنجش ۳ مجموعه سوالات کنکور کامپیوتر مقسمی، من هر وقت میخواستم تست بزنم هر سه تا کتابو باز میکردم میذاشتم جلوم، تو بعضی از سوالات هر کتاب یک گزینه ی مختلف زده بودن و جالب اینجاست که هر کدوم براش دلیل تشریحی آوورده بودن مخصوصا درس نظریه زبان... یا مثلا تو درس هوش مصنوعی من تستای هوش مصنوعیه کتاب هوش مقسمی رو که میزدم و بعد جواب هارو با کتاب کنکور جامع مقسمی مقایسه میکردم سوالای زیادی وجود داشت که جواب ها متفاوت بود با پاسخ تشریحی...Big Grin
ولی هدف اهدای کتاب هست...Blush
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۱۲۸ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  اهدای کتاب های تستی کنکور ارشد ۹۷ myphilo ۸ ۶,۷۷۹ ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  اهدای کتاب های انفورماتیک پزشکی ya mohaymen ۱ ۲,۹۱۳ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: hossein1991
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۶۲۶ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  درخواست اپلود کتاب یا لینک دانلود کتاب+معرفی سایت دانلود کتاب ریحانه ۱۲۹ ۷۷,۵۷۴ ۱۱ آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Ariana2020
  اهدای کتاب های ارشد yahyazahedi ۱۱ ۸,۷۸۱ ۰۹ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: susankhanoom
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۸۰۲ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
Tongue انجمن پسران مانشتی aatwo ۴۰ ۳۰,۰۷۵ ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۲:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۷,۱۰۲ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close