زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۴۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

حرف دل بچه ها به آقای علیخانی و همه ی مدیرای خوب مانشت ...

ارسال: #۱۶
۰۲ اسفند ۱۳۹۲, ۰۲:۱۵ ق.ظ
من البته زیاد تو مانشت نیستم و نمیدونم ایشون واسه چی رفت
من فک کردم واسه کمبود وقت رفتن
به هر حال من میگم به موازات این تاپیک و درخواست برگشت ایشون باید از مدیر جدید هم حمایت بشه مگه ایشون چی کم گذاشتن؟
آقا فرداد هم برگرده جاش رو جفت چشمای ما ولی اگه به من باشه و در حال بخوام تصمیم بگیرم اینو میگم:
حمایت از مدیر جدید
تلاش برای برگردوندن آقا فرداد

بزارید یکم استراحت کنن ایشون شما هم این همه مدت همش جنگ اعصاب داشته باشید آخر میزارید میرید

یه خونه که اندازه ی دستامونه

که گوشه کنارش پر از حرفامونه

یه خونه که حالا دیگه اونجا نیستی

تو دیگه لب پنجرش وای نمیستی
مادر
۱۰
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Fardad-A , The BesT , amash , fati_mah , Yasan , Menrva , پوونه , tayebe68
ارسال: #۱۷
۰۲ اسفند ۱۳۹۲, ۰۲:۳۳ ق.ظ
مانشت خیلی چیزا رو به من یاد داد

واقعااااااااا جزوه ها و ویس های عالی که از اینجا دانلود کردم

و به قول همه بچه ها نظم بی نظیری که داشت و همه چیز سرجای خودش هست

آقای علیخانی خیلی لطف داشتید به همه ی کاربران و امیدوارم زودتر برگردید

............خدایا مرا ببخش به خاطر تمام درهای که کوبیدم و خانه ی تو نبود..............
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehdi.m2 , مهربان مادر , neda_Network , tabassomesayna , maryam... , Breeze , Fardad-A , diligent , bakhooleh , The BesT , Riemann , m2m3m92 , amash , fati_mah , hnarghani , ka arman , Yasan , minami , m450ud , tayebe68
ارسال: #۱۸
۰۲ اسفند ۱۳۹۲, ۰۴:۳۰ ق.ظ
من در ابتدا که وارد مانشت شدم بعضی از سختگیری های فرداد خان رو بیش از حد می دونستم ولی به مرور که درک بهتری از مانشت پیدا کردم دیدم که سبک مدیریت ایشون برای حفظ نظم مانشت کاملا لازم هست ضمن اینکه هر جا مشکلی داشتم ویا انتقادی داشتم چون نیتم کاملا خیر بود به صورت خصوصی با ایشون در میون می گذاشتم با اینکه ایشون مشغله کاری فراوانی داشتن همیشه در کمال احترام جواب می دادن امیدوارم سایشون همیشه بالای سر مانشت باشه
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network , tabassomesayna , maryam... , Breeze , Fardad-A , mehdi.m2 , diligent , bakhooleh , The BesT , mohammad.ardeshiri , hnarghani , Yasan , tayebe68
ارسال: #۱۹
۰۲ اسفند ۱۳۹۲, ۰۶:۳۰ ق.ظ
یاد این ترانه افتادم.:

هر جور میتونی بمون..

اگه بمونی خیلی خوب میشه..با سپاس

روی خدا را ببوس
۷
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network , maryam... , Breeze , Fardad-A , mehdi.m2 , diligent , The BesT , m2m3m92 , amash , mohammad.ardeshiri , hnarghani , Yasan , tayebe68
ارسال: #۲۰
۰۲ اسفند ۱۳۹۲, ۰۸:۴۸ ق.ظ
RE: حرف دل بچه ها به آقای علیخانی و همه ی مدیرای خوب مانشت ...
آقا فرداد داداش مهربون و سخت گیرم برای برگشتنت ثانیه شماری میکنم لحظاتا برگرد دیگه پس کی میایBlushما گناه داریم میدونم که میخونی اینجا را بیا تا ما هم خوشحال شیم از بودنتHeartHeart
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryam... , Breeze , Fardad-A , mehdi.m2 , diligent , bakhooleh , The BesT , soolmaz , m2m3m92 , mohammad.ardeshiri , hnarghani , Yasan , tayebe68
ارسال: #۲۱
۰۲ اسفند ۱۳۹۲, ۱۰:۵۴ ق.ظ
سلام به همه.......
منم به عنوان عضو کوچیک این سایت علمی می خواستم از بزرگان خواهش کنم ما و مانشت را تنها نذارید......
واقعا باید به اقای تنهایی اقای فرداد خانم انرژی مثبت اقای غیاث الدین و...... خدا قوت گفت.....
حیفه واقعا حیفه ... خوبا برن .... بعد ما از کی راهنمایی بخواهیم؟؟؟؟؟
تو شهرستان های کوچک با دانشگاه های کوچیکی که هست البته نمیخوام زحمتشون رو ندید بگیرم .... ولی واقعا ما که تو این شرایط زندگی می کنیم فقط سایت هایی مثل مانشت و مدیران خوبش برای ما خیلیییییییییی مفید هستن.... وقتی کسی رو نداریم جواب سوالمون رو بده ولی مانشت هست یه چراغ امیدی تو دل آدم روشن میشه.................

در برابر خورشید و ماه، بر انجام دادن کاری اراده می کنم که از درون، شادمان ام می کند و دل ام بر آن گواهی می دهد..Wink
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehdi.m2 , diligent , bakhooleh , neda_Network , The BesT , mohammad.ardeshiri , fati_mah , hnarghani , Yasan , Jooybari , tayebe68 , Fardad-A
ارسال: #۲۲
۰۲ اسفند ۱۳۹۲, ۱۱:۱۸ ق.ظ
این پیاما میخواستم خصوصی بفرستم اما نشد اینجا گذاشتم تا ببینید داداش خوبم:

سلا م یه تشکر پای نوشتم کافی بود تا بدونم هستی و نرفتی آقا فرداد مرسی که خوندی جملمونا خیلی دوست دارم باشی و کنار دوستات بمونی و به دشمنا اعتنا نکنی دشمنا فقط برای پشت سر خوبن و دوستان برای روبرو به دشمنا محل نکن و بخاطر دوستات بمون من برادر ندارم و شما را واقعا مث یه برادر دوسدارم ایشالله که بیای بمونی و نری داداش خوبمHeartHeart
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehdi.m2 , Breeze , maryam... , mohammad.ardeshiri , Yasan , tayebe68 , Fardad-A
ارسال: #۲۳
۰۲ اسفند ۱۳۹۲, ۱۱:۳۰ ق.ظ
سلام
باید بگم که در طول عمرم بچه های با معرفت تر و با محبت تر از شماها ندیده بودم. انگار این مانشتی ها را یکی یکی انتخابشون کردن و بعد عضو اینجا شده اند.
راستش در مقابل اینهمه بزرگواری و ابراز ارادت که از طرق مختلف و از هر راه ارتباطی که میشده بمن داشتید فقط میتونم اظهار شرمندگی کنم . کاش امکانش بود که از تک تک تون تشکر کنم و بگم " خوبی از خودتونه"
نه اینکه این علاقه یکطرفه باشه ،مطمئن باشیددو طرفه است و من هم برای همه شما دلتنگم. هر روز پستهاتون را میخوندم . انگار با آواتارتون سلام و علیک و احوالپرسی میکردم. بهر حال نمیتونم تشکر کنم و از خجالت اینهمه ابراز محبت بربیام.
اما در مورد مدیریتم در مانشت ،باید اولش بگم که همانطور که بین صحبتها هم بود و یکی از دوستان در پست شان در همین تاپیک اشاره کرده بودند ،مانشت به فرد متکی نیست. مال همه شماهاست. همه میتونن کمکش کنند .
از طرفی در یک مجموعه پویا بهتره که مدیریت هم پویا باشه. هیچوقت خوب نیست که یک محیط حتی مجازی برای طولانی مدت با نظر و مدیریت کامل یک نفر باشه. این پویایی مجموعه را میگیره و امکان بروز استعدادها را مانع میشه. مانشت هر چند سال بهتره که یه فرد با نشاط و پرانرژی و جدیدی را در راس کارهای اجرایی اش داشته باشه.
دوستان مدیر کلی در مانشت وقت و انرژی زیادی میخواد. صبر و تحمل فراوان میخواد . هر کسی که این بار سنگین را به دوش میگیره همه باید کمکش کنند و باهاش همکاری کنند . بعضی دوستان که ایراد میگیرند و هی نقد میکنند کار خوبی نمیکنند. من که اومدم مانشت خیلی خلوت بود . ولی الآن خیلی شلوغه واقعا" باید یه نفر از خودگذشتگی بخرج بده که این بار را به دوش بگیره . اگه ایرادی یا اشکالی بنظرمون میاد بهتره خصوصی بگیم و کمک کنیم تا این مجموعه برقرار بماند.
با این مقدمه باید عرض کنم که من برایم انجام امور اجرایی مانشت دیگه میسر نیست . این را به آقای دکتر هم عرض کردم. درگیر کارهایی در دنیای غیر مجازی هستم و با توجه به حجم سنگین کارها نمیشه بکارهای اجرایی مانشت هم برسم.
بخاطر پول و اینا هم نیست . یعنی در مانشت که انگیزه ام هیچوقت مالی نبود . بیرون از مانشتم خیلی دنبال دنیا نیستم علایقم را دنبال میکنم و در کنارش یه نون و بوقلمونی هم میرسه Big GrinSmile

کتمان نمیکنم که موضوعات حاشیه ای هم وجود داشته که موجب شده من کمی زودتر از اینکه کنکور ارشد تمام شود بروم ولی واقعیتش اینه که قرار هم همین بود که بعد ارشد دیگه بازنشست بشم.

در اینمدت هم گاه گاهی میومدم سر میزدم و منتظر بودم که آقای دکتر و یا خانم گود ویشیز نام کاربری من را از مدیریت به کاربری تبدیل کنند. تا من هم مثل یک شهروند مانشت بتونم گاهی در فعالیتهای اجتماعی مانشت همکاری کنم. اگه نظری داشتم بدهم و اگه کمکی تونستم بکنم.
امیدوارم این اتفاق بیفتد.
میدونم که عادت کرده بودین که بن بشید و اخطار بگیرید و میدونم که سخته که گیر نمیدم بهتون. واسه خودم هم سختهBig Grin

مانشت دیگه اون شرایط سال ۸۹ را نداره که در همه کارهاش لازم باشه از اول بشینیم فکر کنیم چیکار کنیم. الآن اگرچه جای کار زیادی داره ولی خیلی کارها روندش معلوم ومشخص شده.

چقدر حرف زدم Smile
من هم انشاءا... سعی میکنم بیشتر سر بزنم و جویای احوالتتون بشم.
باز هم از همه تون سپاسگزارم و بهتون میگم که خیلی با معرفت و عالی هستین. ببخشید اگه من تو سه سال گذشته نتونستم بیشتر کار کنم. امیدوارم همه تون هم در ارشد و هم در دکترا و هم در همه مراحل زندگی موفق باشید.
ارادتمند شما
فرداد علیخانی

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۹۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , neda_Network , Aurora , maryam... , mehdi.m2 , equilibrium , vesta , پوونه , Amoojan , **sara** , lotus , عاصفه , ۰X00412E49H , Morris , The BesT , soolmaz , tabassomesayna , azad_ahmadi , diligent , Lantern , sahar bano , good-wishes , Breeze , mhd3 , M4$0UD , مورتن , silver_0255 , kati , zeitun , admin , M*Gh , نارین , Afroz , npour , m2m3m92 , Pegasus , bahman2000 , sand , mr_asadi , amash , Sakura , Eternal , mohammad.ardeshiri , tiran22 , SaMiRa.e , fati_mah , f2000 , m..ch , samaneh@90 , Aref Safari , nazanin2020 , mahbub isp , hnarghani , esmaeli.sh67 , ka arman , fsi2013 , mortez28 , mahyamk , e2000 , gala , پرهوده , sharif1394 , narges_r , nina325 , anamis , hosseini2012 , Yasan , مهرانگیز , Mehrdad7soft , rata , atenaa , elynn66 , esisonic , unicornux , frZne , maneshty , nazanin_sh , Jooybari , zahra412 , Donna , FAM , Talnetir , saeedehs , olom tahghighat , hadi8963 , agh42778 , sahar121 , Andrew S.Tanenbaum , mgshervin , bargozideh , عاطفه پارسا , minami , neilabak , Menrva , friends , iammiti , ماه بانو , ۱۰:۳۰ , fatima.sr68 , Mänu , patrick , El@he , m450ud , parla , IT.setareh91 , M@A , damavand_kellap , Ariyanic , tayebe68 , Denize , mjs2 , sy_NBA , iApp , فوژان , aniss , مهربان مادر , msalehi1991 , sun-shine , Engineer , virtual girl , barca , azarakhsh1986 , ACM , Bahar007 , jahani , Good! , niyayesh.r , negar.v , sepidsal , سجاد۶۷ , آرمین , AmiriManesh , Brueder , mary1366 , tempo
ارسال: #۲۴
۰۲ اسفند ۱۳۹۲, ۱۲:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۰۴ ب.ظ، توسط vesta.)
(۰۲ اسفند ۱۳۹۲ ۱۱:۳۰ ق.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  میدونم که عادت کرده بودین که بن بشید و اخطار بگیرید و میدونم که سخته که گیر نمیدم بهتون. واسه خودم هم سختهBig Grin

خوش اومدینShy به من که تا حالا اخطار ندادید ولی عکساتون کلی ابهت داشت، کی جرات میکرد خطا کنهTongue
مشخصه خیلی صبورید
البته من یبار پروفایلتون رو دیدم، از تاریخش متوجه شدم سرمیزنیدWink
چقدر خوب که جواب دوستانتون رو دادید. در هر جایگاه و مقامی که هستید، موفق باشید چه مدیر چه شهروند. مهم این هست که انسانیت در وجود شما هست
تازه فهمیدم این آقای علیخانی همون آقای فرداد هست!!!!

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
۱۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehdi.m2 , lotus , 0X00412E49H , Morris , diligent , Amoojan , Breeze , neda_Network , Pegasus , Eternal , hnarghani , Yasan , elynn66 , Menrva , tayebe68 , Fardad-A
ارسال: #۲۵
۰۲ اسفند ۱۳۹۲, ۰۱:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ اسفند ۱۳۹۲ ۰۲:۲۹ ب.ظ، توسط Breeze.)
هورااااااااااااااااااااااااااااا آقا فرداد هم اومدن [تصویر:  256912_599321_Laie_94.gif]

خیلی خوشحالم که برگشتید و حضورتون رو خیر مقدم میگم .. امیدوارم بعد از این تاخیر به نسبت طولانی ، و کمبودی که در اثر نبودتون حس شد ، وضعیت خیلی بهتر از قبل بشه ...

دیگه قول بدید هیچ وقت با ما و مانشت قهر نکنید ..ما دلمون کوچیکه طاقتمونم کم .. از قدیم گفتن ""هر کی قهر کنه باید واسش آستین بالا بزنن"" ... خلاصه ما گفتیم دیگه خود دانید Big GrinBig Grin ... بشینید فکر کنید ببینید به دردسراش میارزه یا نه TongueTongue Big GrinBig Grin

امیدوارم هر روز پستاتون رو ببینیم و حضورتون رو حس کنیم..

یکبار دیگه از همه بچه ها خیلی ممنونم که همکاری کردن و به شما هم نشون دادن که چقدر دوستتون دارن و از شما هم ممنونم که باز با حضورتون فضا رو گرم کردید ..
همیشه موفق و موید و سلامت باشید ..
یاحق

[تصویر:  256912_14b819t.jpg]

[تصویر:  2hpj6v9.png]
۱۷
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network , tabassomesayna , mehdi.m2 , 0X00412E49H , kati , maryam... , zeitun , M*Gh , نارین , Eternal , zoltrix_66 , f2000 , Aref Safari , hnarghani , Yasan , elynn66 , maneshty , nazanin_sh , Jooybari , sahar121 , Menrva , tayebe68 , مهربان مادر , azarakhsh1986 , Fardad-A , diligent , negar.v
ارسال: #۲۶
۰۲ اسفند ۱۳۹۲, ۰۶:۲۲ ب.ظ
(۰۲ اسفند ۱۳۹۲ ۱۱:۳۰ ق.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  سلام
باید بگم که در طول عمرم بچه های با معرفت تر و با محبت تر از شماها ندیده بودم. انگار این مانشتی ها را یکی یکی انتخابشون کردن و بعد عضو اینجا شده اند.
راستش در مقابل اینهمه بزرگواری و ابراز ارادت که از طرق مختلف و از هر راه ارتباطی که میشده بمن داشتید فقط میتونم اظهار شرمندگی کنم . کاش امکانش بود که از تک تک تون تشکر کنم و بگم " خوبی از خودتونه"
نه اینکه این علاقه یکطرفه باشه ،مطمئن باشیددو طرفه است و من هم برای همه شما دلتنگم. هر روز پستهاتون را میخوندم . انگار با آواتارتون سلام و علیک و احوالپرسی میکردم. بهر حال نمیتونم تشکر کنم و از خجالت اینهمه ابراز محبت بربیام.
اما در مورد مدیریتم در مانشت ،باید اولش بگم که همانطور که بین صحبتها هم بود و یکی از دوستان در پست شان در همین تاپیک اشاره کرده بودند ،مانشت به فرد متکی نیست. مال همه شماهاست. همه میتونن کمکش کنند .
از طرفی در یک مجموعه پویا بهتره که مدیریت هم پویا باشه. هیچوقت خوب نیست که یک محیط حتی مجازی برای طولانی مدت با نظر و مدیریت کامل یک نفر باشه. این پویایی مجموعه را میگیره و امکان بروز استعدادها را مانع میشه. مانشت هر چند سال بهتره که یه فرد با نشاط و پرانرژی و جدیدی را در راس کارهای اجرایی اش داشته باشه.
دوستان مدیر کلی در مانشت وقت و انرژی زیادی میخواد. صبر و تحمل فراوان میخواد . هر کسی که این بار سنگین را به دوش میگیره همه باید کمکش کنند و باهاش همکاری کنند . بعضی دوستان که ایراد میگیرند و هی نقد میکنند کار خوبی نمیکنند. من که اومدم مانشت خیلی خلوت بود . ولی الآن خیلی شلوغه واقعا" باید یه نفر از خودگذشتگی بخرج بده که این بار را به دوش بگیره . اگه ایرادی یا اشکالی بنظرمون میاد بهتره خصوصی بگیم و کمک کنیم تا این مجموعه برقرار بماند.
با این مقدمه باید عرض کنم که من برایم انجام امور اجرایی مانشت دیگه میسر نیست . این را به آقای دکتر هم عرض کردم. درگیر کارهایی در دنیای غیر مجازی هستم و با توجه به حجم سنگین کارها نمیشه بکارهای اجرایی مانشت هم برسم.
بخاطر پول و اینا هم نیست . یعنی در مانشت که انگیزه ام هیچوقت مالی نبود . بیرون از مانشتم خیلی دنبال دنیا نیستم علایقم را دنبال میکنم و در کنارش یه نون و بوقلمونی هم میرسه Big GrinSmile

کتمان نمیکنم که موضوعات حاشیه ای هم وجود داشته که موجب شده من کمی زودتر از اینکه کنکور ارشد تمام شود بروم ولی واقعیتش اینه که قرار هم همین بود که بعد ارشد دیگه بازنشست بشم.

در اینمدت هم گاه گاهی میومدم سر میزدم و منتظر بودم که آقای دکتر و یا خانم گود ویشیز نام کاربری من را از مدیریت به کاربری تبدیل کنند. تا من هم مثل یک شهروند مانشت بتونم گاهی در فعالیتهای اجتماعی مانشت همکاری کنم. اگه نظری داشتم بدهم و اگه کمکی تونستم بکنم.
امیدوارم این اتفاق بیفتد.
میدونم که عادت کرده بودین که بن بشید و اخطار بگیرید و میدونم که سخته که گیر نمیدم بهتون. واسه خودم هم سختهBig Grin

مانشت دیگه اون شرایط سال ۸۹ را نداره که در همه کارهاش لازم باشه از اول بشینیم فکر کنیم چیکار کنیم. الآن اگرچه جای کار زیادی داره ولی خیلی کارها روندش معلوم ومشخص شده.

چقدر حرف زدم Smile
من هم انشاءا... سعی میکنم بیشتر سر بزنم و جویای احوالتتون بشم.
باز هم از همه تون سپاسگزارم و بهتون میگم که خیلی با معرفت و عالی هستین. ببخشید اگه من تو سه سال گذشته نتونستم بیشتر کار کنم. امیدوارم همه تون هم در ارشد و هم در دکترا و هم در همه مراحل زندگی موفق باشید.
ارادتمند شما
فرداد علیخانی
باسلام
خوشحالم که برگشتید. من هم به سهم خودم هم از زحمات شما و هم از زحمات مدیر جدید خانم good-wishes ، که واقعا از جون و دل کار می کنند، تشکر می کنم.
مهم این بود که به مانشت سر بزنید، حالا هر جور که خودتون صلاح می دونید، یا بعنوان یک مدیر یا بعنوان یک کاربر عادی.

ولی یک نکته باقی می مونه، اگر که قول دادید بیشتر سر بزنید، پس لطفا اون عبارت (خدانگهدار مانشت) را از بالای پروفایلتون بردارید. که خیال ما هم راحت بشه ، که هنوز هم در مانشت حضور دارید. Smile
باز هم از بازگشتتون تشکر می کنم.

یا حق

Three sentences for getting success
  • Know more than other
  • Work more than other
  • Expect less than other

۹
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Breeze , kati , fati_mah , Eternal , Aref Safari , mehdi.m2 , hnarghani , Yasan , maneshty , nazanin_sh , tayebe68 , sun-shine , Fardad-A , diligent
ارسال: #۲۷
۰۲ اسفند ۱۳۹۲, ۰۷:۳۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ اسفند ۱۳۹۲ ۰۷:۳۲ ب.ظ، توسط Eternal.)
با سلام خدمت دوستای گلم
واقعا جای خالی آقا فرداد حس میشد ، آدم وقتی کسایی رو در کنارش داره قدرشونو نمیدونه وقتی که میرن ، اون موقع هستش که میفهمه چقدر بودنشون مهم بوده و نمیدونستیم .
خوش اومدین به مانشت Smile

Heart زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست Heart
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: zoltrix_66 , fati_mah , Breeze , mehdi.m2 , Yasan , nazanin_sh , sahar121 , diligent , tayebe68 , Fardad-A
ارسال: #۲۸
۰۲ اسفند ۱۳۹۲, ۱۱:۱۸ ب.ظ
پس اگر قرار به حرف دل باشه !!!!!۱منم حرف دلم میگم
اولین باری که تو مانشت پست گذاشتم آقای فرداد واسم اخطار زدن که جای این پست این جا نیست !راستشو بخواین یه کم ناراحت شدم و به مدت طولانی پست نذاشتم !ولی کم کم که با مانشت آشنا شدم واقعا به مدیریت خوب آقای فرداد احسنت گفتم .مانشت تنها سایت علمی که حس راحتی به آدم میده و یه جورایی بین همه فروم های علمی بینظیره

کامیابی و شادمانی تو در درونت قرار دارد، اراده کن که شاد بمانی، آن زمان، تو و شادمانی‌ات، میزبان نامریی دشواریها خواهید بود.((هلن کلر))Big GrinBig Grin
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Yasan , mehdi.m2 , Breeze , diligent , tayebe68 , hnarghani , Fardad-A
ارسال: #۲۹
۰۳ اسفند ۱۳۹۲, ۱۲:۱۷ ق.ظ
راستش یه چیزی رو بگم
برام خیلی سوال شده که چرا من کمبود آقای فرداد رو حس نمیکنم؟!!!!!! (البته با احترام به ایشون و تشکر از تمامی زحماتشون)

شاید اگر خانوم انرژی مثبت میرفتن کمبودشون رو احساس میکردم یا وقتی آقای باد یا آقای موج رفتن کمبودشون رو کاملا احساس کردم
بهر حال برای همه مدیران و کاربران مانشت آرزوی موفقیت دارم
Fardad-A، در تاریخ ۰۶ اسفند ۱۳۹۲ ۱۰:۳۲ ق.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

من شما را یادم میاد. یکبار در تعطیلات نوروز سال ۹۲ یه مطلبی نوشته بودید که من فکر کنم یه کم از تذکر من ناراحت شدین.
حلال کنید.

۱
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: Fardad-A
ارسال: #۳۰
۰۳ اسفند ۱۳۹۲, ۱۲:۵۴ ق.ظ
همین که پست آقا فرداد تو صفحه ی دو ۵۱ لایک و کلی تشکر خورده خودش گویای همه چیز هست...!
...
در ضمن...
از آقای دکتر تنهایی بابت تمام زحماتی که برای ما پشت کنکوریا میکشن به شدّت تشکر میکنم
امیدوارم همیشه سرزنده و پیروز باشند.

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
۱۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Breeze , mehdi.m2 , kati , Yasan , Amoojan , Aref Safari , admin , minami , neda_Network , hnarghani , tayebe68 , mohammad.ardeshiri , Fardad-A , unicornux , Good! , diligent , AmiriManesh

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۲۲۳ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  سلام بچه های کدهای سیستم تهویه هوا رو کسی داره فاطمه دیبا ۰ ۱,۱۷۹ ۱۲ آبان ۱۴۰۰ ۰۹:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  منبع خوب برای معماری hamid_p ۰ ۱,۱۵۹ ۲۴ مهر ۱۴۰۰ ۱۰:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: hamid_p
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۶۴۰ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  منبع خوب برای الکترونیک دیجیتال _student_98 ۱ ۲,۱۲۶ ۲۱ دى ۱۳۹۹ ۰۵:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Mehran jam
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۳۵۳ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۸۰۸ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۷,۲۹۱ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  خرید کتابهای دست دوم پوران پژوهش همه دروس ارشد فناوری اطلاعات sherwod7 ۳ ۵,۱۹۷ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۸:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: roxana.r
  منبع خوب برای تست مدار منطقی marvelous ۴ ۴,۳۸۲ ۱۵ دى ۱۳۹۸ ۰۷:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: The BesT

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close