زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۵۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۵۰۴۶
۱۲ اسفند ۱۳۹۳, ۰۹:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ اسفند ۱۳۹۳ ۰۹:۱۷ ب.ظ، توسط NP-Cσмρℓєтє.)
قانون باورها:
دانشمندان برای بررسی تعیین میزان قدرت باورها بر کیفیت زندگی انسان ها آزمایشی را در دانشگاه هاروارد انجام دادند. ۸۰ پیرمرد و ۸۰ پیرزن را انتخاب کردند. یک شهرک را به دور از هیاهو برابر با ۴۰ سال پیش ساختند. غذاهای ۴۰ سال پیش در این شهرک پخته می شد. خط روی شیشه های مغازه ها، فرم مبلمان، آهنگ ها، فیلم های قدیمی، اخباری را که از رادیو و تلویزیون پخش می شد مطابق با ۴۰ سال قبل ساختند. بعد این ۱۶۰ نفر را از هر نظر آزمایش کردند؛ تعداد موی سر، رنگ موی سر، نوع استخوان، خمیدگی بدن، لرزش دست ها، لرزش صدا، میزان فشار خون و غیره. بعد این ۱۶۰ نفر را به داخل این شهرک بردند. بعد از گذشت ۵ الی ۶ماه کم کم پشتشان صاف شد، راست می ایستادند، لرزش دست ها به طور ناخودآگاه از بین رفت، لرزش صدا خوب شد، ضربان قلب مثل افراد جوان، رنگ موهای سر شروع به مشکی شدن کرد و چین و چروک های دست و صورت از بین رفت. علت چه بود؟ خیلی ساده است. آن ها چون مطابق با ۴۰ سال پیش زندگی کردند، باور کرده بودند ۴۰ سال جوان تر شده اند.

شرح حکایت: انسان ها همان گونه که باور داشته باشند می توانند بیندیشند. باورهای آدمی است که در هر لحظه به او القا می کند که چگونه بیندیشد. اصولا فرق بین انسان ها، فرق میان باورهای آنان است. انسان های موفق با باورهای عالی، موفقیت را برای خود خلق می کنند. انسان های ثروتمند، باورهای عالی و ثروت آفرین دارند که با اعتماد به نفس عالی خود و بدون توجه به تمام مسائل به دنبال کسب ثروت می روند و به لحاظ باورهای مثبتشان به ثروت مطلوب خود می رسند. قانون زندگی قانون باورهاست!

برای کنکور کلاس زبام میرفتم و سطح زبانم در حد متوسط بود ؛خیلی خوب نبودم؛خوب هم نبودم؛ درصدام در حد ۴۰ بودن،نفر ۷-۸ کلاس، گاهی بالاتر گاهی پایین تر، تو یکی از امتحانا به همه ی سوالا بجز یکی جواب دادم و همشونم درست ؛ درصدم حدود ۹۱-۹۲ شد فک کنم،شدم نفر اول کلاس!
من تو خونه سعی میکردم تست زیاد کار کنم , اتفاقاً اون تستایی که استادمون داده بود واسه اون آزمون دقیقاً از لابلای تست هایی بود که من کار کرده بودم، اونم بخاطر مشکلی که واسش پیش اومده بود و نتونسته بود سوال طراحی کنه!
برای اولین بار من بالاترین درصد رو بین همه ی گروه های کلاسش بدست آوردم ،بین دختر ها و پسرها ، به به و چه چه را افتاد و بچه ها هی گفتن و تعریف و دمت گرم و.....
ازون روز به بعد در بدترین حالت نفر سوم شدم، و درصدم هیچ وقت از ۶۰ پایین تر نیومد! به یه باوری رسیده بودم و فک میکردم من واقعاً از همه ی اینایی که اینجان قویترم!
این تجربه ی خیلی شیرینی بود واسم ، اون موقع نمیفهمیدم بعداً فهمیدم که چی باعث شد من سطح زبان یهو تغییر کنه!
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: fo-eng , Hamzeh.S , dr.a_AI , tabassomesayna , alirezaei , sharifIT , Avril89 , Fardad-A , emahii , alim93
ارسال: #۱۵۰۴۷
۱۲ اسفند ۱۳۹۳, ۱۱:۵۳ ب.ظ
(۱۲ اسفند ۱۳۹۳ ۰۹:۰۴ ب.ظ)zahra.s نوشته شده توسط:  اصولا فرق بین انسان ها، فرق میان باورهای آنان است

واقعا که همینطوره، اصلا این "باور" همون چوب جادویی که میشه باهاش کلی آرزو رو محقق کرد.

[تصویر:  jjci_yes.jpg]
 سپاس‌گزاری شده توسط: NP-Cσмρℓєтє , emahii
ارسال: #۱۵۰۴۸
۱۳ اسفند ۱۳۹۳, ۱۲:۱۴ ق.ظ
نمیدونم چرا امروز اینقدر دپرسم :| هیچ کاری نکردم، یعنی دستم به کاری نمیره!
:|

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
ارسال: #۱۵۰۴۹
۱۳ اسفند ۱۳۹۳, ۰۱:۵۵ ق.ظ
چون میگذرد، غمی نیست...

هی ایـــــــــــــــــــــــــــــــــزد...
Angel
 سپاس‌گزاری شده توسط: alirezaei , ziba.O
ارسال: #۱۵۰۵۰
۱۳ اسفند ۱۳۹۳, ۰۱:۵۵ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
بچه ها من از بعد از کنکور سراسری دپ شدم ،حس می کنم دیگه حس و حال درس خوندن ندارم ،یه روز میگم میرم سر کار ،یه روز میگم واسه آزاد می خونم ،یه روز میگم واسه سال دیگه تغییر رشته میدم ،خلاصه موندم سر یه چند راهی؟؟؟
حالا می خوام ببینم واسه ارشد آزاد بخونم یا بگردم دنبال کار و بی خیال ارشد شم ؟؟؟موندم چی کار کنم ؟؟؟
بچه هایی که آزاد قبول شدن میشه بگن از کی خوندن و چند تا درس مسلط بودن ؟؟
ارسال: #۱۵۰۵۱
۱۳ اسفند ۱۳۹۳, ۰۲:۲۷ ب.ظ
(۱۳ اسفند ۱۳۹۳ ۰۱:۵۵ ب.ظ)golsa20 نوشته شده توسط:  بچه ها من از بعد از کنکور سراسری دپ شدم ،حس می کنم دیگه حس و حال درس خوندن ندارم ،یه روز میگم میرم سر کار ،یه روز میگم واسه آزاد می خونم ،یه روز میگم واسه سال دیگه تغییر رشته میدم ،خلاصه موندم سر یه چند راهی؟؟؟
حالا می خوام ببینم واسه ارشد آزاد بخونم یا بگردم دنبال کار و بی خیال ارشد شم ؟؟؟موندم چی کار کنم ؟؟؟
بچه هایی که آزاد قبول شدن میشه بگن از کی خوندن و چند تا درس مسلط بودن ؟؟
درد مشترکه همه مونه
باید با خودتون و هدفاتون کنار بیاین
هیچ چیزی بهتر از نوشتن نیست
همه ی ادمها متفاوتن و نسخه ی کلی وجود نداره
ممکنه چند نفر بیان بگن توو آزادم میشه موفق شد و ادمی که بخواد موفق بشه توو هر دانشگاهی میتونه، شمام برید ازاد و بعدش بگیید وای اینجا چیزی نبود که میخواستم و دوباره به پوچی برسید
بنویسید، تمام چیزایی که از تحصیل و کار انتظار دارید، با خودتون کنار بیاید، توقعاتونو از ایندتون مشخص کنید
هر کسی یه اینده ای مد نظرشه و باید خودش انتخابش کنه
رشتتونو دوس دارید؟ هدفتون از دانشگاه دولتی رفتن چیه؟ ایا میخواید برای دکترا هم ادامه بدید؟ با ارشد ازاد نمیتونید دکترای دولتی برید. ایا قصد اپلای دارید؟ میخواید شغل خوبی داشته باشید؟ تمام سوالارو توو کاغذ برای خودتون جواب بدید

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
 سپاس‌گزاری شده توسط: NP-Cσмρℓєтє , khordad.girl , The BesT , نارین , so@
ارسال: #۱۵۰۵۲
۱۳ اسفند ۱۳۹۳, ۰۲:۵۰ ب.ظ
بر آنچه گذشت
آنچه شکست
آنچه نشد
آنچه ریخت حسرت نخور.................
زندگی اگر آسان بود با گریه آغاز نمی شد............

در نگاه کسانی که پرواز را نمی فهمند،هر چه قدر اوج بگیری کوچکتر می شوی
 سپاس‌گزاری شده توسط: Fardad-A , happy07 , Hamzeh.S , Pure Liveliness , نارین , neda_Network , so@
ارسال: #۱۵۰۵۳
۱۳ اسفند ۱۳۹۳, ۰۴:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ اسفند ۱۳۹۳ ۱۱:۲۸ ب.ظ، توسط happy07.)
واقعا!!!! یعنی یه چیزی به چندشی این طرح حتی به ذهنم خطور نمی‌کرد مخصوصا تیکه آخرش آب داخل نی!!!!
واقعا طراح طرح رو باید داد دست Aurora و سیستم گونی و چوب‌کاری و بالای تپه و دیگ سرب مذاب ConfusedConfusedConfused
(۱۳ اسفند ۱۳۹۳ ۰۴:۴۳ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  ابتکار هم که دست از سر ما برنمیداره. فکر کنید بجای لیوان یه بار مصرف نی از دستگاه بیاد بیرون و بعد دستگاه آب باقیمانده در نی را دوباره بکشه تو دستگاه تا آب صرفه جویی بشه. خدا را شکر که فعلا" فقط تو بانکهای یزد از اینا میذارن تا به خیابون ما برسه فعلا" خوش باشیم........
حالا چند میلیارد باین پروژه وام میدن خدا عالمه . بخونید....Smile

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

قسمت جالبش اینه :برای استفاده از آن شیرآلات نی دار هنگام خوردن آب نی یکبار مصرف را از جعبه نی کنار آبسردکن برداشته و در محل مشخص در شیر آب قرار می دهیم. با فشار شاسی شیر آب و قرار دادن نی در دهان، آب با مقدار مورد نیاز و با فشار از پیش تنظیم شده نوشیده می شود. پس از اشامیدن آب، نی استفاده شده را در مقابل شاسی جعبه تخلیه نی قرار داده و به سمت جلو فشار می دهیم تا نی و چند قطره آب درون نی به داخل جعبه، انتقال یابد.

شاید من اشتباه میکنم ولی بنظر من یه کاسه آب بذارند اونجا . هر کی تشنه اش باشه از همان کاسه یه قلپ میخوره. اینجوری نی و برق هم صرفه جویی میشه. کسی هم دستش را اون تو نمیشوره.Smile

مرسی خیلی خوب بود، خیلی!
(۱۳ اسفند ۱۳۹۳ ۰۳:۵۹ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  دوستان کامپیوتری هستید همه تون. همه تون هم ابزارش را دارید. هم اینترنت هم کامپیوتر. برای یک متخصص شدن فقط سه تا چیز لازم دارید. اون شاخه ای که علاقه دارید، پشتکار و حرکت. مطمئنا"‌ در اینده گره هایی هست که با مدرک تحصیلی تنها باز نمیشه. قطعا" اینده دکترهایی داریم که فقط دکترند.SmileSmile

با هزار تومن می‌شه چیکار کرد؟
به درمان یه کودک سرطانی کمک کرد :-)
لینک زیر و پرداخت آنلاین

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: NP-Cσмρℓєтє , Aurora , RASPINA , نارین , mohaddeseh70 , **sara** , Bahar_HS
ارسال: #۱۵۰۵۴
۱۳ اسفند ۱۳۹۳, ۰۷:۳۶ ب.ظ
افلاطون میگوید : اگر با دلت چیزی یا کسی را دوست داری زیادی جدی نگیر
چون ارزشی ندارد ، زیرا کار دل دوست داشتن است
همانند چشم که کارش دیدن است
اما
اگر روزی با عقلت کسی را دوست داشتی
اگر عقلت عاشق شد
بدان چیزی را تجربه میکنی
که اسمش " عشق " است...

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
 سپاس‌گزاری شده توسط: sharifIT , Pure Liveliness , alirezaei , RASPINA , نارین , neda_Network , انرژی مثبت , zahra_ce87 , tohidi4503
ارسال: #۱۵۰۵۵
۱۳ اسفند ۱۳۹۳, ۰۸:۱۷ ب.ظ
سرماخوردگیم بدتر شد، برگشتم خونه... بدون مامان Sad
در و دیوار خونه داره منو میخوره، خب چیکار کنم تنهایی... میخوام بزنم زیر گریهConfusedSad

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , Pure Liveliness , alirezaei , لنیا , NP-Cσмρℓєтє , sahar salehi , نارین , zibakh , **sara** , virtual girl , zahra_ce87 , tohidi4503 , alim93
ارسال: #۱۵۰۵۶
۱۳ اسفند ۱۳۹۳, ۰۸:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ اسفند ۱۳۹۳ ۰۸:۲۸ ب.ظ، توسط diligent.)
وستا؛ نبینم ناراحت باشی Sad

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness , vesta , نارین , **sara**
ارسال: #۱۵۰۵۷
۱۳ اسفند ۱۳۹۳, ۰۸:۵۶ ب.ظ
(۱۳ اسفند ۱۳۹۳ ۰۸:۰۵ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  گاهی حتی سالها حرف زدن کافی نیست
با بعضی ها باید به سکوت رسید . . .
به یک لبخند ،
به یک نگاه رهایشان کرده ،
و با اطمینان به دست طبیعت سپردشان ، . .
طبیعتی که در آن هر حضوری سایه ای ،
هر صدایی پژواکی ،
هر زهری پادزهری ،
و هر عملی عکس العملی دارد ،
باید گذشت ، رها کرد ، آرام بود . . .
و ایمان داشت که زندگی در دنیا بی حساب نیست . . .
و ایمان داشت که زندگی در دنیا بی حساب نیست . . .
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , نارین , samane .gh , alirezaei
ارسال: #۱۵۰۵۸
۱۳ اسفند ۱۳۹۳, ۰۹:۵۷ ب.ظ
"راه" رفتنی ست..."در" بستنی ست...
"حرف" زدنی ست...
" غصه" هم خوردنی...
هر چیز در زندگانی با فعل ِ مخصوص به خود تعریف می شود...
مثل راهی که باید رفت و دری که باید بست و حرفی که باید زد ، غصه را هم باید خورد...
خوردنی را باید خورد دیگر...مثل هر خوردنی دیگر...
غصه را باید خورد...تا به وقت سیری...
یک وقت هایی آدمیزاد است و غصه هایش...
آدمیزاد است و حال زارش...
لازم است تنها باشد...غصه اش را بخورد و مچاله شود در خودش...
برای غصه خوردن، برای حال ِ زار هم باید وقت گذاشت...زمان داد اصلا...
به آدم غصه دار زندگی تان نگویید خوب باش لطفا...بس است دیگر ...غصه تا کی؟ به آدم غصه دار زندگی تان که پُک های عمیق به سیگارش می زند از مضرات سیگار نگویید، نگویید نکش لامصب...نکش...
سیگاری آتش بزن و همراه شو ...
نمی توانی؟ جرات ش را نداری؟ جان دوست هستی؟ لااقل "زیرسیگاری" بده دست ش...
آدم ها را به حال خودشان بگذارید...آدم ها را نصیحت نکنید...
اینطور وقت ها آدمیزاد بد اخلاق است، حوصله ی خودش را هم ندارد... "نصیحت لازم" نیست...تحمل ِ شنیدن تجربه های شخصی تان را ندارد...
زمان بدهید تا به وقت ش...
که خوب شود...که از لاک ش بیرون بیاید...
وقت ِ خوشی نزدیک است...
"غصه هم می گذرد، آن چنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند"...

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
 سپاس‌گزاری شده توسط: عزیز دادخواه , RASPINA , happy07 , diligent , نارین , alirezaei , **sara** , tabassomesayna , so@
ارسال: #۱۵۰۵۹
۱۳ اسفند ۱۳۹۳, ۱۰:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ اسفند ۱۳۹۳ ۱۱:۱۸ ب.ظ، توسط sahar salehi.)
(۱۳ اسفند ۱۳۹۳ ۰۳:۵۹ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  بله تاثیر داره . یعنی فکر کنم اونموقع سال ۲۰۰۸یا ۲۰۰۷ ترمی شش میلیون از این آقای دکتر دانشگاه امیر کبیر میگرفت. پول میتونه آدم را متحول کنه.بطوریکه وقتی هیچ جا شخص تو کنکور قبول نمیشه یه دفعه دکترا و پست دکترا میخونه......Smile
دغدغه نسل ما این بود که علم بهتر است یا ثروت. Big Grin حالا می بینیم که ثروت علم هم می یاره.Smile

شبکه ۲ داره دوباره سریال خانه سبز رو پخش می کنه
فضا و جو صمیمی حاکم تو سریال رو دوس دارم.
و از اون جالب تر مدل لباس پوشیدن هنرپیشه هاست که اون موقع خیلی متفاوت بوده.Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: NP-Cσмρℓєтє , RASPINA , Pure Liveliness , نارین , **sara** , nlp@2015 , tabassomesayna , zahra_ce87 , Bahar_HS
ارسال: #۱۵۰۶۰
۱۳ اسفند ۱۳۹۳, ۱۱:۲۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ اسفند ۱۳۹۳ ۱۱:۲۵ ب.ظ، توسط happy07.)
صرفا چون خوب بود حیفم اومد دوباره تکرار نشه...
(۱۳ اسفند ۱۳۹۳ ۰۹:۵۷ ب.ظ)fo-eng نوشته شده توسط:  .....
آدمیزاد است و حال زارش...
لازم است تنها باشد...غصه اش را بخورد و مچاله شود در خودش...

به آدم غصه دار زندگی تان نگویید خوب باش لطفا...بس است دیگر ...غصه تا کی؟ به آدم غصه دار زندگی تان که پُک های عمیق به سیگارش می زند از مضرات سیگار نگویید، نگویید نکش لامصب...نکش...

آدم ها را به حال خودشان بگذارید...آدم ها را نصیحت نکنید...
اینطور وقت ها آدمیزاد بد اخلاق است، حوصله ی خودش را هم ندارد... "نصیحت لازم" نیست...تحمل ِ شنیدن تجربه های شخصی تان را ندارد...
زمان بدهید تا به وقت ش...
که خوب شود...که از لاک ش بیرون بیاید...

با هزار تومن می‌شه چیکار کرد؟
به درمان یه کودک سرطانی کمک کرد :-)
لینک زیر و پرداخت آنلاین

سپاس‌گزاری شده توسط: نارین , **sara**

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۳۷ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۹۶۰ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۸۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۷ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۲۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close