زمان کنونی: ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۴۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

یادبودی از اعضاء مانشت به مناسبت دومین سالگرد افتتاح مانشت

ارسال:
۰۴ خرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۰۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ خرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۲۴ ب.ظ، توسط Parva.)
به یاد روز هایی که داستان مانشت میخوندیم

(۱۵ خرداد ۱۳۸۹ ۱۲:۳۶ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  یکی بود یکی نبود. زیر گنبد کبود یه نفر نشسته بود. البته غیر از خدا هم هیچکی نبود.

یه جوون بود که داشت لیسانسش رو از دانشگاه آزاد علی آباد کتول می گرفت.

همین طور که توی باغ های علی آباد نشسته بود و به گنجشک‌ها نگاه می کرد، یه فکری به ذهنش رسید...

اعضاء به تربیت تاریخ عضویت نوشته شدن، از همتون تشکر میکنم به خاطر تمام زحماتتون
به یادتون هستیم
(۱۵ شهریور ۱۳۸۹ ۰۳:۴۵ ب.ظ)mahdieh-Z نوشته شده توسط:  یه توپ دارم قلقلیه

I have a ball roundy rounded,
It's red ,white and blue.
When I hit it against the ground,
You have no idea how far it goes.
I didn't have this ball.
I did my homeworks well.
My dad gave me an Eid gift.
Gave me a rounded ball!

(۱۲ خرداد ۱۳۸۹ ۱۱:۵۶ ق.ظ)Soheil نوشته شده توسط:  از ما حرکت از خدا رتبه و تراز!

(۱۰ خرداد ۱۳۸۹ ۰۶:۴۹ ب.ظ)luna نوشته شده توسط:  ولین قدم اینه که آدم یه تحلیل درست از درس خوندن خودش داشته باشه.
ببینه تا چند ساعت درس خوندن در روز واسش مفیده. اصلا چند ساعت می تونه درس بخونه. لازم نیست همه واسه موفق شدن روزی ۱۲ ساعت درس بخونن. ممکنه یکی تو ۵ ساعت بیشتر از ۱۲ ساعت یکی دیگه یاد بگیره.

(۰۹ شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۳۱ ق.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  فردا یک راز است نگرانش نباش
دیروز یک خاطره است حسرتش را نخور
امروز یک هدیه است قدرش را بدان

(۲۶ اسفند ۱۳۹۰ ۱۲:۵۸ ب.ظ)HighVoltage نوشته شده توسط:  این روزها احساس می کنم چقدر شبیه سکوتم با کوچکترین حرفی می شکنم...!!!

(۰۷ مهر ۱۳۹۰ ۰۱:۰۰ ق.ظ)hatami نوشته شده توسط:  نام تو را تا می برم قلبم غریبی می کند
چشم انتظاری در دلم درد عجیبی می کند

(۲۱ مهر ۱۳۸۹ ۰۴:۳۱ ب.ظ)parsaNA نوشته شده توسط:  گوش کن .........
جاده صدا می زند از دور قدم های تو را
چشم تو زینت تاریکی نیست .
پلک‌ها را بتکان‌، کفش به پا کن و بیا ....

به یاد رویای سابق
(۳۰ تیر ۱۳۸۹ ۱۱:۳۱ ق.ظ)hanif نوشته شده توسط:  موفقیت از انسوی رنجها اغاز می شود

(۱۱ اسفند ۱۳۸۹ ۱۱:۱۸ ق.ظ)parvaz_hj نوشته شده توسط:  (۱۰.۱۲.۱۳۸۹ ۰۱:۴۵ عصر)admin نوشته شده توسط: منم به عنوان رییس انجمن!! در خدمتم Smile)

نه خیر اینجا که پارتی بازی نیست همه مثل هم باید باشن!!! بعد از بین همه شایدددد شما را رئیس کردیم!!!Big GrinTongue

دکتر همیشه جوان مزاح کردم یکم جو عوش بشه‌ها Angel

(۱۴ خرداد ۱۳۸۹ ۱۰:۱۴ ق.ظ)hamidkhl نوشته شده توسط:  به نظر من تالارهای رفع اشکال درسی هم خیلی خوبه، فرقی نمیکنه کنکوری باشه یا بچه های سالهای پایینتر بیان سوال ها، ابهامات و اشکالای درسی و برنامه نویسی خودونو بنویسن، هر کس که میتونه جواب بده
سایت های خارجی زیادی تو این زمینه هستش ولی کمبود یه سایت ایرانی و فارسی حس میشه، اینجا میتونه به منبع مراجعه خوبی برای همه‌ی دانشجوهای کامپیوتر، آی تی و علوم بشه

(۰۹ آبان ۱۳۸۹ ۰۲:۲۰ ق.ظ)Maryam-X نوشته شده توسط:  و آن گاه که چیزی را طلب کردی آن را با تمام وجود در درونت فریاد بزن تا کائنات صدایت را بشنوند....
بچرخند وبگردند و برای بر آورده کردنش دست به کار شوند.......
و ای انسان‌! کاش می دانستی که قدرت مطلق ،خلیفه رب در روی زمین و ارباب کائنات یعنی چه؟؟؟

(۲۲ مهر ۱۳۸۹ ۰۲:۵۸ ق.ظ)karostami نوشته شده توسط:  خونه مادربزرگه!
هاج زنبور عسل!
دکتر ارنست!
واتو واتو!
پروفسور بالتازال!
زبل خان!
و....
خیلی با حال‌تر از کارتون های الان بودن! شاید ما بیشتر با کارتونها حال می کردیم.

به یاد روزهایی که قرار بود بسته مانشت برامون ارسال شه
(۱۹ شهریور ۱۳۸۹ ۱۱:۵۱ ق.ظ)ali_computer69 نوشته شده توسط:  آقای دکتر در صورت آماده شدن من می تونم توی استان لرستان بشم نماینده برای رسوندن بسته به دست کسانی که درخواست میدن.
ان شاالله که این طرح فقط در حد گفتن نباشه و عملی بشه.

(۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۵:۳۸ ب.ظ)reyhaneh64 نوشته شده توسط:  به قول دکتر حقیقت:

Every Thing Is LOVE
love is GoD
LOVE ALL
SERVE ALL

انجام هرکاری توی دنیا نیل به همینه.
اگر نباشن همه چیز حتی اگر ظاهرا رنگ داشته باشه اما بی رنگه.

(۰۱ آذر ۱۳۹۰ ۱۰:۵۸ ب.ظ)pos نوشته شده توسط:  یک شب بهلول با زنش نشسته سر سفره شام میخورده به زنش میگه فردا میرم سر زمین محصول را درو کنم. زنش میگه بگو انشاالله. میگه انشالله نداره که صبح میرم. صبح پا میشه میره تو راه دزدا می گیرن تا میخوره میزننش. زخمی و له و لورده (درست نوشتم Huh) بر میگرده خانه. در میزنه زنش میگه کیه؟ میگه انشالله بهلولم. Smile

(۲۲ مرداد ۱۳۸۹ ۰۴:۵۳ ب.ظ)ملیکا نوشته شده توسط:  یا به اندازه آرزوهایت تلاش کن
یا به اندازه تلاشت آرزو کن ...

به یاد راهنمایی های مفیدشون در درس زبان
(۲۴ خرداد ۱۳۸۹ ۰۴:۱۴ ق.ظ)رضا_ایرانی نوشته شده توسط:  زبان درس سختیه، اینو با نگاه به کارنامه‌ی رتبه های زیر صد کنکور میشه فهمید که به ندرت بالای چهل زدن! میگن نه، کارنامه های سالهای ۸۳ ب بعد رو نگاه کنید. حتی در رتبه های دو رقمی میشه دید که فقط ۱۰، ۱۵ یا ۲۰ درصد زبان زدن!

و اما فرداد بزرگ به پاس زحمات بی درغشان
(۰۱ مرداد ۱۳۸۹ ۱۲:۳۸ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  موفقیت کلید خوشبختی نیست. خوشبختی کلید موفقیت است. اگر از کاری که انجام می دهید خرسند و راضی باشید، حتماً موفق خواهید شد.

آقای یاسمی با امضای فراموش نشدنی
(۰۸ شهریور ۱۳۸۹ ۱۱:۲۹ ب.ظ)yasemi نوشته شده توسط:  آنکه سودای اوج گرفتن در سر داشته باشد هیچگاه به آهسته رفتن راضی نمی شود

به یاد سربازی رفته هامون
(۲۷ اسفند ۱۳۸۹ ۰۴:۵۶ ب.ظ)mohanddes نوشته شده توسط:  من دستغیب ناجا افتادم . (جهرم)
اولش کمی خسته کننده بود ولی بعد عادی شد و کاملا تکراری به غیر از روز اول هیچ روزی یادم نیست . کلی خندیدیم چون چندتا سوژه خنده تو گروهان ما هست .
تا حالاش که کویت بوده‌، فرمانده‌ها خوب بودن‌، غذا خوب‌، آب و هوا خوب‌، رفقای خوبی هم پیدا کردم به خصوص دوستان گل شیرازی‌ام

(۲۹ مهر ۱۳۹۰ ۱۲:۰۴ ب.ظ)-Ali- نوشته شده توسط:  بدون حرف پیش من ۶ نصیحت رایگان برای دانشجویان کامپیوتر دارم:
۱٫ نوشتن را پیش از فارغ التحصیلی یاد بگیرید .
۲٫ زبان C را پیش از تمام شدن درستان یاد بگیرید.
۳٫ اقتصاد خُرد را پیش از فراقت از تحصیل فرا بگیرید.
۴٫ درسهایی که کامپیوتری نیستند را تنها به این خاطر که کسل کننده هستند سرسری نگیرید.

(۲۸ دى ۱۳۸۹ ۰۱:۵۱ ب.ظ)samanium نوشته شده توسط:  دارو سرما خوردگی رو همه مصرف میکنن
چه ترکیباتش رو به عنوان یه دارو ساز بدونن
چه نه
فرقی نداره
دارو اثر خودشو میذاره
معنویات و .. هم اینجور حکایتی دارند

(۲۵ بهمن ۱۳۸۹ ۰۸:۴۴ ب.ظ)ROZA نوشته شده توسط:  دیگه بالاتر از سیاهی که رنگی نیست؟هست؟
هر کس در حد خودش تلاش کرده.هر کس اون کاری که فکر میکرد به نفعشه رو انجام داده. حالا نوبت این کاره:

""وتوکل علی الحی الذی لا یموت و...""

(۲۹ فروردین ۱۳۹۱ ۱۱:۱۵ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  و سلام بر او
روزی که به دنیا آمد و روزی که میمیرد و روزی که زنده برخواهد خواست

(۲۸ دى ۱۳۸۹ ۰۲:۲۴ ب.ظ)۵۴m4n3h نوشته شده توسط:  بله! کاملاً حق با شماست!
مرد همیشه نماد پلیدی و پلشتی (Big GrinBig GrinBig Grin) بوده و زن نماد زندگی و شادابی ...
و شاید چون آدم برفی‌ها معمولاً بی روح و یخ (!!!) هستند بهشون میگن snowman!
اما به این فکر نکرده بودند که شاید بعضی آدم برفی‌ها اونقدر پر از روح و احساس باشند که بشه بهشون گفت snowwoman!

(۰۳ آذر ۱۳۹۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ)bitbit نوشته شده توسط:  یادش بخیر وقتی خوابگاه بودم به یک دلایلی مجبور بودیم دوهفته خودمون غذا درست کنیم
انواع غذاهای تخم مرغ سوسیس رو امتحان کردیم یه روز تصمیم گرفتیم بادمجون درست کنیم
ولی از اونجایی که هیچ کس اطلاعات اشپزی کاملی نداشت
بعد از پوست گرفتن بادمجون انداختیم تو قابلمه جوشید بعدا سرخ کردیم Smile

و سارای عزیز با مصاحبه های بی نظیر
(۲۰ تیر ۱۳۹۰ ۰۲:۴۵ ق.ظ)SarahArshad نوشته شده توسط:  مانشت قصد داره دوره جدید مصاحبه‌ها رو از سر بگیره ودوباره با بچه های موفقش به گفتگو بشینه. پس منتظر باشید هم دوستان کنکوری وهم دوستان موفق .امروز وفرداست که در خونه پیام خصوصی‌ها یا ایمیل هاتون بکوبیم ما اومدیم مهمونی .صاحب خونه مهمون نمی خوای .یاالله

(۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۰:۵۸ ق.ظ)mamat نوشته شده توسط:  خداوند
وقتی که نزدیکتر از من در منی چه جستجو میکنم؟
عزیز لحظه لحظه ها پرستشم را بی من بپذیر
و ببخش که من ناخالصی خلوص واژه ی ناب پرستشم
و بر گستاخیم که تو را یار خوانده ام و از تو یاری خواسته ام خورده مگیر
و حالا من و پرستش و یاری و دیگر واژه هایم مقابل رحمت و کرامت تو صف بسته ایم
خداوند نزدیک تر از....

(۳۰ شهریور ۱۳۸۹ ۰۷:۲۵ ق.ظ)banou نوشته شده توسط:  چطور میشه فکر کردن را یاد داد‌، بطوریکه در همه ابعاد زندگی بشه ازش استفاده کرد؟اصلا فکر کردن رو تعریف کنید؟ابزار فکر کردن چیه؟چطور به فرزندم فکر کردن رو یاد بدم؟شما چطور به فرزندتون فکر کردن رو یاد می دید؟شما راجع به مسائل زندگیتون (جدا از اینکه چه نوع مسئله ای باشه)چطور فکر می کنید؟Smile

و اما آفاق خانم عزیر مدیر نمونه
(۲۵ مهر ۱۳۸۹ ۰۱:۵۴ ق.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  در بعضی از قسمت‌ها دوستان آدرس سایتهایی رو برای دریافت voice و جزوه و کتاب و .... معرفی میکنن که در بین سایر پاسخ‌ها گم میشه و دسترسی به اون دشوار!! فکر میکنم اگه همه اون سایتها به عنوان آرشیو در این قسمت گرد آوری بشه خیلی بهتره. یعنی قبل از معرفی سایت در یک موضوع به صورت زیر لینک رو اینجا قرار بدین و آدرس این صفحه و شماره جزوه رو در پاسخ مربوط به اون موضوع قرار بدین.
(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۱۱:۳۳ ق.ظ)delta نوشته شده توسط:  پروردگارا، اى نهایت مطلب حاجات، و اى کسى که رسیدن به تمام خواسته‏ها در دست توست، و اى آن که نعمتهایت را به بها نمیفروشى، و اى کسى که عطاهایت را به کدورت منّت آلوده نمیسازى،...
فضلت به من آرامش میدهد، و احسانت راهم مینماید، پس از تو به ذات مقدست و به محمد و آلش - که درود تو بر آنان باد، - درخواست میکنم که مرا از این درگاه نومید نرانى.

(۳۱ تیر ۱۳۹۰ ۰۵:۱۲ ب.ظ)saba_1984 نوشته شده توسط:  ماشن رو پارک کردم شمارمو گذاشتم زیر برف پاک کن! زنگ زده میگه پراید مال شماست؟
میگم پـَـَـ نــه پـَـَــــ بی‌ام و بقلی مال منه! شماره مو گذاشتم رو پرایده ریا نشه

(۱۱ مهر ۱۳۸۹ ۰۱:۳۱ ق.ظ)javadjj نوشته شده توسط:  خدایا وقتی به گذشت زمان از نظر زمان سپری شده فکر می کنم خیلی زود میگذره
اما وقتی به این چهار پنج ماه اینده و هر روز بیدار شدن رفتن کتابخونه تا شب و....
فکر میکنم خیلی دیر میگذره
ادامه داره منتظر باشین

ای نسخه ی نامه الهی که تویی

ای آینه ی جمال شاهی که تویی

بیرون ز تو نیست آنچه در عالم هست

از خود بطلب هر آنچه خواهی که تویی

(حضرت مولانا)
۲۴
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: kashir , luna , parsaNA , Lantern , narges_r , **sara** , Masoud05 , SaMiRa.e , Rafiee , - rasool - , pos , انرژی مثبت , a.hooshmand , hamidkhl , Aurora , uniquegirl , Bache Mosbat , Mahtab_m , admin , ف.ش , Avicenna , Msccom , M.H.P , delta , مازیار صفایی , farahnaz , Jooybari , homa , Mahbanoo313 , HighVoltage , Potential , najme60 , arshad91 , Mansoureh , هاتف , neilabak , javadjj , تینا , mhkpnu , mosaferkuchulu , lucky_luke , eris229 , mosenabdoli , goldoonehkhanoom , rezvan_m , fateme66 , maryami , Maryam-X , rozh66 , shaiste , unicornux , .:BSD:.
ارسال:
۰۴ خرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۳۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ خرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۳۸ ق.ظ، توسط luna.)
(۰۴ خرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۰۰ ق.ظ)parva نوشته شده توسط:  
نقل قول: ولین قدم اینه که آدم یه تحلیل درست از درس خوندن خودش داشته باشه.
ببینه تا چند ساعت درس خوندن در روز واسش مفیده. اصلا چند ساعت می تونه درس بخونه. لازم نیست همه واسه موفق شدن روزی ۱۲ ساعت درس بخونن. ممکنه یکی تو ۵ ساعت بیشتر از ۱۲ ساعت یکی دیگه یاد بگیره.

من فکر می کردم فقط الان از این پست های فلسفی میذارم! نگو از همون روز اول از این حرفا می زدم Smile)))

to get something you've never had, you have to do something you've never done
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Parva , a.hooshmand , Bache Mosbat , مازیار صفایی , Lantern , diligent
ارسال:
۰۴ خرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ خرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۰۸ ب.ظ، توسط Parva.)
و اما ادامه

(۰۴ بهمن ۱۳۸۹ ۱۱:۵۰ ب.ظ)shahryar نوشته شده توسط:  مروز عصر رفته بودم با ماشین بابام جزوه های ۹۰ پارسه رو بگیرم که یک تصادف جانانه کردم!
حالا جزوه بوخوره تو سرم جواب بابام رو چی بدم!(تا چهار شنبه ماموریت هستن)
فقط تنها شانسی که اوردم این بود که من مقصر نبودم.حالا کم استرس داشتم باید استرس جواب پس دادن به بابام رو هم تحمل کنم!

(۰۸ آذر ۱۳۸۹ ۰۴:۲۴ ب.ظ)ایرسا نوشته شده توسط:  آره کلاً ما بیچاره‌ها زندگی ستمی داریم!!!! Big Grin
من که خودم وقتی میرم مهمونی تمام مدت جلوی سیستم نشستم!!!!!
آی دلم به حال خودم میسوزه!!!
رسماً از هرچی کامپیوتره بدم اومده!

(۲۷ بهمن ۱۳۸۹ ۱۰:۴۰ ب.ظ)arshad91 نوشته شده توسط:  سلام..خواستم برای تمام دوستان خوبم که از تابستون شاهد تلاششون بودم اروزی موفقیت کنم......خوبی مانشت این بود که لااقل به نظر من اینجا بچه‌ها رقیب نبودن...رفیق بودن....
با اروزی موفقیت برای همه مانشتی ها....Big Grin

(۱۸ فروردین ۱۳۹۰ ۰۶:۵۱ ب.ظ)grayman نوشته شده توسط:  درس محاسبات عددی که در رشته مهندسی برای کنکور میاد بیشتر بر مبنای محاسبات هست. باید فرمول رو بلد باشید و جمع و ضرب تون هم قوی باشه ولی در رشته علوم کامپیوتر با مباحث تئوری محاسبات کار دارن و به عبارتی شما باید مفهمومی بخونید.کسی که برای علوم کامپیوتر آنالیز عددی(محاسبات عددی) می برای مهندسی راحت تره و فقط باید دقت و تمرکزش رو در محاسبات و جمع ضرب و ... بالا ببره.

(۲۴ اسفند ۱۳۸۹ ۰۳:۰۷ ب.ظ)Ghasedake_raha نوشته شده توسط:  به نظر میاد فقط بشه تو رویاها به رویاها مون فکر کنیم....

(۰۱ اسفند ۱۳۸۹ ۰۸:۵۰ ب.ظ)mahdikoochooloo نوشته شده توسط:  [b]سوالات عجیب و غریب
خیلی‌ها دارن میان بالا اما نمی دونن چرا.
شما از زندگیتون چی می خواید؟ چی شما رو راضی می کنه
دوم اینکه فکر می کنید این همه طراحی الگریتم می خونید قراره چکاره بشید؟ آیا به این فکر کردید.
یعنی هدفت چیه؟
هر کی یک چیز بگه تا ببینیم خدا چی می خواد.

و اما فاطیما به یاد مهربانی هاشون
(۲۱ آبان ۱۳۸۹ ۰۲:۲۰ ق.ظ)fatima1537 نوشته شده توسط:  روزها فکر من این است و همه شب سخنم
که چرا غافل از احوال دل خویشتنم

(۰۳ آذر ۱۳۹۰ ۱۱:۵۱ ب.ظ)parimehraban نوشته شده توسط:  سلام
دوستان کنکوری و بچه های خوبی که میرید کتابخونه درس میخونید و ناهار هم اونجا میمونید:
لطفا نظرتون را راجب به غذایی بدید که مناسب کتابخونه باشه بی بو باشه‌، سبک باشه‌، بتونیم راحت حملش کنیم‌، قاشق چنگال نخواد Big Grin( منظورم ظروف اضافی )‌، خوشمزه باشه Tongue
ازهمه مهمتر واسه مطالعه مقوی و پر انرژی باشه
دوستان چه غذا و میوه هایی میتونه برای تقویت حافظه مفید باشه ؟

(۲۸ مرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۴۰ ب.ظ)Morteza_s نوشته شده توسط:  این شب قدر است.
شب سرنوشت، شب ارزش، شب تقدیر بر یک انسان نو، آغاز فردایی که تاریخی نور را بنیاد می‌کند. این شب از هزار ماه برتر است، شب مشعری است که صبح عید قربانی را در پی دارد و سنگباران پرشکوه آن سه پایگاه ابلیسی را! شب سیاهی که در کنار دروازه منی است، سرزمین عشق و ایثار و قربانی و پیروزی!

(۰۲ بهمن ۱۳۸۹ ۱۱:۱۵ ق.ظ)hsh88 نوشته شده توسط:  امروز یه نامه اومد که رتبه یک تحصیلات را گرفتم
زنگ زدم میگند توی شبانه‌ها اول شدی-من روحمم خبر نداشت !
بچه‌ها منم میتونم توی کنکور از این رتبه ۱ بودنم استفاده کنم؟موقع ثبت نام واسه کنکور نمیدونستم که اون تیک امتیاز یک را بزنم!!

(۰۵ آبان ۱۳۸۹ ۱۲:۴۳ ب.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط:  خیلی جالبه اون دوستی که گفته بود تو علم و صنعت معدل طرف ۱۸/۵ بوده تا وقتی که ما علم و صنعت بودیم معدل خوب بچه‌ها ۱۴ بود . معدل شاگرد اول ما به زور به ۱۶ میرسید . ولی تو شریف معدل کف ۱۶ ه!

(۲۷ دى ۱۳۸۹ ۱۲:۲۹ ق.ظ)arshad90 نوشته شده توسط:  خدایا....یعنی میشه این یک ماه قشنگ و بی نقص بگذره؟؟.... اون کنکور عزیز به یاد موندنی ترین کنکور عمرمون باشه؟؟ یعنی می شه!؟

(۱۴ فروردین ۱۳۹۱ ۱۱:۱۱ ب.ظ)unique_as14 نوشته شده توسط:  نمره تراز چیست؟
درصدهای پاسخگویی درهریک از دروس درکنکور سراسری به تنهایی نمی تواند مشخص کننده وضعیت واقعی فرد باشد مثلا پاسخگویی ۵۰درصد ،اگر بقیه شرکت کنندگان ،دراین درس درصدهای بالایی به دست آورده باشندبه این معنی است که فرد مورد نظر ما وضعیت چندان خوبی ندارد .اما اگر در همین آزمون بقیه شرکت کنندگان عمدتا در صدهای کمتر از ۵۰ به دست آورده باشند،شرکت کننده مورد نظر ما عملکرد بسیار خوبی داشته است .

(۱۷ آبان ۱۳۸۹ ۱۲:۱۹ ب.ظ)saria نوشته شده توسط:  دلتنگی های آدمی را‌، باد ترانه ای می خواند
رویاهایش را آسمان پر ستاره نادیده می گیرد
و هر دانه‌ی برفی به اشکی ناریخته می ماند
سکوت سرشار از سخنان ناگفته است
از حرکات ناکرده
اعتراف به عشق های نهان
و شگفتی های بر زبان نیامده
در این سکوت حقیقت ما نهفته است
حقیقت تو و من

(۱۲ آذر ۱۳۸۹ ۱۲:۱۲ ق.ظ)sepid نوشته شده توسط:  صبا جان خوبه پروا همون بالا اشاره کرده زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست.
باور کن که همه چی در حال گذره و آخرش تو میمونی و حسرت لحظاتی که با اعصاب خردی گذروندی.
به قول خاله قیزی:ریلکس ریلکس ریلکس تر.

(۲۴ آبان ۱۳۸۹ ۰۳:۱۲ ق.ظ)bijibuji نوشته شده توسط:  از من می شنوین دور زبان رو خیط قرمز بکشین
در این درس با همین دانشی که همه داریم می شه یه ۱۰-۲۰ درصد زد
به نظر من همینش هم زیاده

(حضرت مولانا)
۹
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , Aurora , admin , ف.ش , Msccom , - rasool - , **sara** , M.H.P , delta , fatima1537 , farahnaz , homa , narges_r , Mahbanoo313 , luna , najme60 , Avicenna , Mansoureh , هاتف , Lantern , mosaferkuchulu , eris229 , fateme66 , hamed_k2 , rozh66 , Belissima
ارسال:
۰۴ خرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۱۲ ب.ظ
کار خیلی جالبی کردین ممنون مثل همیشه خوش سلیقه اید Smile

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Parva , مازیار صفایی , hamed_k2
ارسال:
۰۴ خرداد ۱۳۹۱, ۰۳:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ خرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۴۶ ب.ظ، توسط ف.ش.)
(۱۱ اسفند ۱۳۸۹ ۰۲:۳۸ ب.ظ)حامد نوشته شده توسط:  من این سوال رو اعتراض زدم و گزینه "فرصت برای پاسخ دهی به سئوال کافی نیست" را انتخاب کردم.Big Grin

(۰۲ خرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۳۷ ب.ظ)Br2012 نوشته شده توسط:  تا بوده همین بوده

زیاد حرص نخورین دیر یا زود نتایج هم میاد
کسی که زحمت کشیده نتیجه زحمتشو میگیره حالا دیر یا زودش مهم نیست

(۰۱ فروردین ۱۳۹۱ ۰۲:۲۹ ق.ظ)mosenabdoli نوشته شده توسط:  اگه ردیف شه که خیلی خوب میشه ...
مخصوصا تو این تعطیلات ...
ولی به نظر می رسه سرور میل دانشگاهو خاموش کردن تا سیزده به در خنک شه !

(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۰:۲۹ ب.ظ)mfXpert نوشته شده توسط:  حالا نکته جالبش چی هست چون حقیقتا اصلا حال خوندنش رو ندارم!

(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۳:۳۶ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(28 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۳:۱۲ ق.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  من خوابم نمیبره Sad
منمConfused

(۲۵ خرداد ۱۳۹۰ ۰۲:۲۱ ب.ظ)marjan2001 نوشته شده توسط:  دوستان راستش اینکار خیلی وقت منا می گیره در ضمن اینترنت ما حجمیه تا حالا چند گیگش به خاطر آپلود بسته رفته
از بچه‌ها هر کس بسته مانشت را داره خواهشا کمکم کنه
اگه هر کدوم از بچه‌ها یه درس را (فقط قسمتهایی را که بالای تاپیک نوشتم) آپلود کنه خیلی بهتره

البته جزوه‌ها حجم زیادی ندارن فقط ویس‌ها حجمشون زیاده

پس کیا اعلام آمادگی می کنن؟

(۰۳ خرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۵۴ ق.ظ)لهمشد نوشته شده توسط:  کار که زیاده برای انجام . خواستم بدونم از دوستان مانشتی کی بیداره اخه ادم تنهایی می ترسه .SmileSmile

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۹
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: - rasool - , **sara** , مازیار صفایی , Parva , Aurora , انرژی مثبت , narges_r , Mahbanoo313 , luna , najme60 , Br2012 , Avicenna , Mansoureh , Lantern , mosaferkuchulu , eris229 , mosenabdoli , goldoonehkhanoom , fateme66 , rozh66
ارسال:
۰۴ خرداد ۱۳۹۱, ۰۳:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ خرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۴۱ ب.ظ، توسط Parva.)
(۰۱ بهمن ۱۳۸۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ)Ferestadeh نوشته شده توسط:  الهی، اگر ستارالعیوب نبودی ما از رسوایی چه می کردیم...!؟
الهی اگر چه درویشم، ولی داراتر از من کیست، که تو دارایی منی!
الهی از پای تا فرقم، در نور تو غرقم «یا نور السموات و الارض انعمتَ فَزِد!
الهی هرچه بیشتر دانستم نادانتر شدم بر نادانیم بیفزا!

(۰۸ خرداد ۱۳۹۰ ۰۶:۴۴ ب.ظ)morelo نوشته شده توسط:  شبانه کاشان رو جلوتر از رورانه اراک بزنم؟
شهریه اش مهم نیست/ سطح علمی کاشان فکر کنم بالاتره؟

(۲۶ خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۲۷ ق.ظ)alime نوشته شده توسط:  دوستت دارم پریشان‌، شانه می‌خواهی چه کار؟
دام بگذاری اسیرم‌، دانه می‌خواهی چه کار؟

و رونالدو عزیز که با جملاتشون همیشه خنده به لب میشیم
(۲۶ فروردین ۱۳۹۰ ۱۰:۵۰ ب.ظ)ronaldo نوشته شده توسط:  آخه چرا شان مدرک مهندسی رو میارید پایین و میخاید برید پشت باجه بشینید و اسکناس دسته کنید ؟؟؟

(۱۹ اسفند ۱۳۸۹ ۰۱:۴۱ ق.ظ)fateme66 نوشته شده توسط:  وصل تو اجل را ز سرم دور همی داشت/
از دولت هجر تو کنون دور نماندست/
نزدیک شد آن دم که رقیبان تو گویند/
دور از رخت این خسته رنجور نماندست/

(۰۱ اسفند ۱۳۸۹ ۰۹:۳۲ ب.ظ)sal_dovomi نوشته شده توسط:  مابه التفاوت کنکور
آقا من بلد نیستم.تاحالاتوعمرم نامه ننوشتم پست کنم.پاکت نامش مخصوصه؟بایدازکجابگیرم؟

(۰۴ آذر ۱۳۸۹ ۰۹:۲۷ ب.ظ)mosavat نوشته شده توسط:  من همین امروز عضو سایت شدم و به جمع مانشتی‌ها پیوستم و به سهم خودم از بنیانگذار سایت( آقای تنهایی )تشکر ویژه میکنم
میخواستم بپرسم آیا کسی میتونه راهنمایی کنه حل المسایل فارسی گریمالدی مال کی خوبه ؟

و آقای لهمشد با تاپیک به یاد موندنیشون
(۳۰ بهمن ۱۳۹۰ ۱۰:۰۸ ب.ظ)لهمشد نوشته شده توسط:  می خواستم یه پیشنهادی بدم و اینکه تو سایت یه کار فرهنگی کرده باشیم و این رو تقدیم کنیم به
حضرت بقیه الله اعظم (حضرت مهدی (عج ) ) , به اینصورت که به ازای هر خواندن دعای فرج یک واحد به اخرین عدد اضافه کنید

و سارای عزیز دوست خوبم
(۲۶ دى ۱۳۸۹ ۰۲:۳۴ ب.ظ)**sara** نوشته شده توسط:  چقدر آدم برفیت دوست داشتنیه!!!
من هر وقت آدم برفی درست کردم یه نامردی زده خورد و خمیرش کردهConfused
دیگه ریسک نمی کنمBig Grin

منصوره جان با مشوره های مفید درسی
(۱۴ اسفند ۱۳۸۹ ۰۹:۰۳ ق.ظ)Mansoureh نوشته شده توسط:  باز شما حداقل ۵ سانت برف دیدید!!! ما که باید آدم خاکی درست کنیم!!!! الآن من دقیقاً ۱۳ ساله برف ندیدم!!!! (البته به جز در تلویزیون - منظورم از نزدیک بود)
خوش به حالتون باز یه گلوله برفی درست کردید!!! Big Grin

(۲۵ دى ۱۳۸۹ ۱۰:۳۷ ق.ظ)na.farzane نوشته شده توسط:  تا شقایق هست زندگی باید کرد.برای شقایق ما نمیشه تایی گذاشت پس همواره توکل همگی به خدا باشه.با آرزوی موفقیت.

و دوست گلم مسافر کوچلو
(۲۲ آذر ۱۳۸۹ ۰۷:۲۱ ب.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  من امسال سال سوم هستم.می خوام امسال شروع کنم.فکر کنم اگر بیشتر از یه نفر باشیم تو برنامه ریزی بیشتر به برنامه ریزیمون مقید می شیم.

(۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۳:۰۶ ب.ظ)kashir نوشته شده توسط:  آره گل گفتی خواب خیلی مهمه، من که خیلی خوابو دوست دارم، استعداد خوابیدن ۱۲ ساعت در روز هم دارم ولی سعی میکنم از ۹ ساعت بیشتر نخوابم
اگه بتونم کنترلش کنم حس میکنم رتبه خوبی بیارم Tongue

(۲۲ دى ۱۳۸۹ ۰۷:۴۸ ق.ظ)zr2358 نوشته شده توسط:  با تشکر از آقای دکتر
نکات بسیار خوبی را متذکر شدند
منم صبح به محض اینکه چشمام رو باز می کنم قبل از اینکه صبحانه بخورم! میام پای مانشت ببینم چه خبره
خیلی وقتا حتی نمازمم می افته واسه بعد از مانشت!!
می خوابم خواب مانشت می بینم، خواب می بینم یکی جواب سوالمو داده و مشکلمو حل کرده!

(۰۵ آبان ۱۳۹۰ ۱۱:۱۳ ب.ظ)MSZ نوشته شده توسط:  از ظاهر و حجم کتاب گریمالدی نترسین! کتاب خیلی روان و نسبتا ساده ای هست
این رو به این خاطر میگم چون خودم هم از همین کتاب استفاده کردم
ولی نکته اصلی در استفاده از گریمالدی تمرینات انتهای هر فصل و همین طور مثال های متن درس هست

(۲۲ بهمن ۱۳۸۹ ۱۰:۲۱ ق.ظ)homa نوشته شده توسط:  من اینجا بس دلم تنگ است و هر سازی که میبینم بد آهنگ است..
بیا ره توشه بربندیم قدم در راه بی برگشت بگذاریم ...
ببینیم آسمان هر کجا آیا همین رنگ است....

(۲۹ بهمن ۱۳۸۹ ۱۱:۲۳ ب.ظ)مورتن نوشته شده توسط:  بسیار بده که سوالارو ۶ تا کردن. اولا باعث میشه سوالا غیرمنطقی‌تر بشه بعدشم نمره منفی تاثیرش بیشتر میشه
من فکر کنم یک سری آدم عقده ای که بعد از اینکه کلی بدبختی کشیدن تا به یه جایی رسیدن نشستن سوال طرح کردن
تا کسی که خونده باشه نتونه کاری کنه.

(۱۸ دى ۱۳۸۹ ۰۴:۲۵ ق.ظ)مانشتی نوشته شده توسط:  من تازه عضو این سایت شدم و خیلی ناراحتم که اینقدر دیر به جمع شما ملحق شدم واقعا فروم عالی ایه.

(۲۲ فروردین ۱۳۹۰ ۰۴:۵۳ ب.ظ)aryaee نوشته شده توسط:  با سلام خدمت همه دستان من یک سوال دارم برای آنهای که کلاس کنکور رفتند تا از تجربه آن دوستان استفاده کنیم که کدام کلاس های کنکور برویم که واقعا برای آدم مفید باشد پارسه یا خواجه نصیر؟ با ذکر اساتید مثلا کلاس ریاضی مهندس کریمی بهتر هست یا دکتر دکتر معتقدی

(۱۲ بهمن ۱۳۸۹ ۰۳:۲۷ ب.ظ)shaghayegh نوشته شده توسط:  سلام دوستان..
من نمی دونم چرا بعد این همه دوره کردن همه چی یادم میره..
حالا تست تالیفی از کجا بیارم (کتب هست ؟)که بتونم لااقل با تست درسهارو مرور کنم؟

و نوبتی هم که باشه نوبت دوست عزیزم مرجان یا همون مرجان سوالی
(۰۱ فروردین ۱۳۹۰ ۰۲:۵۲ ب.ظ)marjan2001 نوشته شده توسط:  با سلام
سال نو مبارک
از مطالب مفید سایتتون این منابع را انتخاب کردم به نظرتون کافیه
درسی نیست که مرجع بخواد و ننوشته باشم؟......

(۱۸ اسفند ۱۳۸۹ ۰۱:۱۴ ب.ظ)mosenabdoli نوشته شده توسط:  من پارسال زبان سراسری رو ۲۱ درصد زدم (یعنی سصح زبانم متوسطه رو به پایینه!) اما وختی کنکور آزاد شرکت کردم تبدیل شدم به یه قهرمان و انقدر سوالا مسخره و آسون بود که ... زبان ۱۰۰ زدم !
باز تعجب کردی!؟

به یاد موج که با اومدنش موج جدیدی تو مانشت ایجاد شد
(۰۷ اسفند ۱۳۸۹ ۰۵:۲۰ ب.ظ)موج نوشته شده توسط:  تو میگفتی وفا دارم محبت را خریدارم ولی دیدم نبودی
توگفتی آن حبیبم من که بر دردت طبیبم من ولی دیدم نبودی

(۰۶ خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۳۲ ب.ظ)nafiseh1366 نوشته شده توسط:  دوستان این همه گفتین و گفتیم ،آخر یکی از این رتبه خوبا پیدا نشد رمز موفقیتشو بهمون بگه.. مملکته داریم؟!

(۲۷ اسفند ۱۳۸۹ ۰۲:۴۴ ب.ظ)polarisia نوشته شده توسط:  خندید باغبان که سرانجام شد بهار
دیگر شکوفه کرده درختی که کاشتم
دختر شنید و گفت چه حاصل از این بهار
ای بس بهارها که بهاری نداشتم
خورشید تشنه کام در آن سوی آسمان
گویی میان مجمری از خون نشسته بود
می رفت روز و خیره در اندیشه ای غریب
دختر کنار پنجره محزون نشسته بود

و esi عزیز که امیدوارم امسال رتبه ی خوبی بدست بیارن اونی که لایقشه
(۲۸ اسفند ۱۳۸۹ ۰۸:۵۲ ب.ظ)esi نوشته شده توسط:  هفت سین کامپیوتری :سیپسر(به یادکتاب طراح نظریه زبان امسال !!!!!!!!!!) و سی اف (زبان آزاد از متن !!!!)
سی ال آر اس CLRS( به یاد طراحان الگوریتم که امسال هیچ کدومشون حضور نداشتن !!!!!!!!!!)
شرمنده اگه خوبشو پیدا نکردم و همش یادی از کنکور بود !!!!!!!!!

matina خانم که شریفی امسالمونه
(۰۳ خرداد ۱۳۹۰ ۰۹:۴۴ ب.ظ)matina نوشته شده توسط:  باسلام به همه دوستان مانشتی ام.
من رتبه ۲۸۳نرم افزار راآوردم فقط انتخاب تهران رادارم به نظرتان براساس احتمال قبولی بیشترچه دانشگههای ازتهران رااول بزنم؟اصلا احتمال قبولی تهران رادارم؟

(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۱:۳۵ ق.ظ)inteligentium نوشته شده توسط:  خدایا اون پشت پرده چه خبره؟تو این سه ماهی که از کنکور گذشته اینا چی کار داشتن می کردن پس؟خدا بهمون رحم کنه

(۲۲ اسفند ۱۳۸۹ ۰۱:۲۱ ق.ظ)aminamini نوشته شده توسط:  آخ آخ
نگید چارشنبه سوری
بگید میدون جنگ و خون و خونریزیTongue
اسمش میاد تمام بدنم شروع میکنه به لرزیدنHuh

(۲۲ فروردین ۱۳۹۰ ۱۲:۲۷ ب.ظ)saba1000 نوشته شده توسط:  به نظر من قران خیلی کتاب با معنی هست نمیشه به این راحتی تفسیر کردقرآن نیاز به تفکر زیادی داره به نظر من کسی که می خواد واقعا قران بفهمه باید در تمام مراحل زندگی از اون استفاده کنه نه فقط یک دوره چند ماهه یا چند ساله
خیلی از کشفیات که الان کشف شدن قبلا توی قران بودن مثل چرخش زمین که بعد از چقد وقت کشف شد

(۰۱ خرداد ۱۳۹۰ ۰۲:۵۲ ب.ظ)summer_66 نوشته شده توسط:  سلام با ۱۳۱ هوش کجا میتونم بیارم. کسی خبر داره آخرین رتبه های قبولی روزانه تهران و شریف و امیرکبیر پارسال چند بوده؟

(۰۴ خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۱۶ ق.ظ)Majid gh نوشته شده توسط:  کجایید ای مردان بی ادعا بگین دیگه که ما استفاده کنیم خواهشن از منابع کمک کنید عزیزان

(۳۱ فروردین ۱۳۹۰ ۰۸:۲۹ ب.ظ)fatemeh-r نوشته شده توسط:  من تازه امروز عضو مانشت شدم
من درسم تمام شد . و واسه ارشد ۹۱ شروع کردم. کامپیوتر- نرم افزار هستم.
خوشحال میشم با شما همراه بشم.

(۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۱:۴۲ ب.ظ)mehrdel2002 نوشته شده توسط:  اما او دیگر با خودش «صادق » نیست.
او الان یک بازیگر است. همانند بیشتر مردم!

(۰۶ خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۲۰ ق.ظ)Jabar-Asadi نوشته شده توسط:  ن ای تی بودم و میخوام برای سال اینده مهندسی هوش شرکت کنم . سوالم اینه که با وجود تفاوت های زیاد بازم اگه تلاش بکنم امیدی هست ؟ تا حالا کسی رو دید این کار رو بکنه ؟ من امسال روی ای تی سرمایه گذاری زیاد نکردم و رتبم شد ۸۹۳ . چون ظرفیت ای تی خیلی پایینه میترسم سال اینده هم نتونم تهران قبول شم .....

(۲۱ خرداد ۱۳۹۰ ۰۲:۳۸ ق.ظ)narges_r نوشته شده توسط:  من امسال میخوام معماری شرکت کنم و همونطور که خودتون میدونید درگرایش معماری از درس طراحی الگوریتم سوالی مطرح نمیشه
میخواستم ازتون سوال کنم برای خوندن درس ساختمان داده از کتاب clrs چه فصلهایی از این کتاب کل مباحث ساختمان داده پوشش میده؟

(۰۴ مرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۰۹ ق.ظ)Potential نوشته شده توسط:  من فقط به امید دکتری حتی لیسانس رو خوندم ... اگه بدونم دکتری ای نیست‌، ارشد رو هم نمیخونم.صد البته دکتری‌ی دانشگاه های رده های بهتر از دانشگاه های ایران‌، بهتر از ایران هست ... امکانات‌، استاد‌ها‌، محیط‌، .........
حتی اینها هم نباشه یه تجربه ای در زندگی کسب میکنیم.

و اما هاتف عزیز که همیشه با جزوه و ویس هاشون کمک حالمون بودن.
(۰۳ خرداد ۱۳۹۰ ۰۲:۳۵ ب.ظ)هاتف نوشته شده توسط:  ترس؟! ترس که واژه خوبی نیست!
کنکور یه مسابقه است، هر کس تلاش بیشتری کنه نتیجه بهتری داره
چند روز پیش که نتایج اعلام شد، شمسی پور هم ۳ تا رتبه دو رقمی داشت

(۱۴ خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۵۷ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  من کتاب حقیقت( پارسه )رو برای سیستم پیشنهاد میکنم و برای تست هم کتاب حقیقت رو به موسوی طیبی ترجیح میدم . یه جمله هم از رتبه‌ی ۱۶ هوش امسال میگم‌: اگه یه کتاب باشه که بشه جایگزین مرجع کرد کتاب حقیقت( پارسه )هست .

(۰۲ خرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۳۶ ق.ظ)Br2012 نوشته شده توسط:  دوست عزیز ساره (خانم/آقا) اگه تو ۱ سال بوده من ۳ سال بوده ولی بلاخره به اون چیزی که خواستم رسیدم و خدارو شکر امسال رتبه‌ام تهرانو میرسونه اما یه چیزی بگم نه برا این که آروم شی برا اینکه بدونی واقعیت چیه واقعیت اینه که باید بزاری ۱ ماه یا دو ماه که گذشت اونوقت تصمیم بگیری دقیقا من روزای اول که کنکورم خراب میشد خیلی ناراحت بودم ساعت‌ها اشک میریختم اما از لطف خدا راه درستو انتخاب کردم و میدونو خالی نکردم و ۳ بار کنکور دادم روزی ۱۰ ساعت درس می خوندم اخرشم به هدفم رسیدم توصیه من اینه که فعلا تصمیم نگیر

(حضرت مولانا)
۹
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: - rasool - , **sara** , مازیار صفایی , farahnaz , Aurora , inteligentium , homa , انرژی مثبت , narges_r , Mahbanoo313 , luna , Potential , najme60 , Br2012 , Avicenna , Mansoureh , هاتف , Lantern , mosaferkuchulu , eris229 , saba1000 , fateme66 , diligent , rozh66 , Belissima
ارسال:
۰۴ خرداد ۱۳۹۱, ۰۶:۰۵ ب.ظ
با تشکر از بابت پاسخ به سوالات درسی
(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۱:۲۴ ق.ظ)mfXpert نوشته شده توسط:  چقدر به خودتون سخت می گیرید. این همه مدت رو طی کردید حالا این چند روز آخر چقدر استرس به خودتون میدید. کسی که خراب کرده دیگه با دعا و صلوات و ... رتبش خوب نمیشه و کسی هم که کنکور خوبی داشته خوش به حالش میشه.

(۲۱ مهر ۱۳۹۰ ۰۹:۲۷ ب.ظ)maryami نوشته شده توسط:  روش ساده برای کنترل خشم مهارتهای کنترل عصبانیت را بیاموزید تا استرس را در خود کاهش دهید. یکی از بزرگترین موانع در راه تحقق موفقیت شخصی و شغلی عصبانیت می‌باشد...

(۲۰ آذر ۱۳۹۰ ۰۵:۱۶ ب.ظ)nikou نوشته شده توسط:  مانشت تنها جاییه ک وقتی از ارشد نا امید میشم بم روحیه میده!از همه دوستان به خاطر همه کمکاشون ممنونم...

(۲۷ مرداد ۱۳۹۰ ۰۵:۵۶ ب.ظ)firouzi.s نوشته شده توسط:  سلام به همگی
به دعای شما سر سفره افطار وسحری نیاز دارم

(۱۰ شهریور ۱۳۹۰ ۰۳:۴۰ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  جبران خلیل جبران : در پهنه‌ی پندار و خلسه‌ی خیال‌، فراتر از پیروزیهای خود بر نشوید‌، و فروتر از شکستهای خود نروید

(۲۴ خرداد ۱۳۹۰ ۰۶:۰۶ ب.ظ)پشتکار نوشته شده توسط:  مرسی
خیلی کمکم کردید...
دعا می کنم روز به روز قله های موفقیت رو یکی پس از دیگری بپیمایید.
ببخشید اینقده سوال می کنم چون وقتی این فروم رو مطالعه کردم دیدم چقده اشتباه فکر می کردم!!!!!!

(۲۹ آذر ۱۳۹۰ ۱۱:۰۹ ق.ظ)mjjoon نوشته شده توسط:  به نظر من اصلاً خودت رو درگیر کتاب دیگه نکن. من از رو اجلالی خوندم و تست های کنکور گذشته علوم و مهندسی و آی تی رو زدم.

منتظر باشین با لیست پایانی

(حضرت مولانا)
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: - rasool - , Aurora , homa , admin , انرژی مثبت , narges_r , **sara** , Mahbanoo313 , luna , مازیار صفایی , Potential , najme60 , Avicenna , Mansoureh , Lantern , mosaferkuchulu , eris229 , fateme66 , maryami , Belissima
ارسال:
۰۴ خرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۳۲ ب.ظ
ممنون از لطف و محبتت نسبت به همه بچه ها و اینکه به یاد همه بودی و قدردانی کردی.من هم از رفتار دوستانه شما در محیط مجازی تشکر میکنمHeart
اینا رو هم داشته باشSmile Wink
(۰۱ آذر ۱۳۸۹ ۰۷:۰۳ ب.ظ)parva نوشته شده توسط:  : "احوالپرسی دوستان مانشتی" سلام به همه دوستان منم یه چند روزیه اینجا عضو شدم
خیلی خوشحالم که همچین جایی رو آقای دکتر تدارک دیدن
با خوندن پست‌ها با خیلی‌ها کم و بیش آشنا شدم
از همین جا از همتون تشکر می کنم.

(۲۶ آبان ۱۳۸۹ ۰۸:۱۴ ب.ظ)parva نوشته شده توسط:  [تصویر:  rainbow.gif] RE: نتایج ارشد مانشتی سال ۱۳۸۹ به همه‌ی مانشتی هایی که قبول شدن تبریک میگم. انشالله دعا کنن ما هم به اونا بپیوندیم

(۰۱ آذر ۱۳۸۹ ۰۷:۲۵ ب.ظ)parva نوشته شده توسط:   انرژی مثبت بچه‌ها هرکی هر جمله روحیه بخشی که داره بذاره اینجا واسه اوقات مانشت گردی و تفریح بین مطالعه بدرد میخوره برای دوستایی که به انرژی مضاعف احتیاج دارن.

با داشتن اراده قوی مالک همه چیز هستید.گر تنهای تنها شوم باز هم خدا هست.

قبولم.قبولی.قبوله!
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , مازیار صفایی , Potential , انرژی مثبت , najme60 , Parva , arshad91 , narges_r , - rasool - , pos , Aurora , Lantern , mosaferkuchulu , eris229 , diligent
ارسال:
۰۵ خرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۱۷ ق.ظ
(۰۴ خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۳۲ ب.ظ)fatima1537 نوشته شده توسط:  ممنون از لطف و محبتت نسبت به همه بچه ها و اینکه به یاد همه بودی و قدردانی کردی.من هم از رفتار دوستانه شما در محیط مجازی تشکر میکنمHeart
یک دنیا ممنون خیلی خوشحالم کردین

(حضرت مولانا)
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatima1537
ارسال: #۱۰
۰۵ خرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۱۰ ق.ظ
اخی یادش بخیر!

واقعا دستتون درد نکنه!

یاد خدا ارامش بخش دلهاست
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Parva
ارسال: #۱۱
۰۵ خرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۴۴ ق.ظ
پروا خانم تشکر کار بسسسسسسسسسیار زیبایی بود

درد من حصار برکه نیست ، درد من زیستن با ماهیانیست که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Parva , yaali
ارسال: #۱۲
۰۵ خرداد ۱۳۹۱, ۰۵:۲۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ خرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۲۸ ق.ظ، توسط Mansoureh.)
RE: یادبودی از اعضاء مانشت به مناسبت دومین سالگرد افتتاح مانشت
ایول پروا جان... خیلی باحال بود... دستت درد نکنه. خواب را از کله امان پراند!

Change Your FATE
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Parva , yaali
ارسال: #۱۳
۰۵ خرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۰۰ ق.ظ
گاهی دکمه ی تشکر کفاف نمیده.
کار قشنگی بود، ممنون خانم پروا.

هفت شهر عشق را عطار گشت، ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم!
۱
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: Parva , Mansoureh , Lantern , mosaferkuchulu , eris229
ارسال: #۱۴
۰۵ خرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۳۸ ب.ظ
(۲۳ مهر ۱۳۹۰ ۱۲:۱۸ ب.ظ)aatwo نوشته شده توسط:  من درس خوندنم رو برای بعضی دروس به این شکل کردم که درس رو خط به خط میخونم و تو یه دفتر نکاتش رو یاداشت میکنم که این باعث میشه من دلم نیاد از بعضی مطالب بگذرم و در نتیجه حجم نوشته هام زیاد میشه و یک کتاب دیگه در اصل به وجود میادBig Grin

(۰۲ مهر ۱۳۹۰ ۰۷:۰۷ ق.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  من قراره برم برای مصاحبه یک جای دولتی برای کارشناس شبکه.
اگه کسی تجربه شو داره راهنمایی کنه که مصاحبه چطوری هست؟ قراره از سه نفر یک نفر رو بگیرند

(۲۶ تیر ۱۳۹۰ ۰۶:۲۱ ب.ظ)farazin نوشته شده توسط:  من تازه عضو سایت شدم و خیلی ازش استفاده کردم.راستش من الان ترم ۱۱ هستم و تو پیام نور می خونم .و کلا تو این چند سال روزی ۱۲-۱۳ ساعت کار می کردم اصلا تو جو درس و دانشگاه نبودم و درس‌ها رو فقط واسه پاس کردن با حداقل نمره خوندم.چند وقت پیش نمی دونم چی شد یهو تصمیم گرفتم که ریسک کنم و کارو بذارم کنار و ارشد قبول بشم.

(۰۲ خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۵۹ ب.ظ)uniquegirl نوشته شده توسط:  دلم گرفته، دلم عجیب گرفته است...
و هیچ چیز
نه این دقایق خوشبو که روی شاخه نارنج می شود خاموش
نه این صداقت حرفی که در سکوت میان دو برگ این گل شب بوست
نه هیچ چیز مرا از هجوم خالی اطراف
نمی رهاند !!...

(۱۵ شهریور ۱۳۹۰ ۰۴:۴۵ ق.ظ)mthsh نوشته شده توسط:  ای ول به این اساتید با معرفت
ممنون بچه‌ها . منم خیلی عذاب وجدان حلال بودنشو داشتم.
ممنون بابت اطلاع رسانی.

(۱۸ مهر ۱۳۹۰ ۰۳:۲۳ ب.ظ)fe_atash نوشته شده توسط:  من امروز شروع کردم به خوندن پایگاه داده...تو دانشگاه هم هیچی گوش نکردم و زمینه ای از اون موقع ندارم
الان از رو کتاب مقسمی میخونم...خیلی خوبه و خوبم متوجه میشم و رد میشم

(۰۵ فروردین ۱۳۹۱ ۰۳:۳۰ ق.ظ)yaser_ilam_com نوشته شده توسط:  آلامتو چیست ؟
آلامتو نام کهن ایلام به زبان سومری به معنی سرزمین مرتفع است ،این نام از آنجا به این سرزمین اطلاق شد که سومریان به سرزمینهای شرقی خود این نام را داده بودند.

(۲۷ شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۵۰ ق.ظ)mam نوشته شده توسط:  به نظر حقیر جا برای پیشرفت آدم‌ها بسیار هست. اگر در یک زمینه‌ای دارای مدرک تحصیلی شدیم، فرصت رسیدن به علوم دیگر که از ما سلب نشده. شاید کمی دشوارتر بشه اما اگر ذهن انسان و ظرفیت‌های آدمی رو باور داشته باشیم، به نقطه‌ی کمال موفقیت در علم و زندگی می‌رسیم. این نظر من هست هرچند که در عمل اجرای دشواری ممکنه داشته باشه!

(۲۶ مهر ۱۳۹۰ ۰۱:۱۷ ق.ظ)Eternal8620 نوشته شده توسط:  روی به محراب نهادن چه سود / دل به بخارا و بتان طراز
ایزد ما وسوسه‌ی عاشقی / از تو پذیرد نپذیرد نماز
اگر تنها ترین تنهایان شوم باز هم خدا هست او جانشین تمام نداشتنهای من است.‎

(۱۹ مهر ۱۳۹۰ ۰۹:۲۶ ب.ظ)sasanlive نوشته شده توسط:  تحقیقات دانشمندان نشون داده که نژاد آریایی اصیل دارای بینی عقابی بودن.
و تحقیقات دیگه نشون داده اونایی که تو زندگی بیشتر فکر میکنن و همچنین دانشمندان دارای ریزش موی بیشتری نسبت به سایر افرادند.

(۱۷ آبان ۱۳۹۰ ۱۰:۰۲ ب.ظ)مازیار صفایی نوشته شده توسط:  لینز را باید با عشق و حوصله خواند
به نظر من الان دیر است
حداقل ۲ هفته کامل هر روز باید لینز را خوند تا تمریناتش تموم بشه

ممنون که از همون پست اول پاسخگوی سوالات بچه ها بودید.
(۲۵ آذر ۱۳۹۰ ۰۵:۰۵ ق.ظ)Lakikharin نوشته شده توسط:  راستش من کتاب آقای قلی‌زاده رو ندیدم ولی فکر کنم جواب شما همین باشه.
مجموعه مرتب دارای ویژگی‌های بازتابی، پادتقارنی و ترایاییه. رابطه کوچکتر مساوی این سه ویژگی رو داره ولی رابطه کوچکتر نداره. رابطه مساوی هم مثال خوبی از این رابطه نیست، چون هرچند این سه ویژگی رو داره ولی هر عضو فقط با خودش رابطه داره.

(۲۶ بهمن ۱۳۹۰ ۰۸:۱۲ ب.ظ)zzsnowdrop نوشته شده توسط:  دوستای عزیز در این آخرین لحظات یک نکته‌ی مهم یادتون نره.
سال پیش دانشگاه فردوسی نذاشت بچه‌ها خوراکی یا آب داخل ببرن.پس محض اطمینان خوراکی هاتونو قبل جلسه بخورید تا‌، تا آخر جلسه نگران خوراکیتون که روی میز بیرون به امان خدا ول کردید نباشید.

(۰۲ اسفند ۱۳۹۰ ۱۰:۲۹ ب.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  امسال منم هستم...
از اول آذر شروع کردم...تا امروز دوره ی کل درس ها تموم شد...
از فردا هم مفهومی خوندن رو شروع میکنم...
با این همه کتاب نمیدونم تا اواخر تابستون میتونم تموم کنم یا نه...!!!

(حضرت مولانا)
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , Mansoureh , Aurora , Lantern , انرژی مثبت , fe_atash , Jooybari , eris229 , Avicenna , najme60 , diligent
ارسال: #۱۵
۰۵ خرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ خرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۴۶ ب.ظ، توسط yaser_ilam_com.)
(۱۷ آذر ۱۳۹۰ ۰۱:۱۴ ق.ظ)parva نوشته شده توسط:  یک نفر در همیـــــــــن نزدیکی‌ها چیزی به وسعت زندگی برایت جا گذاشته است،

خیالت راحــــــــــت باشد

آرام چشـمانت را ببند

یک نفر برای همه‌ی نگرانــــــــــی هایت، بیدار است

یک نفر که از همه‌ی زیبایی های دنیا تنها تـــــــــــــــــو را باور دارد.
(۱۰ آذر ۱۳۹۰ ۱۰:۵۴ ق.ظ)parva نوشته شده توسط:  ما یه بار داشتیم ماکرونی درست میکردیم همین که گوشت رو ریختیم ماهیتابه رنگش آبی شد نگو خیلی وقته تو یخچال داشتیمش و فاسد شده بود، تازه فقط همون یه بسته رو داشتیم، چشتون روز بد نبینه حالا بیا ماکرونی با پیازداغ بخور دیگه، بدمزه ترین ماکرونی بود که تو عمرم خوره بودم .

ولی اگه به قول افاق جان، رب،هویج و فلفل اضافه بشه حتما که طعم میگیره و خوشمزه میشه بهتر از پیازداغ خالیـــــــــــــــــــــه.
اینم تقدیم به شما پروا خانم

درد من حصار برکه نیست ، درد من زیستن با ماهیانیست که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Parva , انرژی مثبت

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مانشت اینجا.مانشت اونجا...مانشت همه جا fahimehazimi ۵ ۵,۷۵۸ ۱۹ دى ۱۳۹۷ ۰۶:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: mrsami
  افتتاح اولین مرکز تست سنتر ایرانی در ترکیه mahdi_atd@yahoo.com ۰ ۱,۶۰۸ ۰۹ تیر ۱۳۹۷ ۰۸:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: mahdi_atd@yahoo.com
  بخش سرگرمی افتتاح شد admin ۹ ۷,۵۳۸ ۰۱ بهمن ۱۳۹۶ ۱۱:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: αɾια
  به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید دسترسی رایگان به کتاب‌ها و مقالات علمی نشریات edward71 ۰ ۱,۸۱۵ ۰۲ مهر ۱۳۹۵ ۰۸:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: edward71
  ختم قرآن به مناسبت فرا رسیدن نوروز ۱۳۹۵ x86 ۲۶ ۱۱,۷۱۷ ۱۰ فروردین ۱۳۹۵ ۰۸:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: x86
  قوانین مانشت :اعضای جدید مانشت بدقت توجه نمایند که بعدا" موجب اعتراض شون نشه. Fardad-A ۸ ۱۳,۰۶۱ ۳۰ شهریور ۱۳۹۴ ۰۲:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: m007
  طرح ختم صلوات به مناسبت تولد امام حسن ع vesta ۳۳ ۹,۹۲۰ ۱۲ تیر ۱۳۹۴ ۱۲:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vesta
  تسلیت به مناسبت درگذشت دکتر سید مهدی فخرایی Bache Mosbat ۳۰ ۱۴,۲۳۲ ۲۲ آذر ۱۳۹۳ ۰۳:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: targol
  نمایشگاه ناشران دانشگاهی به مناسبت هفته کتاب H-Arshad ۰ ۱,۳۴۴ ۲۷ آبان ۱۳۹۳ ۰۳:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: H-Arshad
  عیدی معنوی به دوستان مانشتی به مناسبت عید غدیر good-wishes ۲۳ ۱۲,۴۱۹ ۱۸ مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: ziba.O

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close