زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۲۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سلام استاد

ارسال:
۲۷ خرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۲۵ ق.ظ
سلام استاد
دیدم همه نوشتن گفتیم یکی از شیطنتهامون رو بنویسیم
یادمه سال۸۳ استاد زبان تخصصی اتو کشیده ی شیک و مسنی داشتیم که هروقت بعد از اون روز دیدمش خجالت کشیدم با اینکه من رو یادش نبود!این استاد عزیز و مهربان ما خیلی خیلی باوقار بود...اون روز من و چندتائی دختر دیگه که کلا به آزار رسوندن عادت داشتیم!دیدیم آقای بخشنده یه کت و شلوار نو پوشیده ومثل همیشه کفشش برق میزنه و سامسونت به دست با سرپایین به سمت ما میاد....۴نفری بودیم...عصر بود و تازه کریدورها رو تمیز کرده بودند همچین خیس بود...وسط در سالنها هم یه تیکه آهن محافظ بود که باید موقع راه رفتن پاهاتو برمی داشتی!!!همچین که استاد بهمون نزدیکه شد چنان ۴تائی بلند جیغ زدیم سلااااااااااااام استاد که بنده ی خدا جا خورد و موقع خوردن به زمین ناخودآگاه اومد سامسونت رو تکیه کنه که بدتر چند متری رو زمین به صورت شیرجه کشیده شد و دم کلاس متوقف شد....ما که به زور خنده مون رو نگه داشته بودیم منتظر فحش و هرگونه بدوبیراهی شدیم که باکمال تعجب بدون اخم و با لبخند گفت سلام!!ولی آخر ترم با۱۲که بهم داد جبران کرد!استاد عزیزی که هروقت یادش میوفتم هم خجالت میکشم هم خنده ام میگیره!

زندگی زیباست....بوی کاهگل باران خورده را دوست دارم!زندگی کاهگلی باران خورده است
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Hera
ارسال:
۲۷ خرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۴۷ ق.ظ
سلام استاد
از مشکلات سر به زیر بودن اساتید هست Big Grin
یاد فیلم‌های teenager ای هالیوود افتادم. از این کارها زیاد می‌کننSmile

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۱
۰
ارسال:
۲۷ خرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۵۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۵۵ ق.ظ، توسط gzara64@gmail.com.)
RE: سلام استاد
(۲۷ خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۴۷ ق.ظ)admin نوشته شده توسط:  از مشکلات سر به زیر بودن اساتید هست Big Grin
یاد فیلم‌های teenager ای هالیوود افتادم. از این کارها زیاد می‌کننSmile

کاش میدانستم به کدامین راهت سرکج آوردم.
دلبرا فرض براین که سرمن کج وزبانم دشنام
خوب میدانی یار که دل من کج نیست!!!!!
۰
۰
ارسال:
۳۰ خرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۳۷ ق.ظ
سلام استاد
یاد استادمون افتادم
میگفت اون موقع که ما استاادمون رو می دیدیم از ترس با شعاع ۳ کیلومتر از اطرافش سعی می کردیم بگذریم ولی الان دانشجو مستقیم جلوی استاد راه میره میگه نمیتونی یه کم بری اون طرف تر سر راهم رو گرفتی............
چند هفته بیش توی دانشگاه ما شنیدم یکی از بچه ها برای استاد که خانم بودن یه موش خشکل گرفته بود تو کلاس رهاش کرده بود......این هم از خاطرات دانشجویی ماها.....:-)موشه تاچند وقت بیش توی کلاسا برا خودش رفت وآمدداشت بهش کلی عادت کرده بودیم .......

ازاین آدمهادلگیر نشو،نیش زدن طبیعت آنهاست..../سالهاست به هوای بارانی می گویند خراب!......
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Hera , AmiriManesh

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  فیلم کامل آفلاین پایگاه داده استاد خلیلی فر mona64 ۶ ۵,۶۸۴ ۱۱ آذر ۱۴۰۲ ۱۰:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: Noura9999
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۴۲۱ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
Exclamation سلام لطفاً یکی به من بگه مرتبه زمانی ها چطوری به log تبدیل میشن فرمول داره؟؟ Azadam ۶ ۴,۰۰۱ ۰۶ دى ۱۴۰۰ ۰۹:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Soldier's life
  سلام بچه های کدهای سیستم تهویه هوا رو کسی داره فاطمه دیبا ۰ ۱,۲۰۵ ۱۲ آبان ۱۴۰۰ ۰۹:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  نظر در رابطه با استاد داور علیصا ۰ ۱,۴۹۰ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۶:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  معرفی استاد در دیتاماینینگ و بیگ دیتا heelii ۱ ۲,۱۷۴ ۲۶ اسفند ۱۳۹۹ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  سلام آیا اینجا کسی رشتش کامپیوتر هست؟ parisa1140 ۲ ۳,۹۴۸ ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: farsamw
  استاد راهنما Miss.m ۰ ۱,۵۷۹ ۲۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Miss.m
Smile چه دروس و استادی برای کنکور ارشد خوبه؟ NersiA ۱۴ ۱۰,۸۸۸ ۰۷ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۵۴ ق.ظ
آخرین ارسال: NersiA
Video واقعیت مجازی + واقعیت افزوده: پرواز اژدها بر فراز استادیوم بیس بال شهر سئول marvelous ۰ ۲,۲۳۵ ۰۵ شهریور ۱۳۹۸ ۰۳:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close