زمان کنونی: ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۰۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مشترک با علوم کامپیوتر

ارسال:
۰۲ اسفند ۱۳۸۹, ۰۹:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ اسفند ۱۳۸۹ ۰۹:۱۰ ب.ظ، توسط mosavat.)
مشترک با علوم کامپیوتر
دوستانی که رشته علوم کامپیوتر بودند یا از کم و کیف سوالات این رشته اطلاع کافی دارند لطف کنند یه مقایسه داشته باشند مابین سطح سوالات دروس مشترک این رشته با رشته مهندسی کامپیوتر

بعنوان مثال از بین دروسی که علوم کامپیوتر با مهندسی کامپیوتر مشترک داره ‌، مشخصا فکر میکنم نمونه سوالات درس الگوریتمشون خیلی پیشرفته و مفیده شاید هم دروس ریاضی ‌،

و اینکه بچه های مهندسی کامپیوتر برای چه درسهایی بهتره از نمونه سوالات علوم کامپیوتر کمک بگیرند ؟

لطفا یه مقایسه اینچنینی داشته باشید ...
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۰۲ اسفند ۱۳۸۹, ۱۰:۲۳ ب.ظ
مشترک با علوم کامپیوتر
تا اونجا که من میدونم سوالات گسسته و نظریه علوم کامپیوتر سخت‌تر از مهندسی طرح میشه.
درس اصول سیستم های کامپیوتری مشابه معماری است ولی در علوم کامپیوتر بیشتر سوالات حفظی مطرح میشه.
درس ساختمان داده‌ها و الگوریتمها هم فکر میکنم ۶۰% ساختمان داده و ۴۰% طراحی الگوریتم است که ساده‌تر از رشته کامپیوتر است.

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mosavat
ارسال:
۱۵ فروردین ۱۳۹۰, ۰۹:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ فروردین ۱۳۹۰ ۰۹:۰۶ ب.ظ، توسط marjan2001.)
RE: مشترک با علوم کامپیوتر
سلام خدمت دوستان مخصوصا خانم daneshju-arshad-manesht

شرمنده در مورد علوم کامپیوتر اطلاعی ندارم

دو تا سوال داشتم
۱- من از آذر دارم واسه ارشد می خونم بیشتر تلاشم هم واسه آزاده سهمیه بسیجی هم دارم
تقریبا تمام درسها را خوندم ولی خیلی سطحی تستهای دانشگاه آزاد را که می زنم برام خیلی سخت نیست
به نظرتون امیدی هست که امسال دانشگاه آزاد (شبستر) قبول بشم؟

۲- می خوام از اردیبهشت که کنکورم را دادم منتظر اعلام نتایج نمونم و جدی شروع به درس خوندن کنم واسه سال دیگه به نظرتون این منابعی که انتخاب کردم کافیه ؟
زبان مقسمی
آمار پارسه
ساختمان گسسته پوران - راهیان ارشد
محاسبات پوران - گسترش علوم پایه
ریاضی مهندسی نصیر
معماری مانو (با تمارین) پوران
منطقی پوران- مقسمی
نظریه لینز ترجمه صراف زاده(با تمارین) پوران
ساختمان داده مقسمی- پوران
سیستم مقسمی و پارسه (۸۹)
پایگاه مقسمی
طراحی الگوریتم مقسمی - پوران
شبکه پوران- ۳۰۰۰ مسئله

پازل دل یکی رو بهم ریختن هنر نیست ..... هر وقت با تیکه های شکسته ی دل یک نفر یک پازل دل جدید براش ساختی هنر کردی
۰
۰
ارسال:
۱۸ فروردین ۱۳۹۰, ۰۶:۵۱ ب.ظ
مشترک با علوم کامپیوتر
درس محاسبات عددی که در رشته مهندسی برای کنکور میاد بیشتر بر مبنای محاسبات هست. باید فرمول رو بلد باشید و جمع و ضرب تون هم قوی باشه ولی در رشته علوم کامپیوتر با مباحث تئوری محاسبات کار دارن و به عبارتی شما باید مفهمومی بخونید.کسی که برای علوم کامپیوتر آنالیز عددی(محاسبات عددی) می برای مهندسی راحت تره و فقط باید دقت و تمرکزش رو در محاسبات و جمع ضرب و ... بالا ببره.
آمار و احتمال هر دو تقریبا یکیه.
ریاضیات گسسته علوم کامپیوتر مفهومی تره و به عبارتی باید از استدلال و تحلیل نسبتا بالایی استفاده بشه در جواب دادن.
ریاضیاتش بعد از‌ام بی ای همردیف با بچه های رشته ریاضیه در برخی سال‌ها سخت‌تر از کنکور رشته ریاضی هم سوال داده بودن.

موجیم و وصل خویش از ما بریدن است / ساحل بهانه ای است رفتن رسیدن است

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  گرایش های علوم کامپیوتر alisaaa ۴ ۳,۷۷۵ ۱۳ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: hashemhamidi
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۷۸۱ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  رتبه ۵۴ علوم کامپیوتر و ۷۶ ریاضی ارشد ۱۴۰۰ Computer92 ۰ ۲,۰۶۳ ۰۸ شهریور ۱۴۰۰ ۰۹:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Computer92
  سوال ۸ دکتری علوم کامپیوتر سال ۹۴ ss311 ۲ ۳,۱۸۳ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۲:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ss311
  سوال ۱۴ علوم کامپیوتر ۹۶ ss311 ۴ ۳,۴۴۷ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۲:۳۳ ب.ظ
  جایگشت( ارشد علوم کامپیوتر ۹۸ ) ss311 ۰ ۱,۷۳۸ ۰۳ اسفند ۱۳۹۸ ۱۲:۴۵ ب.ظ
  رنگ کردن رئوس گراف( ارشد علوم کامپیوتر ۹۸ ) ss311 ۰ ۱,۹۳۰ ۰۳ اسفند ۱۳۹۸ ۱۲:۴۳ ب.ظ
  سوال ۳ دکتری علوم کامپیوتر ۹۷ ss311 ۲ ۲,۶۶۴ ۰۶ بهمن ۱۳۹۸ ۰۴:۴۵ ب.ظ
  تغییر رشته از ریاضی به علوم کامپیوتر در ارشد Fghs ۳ ۴,۹۴۲ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140
  محاسبه تراز معدل موثر از رشته آی تی یا علوم کامپیوتر به مهندسی کامپیوتر یا بالعکس gnulinux ۰ ۲,۳۳۷ ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۸:۳۷ ق.ظ
آخرین ارسال: gnulinux

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close