زمان کنونی: ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۴۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

یه درخواست(به اعتراضاتی که بقیه دارن و...)

ارسال:
۱۱ اسفند ۱۳۸۹, ۱۱:۵۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ اسفند ۱۳۸۹ ۰۱:۱۲ ب.ظ، توسط Msccom.)
البته میدونم این بحث جاش اینجا نیس.اما مثل اینکه تاپیک این موضوع مظلوم واقع شده.MJRS جان شما که به سوال ۷۵ سیستم عامل اعتراض زدی و اونو تو تاپیک زیر توضیح دادی ممنون از لطفت.از شما و همینطور بچه های دیگه که شاید این سوالو نزدن خواهش میکنم یه لطفی کنید به این سوال هم با توضیحات همین صفحه اعتراض بدید شاید اعتراضات اگه زیاد باشه به این سوال هم اهمیت بدن و اصلاحش کنن.مثل اینکه تعداد زیادی از بچه‌ها این سوالو نزدن یا شاید اشتباه زده باشن.اما من یا امثال من که کلی رو این سوال وقت گذاشتیم ،اگه اصلاح نشه حقمون پایمال میشSadه.
با تشکر قبلی

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

آرام باش***دنیا بی قرار توست...
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج
ارسال:
۱۱ اسفند ۱۳۸۹, ۱۱:۵۷ ق.ظ
RE: یه درخواست
(۱۱ اسفند ۱۳۸۹ ۱۱:۵۰ ق.ظ)NoOne نوشته شده توسط:  البته میدونم این بحث جاش اینجا نیس.اما مثل اینکه تاپیک این موضوع مظلوم واقع شده.MJRS جان شما که به سوال ۷۵ سیستم عامل اعتراض زدی و اونو تو تاپیک زیر توضیح دادی ممنون از لطفت.از شما و همینطور بچه های دیگه که شاید این سوالو نزدن خواهش میکنم یه لطفی کنید به این سوال هم با توضیحات همین صفحه اعتراض بدید شاید اعتراضات اگه زیاد باشه به این سوال هم اهمیت بدن و اصلاحش کنن.مثل اینکه تعداد زیادی از بچه‌ها این سوالو نزدن یا شاید اشتباه زده باشن.اما من یا امثال من که کلی رو این سوال وقت گذاشتیم ،اگه اصلاح نشه حقمون پایمال میشSadه.
با تشکر قبلی

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
دوست عزیز من این سوال رو نزدم ولی هم مدرسان شریف و هم ماهان گزینه سنجش رو زدن.
یه بار دیگه با دقت حلش کن.شاید بی دقتی کرده باشی.
۰
۰
ارسال:
۱۱ اسفند ۱۳۸۹, ۱۱:۵۸ ق.ظ
یه درخواست
اما اینجا که آدرس دادم راه حلشو داده...

۰
۰
ارسال:
۱۱ اسفند ۱۳۸۹, ۱۲:۰۴ ب.ظ
یه درخواست
اگه به نتیجه رسیدید که سوال غلطه بگید تا من هم که اصلا سیستم عامل نزدم اعتراض کنم!

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج
ارسال:
۱۱ اسفند ۱۳۸۹, ۱۲:۱۲ ب.ظ
یه درخواست
اره بچه‌ها حلش رو NoOne آدرس داد
شما به جوابا چه کار دارید shahryar جان
وقتی کلیدای سنجش اینه تو از مدرسان و ماهان چه توقعی داری
آره اگه یکی دوتا استاد صاحب نظر این ضمینه رو پیدا کردی که گفتن گزینه سنجش درسته حرفت قبول
آره بچه‌ها جواب رو از آدرس زیر بخونید باور کنید گزینه دو درسته البته من هم شخصا آدم بی منطقی نیستم اگه کسی یه اثبات نقض براش بیاره میپذیرم ولی تااینجا که معلومه کلید سنجش غلطه و گزینه دو درسته

۰
۰
ارسال:
۱۱ اسفند ۱۳۸۹, ۱۲:۱۳ ب.ظ
یه درخواست
خوب از دکتر حقیقت بپرسید!

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۰
۰
ارسال:
۱۱ اسفند ۱۳۸۹, ۱۲:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ اسفند ۱۳۸۹ ۱۲:۱۶ ب.ظ، توسط موج.)
(۱۱ اسفند ۱۳۸۹ ۱۲:۱۳ ب.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  خوب از دکتر حقیقت بپرسید!

ما که دسترسی نداریم هر که داره بپرسه بی زحمت
در ضمن اگه به آدرس گفته شده برین حل خیلی واضحه
همون رو کپی کنید برا سنجش کفایته
یه مطلب دیگه
اینو یکی به admin محترم انتقال بدن لطفا
یه تاپیک ویژه بزنن خود مدیر تمام سوالات مشکل دار رو توش جمع کنن
تاهمگی اعتراض کنیم
به سوالاتی که خودمون زدیم یا دوستانمون

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Msccom
ارسال:
۱۱ اسفند ۱۳۸۹, ۰۱:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ اسفند ۱۳۸۹ ۰۱:۱۸ ب.ظ، توسط Msccom.)
(۱۱ اسفند ۱۳۸۹ ۱۲:۱۵ ب.ظ)موج نوشته شده توسط:  اینو یکی به admin محترم انتقال بدن لطفا
تاهمگی اعتراض کنیم

پیشنهاد خوبیه که بچه‌ها به هم کمک کنن.کمک به همدیگه از دلایل ایجاد مانشته.یادمون نره
چه اتفاقی افتاد shahryar?
اشتباه شد؟؟؟!!

۰
۰
ارسال:
۱۱ اسفند ۱۳۸۹, ۰۲:۳۸ ب.ظ
RE: یه درخواست(به اعتراضاتی که بقیه دارن و...)
من این سوال رو اعتراض زدم و گزینه "فرصت برای پاسخ دهی به سئوال کافی نیست" را انتخاب کردم.Big Grin
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Msccom
ارسال: #۱۰
۱۱ اسفند ۱۳۸۹, ۰۲:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ اسفند ۱۳۸۹ ۰۲:۴۵ ب.ظ، توسط shahryar.)
(۱۱ اسفند ۱۳۸۹ ۰۱:۱۰ ب.ظ)NoOne نوشته شده توسط:  
(11 اسفند ۱۳۸۹ ۱۲:۱۵ ب.ظ)موج نوشته شده توسط:  اینو یکی به admin محترم انتقال بدن لطفا
تاهمگی اعتراض کنیم

پیشنهاد خوبیه که بچه‌ها به هم کمک کنن.کمک به همدیگه از دلایل ایجاد مانشته.یادمون نره
چه اتفاقی افتاد shahryar?
اشتباه شد؟؟؟!!
نه شما درست می گی.
الان داشتم روش وقت می ذاشتم بعد از ۱۰-۱۵ دقیقه! به جواب شما رسیدم.
احتمالا سنجش و ماهان اشتباه زدن.
کسی نظر دیگه ای نداره؟؟؟؟؟؟؟
۰
۰
ارسال: #۱۱
۱۱ اسفند ۱۳۸۹, ۰۴:۱۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ اسفند ۱۳۸۹ ۰۴:۱۳ ب.ظ، توسط hamidj.)
دوستان اینو بگم بد نیست گرچه یه جای دیگه هم گفتم

توجه کنید
دوستان لطفا کسایی که اعتراضا دارن اعتراضشون رو به سنجش بگن.... اگر دیدن که جواب نمیده مستقیم به دکتر قدسی نامه بزنید ... آخه اخرین کسی که تایید کلیدهارو انجام میدن دکتر قدسی استاد دانشگاه شریف هستند
اینم لینکش که کلید های صحیح چند سال اخیر توسط نامه دکتر قدسی به سازمان سنجش آموزش کشور داده شده که سوالات حذف یا اصلاح شده
Correct Keys (announced by Sanjesh)

اینم سایت دکتر قدسی

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Msccom , موج

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست ویدئو کلیپ های نظریه زبانها و ماشینها sajaddandy ۱۰ ۱۳,۶۷۰ ۰۱ بهمن ۱۳۹۸ ۰۷:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: msedigh
  فیلم های خوب که ارزش دیدن دارن چه ایرانی چه خارجکی!!!!!!!!! SarahArshad ۳۸۲ ۲۰۲,۱۶۸ ۰۶ مرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۵۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Saman
  درخواست کتاب شبکه کراس راس ویرایش هفتم fallah_o68 ۱ ۳,۲۵۶ ۰۷ مهر ۱۳۹۷ ۱۲:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: mraict@gmail.com
  درخواست حل المسائل ویرایش سوم کتاب گسسته گریمالدی saharitst ۳ ۴,۵۶۲ ۰۲ اسفند ۱۳۹۶ ۱۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: مهدیه۱۸
  درخواست حل تست - واریانس ۴۴۰۰۰۰ ۱ ۱,۴۶۹ ۱۹ مرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۱۰ ق.ظ
آخرین ارسال: msour44
  درخواست کمک واجب واجب shahryar711 ۰ ۸۳۰ ۲۱ خرداد ۱۳۹۶ ۰۵:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: shahryar711
Big Grin درخواست راهنمایی برای ssh زدن در پاور شل ویندوز hosnie19920 ۲ ۲,۳۸۷ ۱۷ دى ۱۳۹۵ ۰۳:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  درخواست ویس و جزوه سیستم عامل استاد سلامی jionelmessi ۲ ۳,۹۵۳ ۱۴ دى ۱۳۹۵ ۰۸:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: AmirAliL
  درخواست ویس زبان های برنامه نویسی استاد شاپوری hajilari ۰ ۱,۵۲۶ ۲۷ آذر ۱۳۹۵ ۰۹:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: hajilari
  درخواست ویدئو کلیپ های سیستم عامل sajaddandy ۹ ۱۲,۶۴۵ ۲۲ شهریور ۱۳۹۵ ۰۹:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close