زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۱۰:۱۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سرگذشت رتبه ۱۵ هوش امسال ۵۷۳ پارسال

ارسال:
۱۰ خرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۳۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ مهر ۱۳۹۴ ۰۸:۰۰ ب.ظ، توسط alisahaf70.)
سلام دوستان امیدوارم حالتون خوب باشه
من چون حرفام و سرگذشتم زیاد بود چون بالاخره سه سال کنکور دادم Big Grin بالاخره مطلب زیاد دارم به صورت یک فایل pdf براتون سرگذشت رو قرار دادم ولی توش به تمامی سوالات روتین مانشت پاسخ داده شده
امیدوارم از سرگذشت من عبرت بگیرید و اشتباهات منو نکنید Big Grin
امیدوارم همیشه موفق باشید سوالی بود در خدمتتون با کمال میل هستم

arshad.pdf
اندازه فایل: ۵۹۶/۵۳ KB

برای دوستانی که با لینک بالا مشکل دارن داخل پرشین گیگ هم آپلود کردم

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۶۶
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: afrooz-OMD , sanaz777 , archer22 , jasonbark , uniqueboy , Nesyan , Hamid_0311 , gunnersregister , v.i.d.a , nlp@2015 , Masoud05 , so@ , Aurora , elhamgh , kader , dr.a_AI , squib , Raha_H , m.teymourpour , khordad.girl , mshelman , ashena1 , mNajarzadeh , hmd1 , پوونه , Avril89 , tohidi4503 , d_felfelak , kazhal@ , mrsh1372 , mzha , ریحان , عاطفه پارسا , mjs2 , ƊƦЄƛM , maryam_92a , amard , Fatemeh , Bahar_HS , MaHyaR-MHR , M.Amin.M , RASPINA , احسان مومنی , tabassomesayna , mahsa4 , iwes , نارین , viase , Behzad TP , barabox , Z.G71 , سیبا , hossein.itman , bazardeh , Good! , Ms. Saba , chaka , flowerirani , sabafarhadi , Happiness.72 , phontom , bahram_khan , shayesteNEY , ziba.O , عسل شیرین , *HANA* , A V A , fahimeh1234 , soodeh93 , website.expert , A.M2015 , neoncar , hosein70 , Eternal , captain , r3za , elahe-comp , ali_titani , samcs , SEVES , somayehm104 , pasargad7788 , elixxx , haveking , marjan sadat , faraaz_mb , IT.girll , deep-romance , FAM , danial_atash , raminfa , *afsoon* , alihajqani , Xilinx , asterah , mehran.amanat , khayyam , Ella , saeedssn , fo-eng , nina69 , zahrazahrazahra , Iranian Wizard , elmira.n.f , web132 , ph_mehdi , donyajoon24 , haniye.dh , crevice , mmdsharifi , mehRUN , jparisa , شیوا۸۸ , dastan00 , roodantnt , پرهوده , Skyrim , berkeley , RezaTaheri , MBe , minahosseini , hun73r.9h0s7 , bacheseyyed , Hybrid SyntaX
ارسال:
۱۰ خرداد ۱۳۹۴, ۱۱:۳۵ ق.ظ
سرگذشت رتبه ۱۵ امسال ۵۷۳ پارسال
تبریک میگم Smile
موفق و موید باشید..
مرسی بابت مصاحبه خوبتون.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: alisahaf70
ارسال:
۱۰ خرداد ۱۳۹۴, ۰۲:۴۴ ب.ظ
سلام
تبریک میگم.
همیشه سربلند و موفق باشید.
۰
۰
ارسال:
۱۰ خرداد ۱۳۹۴, ۰۷:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ خرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۲۴ ب.ظ، توسط mzha.)
RE: سرگذشت رتبه ۱۵ هوش امسال ۵۷۳ پارسال
تبریک میگم بابت رتبه خوبتون شمامشترک روعالی زدید۷۰درصدخیلیاازجمله خودمن منابعی که انتخاب کردیم همین منابع شمابودولی درصدمن خیلی خوب نشد میشه رمز موفقیتتون روبگید؟چطوراز۱۷درصدپارسال رسیدید۷۰درصد؟؟
۳
۰
ارسال:
۱۰ خرداد ۱۳۹۴, ۰۹:۱۰ ب.ظ
عالی بود.ممنونم

تنبلی دزد آرزوهاست...
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: alisahaf70 , flowerirani
ارسال:
۱۰ خرداد ۱۳۹۴, ۱۱:۲۲ ب.ظ
(۱۰ خرداد ۱۳۹۴ ۰۷:۵۳ ب.ظ)mzha نوشته شده توسط:  تبریک میگم بابت رتبه خوبتون شمامشترک روعالی زدید۷۰درصدخیلیاازجمله خودمن منابعی که انتخاب کردیم همین منابع شمابودولی درصدمن خیلی خوب نشد میشه رمز موفقیتتون روبگید؟چطوراز۱۷درصدپارسال رسیدید۷۰درصد؟؟

ممنون دوست عزیز همچنین شما تنها چیزی که فکر میکنم خیلی کمکم کرد این بود که خیلی تست زدم شاید هر کتاب رو بیشتر از ۴ بار حل کرده باشم، یکبار عادی میزدم، مشکل دارها رو علامت گذاری میکردم و بعد اونها رو دوره میکردم در کل بیشتر از اینکه بخونم تست زدم و مسئله حل کردم
در مجموع اونقدری تست زده بودم که تمام تیپها رو حفظ بودم و تا سوال رو میدیدم جوابش جلو چشمم بود سر همین توی کنکور هر سوال رو که میدیدم قشنگ میفهمیدم طراح خواسته چه نکته انحرافی توش بذاره و از اولش بهش دقت میکردم که تو دامش نیفتم و فقط یه غلط داشتم توی مشترک
البته یه نکته دیگه هم که تاثیر گذار بود این بود که توی کنکور دو بار تمام سوالها رو حل کردم چون تقریبا بعد از دور اول یک ساعت اضافه آورده بودم و چند تا غلطم توی بار دوم اصلاح شد اینکه سرعت عملتون رو بالا ببرید واقعا کمکتون میکنه و اونم فقط با حل تمامی سوالات به دست میاد
نکته دیگه هم که یادم رفته بهش اشاره کنم خلاصه نویسیه من هر فصل هر درس رو به طور میانگین توی دو صفحه خلاصه میکردم و تقریبا هر هفته چندین بار همه رو مرور میکردم و این هم کمک بزرگی برای یادآوری مطالب بود
۱۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: d_felfelak , نارین , Behzad TP , balghoor , Ms. Saba , Happiness.72 , mzha , flowerirani , elahe-comp , ریحان , SEVES , emahii , behrad :) , elixxx , haveking , faraaz_mb , mehran.amanat , Sector , پرهوده
ارسال:
۱۰ خرداد ۱۳۹۴, ۱۱:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ خرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۴۴ ب.ظ، توسط NP-Cσмρℓєтє.)
(۱۰ خرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۲۲ ب.ظ)alisahaf70 نوشته شده توسط:  البته یه نکته دیگه هم که تاثیر گذار بود این بود که توی کنکور دو بار تمام سوالها رو حل کردم چون تقریبا بعد از دور اول یک ساعت اضافه آورده بودم و چند تا غلطم توی بار دوم اصلاح شد
من مصاحبتونون رو نخوندم , این پست رو هم اتفاقی خوندم و واقعاً غیر قابل هضم بود برام! :O چطور میشه؟! ۲ دور؟؟؟؟؟؟
نمیگم من وقت کم آوردم ولی خب من حذفی زیاد داشتم و دروسی هم که حذفی نداشتم درصد چشمگیری نزدم , ولی شما با این درصد خیره کننده چطور ۲ دور سر جلسه...؟
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: نارین
ارسال:
۱۱ خرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۲۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۳۳ ق.ظ، توسط alisahaf70.)
(۱۰ خرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۴۲ ب.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  
(10 خرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۲۲ ب.ظ)alisahaf70 نوشته شده توسط:  البته یه نکته دیگه هم که تاثیر گذار بود این بود که توی کنکور دو بار تمام سوالها رو حل کردم چون تقریبا بعد از دور اول یک ساعت اضافه آورده بودم و چند تا غلطم توی بار دوم اصلاح شد
من مصاحبتونون رو نخوندم , این پست رو هم اتفاقی خوندم و واقعاً غیر قابل هضم بود برام! :O چطور میشه؟! ۲ دور؟؟؟؟؟؟
نمیگم من وقت کم آوردم ولی خب من حذفی زیاد داشتم و دروسی هم که حذفی نداشتم درصد چشمگیری نزدم , ولی شما با این درصد خیره کننده چطور ۲ دور سر جلسه...؟
قبول دارم غیر قابل هضمه Big Grin
ولی واقعا یک ساعت اضافه آوردم و بهتره بگم راه حل هامو یکدور از اول چک کردم تا اینکه بگم از صفر همرو حل کردم ولی سه چهارتا غلطم توی دور دوم درست شد
من سرعت عملم بالاست و به همون نسبت دقتم پایین و خب خیلی تمرین و تست حل کرده بودم و تقریبا تمامشون برام آشنا بود و نیاز زیادی به فکر کردن نبود .
تقریبا همیشه به طور میانگین توی آزمایشی ها هم همین قدر وقت اضافه میاوردم تنها راه اثباتم کسانین که باهام درس خوندن اونا شاهد منن Big Grin
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: d_felfelak , Behzad TP , balghoor , elahe-comp , emahii , mrsh1372 , raminfa , Sector
ارسال:
۱۱ خرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۳۵ ق.ظ
چطوری سرعت عملتون بالا رفته؟ از اول اینطوری بودین یا با تمرین زیاد به این حد رسیدین؟
من بشدت سرعت عمل پائینی دارم و به دنبالش مشکل مدیریت زمان!!! توی تست زنیم خیلی به راه حلم شک میکنم و تمرکزمو از دست میدم. (حتی بعضی وقتا یه جمع ساده رو هم چند بار انجام میدم).
۰
۰
ارسال: #۱۰
۱۱ خرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۵۶ ق.ظ
والا حقیقتش سوال سختیه دقیقشو نمیدونم ولی من همیشه سعی کردم همه چیزو ذهنی حساب کنم بدون نوشتن که مسلما برای همه جواب نمیده و میتونه شدیدا خطارو بالا ببره
تنها چیزی که میتونم بهتون بگم اینه که خیلی تست بزنید وقتی زیاد تست بزنید با سوالات مختلفی که میتونه طرح بشه آشنا هستید و میتونید با سرعت بیشتری حلشون کنید و چون حلش رو قبلا دیدید به راه حلتون کمتر شک میکنید سعی کنید روی این قضیه زیاد کار کنید وگرنه وقتی استرس کنکور هم اضافه شه شکاتون بیشتر میشه پس جلوشو با تمرین زیاد بگیرید
موفق باشید
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Goli.Raad , elahe-comp , emahii , behrad :) , faraaz_mb
ارسال: #۱۱
۱۱ خرداد ۱۳۹۴, ۰۹:۱۰ ق.ظ
سلام
ضمن تبریک بابت موفقیتتون،
شما اون سالی که سر جلسه حالتون خراب شد، نفر اول المپیاد دانشگاه شدید. با توجه به این که ۵ نفر اول المپیاد مرحله ی بعدش به هر دانشگاهی که بخوان میرن، چرا المپیاد رو دنبال نکردید؟!

و مورد بعدی این که خواهش دارم در موقعی که شد، تجربیاتتون از المپیاد غیرمتمرکز و اگر احیانا نمونه سوال یا منبعی دارید در اختیار بگذارید.

سپاس
۰
۰
ارسال: #۱۲
۱۱ خرداد ۱۳۹۴, ۱۰:۰۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۰۶ ق.ظ، توسط alisahaf70.)
(۱۱ خرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۱۰ ق.ظ)arman1993 نوشته شده توسط:  سلام
ضمن تبریک بابت موفقیتتون،
شما اون سالی که سر جلسه حالتون خراب شد، نفر اول المپیاد دانشگاه شدید. با توجه به این که ۵ نفر اول المپیاد مرحله ی بعدش به هر دانشگاهی که بخوان میرن، چرا المپیاد رو دنبال نکردید؟!

و مورد بعدی این که خواهش دارم در موقعی که شد، تجربیاتتون از المپیاد غیرمتمرکز و اگر احیانا نمونه سوال یا منبعی دارید در اختیار بگذارید.

سپاس

ممنون از شما دوست عزیز
حقیقتش اشتباه کردم اونم خیلی بزرگ، انقدر همه بهم گفتن ما هم خراب کردیم فکر میکردم درسته مثلا زیر ۲۰ نمیشم ولی حالا طرفای ۱۰۰ میشم میتونم علم و صنعت برم مثلا
پروژه بازی شبگرد هم آخراش بود باید شدیدا وقت میذاشتم روش که تمومش کنم سر همین دیگه نخوندم و فقط رفتم سر جلسه المپیاد که اونم نشد و البته ۱۵ نفر اول المپیاد هر جا بخوان میتونن برن نه ۵ تا ضمنا سربازی هم با انجام یک پروژه معاف میشن
خیر زیاد تجربه خاصی تو اون زمینه ندارم که باهاتون به اشتراک بگذارم ولی سوالا خیلی به روز تر از سوالات کنکوره امتحان ها و سوالات مشکل دانشگاه های مطرح بهترین رفرنس برای المپیاده مثلا ما سوالات ستاره دار درس نظریه دانشگاه MIT یا استنفورد بود یادم نیست دقیق دیدیم کاملا با سوالات المپیاد یکی بود
یا مثلا توی درس شبکه چون استادمون دکتر آنالویی طراح سوالات بودن تمام سوالات از جزوه خودشونه(بهترین منبع درس شبکه جزوه و امتحانات علم و صنعته) که البته دست کمی از المپیاد نداشت امتحان پایان ترممون !!!!
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: نارین , Behzad TP , faraaz_mb
ارسال: #۱۳
۱۱ خرداد ۱۳۹۴, ۱۱:۳۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۲۹ ب.ظ، توسط RASPINA.)
با تشکر مصاحبه خوبی بود.من با این تیپ مصاحبه هاراحتترم تا مصاحبه های خشک.
امیداورم سالم و موفق باشید.
//الان کمرتون خوب شده؟

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: نارین , balghoor , alisahaf70
ارسال: #۱۴
۱۱ خرداد ۱۳۹۴, ۰۷:۲۰ ب.ظ
سلام دوست عزیز خیلی خوشحال شدم از اینکه نتیجه زحماتتون رو دیدید.
مصاحبتون رو خوندم کلی امیدوار شدم. من دو سالی میشه فارغ التحصیل شدم امسال می خوام به امید خدا ارشد ۹۵ رو شرکت کنم ان شاء الله منم بتونم رتبه ی خوبی رو کسب کنم.

إِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا
۱
۰
ارسال: #۱۵
۱۱ خرداد ۱۳۹۴, ۰۸:۵۹ ب.ظ
داستانتو خوندم و خیلی جالب بود من امسال هوش شرکت کردم درصد هام خوب بود به غیر ریاضی وزبان خواستم در باره زبان هم یه مشورت بگیرم؟؟؟؟؟که چی بخونیم ؟؟
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۴۹۵ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  معماری روزانه تربیت مدرس (۳۰۶ معماری+۲۷۱ هوش+۳۲۵ نرم)(رتبه اولی) m.1373 ۳ ۴,۵۹۴ ۱۳ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: imali
  هوش رباتیک دانشگاه تهران و هوش امیرکبیر s.izadi ۲۹ ۲۸,۶۱۴ ۲۳ تیر ۱۳۹۸ ۰۱:۴۴ ق.ظ
آخرین ارسال: asmagh
  احتمال قبولی با رتبه ۳۴۷ هوش مصنوعی PeymaniMO ۶ ۵,۸۳۲ ۱۸ تیر ۱۳۹۸ ۱۲:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: tenmiles89
  منابع کنکور دکتری امسال (هوش مصنوعی) نازین ۱۲ ۱۴,۵۰۹ ۱۰ بهمن ۱۳۹۷ ۰۱:۵۱ ق.ظ
آخرین ارسال: sara022
  کسی میدونه واحد های دانشگاه آزاد تا چه رتبه هایی از کنکور قبولی داشته پارسال ؟؟ liyana_m ۱ ۴,۹۲۱ ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۳:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: liyana_m
  هوش رتبه ۲۷۰ سال ۹۷ sbh.am10536@gmail.com ۷ ۵,۵۷۶ ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: saj65
Brick رتبه ۴۴ هوش مصنوعی_انتخاب دانشگاه n94.kholdi ۳ ۴,۹۱۴ ۱۶ خرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: abbas1368
Star ۱۸۳ هوش و ۲۴۰ نرم افزار با سهمیه رتبه اولی در کنکور ۹۷ parisa74103 ۰ ۱,۹۹۱ ۱۰ خرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: parisa74103
  ظرفیت IT آزاد چجوریه به نظرتون امسال - میشه با مطالعه ۱ ماهه قبول شد؟ hojjat1368 ۰ ۲,۰۷۱ ۰۳ فروردین ۱۳۹۷ ۱۰:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: hojjat1368

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close