زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۵۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سرگذشت رتبه ۱۵ هوش امسال ۵۷۳ پارسال

ارسال: #۱۶
۱۱ خرداد ۱۳۹۴, ۱۱:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ خرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۴۶ ب.ظ، توسط alisahaf70.)
RE: سرگذشت رتبه ۱۵ هوش امسال ۵۷۳ پارسال
(۱۱ خرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۳۵ ق.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  با تشکر مصاحبه خوبی بود.من با این تیپ مصاحبه هاراحتترم تا مصاحبه های خشک.
امیداورم سالم و موفق باشید.
//الان کمرتون خوب شده؟

خیلی ممنون همچنین شما، والا به لطف خدا و فیزیوتراپی از عمل فرار کردم ولی تو نشستنهای طولانی یا بلند کردن چیزها اذیت میکنه کلا طاقت کمرم به شدت اومده پایین Smile

(۱۱ خرداد ۱۳۹۴ ۰۷:۲۰ ب.ظ)ele نوشته شده توسط:  سلام دوست عزیز خیلی خوشحال شدم از اینکه نتیجه زحماتتون رو دیدید.
مصاحبتون رو خوندم کلی امیدوار شدم. من دو سالی میشه فارغ التحصیل شدم امسال می خوام به امید خدا ارشد ۹۵ رو شرکت کنم ان شاء الله منم بتونم رتبه ی خوبی رو کسب کنم.

خیلی ممنونم از شما حتما با کمی تلاش به چیزی که میخواید میرسید انشالا که تو رتبه های برتر مانشت سال بعد ببینیمتون
موفق باشیذ

(۱۱ خرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۵۹ ب.ظ)tondar.sal نوشته شده توسط:  داستانتو خوندم و خیلی جالب بود من امسال هوش شرکت کردم درصد هام خوب بود به غیر ریاضی وزبان خواستم در باره زبان هم یه مشورت بگیرم؟؟؟؟؟که چی بخونیم ؟؟

منم هم دردم زبانم امسال ۵ درصد شده فهمیدید زبانو به منم بگید Big Grin
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۱۲ خرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۱۳ ق.ظ
ممنون بابت مصاحبه جالبتون Smile

شما مست نگشتید وزان باده نخوردید

چه دانید چه دانید که ما در چه شکاریم
۰
۰
ارسال: #۱۸
۱۲ خرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۲۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۲۷ ق.ظ، توسط shayesteNEY.)
واقعا ممنونم بابت این انر‍ژی و این دلسوزی
باعث شدی امسال هم به فکر شروع دوباره باشم . اونم برای بار سوم و اخرین بارSleepySleepy
ممنون از اینکه شما مانشتی ها هستید

هرگز، منتظر" فرداى خیالى" نباش.
سهمت را از" شادى زندگى"، همین امروز بگیر

هر کس در زندگی خود یک کوه اورست دارد که سرانجام یک روز باید به آن صعود کند...!!!
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: alisahaf70
ارسال: #۱۹
۱۲ خرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۳۲ ق.ظ
موفق شدید خدا رو شکر پس از این همه سختی و زحمت مزدتون رو گرفتید.دوست دارید همین زمینه بازی سازی رو ادامه بدید یا اینکه میخواید در زمینه هوش وارد کارهای تحقیقاتی بشید با توجه باینکه شریف رو اول زدید ؟

...Let it Go
۰
۰
ارسال: #۲۰
۱۳ خرداد ۱۳۹۴, ۰۹:۰۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ خرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۰۵ ق.ظ، توسط alisahaf70.)
(۱۲ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۲۷ ق.ظ)shayesteNEY نوشته شده توسط:  واقعا ممنونم بابت این انر‍ژی و این دلسوزی
باعث شدی امسال هم به فکر شروع دوباره باشم . اونم برای بار سوم و اخرین بارSleepySleepy
ممنون از اینکه شما مانشتی ها هستید

خیلی ممنون دوست عزیز از صمیم قلب براتون آرزوی موفقیت میکنم فقط یه نکته رو یادت باشه همه ما با کنکور سر یه جلسه چهارساعته باید مبارزه کنیم اگر کنکور رو واسه خودت بزرگ کرده باشی و بهش اهمیت بیش ازحد داده باشی برات تبدیل شده به یه غول و شکست دادنش سخته ولی اگه الکی بزرگش نکنی و خیلی باهاش عادی رفتار کنی سر جلسه یه موش کوچولو و راحت شکست میخوره

(۱۲ خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۳۲ ق.ظ)Codd نوشته شده توسط:  موفق شدید خدا رو شکر پس از این همه سختی و زحمت مزدتون رو گرفتید.دوست دارید همین زمینه بازی سازی رو ادامه بدید یا اینکه میخواید در زمینه هوش وارد کارهای تحقیقاتی بشید با توجه باینکه شریف رو اول زدید ؟

خیلی ممنون دوست عزیز من زمینه بازی سازی رو به صورت تجاری میرم جلو الانم دو تا پروژه روش دارم ولی توی ارشد نمیخوام روش آکادمیک کار کنم و ترجیح میدم روی یه فیلد دیگه کار کنم

(۱۲ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۱۳ ب.ظ)BRT نوشته شده توسط:  سلام،تبریک میگم.
لطفا پاسخنامه مشترک و تخصصی بگذارید.

با تشکر.
سلام دوست عزیز ممنون ببخشید متوجه منظورتون نشدم توی سایت دوستان دیگه سوالات و جواب رو گذاشتن
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: elahe-comp
ارسال: #۲۱
۱۳ خرداد ۱۳۹۴, ۰۳:۴۳ ب.ظ
(۱۳ خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۴۶ ق.ظ)BRT نوشته شده توسط:  سلام،منظورم پاسخنامه شما تو کارنامه اولیه،نوشته <<<***برای نمایش پاسخنامه کد رشته ۱۲۷۷ کلیک کنید***>>>،میتونید عکس بگیرید بگذارید این سایت.ممنون.
مشترک عالی زدید!!!تـــــــــــــــــــــبریِـــــــــــــــــــک!!!

ممنون دوست عزیز اینم خدمت شما

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: A.....Z
ارسال: #۲۲
۱۵ خرداد ۱۳۹۴, ۰۲:۴۷ ب.ظ
"

تنها چیزی که فکر میکنم خیلی کمکم کرد این بود که خیلی تست زدم "
منظورتون فقط تستهای کنکوره یا تست های سایر موسسات یا... هست؟
۰
۰
ارسال: #۲۳
۱۵ خرداد ۱۳۹۴, ۰۷:۴۴ ب.ظ
(۱۵ خرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۴۷ ب.ظ)mzha نوشته شده توسط:  "

تنها چیزی که فکر میکنم خیلی کمکم کرد این بود که خیلی تست زدم "
منظورتون فقط تستهای کنکوره یا تست های سایر موسسات یا... هست؟

حقیقتش هر تستی که دستم میومد رو میزدم ولی هرچی به کنکور نزدیک میشدم تستای کنکور درصدش بیشتر میشد(ضمنا تستای سال آخر که ۹۳ بود رو نمیزدم هیچ وقت برای جمع بندی) البته منظور از تست شامل مسئله های تشریحی هم میشه
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mzha , elahe-comp
ارسال: #۲۴
۲۰ خرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۳۸ ب.ظ، توسط r3za.)
علیرضا خیلی خوشحال شدم از دیدن رتبت.
ما دبیرستان هم کلاس و بغل دستی بودیم و پشت کار علیرضا و علاقش به کامپیوتر فوق العاده بالا بود و هست و خوشحالم که به حقش رسید
ایشالا تو مراحل بالاتر هم موفق باشی
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , alisahaf70
ارسال: #۲۵
۲۱ خرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۳۶ ق.ظ
(۲۰ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۳۶ ب.ظ)r3za نوشته شده توسط:  علیرضا خیلی خوشحال شدم از دیدن رتبت.
ما دبیرستان هم کلاس و بغل دستی بودیم و پشت کار علیرضا و علاقش به کامپیوتر فوق العاده بالا بود و هست و خوشحالم که به حقش رسید
ایشالا تو مراحل بالاتر هم موفق باشی

ممنونم رضاجان ،خیلی مخلصیم آقا ولی دیگه زیادی بزرگش کردی من کوچیک شمام
همینطور تو رضا جان همیشه موفق و شاد باشی
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: r3za
ارسال: #۲۶
۲۶ خرداد ۱۳۹۴, ۱۰:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۵۵ ب.ظ، توسط naziye.)
ممنون از اینکه وقت گذاشتید کتاب clrs ترجمه داره؟شما زبان اصلی خوندین؟
این ۶۰۰ مساله که میگن چیه؟
۰
۰
ارسال: #۲۷
۲۷ خرداد ۱۳۹۴, ۱۱:۱۷ ق.ظ
(۲۶ خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۵۴ ب.ظ)naziye نوشته شده توسط:  ممنون از اینکه وقت گذاشتید کتاب clrs ترجمه داره؟شما زبان اصلی خوندین؟
این ۶۰۰ مساله که میگن چیه؟

خواهش میکنم دوست عزیز حقیقتش اونقدر نمیخواد درگیر clrs بشید فقط برای قسمت هایی مثل تحلیل سرشکن که کتابهای پوران مشکل دارن برید سراغش و اگر وقت اضافه آوردید بخونیدش ولی من از زبان اصلی خوندم کتاب ترجمه هم داره
ولی بهترین کتابی که دیدم تو الگوریتم یه کتابی بود که یکی از دانشجو دکتراهای دانشگاهمون ترجمه کرده بود ولی متاسفانه هنوز چاپ نشده اون کتاب به نظرم بهترین بود اون فصلهایی که دیدم
۶۰۰ مساله کتاب مسائل دکتر قدسی هست که انتشارات فاطمی چاپ کرده و تمرینای خوبی داره
۰
۰
ارسال: #۲۸
۰۳ تیر ۱۳۹۴, ۱۲:۴۲ ق.ظ
سلام دوست عزیز
ضمن تبریک به موفقیت شما،

من این فایل پی دی اف مصاحبتون رو خوندم، بسیار از پشت کارتون لذت بردم،
یه سوال دارم،
شما کلاس کنکور رفتید؟ یا فقط کتاب؟ کلا نظر شما در رابطه با رفتن به کلاس کنکور (مثلن پارسه) چیه؟
۰
۰
ارسال: #۲۹
۰۴ تیر ۱۳۹۴, ۰۴:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ تیر ۱۳۹۴ ۰۴:۳۱ ب.ظ، توسط alisahaf70.)
ممنون دوست عزیز امیدوارم همیشه موفق باشی همونطور که گفتی مهم ترین نکته تمرکز اعصابه و با تمرکز داشتن بیشتر از هرچیز دیگه ای میشه رتبه خوبی به دست آورد

(۰۳ تیر ۱۳۹۴ ۱۲:۴۲ ق.ظ)majidforoughi نوشته شده توسط:  سلام دوست عزیز
ضمن تبریک به موفقیت شما،

من این فایل پی دی اف مصاحبتون رو خوندم، بسیار از پشت کارتون لذت بردم،
یه سوال دارم،
شما کلاس کنکور رفتید؟ یا فقط کتاب؟ کلا نظر شما در رابطه با رفتن به کلاس کنکور (مثلن پارسه) چیه؟

حقیقتش من برای خالی نبودن عریضه و اینکه توی جو باشم یه کلاس گسسته پارسه رو رفتم که اونچنان تاثیری تو روند کاریم نداشت
کلا دو دسته هستند بعضی ها سر کلاس یاد میگیرن بعضی ها باید خودشون بخونن برای دسته دوم اصلا مهم نیست رفتن به کلاس و توصیه نمیکنم ولی دسته اول میتونن بهش فک کنن
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: faraaz_mb
ارسال: #۳۰
۰۵ تیر ۱۳۹۴, ۰۱:۵۵ ب.ظ
با عرض سلام و تبریک به شما.
اگر ممکنه رتبه نرم و الگوریتم رو هم بگید. ممنون
موفق باشیدSmile
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۴۹۷ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  معماری روزانه تربیت مدرس (۳۰۶ معماری+۲۷۱ هوش+۳۲۵ نرم)(رتبه اولی) m.1373 ۳ ۴,۶۰۰ ۱۳ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: imali
  هوش رباتیک دانشگاه تهران و هوش امیرکبیر s.izadi ۲۹ ۲۸,۶۲۱ ۲۳ تیر ۱۳۹۸ ۰۱:۴۴ ق.ظ
آخرین ارسال: asmagh
  احتمال قبولی با رتبه ۳۴۷ هوش مصنوعی PeymaniMO ۶ ۵,۸۳۴ ۱۸ تیر ۱۳۹۸ ۱۲:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: tenmiles89
  منابع کنکور دکتری امسال (هوش مصنوعی) نازین ۱۲ ۱۴,۵۱۴ ۱۰ بهمن ۱۳۹۷ ۰۱:۵۱ ق.ظ
آخرین ارسال: sara022
  کسی میدونه واحد های دانشگاه آزاد تا چه رتبه هایی از کنکور قبولی داشته پارسال ؟؟ liyana_m ۱ ۴,۹۲۵ ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۳:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: liyana_m
  هوش رتبه ۲۷۰ سال ۹۷ sbh.am10536@gmail.com ۷ ۵,۵۸۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: saj65
Brick رتبه ۴۴ هوش مصنوعی_انتخاب دانشگاه n94.kholdi ۳ ۴,۹۱۶ ۱۶ خرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: abbas1368
Star ۱۸۳ هوش و ۲۴۰ نرم افزار با سهمیه رتبه اولی در کنکور ۹۷ parisa74103 ۰ ۱,۹۹۱ ۱۰ خرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: parisa74103
  ظرفیت IT آزاد چجوریه به نظرتون امسال - میشه با مطالعه ۱ ماهه قبول شد؟ hojjat1368 ۰ ۲,۰۷۱ ۰۳ فروردین ۱۳۹۷ ۱۰:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: hojjat1368

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close