زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۱۲:۱۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

v.i.d.a
(داره از مانشت بالا می ره)
داره از مانشت بالا می ره
**

تاریخ ثبت نام: ۱۴ تیر ۱۳۹۲
تاریخ تولد: تعیین نشده
زمان محلی: ۲۹ March 2024 , 12:10 AM
وضعیت: آفلاین

مقبولیت: ۳۲/۲+
۱۵
۰

اطلاعات انجمن v.i.d.a
آخرین بازدید: ۰۸ مرداد ۱۳۹۶ ۰۳:۰۰ ب.ظ
کل ارسال‌ها: ۴۰ (۰/۰۱ ارسال در روز | ۰/۰۱ درصد از کل ارسال‌ها)
(یافتن تمامی موضوع‌هایافتن تمامی ارسال‌ها - )
مدت زمان آنلاین بودن: ۳ روز, ۱۲ ساعت, ۳۴ دقیقه, ۱۴ ثانیه
اعتبار: ۰ [جزییات]

اطلاعات تماسِ v.i.d.a
وب‌ سایت:
ایمیل: ارسال یک ایمیل به v.i.d.a.
پیام خصوصی: ارسال یک پیام خصوصی به v.i.d.a.
شماره‌ی ICQ:
شناسه‌ی AIM:
شناسه‌ی Yahoo:
شناسه‌ی MSN:
اطلاعات اضافی درباره‌ی v.i.d.a
مکان زندگی شما: تهران
رتبه کنکور ارشد؟:
دانشگاه کارشناسی: پیام نور
وضعیت: دانشجوی کارشناسی
دانشگاه کارشناسی ارشد:
دانشگاه دکتری:
گرایش: فناوری اطلاعات
لینک مصاحبه با مانشت:

نظرهای کاربران
 kingmax (10 اردیبهشت ۱۳۹۵ در ۱۰:۴۵ ق.ظ)
سلام علیکم ببخشید دیر جواب دادم سال نو شما هم مبارک انشاءالله که سال خوب و پر از موفقیتی داشته باشید
 آیلا (۰۸ آبان ۱۳۹۴ در ۰۲:۰۴ ب.ظ)
سلام.
خوشحال میشم راهنمایی کنید:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 yaser.b (23 خرداد ۱۳۹۴ در ۰۱:۴۶ ب.ظ)
مانشتی عزیز سلام
در صورت احتیاج به مشاوره ،معرفی منابع و سوال تخصصی در مورد کنکور ارشد میتونید مستقیم مطرح کنید.( خوشحال میشم بتونم کمک کنم)
لطفا قبل از تماس تلفنی با میل یا پیامک رشته تحصیلی و سوالتون رو مطرح کنید تا در اولین فرصت برای مشاوره با شما تماس بگیرم یا یک زمان مشاوره براتون تعیین کنم.
ضمنا اگه خدمت یا کمکی بتونم براتون انجام دهم کاملا رایگان و صرفا جهت کمک و انتقال تجربیات شخصی برای موفقیت در کنکور ارشد می باشدچون خودم بابت این قضییه(عدم اطلاعات کافی) یک سال ضرر کردم.
۰۹۱۲۸۴۵۴۰۹۶
yaser.barjesteh@gmail.com

قابل توجه مدیران محترم سایت مانشت:
این پیام صرفا جهت اطلاع رسانی و کمک به دوستان مانشتی بدون هیچ چشم داشت مالی می باشد و یک پیام تبلیغیاتی نیست.
بنده به علت مشغله کاری وقت پست گذاشتن و پاسخ دادن به سوالات دوستان به صورت عمومی در سایت رو ندارم برای همین از طریق میل یا SMS زمانی برای دوستانی که نیاز به مشاوره دارند مشخص می کنم تا مستقیما به سوالات دوستان جواب دهم.
یاحق
 missi90 (26 اردیبهشت ۱۳۹۴ در ۰۳:۰۶ ب.ظ)
v.i.d.a, آره این لینکشه. حجمش زیاده ولی خیلی مفیده

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 niiiliii70 (26 اردیبهشت ۱۳۹۴ در ۰۱:۲۹ ب.ظ)
v.i.d.a,
دوست عزیز کلاس های تخصصی شبکه کمکی به قبولی در کنکور نمی کنه، متاسفانه کنکور خیلی تئوری تر از این حرفاست. البته من از کلاس کنکوری که رفتم برای لایه های بالای شبکه اصلا راضی نبودم.
من کارشناسیم رو دانشگاه شهید بهشتی خوندم و ورودی ۸۹ بودم، یعنی خرداد ۹۳ فارغ التحصیل شدم
 xathura (26 اردیبهشت ۱۳۹۴ در ۰۱:۰۳ ب.ظ)
v.i.d.a,

سلام، خیلی متشکرم!
منابع :
زبان اصلا نخواندم و به دانش قبلی اکتفا کردم، فکر می کنم کافی بود.
گسسته کتاب پارسه (فکر می کنم ۵۰% قضیه بود و کامل نبود)
الگوریتم کتاب پوران و پارسه هردو
ساختمان کتاب پوران و پارسه هردو
مهندسی نرم کتاب پارسه و جزوه دکتر اسلام ناظمی
شبکه کتاب پارسه حقیق (لایه های پایین) و کتاب کوروس و راس و جزوه دکتر صبایی (لایه های بالا)
هوش کتاب پارسه (خیلی خوب نبود) ولی چون هوش در دانشگاه تازه گذرونده بودم هنوز یادم بود
سیستم عامل کتاب پارسه (جامع و کامل بود)
پایگاه داده کتاب پارسه (نسبتا خوب بود)
معماری کتاب پوران
 missi90 (26 اردیبهشت ۱۳۹۴ در ۰۳:۰۶ ق.ظ)
v.i.d.a, یکی از دوستان تو همین سایت برای دانلود گذاشتند میتونید دانلود کنید Smile
 kingmax (25 اردیبهشت ۱۳۹۴ در ۰۸:۵۲ ب.ظ)
ایمیل دادم به یاهوت
 kingmax (25 اردیبهشت ۱۳۹۴ در ۰۷:۵۹ ب.ظ)
ادامه بحث اینجا ضایع است یا خصوصی بده یا ایمیل مسنجر که نداری
 kingmax (25 اردیبهشت ۱۳۹۴ در ۰۷:۵۶ ب.ظ)
اولا از من از کجا بدونم مسنجر نداری تو خونه قبلیتون داشتی دوما من بارها و بارها توی مسنجر حالتو پرسیدم کلی باهات حرف زدم ولی دیدم جواب نمیدی فکر کردم قهری حتی منت کشی هم کردم که آشتی کنی ولی باز جواب ندادی
 missi90 (25 اردیبهشت ۱۳۹۴ در ۰۳:۱۲ ب.ظ)
[v.i.d.a,
با سلام امیدوارم موفق باشین
من از مهر ماه شروع کردم و با آزمونهای پارسه پیش رفتم. پایه درسی متوسط
کتاب ها:
ساختمان: پارسه (طورانی)- مقسمی- ۶۰۰ مساله دکتر قدسی
الگوریتم: مقسمی
نرم افزار: مقسمی - اسلام ناظمی
شبکه: پارسه- جزوه امیرکبیر
مدیریت: رابینز
هوش: راهیان ارشد- ویدئو های رامین رهنمون
پایگاه: مقسمی - مدرسان شریف
سیستم عامل: پارسه(حقیقت)
 yasmin.jll (25 اردیبهشت ۱۳۹۴ در ۱۲:۵۰ ب.ظ)
v.i.d.a, سلام ببخشید که دیر جواب می دم و ممنون از تبریکتون Smile
منابعم اینا بود:
زبان-> من هیچی نخوندم ولی "میگن" پارسه خوبه
گسسته-> پوران پژوهش
دی اس-> پوران پژوهش
الگوریتم->مقسمی
نرم-> پوران پژوهش اما اگه بتونی خود پرسمن رو بخونی بهتره من اونو وقتی تو دانشگاه نرم ۱ و ۲ داشتم خونده بودم
شبکه-> پوران پژوهش
مدیریت-> من تو ۱۰ روز آخر پارسه خوندم ولی امسال همش از رابینز بود فک کنم رابینز بخونی بهتره البته منم با توجه به مطالعه‌ی ۱۰ روزه ۲۲% زدم راضیم :دی
دی بی-> مقسمی
هوش-> پوران پژوهش
او اس-> مقسمی
نحوه ی مطالعم هم اونقدرا خاص نبود، از آخرای مرداد شروع کردم تاااااا یه ماه آخر، تو این بازه ۱۶ ساعت در هفته می خوندم( آهسته و پیوسته :دی)، ماه آخر شد روزی ۶-۷ ساعت. آزمونای پارسه رو هم شرکت کردم فقط و فقط برای اینکه مطالعم برنامه داشته باشه وگرنه سوالاش اوننننقدرا شبیه کنکور نیس
باز اگه سوالی بود درخدمتم، موفق باشین Smile
 kingmax (25 اردیبهشت ۱۳۹۴ در ۱۲:۳۹ ب.ظ)
من ستاره سهیلم من نیستم ویدا واقعا منو چی فرض کردی ولی جهت احتیاط اگرم حواست نبوده میگم یاهوت قسمت مسنجرش را چک کن تاریخهاشونم حتما ببین
 shabnamZ (25 اردیبهشت ۱۳۹۴ در ۰۲:۱۳ ق.ظ)
v.i.d.a,
سلام اسمی کتاب هارو توو همون صفحه ی کارنامم گذاشتم، میتونید استفاده کنید
manesht.ir/forum/thread-30473.html
من تابستون کارآموزی داشتم و فقط تونستم سه یا چهارتا درس رو کامل تموم کنم و بعدش از ۵ مهر شروع کردم .
موفق باشید Smile
 sahar salehi (24 اردیبهشت ۱۳۹۴ در ۱۰:۳۴ ب.ظ)
لیست کتابا رو اینجا گذاشتم:

amiriahmad (24 اردیبهشت ۱۳۹۴ در ۱۰:۰۱ ب.ظ)
v.i.d.a,
دانشگاه شهید چمران اهواز درس خوندم. الآن ترم هشتم و هنوز فارق اتحصیل نشدم(پشت کنکوری ارشد نبودم)
این نتیجه بیشتر حاصل پایه درسیم بود تا مخصوصا واسه کنکور درس خوندن... گفتم ترم ۷ نرسیدم خیلی بخونم
توی مدت زمان تحصیل لیسانس پایه درسیم خوب بود و خیلی از درس ها رو اصلا نرسیدم دوره کنم هرچی یادم بود زدم
وقت بخیر
 se.amiri (24 اردیبهشت ۱۳۹۴ در ۰۹:۱۸ ب.ظ)
v.i.d.a,
خواهش می کنم عزیزم راستش نه! کلا دانشجوی زرنگی نبودم، ولی پایه گسسته و ریاضیاتم از دبیرستان قوی بود، مثلا مبحث احتمال توی گسسته رو کامل یادم بود، به طراحی و ساختمانم خیلی علاقه داشتم و کتاب مقسمی به طور خاص توی این دو درس بی نظیره اگه خوب بخونیش و خلاصه برداری کنه و بعد خلاصه هاتو بخونی حتما درصد بالا میزنی شک نکن
 sh.n (24 اردیبهشت ۱۳۹۴ در ۱۱:۳۷ ق.ظ)
v.i.d.a,
سلام من منابع رو همراه کارنامه گذاشتم. بقیه سوالا رو هم یه مصاحبه میذارم.
 gunnersregister (23 اردیبهشت ۱۳۹۴ در ۱۰:۴۸ ق.ظ)
v.i.d.a,
سپاسگذارم.
ایشالا شما هم موفق باشید.
 yasmin.jll (23 اردیبهشت ۱۳۹۴ در ۱۲:۲۵ ق.ظ)
v.i.d.a, سلام ممنونم شما هم همین طور Smile

You can't send a comment to this user because your usergroup can't send comments.

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close