زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۶:۰۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

معماری روزانه تربیت مدرس (۳۰۶ معماری+۲۷۱ هوش+۳۲۵ نرم)(رتبه اولی)

ارسال:
۱۰ شهریور ۱۳۹۵, ۱۱:۲۷ ب.ظ
خودم احتمال میدادم هوش خواجه نصیر قبول بشم که معماری تربیت مدرس آوردم خدا رو شکر ، یکسری توضیحات می نویسم شاید به درد اونایی که سال های بعد دنبال اطلاعات هستند بخوره :
اونایی که میخوان از سهمیه رتبه اولی استفاده کنند به این نکته توجه کنند که اطلاعیه سنجش در خصوص این که باید ۹۰ درصد تراز آخرین فرد قبولی را بیارن فقط در خصوص کد رشته محل های روزانه صدق می کنه و کاملا هم رعایت میشه نه کد رشته های شبانه!!! یعنی اگه شما توی انتخاب رشته شبانه دانشگاه ها رو بزنین اصلا این ۹۰ درصد کشکه و رعایت نمیشه (اینو از قبولی های شبانه ی امسال و سال گذشته کاملا میشه متوجه شد)، دلیلش هم کاملا واضحه چون باید هزینه ی تحصیل رو پرداخت کنید، پس تراز بی اهمیت میشه (شما در حالت بدبینانه ۸۰ درصد یا حتی ۷۵ درصد تراز آخرین فرد قبولی رو بیارین که فکر می کنم کار اصلا سختی نیست شبانه قبولین !!)
من همه انتخابام روزانه ی دانشگاه های تهران بود (فقط به دلیل تهرانی بودنم !!! و این که ترجیح می دادم اگه تهران قبول نشدم همون دانشگاه کارشناسی خودم بدون کنکور بمونم!!!).
من معتقد بودم سطح دانشگاه های تهران اونقدری تفاوت ندارن که بخوام شبانه ی فلان دانشگاه رو به روزانه ی فلان دانشگاه ترجیح بدم ولی اگه برا شما خیلی مهمه حتما شبانه ها رو انتخاب کنین ، چون خیلی راحت تر قبول میشین توی یه دانشگاه سطح بالاتر!!!! (فقط اینو بگم الکی شبانه نزنین ، بگین من که رتبم خوب نیست قبول نمیشم!!!!!! چرا راحت تر از اون چیزی که فکر کنین قبول میشین!!!!! مثلا امسال من می دیدم با رتبه ۴۹۵ نرم شبانه امیر کبیر آورده بودن!!!!!اینو گفتم که بدونین که بعدا از شبانه بودنش پشیمون نشین، همین!!!!)
یه توصیه هم دارم خواهشا میخواین انتخاب رشته کنین قبلش جوگیر نشید و یه ساعت وقت بذارید چارت گرایش های ارشد رشته کامپیوتر رو کاملا نگاه بندازید، این کار باعث میشه اهداف اون گرایش و درس هایی که باید بگذرونید و در انتها پایان نامتون رو بر مبنای اهداف اون گرایش تعیین کنین رو کاملا متوجه بشید) ، کاری که من خودم قبل انتخاب رشته انجام ندادم!!!!
من کارشناسی نرم افزار خوندم ، ترتیب گرایش هم که انتخاب رشته کردم ۱) نرم افزار ۲) هوش مصنوعی ۳) معماری بود که واقعا الان خوشحالم در انتخابای هوشم پذیرفته نشدم(هر چند رتبه هوشم از بقیه گرایشام بهتر بود!!!!) و الان اگه برمی گشتم ترتیب گرایشام این طور می شد ۱) نرم افزار
۲) معماری ۳) هوش مصنوعی
اینا رو به این خاطر گفتم که وقتی چارت گرایشا رو میدیدم واقعا علایقم به هوش نمی خورد و اگه قبول میشدم پشیمون می شدم ( چون از علایقم دور می شدم)
خلاصه ببخشید زیاد شد ، من خودم از اطلاعات این سایت استفاده کردم و تصمیم گرفته بودم تا بعد قبولیم چیزایی که فکر می کردم به درد کنکوری های سال های بعد بخوره ، بنویسم !!!!!
و در انتها بگم خدا رو شکر انتخاب ۱۷ ام قبول شدم و ترتیب انتخاب رشته ام به صورت زیر بود:
۱) نرم شریف
۲) نرم تهران
۳)نرم امیرکبیر
۴)نرم تربیت مدرس
۵)نرم علم و صنعت
۶)نرم بهشتی
۷) هوش شریف
۸) هوش تهران
۹)هوش امیرکبیر
۱۰)هوش امیرکبیر(گروه رباتیک)
۱۱)هوش علم و صنعت
۱۲)هوش بهشتی
۱۳)هوش خواجه نصیر
۱۴)معماری شریف
۱۵) معماری تهران
۱۶)معماری امیرکبیر
۱۷)معماری تربیت مدرس
۱۸)معماری علم و صنعت
۱۹)معماری بهشتی
۲۰)معماری خواجه نصیر

به امید موفقیت روز افزون همه ی دوستان گل مانشتی Smile
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: ts2927 , RezaTaheri
ارسال:
۱۲ شهریور ۱۳۹۵, ۰۴:۲۱ ب.ظ
تبریک

«یا به اندازه آرزوهایت تلاش کن»
«یا به اندازه تلاشت آرزو کن»
شکسپیر
۱
۰
ارسال:
۱۴ شهریور ۱۳۹۵, ۰۹:۵۳ ب.ظ
RE: معماری روزانه تربیت مدرس (۳۰۶ معماری+۲۷۱ هوش+۳۲۵ نرم)(رتبه اولی)
(۱۲ شهریور ۱۳۹۵ ۰۴:۲۱ ب.ظ)RezaTaheri نوشته شده توسط:  تبریک

ممنونم دوست عزیز
منم به شما تبریک میگم
۰
۰
ارسال:
۱۳ مهر ۱۳۹۸, ۱۲:۳۱ ب.ظ
RE: معماری روزانه تربیت مدرس
(۱۰ شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۲۷ ب.ظ)m.1373 نوشته شده توسط:  خودم احتمال میدادم هوش خواجه نصیر قبول بشم که معماری تربیت مدرس آوردم خدا رو شکر ، یکسری توضیحات می نویسم شاید به درد اونایی که سال های بعد دنبال اطلاعات هستند بخوره :
اونایی که میخوان از سهمیه رتبه اولی استفاده کنند به این نکته توجه کنند که اطلاعیه سنجش در خصوص این که باید ۹۰ درصد تراز آخرین فرد قبولی را بیارن فقط در خصوص کد رشته محل های روزانه صدق می کنه و کاملا هم رعایت میشه نه کد رشته های شبانه!!! یعنی اگه شما توی انتخاب رشته شبانه دانشگاه ها رو بزنین اصلا این ۹۰ درصد کشکه و رعایت نمیشه (اینو از قبولی های شبانه ی امسال و سال گذشته کاملا میشه متوجه شد)، دلیلش هم کاملا واضحه چون باید هزینه ی تحصیل رو پرداخت کنید، پس تراز بی اهمیت میشه (شما در حالت بدبینانه ۸۰ درصد یا حتی ۷۵ درصد تراز آخرین فرد قبولی رو بیارین که فکر می کنم کار اصلا سختی نیست شبانه قبولین !!)
من همه انتخابام روزانه ی دانشگاه های تهران بود (فقط به دلیل تهرانی بودنم !!! و این که ترجیح می دادم اگه تهران قبول نشدم همون دانشگاه کارشناسی خودم بدون کنکور بمونم!!!).
من معتقد بودم سطح دانشگاه های تهران اونقدری تفاوت ندارن که بخوام شبانه ی فلان دانشگاه رو به روزانه ی فلان دانشگاه ترجیح بدم ولی اگه برا شما خیلی مهمه حتما شبانه ها رو انتخاب کنین ، چون خیلی راحت تر قبول میشین توی یه دانشگاه سطح بالاتر!!!! (فقط اینو بگم الکی شبانه نزنین ، بگین من که رتبم خوب نیست قبول نمیشم!!!!!! چرا راحت تر از اون چیزی که فکر کنین قبول میشین!!!!! مثلا امسال من می دیدم با رتبه ۴۹۵ نرم شبانه امیر کبیر آورده بودن!!!!!اینو گفتم که بدونین که بعدا از شبانه بودنش پشیمون نشین، همین!!!!)
یه توصیه هم دارم خواهشا میخواین انتخاب رشته کنین قبلش جوگیر نشید و یه ساعت وقت بذارید چارت گرایش های ارشد رشته کامپیوتر رو کاملا نگاه بندازید، این کار باعث میشه اهداف اون گرایش و درس هایی که باید بگذرونید و در انتها پایان نامتون رو بر مبنای اهداف اون گرایش تعیین کنین رو کاملا متوجه بشید) ، کاری که من خودم قبل انتخاب رشته انجام ندادم!!!!
من کارشناسی نرم افزار خوندم ، ترتیب گرایش هم که انتخاب رشته کردم ۱) نرم افزار ۲) هوش مصنوعی ۳) معماری بود که واقعا الان خوشحالم در انتخابای هوشم پذیرفته نشدم(هر چند رتبه هوشم از بقیه گرایشام بهتر بود!!!!) و الان اگه برمی گشتم ترتیب گرایشام این طور می شد ۱) نرم افزار
۲) معماری ۳) هوش مصنوعی
اینا رو به این خاطر گفتم که وقتی چارت گرایشا رو میدیدم واقعا علایقم به هوش نمی خورد و اگه قبول میشدم پشیمون می شدم ( چون از علایقم دور می شدم)
خلاصه ببخشید زیاد شد ، من خودم از اطلاعات این سایت استفاده کردم و تصمیم گرفته بودم تا بعد قبولیم چیزایی که فکر می کردم به درد کنکوری های سال های بعد بخوره ، بنویسم !!!!!
و در انتها بگم خدا رو شکر انتخاب ۱۷ ام قبول شدم و ترتیب انتخاب رشته ام به صورت زیر بود:
۱) نرم شریف
۲) نرم تهران
۳)نرم امیرکبیر
۴)نرم تربیت مدرس
۵)نرم علم و صنعت
۶)نرم بهشتی
۷) هوش شریف
۸) هوش تهران
۹)هوش امیرکبیر
۱۰)هوش امیرکبیر(گروه رباتیک)
۱۱)هوش علم و صنعت
۱۲)هوش بهشتی
۱۳)هوش خواجه نصیر
۱۴)معماری شریف
۱۵) معماری تهران
۱۶)معماری امیرکبیر
۱۷)معماری تربیت مدرس
۱۸)معماری علم و صنعت
۱۹)معماری بهشتی
۲۰)معماری خواجه نصیر

به امید موفقیت روز افزون همه ی دوستان گل مانشتی Smile
سلام.فرمودین چارت ها را نگاه بندازم.اما من موفق نمیشم چارت ها را کامل پیدا کنم.الان مثلا چارت هوش دانشگاه تربیت مدرس را نمیتونم جایی پیدا کنم.میشه اگر داریدون برام بفرستین؟
و یه سوال دیگه ...نرم تربیت مدرس در زمینه داده هم فعالیت داره یا فق سیستم هست؟
ممنون
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۱۰ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  دانشجویان سامانه شبکه‌ای تربیت مدرس ورودی ۱۴۰۰ kenpachi ۰ ۱,۱۶۴ ۰۵ آبان ۱۴۰۰ ۱۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: kenpachi
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۴۳۸ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  تجارت الکترونیک خواجه نصیر یامدیریت سیستمهای اطلاعاتی تربیت مدرس؟ lotuss ۰ ۱,۵۹۵ ۲۷ تیر ۱۴۰۰ ۰۴:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: lotuss
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۱۸۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۲۹,۸۹۰ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  سوال در مورد سهمیه رتبه اولی rezamim2020 ۰ ۱,۹۴۷ ۱۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۴:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: rezamim2020
Rainbow ارشد هوش بهشتی یا نرم علم وصنعت aria_irani ۰ ۲,۳۵۵ ۱۴ شهریور ۱۳۹۹ ۰۶:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: aria_irani
  دانشگاه علم و صنعت و تربیت مدرس nazanin2020 ۶ ۴,۰۳۰ ۰۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۳:۲۶ ب.ظ
آخرین ارسال: nazanin2020
  دانشگاه تربیت مدرس چطوریه؟ M.Amin.M ۱۹ ۲۸,۳۶۳ ۰۳ شهریور ۱۳۹۹ ۰۶:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: sepidehhashemian71@gmail.com

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close