زمان کنونی: ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۴۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۵۴۶۶
۲۶ اسفند ۱۳۹۳, ۰۷:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ اسفند ۱۳۹۳ ۰۸:۰۳ ب.ظ، توسط explorer.)
رفتم سر کوچه دوغ بخرم ، خوب شد جلیقه ضدگلوله تنم کردم وگرنه آبکش میشدم.

Big Grin

هی ایـــــــــــــــــــــــــــــــــزد...
Angel
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: NP-Cσмρℓєтє , nanajoon , Bahar_HS , Aurora , RASPINA , MiladCr7 , Pure Liveliness , so@ , Hamzeh.S , khordad.girl , alirezaei , salam5
ارسال: #۱۵۴۶۷
۲۶ اسفند ۱۳۹۳, ۰۸:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ اسفند ۱۳۹۳ ۰۸:۱۰ ب.ظ، توسط Sadi_gh.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
دوستم زنگ زده با هیجان میگه دیشب برنامه ماهواره رو میدیدی؟؟ گفتم نه من : Dodgy (البته ماهواره نداریم که مااااا Blush)
میگه ناموساً راست میگفت یارووووووو ... من :Dodgy
میگم چی میگفت مگه؟ میگه : میگفت فردا دیگه آمریکا جدی جدی میخواد حمله کنه به ایران !! همچنان من:Dodgy
میگه بدو بیا کمک خونمون رو محاصره کردن فهمیدن من تو خونه ام .... من : Dodgy
میگه دوتا کلاشینکف جور کردم پاشو بیا منتظرتم من: Dodgy
و بعدش زارت قطع کرده و همچنان من : Dodgy
بالا خونه اش که میدونستم تعطیله ولی فکر نمیکردم کانتر بازی کردن اینقد بتونه رو آدم اثر بذاره TongueTongueTongueBig Grin

[تصویر:  11.png]
 سپاس‌گزاری شده توسط: happy07 , Aurora , RASPINA , MiladCr7 , Bahar_HS , NP-Cσмρℓєтє , so@ , abji22 , emahii , Hamzeh.S , alirezaei , miss msv66 , alim93 , soheila-zd
ارسال: #۱۵۴۶۸
۲۶ اسفند ۱۳۹۳, ۰۸:۵۱ ب.ظ
نیم ساعت پیش دم در خونمون بودم یه موتوری بچه ی ۵ یا ۶ ساله رو زیر گرفت و فرار کرد.واینساد اصلا ببینه چی شد.عجب حیوونایی هم به عنوان انسان دارن زندگی میکنن

لحظه ها را دریاب
چشم فردا کور است
نه چراغیست در آن پایان
هر چه از دور نمایانست
شاید آن نقطه نورانی
چشم گرگان بیابانست
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , abji22 , shayesteb , انرژی مثبت
ارسال: #۱۵۴۶۹
۲۶ اسفند ۱۳۹۳, ۰۹:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ اسفند ۱۳۹۳ ۰۹:۱۸ ب.ظ، توسط RASPINA.)
(۲۶ اسفند ۱۳۹۳ ۰۳:۳۷ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  میدونم Sad((((همش امیدواری و توکل کردم به خدا پس چی شد چرا جواب نمیده خدا Sad((((تازه بدترهم شد انگارنه انگار چرا خدا نمیشنوه صدامُ, دیگه طاقت و توانش رو ندارم دعا کنید بچه ها توروخدا همینجوراشکام فقط میریزن
نه آجی اینجوری نگوخدا صدا همه بنده هاشو میشنوه ...........
اول و آخر فقط خودش.....

ماهم به یادتیم....

(۲۶ اسفند ۱۳۹۳ ۰۸:۵۱ ب.ظ)miladcr7 نوشته شده توسط:  نیم ساعت پیش دم در خونمون بودم یه موتوری بچه ی ۵ یا ۶ ساله رو زیر گرفت و فرار کرد.واینساد اصلا ببینه چی شد.عجب حیوونایی هم به عنوان انسان دارن زندگی میکنن
بچه چی شد؟ زنده است؟

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sadi_gh , alirezaei , Menrva
ارسال: #۱۵۴۷۰
۲۶ اسفند ۱۳۹۳, ۰۹:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ اسفند ۱۳۹۳ ۰۹:۴۲ ب.ظ، توسط happy07.)
این رو همزمان با هر دو دست نوشتم، متن سمت راست رو با دست راست و همزمان متن سمت چپ رو با دست چپ نوشتم، چقدرم که له از کار در اومد!! نمی‌دونم چرا ولی این چند روز هرچی می‌نویسم خوب نمی‌شه، اصلا اونی نمی‌شن که می‌خوام همه ی طرح‌های عیدم مونده Huh

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

این هم همون شعره ولی با دست راست نوشتمش

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

شعرش از جناب خیام:
بر چهره‌ی گل نسیم نوروز خوش است
بر طرف چمن روی دل افروز خوش است

از دی که گذشت هر چه بگویی خوش نیست
خوش باش و مگو زدی که امروز خوش است

این هم شعر تیتراژ ویتامین سه که آوا دوسش داره چند وقت قبل واسش نوشتمش

با هزار تومن می‌شه چیکار کرد؟
به درمان یه کودک سرطانی کمک کرد :-)
لینک زیر و پرداخت آنلاین

سپاس‌گزاری شده توسط: abji22 , NP-Cσмρℓєтє , Nesyan , so@ , Riemann , Sadi_gh , Aurora , alirezaei , mohaddeseh70 , Pure Liveliness , explorer , x86 , احسان مومنی , Menrva , RASPINA , arefeh.hp , sahar salehi , K@online , diligent , slinda
ارسال: #۱۵۴۷۱
۲۷ اسفند ۱۳۹۳, ۰۱:۳۲ ق.ظ
آنکه بی باده کند
جان مرا مســــــــــــــت
کجاست؟

"مولانا"
 سپاس‌گزاری شده توسط: alirezaei , Sadi_gh , NP-Cσмρℓєтє , Menrva , Bahar_HS
ارسال: #۱۵۴۷۲
۲۷ اسفند ۱۳۹۳, ۰۱:۳۲ ق.ظ
امروز اتفاقی رفتم امامزاده صالح یه بارون چند دقیقه ای اومد اینقدر زیبا بود برام

رکاب بزن فرمون رو دس نزن خودش میبره اون جایی که باید ببرهBlushCool
 سپاس‌گزاری شده توسط: alirezaei , Sadi_gh , انرژی مثبت , emahii , tabassomesayna
ارسال: #۱۵۴۷۳
۲۷ اسفند ۱۳۹۳, ۰۲:۰۱ ق.ظ
(۲۶ اسفند ۱۳۹۳ ۰۹:۳۳ ب.ظ)happy07 نوشته شده توسط:  این رو همزمان با هر دو دست نوشتم، متن سمت راست رو با دست راست و همزمان متن سمت چپ رو با دست چپ نوشتم، چقدرم که له از کار در اومد!! نمی‌دونم چرا ولی این چند روز هرچی می‌نویسم خوب نمی‌شه، اصلا اونی نمی‌شن که می‌خوام همه ی طرح‌های عیدم مونده Huh

این هم همون شعره ولی با دست راست نوشتمش

شعرش از جناب خیام:
بر چهره‌ی گل نسیم نوروز خوش است
بر طرف چمن روی دل افروز خوش است

از دی که گذشت هر چه بگویی خوش نیست
خوش باش و مگو زدی که امروز خوش است

این هم شعر تیتراژ ویتامین سه که آوا دوسش داره چند وقت قبل واسش نوشتمش

یادش بخیر قبل از کنکور که ساعت ۶ پا میشدم میرسیدم ویتامن ۳ هم ببینم Big Grin
جالب بود

احتمالا آرامش فکری نداری واسه همون احساس میکنی اونی که میخوای رو نمیتونی توی نوشتن در پیاده کنی
ولی باز هم قشنگه

اینکه میتونی با هر دودست هم بنویسی خیلی خوبه
یه معلم هنر داشتیم روز اولی که اومد سر کلا مثه شما اون بالا تخته سیاه بسم لله الرحمن الرحیم رو با هر دودست نوشت ما تا آخر سال توی کف کارش موندیم Big Grin

یه مدت تمرین میکردم دست چپ بشم خیلی دوس دارم
دوباره تمرین رو شروع میکنم.

هی ایـــــــــــــــــــــــــــــــــزد...
Angel
 سپاس‌گزاری شده توسط: NP-Cσмρℓєтє , happy07 , alirezaei
ارسال: #۱۵۴۷۴
۲۷ اسفند ۱۳۹۳, ۱۱:۴۰ ق.ظ
بچه ها خواهش میکنم شما برای مامانم دعا کنید، موقع سال تحویل برای همه بیمارها دعا کنید لطفا، شاید خدا جواب صدای یکی از شماها رو داد
...

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: happy07 , MiladCr7 , kader , so@ , Pure Liveliness , bluebaran , Menrva , Nesyan , Sadi_gh , virtual girl , Avril89 , fo-eng , Aurora , mohaddeseh70 , **sara** , RASPINA , abji22 , خانه سبز , alirezaei , bahman2000 , salam5 , انرژی مثبت , sahar salehi , emahii , barca , نارین , nanajoon , alim93 , shayesteb , zahra_ce87 , prianka , tabassomesayna , MajidManesht2012 , 10:30 , Fardad-A , mehdi.m2 , soheila-zd
ارسال: #۱۵۴۷۵
۲۷ اسفند ۱۳۹۳, ۱۲:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ اسفند ۱۳۹۳ ۱۲:۳۱ ب.ظ، توسط happy07.)
(۲۷ اسفند ۱۳۹۳ ۰۲:۰۱ ق.ظ)explorer نوشته شده توسط:  
(26 اسفند ۱۳۹۳ ۰۹:۳۳ ب.ظ)happy07 نوشته شده توسط:  این رو همزمان با هر دو دست نوشتم، متن سمت راست رو با دست راست و همزمان متن سمت چپ رو با دست چپ نوشتم، چقدرم که له از کار در اومد!! نمی‌دونم چرا ولی این چند روز هرچی می‌نویسم خوب نمی‌شه، اصلا اونی نمی‌شن که می‌خوام همه ی طرح‌های عیدم مونده Huh
........

یادش بخیر قبل از کنکور که ساعت ۶ پا میشدم میرسیدم ویتامن ۳ هم ببینم Big Grin
جالب بود

احتمالا آرامش فکری نداری واسه همون احساس میکنی اونی که میخوای رو نمیتونی توی نوشتن در پیاده کنی
ولی باز هم قشنگه

اینکه میتونی با هر دودست هم بنویسی خیلی خوبه
یه معلم هنر داشتیم روز اولی که اومد سر کلا مثه شما اون بالا تخته سیاه بسم لله الرحمن الرحیم رو با هر دودست نوشت ما تا آخر سال توی کف کارش موندیم Big Grin

یه مدت تمرین میکردم دست چپ بشم خیلی دوس دارم
دوباره تمرین رو شروع میکنم.

آرامش!! چیزهای عجیبی می‌خواین از آدم اونم تو این موقعیتBig GrinBig Grin
مرسی از تعریفتون، واقعا ممنون خط له هم می‌بینید روحیه می‌دیدیدBig Grin

با هر دو دست نوشتن اصلا کاری نداره مخصوصا اگه مثل من دست چپ بخواد برعکس بنویسه. کلا اینجوریه که برای زبان‌هایی مثل فارسی و عربی که از راست نوشته می‌شن، دست راست براش راحت‌تره که از راست به چپ و درست بنویسه ودست چپ راحت‌تره که از چپ به راست و برعکس بنویسه.(من با دست چپ وقتی آینه می‌نویسم دستخطم شبیه دست راسته و حتی شاید بهتر ولی اگه بخوام مثل فارسی معیار از راست به چپ بنویسم بدخط ترم و نوشتن برام سخت‌تره ) و برای زبان‌هایی مثل انگلیسی و ایتالیایی که حالت عادی چپ به راسته، حالت عادی نوشتنش با دست چپ راحت‌تره و آیینه نوشتنش با دست راست.
این بود از آموزش خطاطی من Tongue
شما هم حتما شروع کنید و همه‌ی تمریناتتون رو توی یه دفتر بنویسید تا سیر صعودی‌تون رو ببینید. بعد از چند ماه واقعا خود آدم هم با دیدن پیشرفتش ذوق می‌کنه. وقتی که نوشتن با دست چپ براتون آسون شد، اون وقت خیلی خیلی راحت با دو دست می‌تونید بنویسید.
فقط عکس‌های سیر پیشرفتتون رو هم بذارید ما هم ببینیمCool

حتما وستاجان حتما، اصلا لحظه سال تحویل واسه همینه که آدم برای بقیه دعا کنه Heart
(۲۷ اسفند ۱۳۹۳ ۱۱:۴۰ ق.ظ)vesta نوشته شده توسط:  بچه ها خواهش میکنم شما برای مامانم دعا کنید، موقع سال تحویل برای همه بیمارها دعا کنید لطفا، شاید خدا جواب صدای یکی از شماها رو داد
...

با هزار تومن می‌شه چیکار کرد؟
به درمان یه کودک سرطانی کمک کرد :-)
لینک زیر و پرداخت آنلاین

سپاس‌گزاری شده توسط: bluebaran , Nesyan , so@ , alirezaei , emahii , Bahar_HS
ارسال: #۱۵۴۷۶
۲۷ اسفند ۱۳۹۳, ۱۲:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ اسفند ۱۳۹۳ ۰۱:۰۱ ب.ظ، توسط Menrva.)
(۲۶ اسفند ۱۳۹۳ ۰۶:۴۹ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  
(26 اسفند ۱۳۹۳ ۰۳:۲۲ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  یه خبر بدی شنیدم که داغون شدم Sad ای خدا خودت کمکم کن اشکام بند نمیاد حالم خیلی بده
کشاورز و الاغ

کشاورزی الاغ پیری داشت که یه روز اتفاقی میفته توی یک چاه بدون آب. کشاورز هر چه سعی کرد نتونست الاغ رو ازتو چاه بیرون بیاره. برای اینکه حیوان بیچاره زیاد زجر نکشه کشاورزو مردم روستا تصمیم گرفتن چاه رو با خاک پرکنن تا الاغ زود تر بمیره و زیاد زجر نکشه .
مردم با سطل روی سر الاغ خاک می ریختند اما الاغ هر بار خاک های روی بدنش رو می تکوند و زیر پاش می ریخت و وقتی خاک زیر پاش بالا می آمد سعی میکرد بره روی خاک ها .
روستایی ها همینطور به زنده به گور کردن الاغ بیچاره ادامه دادند و الاغ هم همینطور به بالا اومدن ادامه داد تا اینکه به لبه ی چاه رسید و بیرون اومد .
مشکلات زندگی مثل تلی از خاک بر سر ما میریزند و ما مثل همیشه دو انتخاب داریم . اول اینکه اجازه بدیم مشکلات ما رو زنده به گور کنن و دوم اینکه از مشکلات سکویی بسازیم برای صعود.

عزیزم دعا میکنم خدا صبر، قدرت حل و مقابله بامشکلاتو بهت بده کاری که از دستم برنمیاد خودتو مشکلتو میسپارم به اون بالایه Smile
ممنونم افاق جونم روحیه گرفتم ممنون Smile

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@
ارسال: #۱۵۴۷۷
۲۷ اسفند ۱۳۹۳, ۰۲:۱۳ ب.ظ
خنده های زورکی

One day the hands of fate must be forced
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna , ana9940
ارسال: #۱۵۴۷۸
۲۷ اسفند ۱۳۹۳, ۰۲:۳۳ ب.ظ
به خاطر داشته باش مثل زرافه عمل کنی
پاهایت را استوار بر روی زمین نگه دار
سر ، ذهن و دیدت را بالا در آسمان
و قلبت را جایی در این میان
این سه را در زندگی نیاز خواهی داشت.

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , alirezaei , Bahar_HS , zahra_ce87 , NP-Cσмρℓєтє , ana9940
ارسال: #۱۵۴۷۹
۲۷ اسفند ۱۳۹۳, ۰۴:۱۸ ب.ظ
به شرطی که فافا بخری یدونه هم برا بابا بخری Smile))))))))
 سپاس‌گزاری شده توسط: emahii , slinda
ارسال: #۱۵۴۸۰
۲۷ اسفند ۱۳۹۳, ۰۹:۲۱ ب.ظ
چت روم مانشت ؟؟!!!

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۵۶۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۶۹۴ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۲ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۰۲۱ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۴ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۴۲ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۵۱ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close