زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۲۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۱۹۳۱
۱۶ تیر ۱۳۹۴, ۱۱:۳۰ ب.ظ
میخوایم امشب را بریم پیش شهدای گمنام.....شب زنده داری کنیم........

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: ƊƦЄƛM , **sara** , diligent , Aurora , so@ , vesta , salam5 , Pure Liveliness
ارسال: #۲۱۹۳۲
۱۶ تیر ۱۳۹۴, ۱۱:۴۴ ب.ظ
(۱۶ تیر ۱۳۹۴ ۱۱:۱۳ ب.ظ)pezhman.m-AI نوشته شده توسط:  تزویر با لباس دیانت و تقوا به میدان می‌آید، تزویر سکه‌ای دو روست که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است، عوام خدایش را می‌بینند و اهل معرفت ابلیسش؛
و چه خون دل‌ها خورد علی...... از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین…!!
تزویر به شما امان می‌دهد تا مقاومت‌تان را بشکند، پس از غلبه شک نکنید، گردن‌تان را خواهد شکست…

ای قربون دهنت! ما که ادعایی نکردیم ولی اینجا هر کسی رو دیدیم از لباس شریعت وارد شد Wink
 سپاس‌گزاری شده توسط: A V A , Pure Liveliness , IT.girll
ارسال: #۲۱۹۳۳
۱۷ تیر ۱۳۹۴, ۱۲:۱۴ ق.ظ
اینجا چه خبره؟ لشکرکشیه؟! دوستان التماس دعای خیلی زیاد امشب . حاجت مهم دارم Smile

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , **sara** , diligent , IT.girll , vesta , fo-eng , A V A , Aurora , emahii , salam5 , termeh93 , Pure Liveliness , RASPINA , Bahar_HS , software94 , neda_Network
ارسال: #۲۱۹۳۴
۱۷ تیر ۱۳۹۴, ۱۲:۲۲ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
دوستان من هم التماس دعای فراوانی ازتون دارم. سختی های زیادی توی یکسال اخیر داشتم. تنها دلخوشی این روزهای من بهار کوچولو هست. با هر خنده اون، تمامی مشکلات از یاد من میره. آرزوی قرار گرفتن تو جو مانشت ۴ سال پیش رو دارم. شاید دستی به سر و روی مانشت کشیدم و تحولی ایجاد شد. البته به شرطی که دعا کنید مشکل من حل بشه.

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , diligent , IT.girll , tabassomesayna , vesta , ƊƦЄƛM , fo-eng , A V A , ziba_090 , nlp@2015 , Aurora , Menrva , targol , emahii , salam5 , kora , so@ , Pure Liveliness , RASPINA , Bahar_HS , IT.setareh91 , software94 , Venus. , neda_Network , alim93 , m450ud , Parisa-SH
ارسال: #۲۱۹۳۵
۱۷ تیر ۱۳۹۴, ۱۲:۴۹ ق.ظ
(۱۶ تیر ۱۳۹۴ ۱۱:۵۸ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  دوستان خواهش می کنم دیگه ادامه ندید.
کدورت ها رو بزارید کنار. ببخشید.
خواهشا خواهشا بزارید دوباره همه چی مثل اول بشه.
والا من اون روز بعد از توصیه‌ی ادمین و یکی دو تا از دوستان دیگه ادامه ندادم. حتی اینجا دوستان نزدیکی دارم که خواستند بیان یه چیزایی در باب تهمت‌هایی که یکی دو نفر
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
بهم زدند بگن که نذاشتم. مخصوصاً که با بحث‌های بعدی متوجه شدم که من فقط بهانه بودم. انگ ترسو بودن هم به خاطر جواب ندادن بهم زده شد که باز چیزی نگفتم. قبول دارم از اولش هم اشتباه کردم جواب دادم ولی واقعاً فکر میکردم از روی منطق ازم یه ایرادی گرفته شده نه عقده. بیشتر از این چیزی نمیگم چون نمیخوام از اعضای این تاپیک سلب آرامش بشه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: A V A , Aurora , salam5 , Pure Liveliness , IT.girll
ارسال: #۲۱۹۳۶
۱۷ تیر ۱۳۹۴, ۰۱:۰۳ ق.ظ
زیباترین دعای ابوحمزه ای که شنیدم :
سید عبدالرسول حسینی

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Faridfo , vesta , targol , software94
ارسال: #۲۱۹۳۷
۱۷ تیر ۱۳۹۴, ۰۲:۰۳ ق.ظ
سلام یه حدیث از امام صادق دیدم بدین مضمون (عین حدیث رو یادم نیست)که هیچ سالی مقدار بارش کمتر از پارسال نیست ولی بخاطر گناهان خلق باران به دریا و بیابان ریخته میشود.

باید خلیل بود وبه یار اعتماد کرد* گاهی بهشت در دل آتش میسر است
 سپاس‌گزاری شده توسط: fo-eng , targol , salam5 , Bahar_HS , software94
ارسال: #۲۱۹۳۸
۱۷ تیر ۱۳۹۴, ۰۵:۰۰ ق.ظ
(۵۹) یَا حَبِیبَ مَنْ لا حَبِیبَ لَهُ یَا طَبِیبَ مَنْ لا طَبِیبَ لَهُ یَا مُجِیبَ مَنْ لا مُجِیبَ لَهُ یَا شَفِیقَ مَنْ لا شَفِیقَ لَهُ یَا رَفِیقَ مَنْ لا رَفِیقَ لَهُ یَا مُغِیثَ مَنْ لا مُغِیثَ لَهُ یَا دَلِیلَ مَنْ لا دَلِیلَ لَهُ یَا أَنِیسَ مَنْ لا أَنِیسَ لَهُ یَا رَاحِمَ مَنْ لا رَاحِمَ لَهُ یَا صَاحِبَ مَنْ لا صَاحِبَ لَهُ
(۵۹)اى دوست آن‏که دوستى ندارد،اى پزشک آن‏که پزشکى ندارد،اى‏ پاسخگوى آن‏که پاسخگویى ندارد،اى یار مهربان آن‏که مهربانى ندارد،اى همراه بیهمرهان،اى فریادرس آن‏که‏ فریادرسى ندارد،اى رهنماى آن‏که رهنمایى ندارد،اى همدم آن‏که همدمى ندارد،اى رحم‏کننده آن‏که رحم‏کننده‏اى ندارد اى همنشین آن‏که همنشینى ندارد

پ.ن: عجیب به دلم نشست

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: fo-eng , ziba_090 , Aurora , Menrva , targol , emahii , salam5 , **sara** , termeh93 , Pure Liveliness , RASPINA , Bahar_HS , Ms. Saba
ارسال: #۲۱۹۳۹
۱۷ تیر ۱۳۹۴, ۰۵:۱۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ تیر ۱۳۹۴ ۰۱:۰۱ ب.ظ، توسط fo-eng.)
می توان پرواز را تجربه کرد؛
فقط کافی است قدری سبک تر شویم؛ آن قدر سبک که نیروی هیچ جاذبه ای، زمین گیرمان نکند!
شب های قدر است. هر که دارد هوس «قُرب خدا» بسم اللّه
جادّه تقرب، قدم های عاشقانه ای می طلبد.

در دعای جوشن کبیر یک عبارتی هست که میگوییم" یا کٓریمٓ الصَّفْح "
معناش خیلى جالبه:
یک وقتی یک کسی تورو میبخشه اما یادش نمیره که فلان خطا رو کردی و همیشه یک جوری نگات میکنه که تو میفهمی هنوز یادش نرفته یه جورایی انگار که سابقه بدت رو مدام به یادت میاره.
ولی یک وقتی،یه کسی تورو میبخشه و یه طوری فراموش می کنه انگار نه انگار که تو خطایی رو مرتکب شدی،اصلا هم به روت نمیاره.
به این نوع بخشش میگن صَفح.
و خدای ما اینگونست...
از صمیم قلب می گوییم یا کٓریمٓ الصَّفْح

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
 سپاس‌گزاری شده توسط: dr.a_AI , NP-Cσмρℓєтє , barca , so@ , Menrva , targol , vesta , diligent , emahii , shayesteNEY , **sara** , fatemesoleimani , termeh93 , kader , pezhman.m-AI , Bahar_HS , alim93
ارسال: #۲۱۹۴۰
۱۷ تیر ۱۳۹۴, ۱۲:۵۸ ب.ظ
خیلی دلم گرفته....اصلا فکرشم نمیکردم دوستای چندین سالم دوستای صمیمیم دوستایی که اینقدر دوسشون داشتم اینقدرباهاشون خوب بودم اینقدربهشون اعتماد داشتم...اینقدر به من حسود بوده باشن وخودم خبرنداشتم....تازه دیشب فهمیدم مطمئن شدم که چجوری هستن..منو بگو که فکر میکردم صاف و سادن ویکرنگ هرچی متلک و طعنه و کنایه هرچی که بود بهم گفتن شوکه شده بودم زبونم بند اومده بود!!!! اون موقع چه توی مدرسه وچه بعد تموم شدن مدرسها اصلا متوجه این متلکاشون نمیشدم... تازه میفهمم بعد چندسال..!!!!آخه ایناچرا اینجوری بودنSad!!! انگارتوی دلشون عقده شده بود...خیلی دلم گرفت ازشون..من اونارودوستای خوب وواقعیم میدونستم..Sad دلم شکست..Sadخیلی احساس بدیه..Sadخیلی..Sad
خواهرم میگه وقتی قبلش باهاشون حرف زدی تحقیرت کردن وزخم زبون زدن چرادوباره باهاشون حرف زدی... چیکارکنم اخه چجوری ازدوستای خیلی صمیم وچندسالم دل بکنمSad اما دیگه شتاختمشون...اینهمه باهاشون دردل کرده بودم..وای پشیمونممممممممSad
همیشه یه دوست خوب وصاف وساده و واقعی میخواستم...فکرمیکردم اینادوستای واقعیمم اما...چه دیرفهمیدم ..خیلی ناراحتم ازشونSad بغضم گرفته..
الان که روزه هستم وناراحتم معدم داره میسوزهSad

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: targol , IT.girll , **sara** , fatemesoleimani , rahhil , RASPINA , Pure Liveliness , software94 , Venus. , neda_Network
ارسال: #۲۱۹۴۱
۱۷ تیر ۱۳۹۴, ۰۱:۰۳ ب.ظ
تو زندگی دیگه نمی شه به کسی اعتماد کرد ......
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , targol , IT.girll , **sara** , fatemesoleimani , software94 , amineh89 , neda_Network
ارسال: #۲۱۹۴۲
۱۷ تیر ۱۳۹۴, ۰۱:۱۲ ب.ظ
(۱۷ تیر ۱۳۹۴ ۰۱:۰۳ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  تو زندگی دیگه نمی شه به کسی اعتماد کرد ......
دقیقا!
منم هر روز یه ضربه میخورم از اعتمادی که به بقیه میکنم. جالبه که این همه ضربه می خورم اما آدم نمیشم ؛ باز میرم همه حرفا رو بهشون میگم

امام حسن عسکری (ع) : جدال مکن تا احترامت برود و شوخی مکن تا بر تو گستاخ شوند.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , **sara** , termeh93 , software94 , neda_Network
ارسال: #۲۱۹۴۳
۱۷ تیر ۱۳۹۴, ۰۱:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ تیر ۱۳۹۴ ۰۱:۱۵ ب.ظ، توسط fo-eng.)
(۱۷ تیر ۱۳۹۴ ۱۲:۵۸ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  خیلی دلم گرفته....اصلا فکرشم نمیکردم دوستای چندین سالم دوستای صمیمیم دوستایی که اینقدر دوسشون داشتم اینقدرباهاشون خوب بودم اینقدربهشون اعتماد داشتم...اینقدر به من حسود بوده باشن وخودم خبرنداشتم....تازه دیشب فهمیدم مطمئن شدم که چجوری هستن..منو بگو که فکر میکردم صاف و سادن ویکرنگ هرچی متلک و طعنه و کنایه هرچی که بود بهم گفتن شوکه شده بودم زبونم بند اومده بود!!!! اون موقع چه توی مدرسه وچه بعد تموم شدن مدرسها اصلا متوجه این متلکاشون نمیشدم... تازه میفهمم بعد چندسال..!!!!آخه ایناچرا اینجوری بودنSad!!! انگارتوی دلشون عقده شده بود...خیلی دلم گرفت ازشون..من اونارودوستای خوب وواقعیم میدونستم..Sad دلم شکست..Sadخیلی احساس بدیه..Sadخیلی..Sad
خواهرم میگه وقتی قبلش باهاشون حرف زدی تحقیرت کردن وزخم زبون زدن چرادوباره باهاشون حرف زدی... چیکارکنم اخه چجوری ازدوستای خیلی صمیم وچندسالم دل بکنمSad اما دیگه شتاختمشون...اینهمه باهاشون دردل کرده بودم..وای پشیمونممممممممSad
همیشه یه دوست خوب وصاف وساده و واقعی میخواستم...فکرمیکردم اینادوستای واقعیمم اما...چه دیرفهمیدم ..خیلی ناراحتم ازشونSad بغضم گرفته..

سلام دوست مهربون.
دقیقا همیشه همین طوره، از همونهایی که توقع نداری دقیقا گند می زنند به باورهات اونم یک زمانی که ممکنه واسشون هیچی کم نذاشته باشی و من این رو جزء خصلت آدم ها می دونم که پاک نمیشه!
تو قطعا نمی تونی اونها رو از ذهنت پاک کنی چون خاطرات خوبی باهاشون داشتی و این غلبه می کنه به همه ی اونچه که ممکنه باهات کرده باشند. تنها راهش اینه که فراموش کنی ... Smile
یک بیت معروفه که میگه : تو خوبی کن و در دجله انداز | که ایزد در بیابانت دهد باز
ولی این بار سعی کنی رفتاری کنترل شده داشته باشی چون دقیقا همه ی دوست های روی کره زمین به همین شکل هستند. حداقل چون من تجربه ای مثل تو رو داشتم این حرف رو می زنم. Smile
دوست ها مرواریدهای گرانبهایی هستند که قطعا نمی تونیم با کسی از نزدیکانمون تجربه ی اونو داشته باشیم ، پس دوست رو انتخاب می کنیم. Heart ولی نباید هم به اون صورت باهاشون صمیمی بود که الان امتحانشونو که پس دادن ما رو به این شکل ناراحت کنه!
شما هم تلاشت رو بکن با یک دوست فقط دز حد یک دوست باشی ... Rolleyes Shy Cool Sleepy

اشتباهی که همه عمر پشیمانم کرد اعتمادیست که به مردم دنیا کردم.

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
 سپاس‌گزاری شده توسط: targol , Menrva , dr.a_AI , shayesteNEY , **sara** , termeh93 , Bahar_HS , software94 , neda_Network
ارسال: #۲۱۹۴۴
۱۷ تیر ۱۳۹۴, ۰۱:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ تیر ۱۳۹۴ ۰۱:۱۶ ب.ظ، توسط IT.girll.)
(۱۷ تیر ۱۳۹۴ ۱۲:۵۸ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  خیلی دلم گرفته....اصلا فکرشم نمیکردم دوستای چندین سالم دوستای صمیمیم دوستایی که اینقدر دوسشون داشتم اینقدرباهاشون خوب بودم اینقدربهشون اعتماد داشتم...اینقدر به من حسود بوده باشن وخودم خبرنداشتم....تازه دیشب فهمیدم مطمئن شدم که چجوری هستن..منو بگو که فکر میکردم صاف و سادن ویکرنگ هرچی متلک و طعنه و کنایه هرچی که بود بهم گفتن شوکه شده بودم زبونم بند اومده بود!!!! اون موقع چه توی مدرسه وچه بعد تموم شدن مدرسها اصلا متوجه این متلکاشون نمیشدم... تازه میفهمم بعد چندسال..!!!!آخه ایناچرا اینجوری بودنSad!!! انگارتوی دلشون عقده شده بود...خیلی دلم گرفت ازشون..من اونارودوستای خوب وواقعیم میدونستم..Sad دلم شکست..Sadخیلی احساس بدیه..Sadخیلی..Sad
دقیقا میفهمم چی میگی مینروا جون Sad Heart
امان از حسادت و چشم و هم چشمی و بدجنسی! کاش یه قرصی بود که باعث میشد این چیزا رو از بین ببره.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , **sara** , software94
ارسال: #۲۱۹۴۵
۱۷ تیر ۱۳۹۴, ۰۱:۳۵ ب.ظ
(۱۷ تیر ۱۳۹۴ ۰۱:۱۳ ب.ظ)fo-eng نوشته شده توسط:  سلام دوست مهربون.
دقیقا همیشه همین طوره، از همونهایی که توقع نداری دقیقا گند می زنند به باورهات اونم یک زمانی که ممکنه واسشون هیچی کم نذاشته باشی و من این رو جزء خصلت آدم ها می دونم که پاک نمیشه!
تو قطعا نمی تونی اونها رو از ذهنت پاک کنی چون خاطرات خوبی باهاشون داشتی و این غلبه می کنه به همه ی اونچه که ممکنه باهات کرده باشند. تنها راهش اینه که فراموش کنی ... Smile
یک بیت معروفه که میگه : تو خوبی کن و در دجله انداز | [b]که ایزد در بیابانت دهد باز[/b]
ولی این بار سعی کنی رفتاری کنترل شده داشته باشی چون دقیقا همه ی دوست های روی کره زمین به همین شکل هستند. حداقل چون من تجربه ای مثل تو رو داشتم این حرف رو می زنم. Smile
دوست ها مرواریدهای گرانبهایی هستند که قطعا نمی تونیم با کسی از نزدیکانمون تجربه ی اونو داشته باشیم ، پس دوست رو انتخاب می کنیم. Heart ولی نباید هم به اون صورت باهاشون صمیمی بود که الان امتحانشونو که پس دادن ما رو به این شکل ناراحت کنه!
شما هم تلاشت رو بکن با یک دوست فقط دز حد یک دوست باشی ... Rolleyes Shy Cool
(۱۷ تیر ۱۳۹۴ ۰۱:۱۶ ب.ظ)IT.girll نوشته شده توسط:  دقیقا میفهمم چی میگی مینروا جون Sad Heart
امان از حسادت و چشم و هم چشمی و بدجنسی! کاش یه قرصی بود که باعث میشد این چیزا رو از بین ببره.
ممنونم ازهمدریتون دوستای خوب...Smile
خیلییییی دوسشون داشتم مثل خواهرم میدونستمشون خیلییییی اعتمااااااااادداشتم وای خدایاااااااا..وای هنوزم باورم نمییشههههSad خییلی سخته فراموشش کردنشونSadفراموش نمیشن ازخاطرات و ذهنم..Sad
اره مرسی ازحرفاتfo engعزیز.. سعی میکنم دیگه تعادل رو رعایت کنم
---
وای اره گرل واقعااصلا یه ثاتیم فکرنمیکردن اینقدرحسودبوده باشن اینجوری باشن..خیلی ناراحتمSad خیلیی احساس بدیه..
واقعا دلم ازشون شکست..Sad.. ای خدا..

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: fo-eng , **sara** , IT.girll , Bahar_HS , software94

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۶۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۱۵۰ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۸ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۸۴۸ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۲ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۲ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۴۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close