زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۴۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۵۸۱۱
۰۹ فروردین ۱۳۹۴, ۰۹:۳۲ ب.ظ
کاش امشب میتونستم برم حرم امام رضا ، تنهای تنها ....
دلم خیلی هوای آقا رو کرده .....
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , peroshatperoshat , mohaddeseh70 , vesta , neda_Network , alirezaei , virtual girl , mm123456789 , Menrva , انرژی مثبت , Autumn.Folio , **sara**
ارسال: #۱۵۸۱۲
۱۰ فروردین ۱۳۹۴, ۰۱:۲۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ فروردین ۱۳۹۴ ۰۱:۰۰ ق.ظ، توسط tohidi4503.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
یه ﻗﺴﻤﺘﻲ ﺍﺯﺳﻮﺭﻩ ﯾﺲ ﺗﻮ ﻗﺮﺁﻥ ﻫﺴﺖ ﻛﻪ ﻧﻮﺷﺘﻪ :
•°•(( ﻛــُﻞِ ﻓــﻲ ﻓَﻠَــﻚَ• °)) َ •
ﻛــﻪ ﻣﻌﻨﻴﺶ ﻣﻴــﺸﻪ ﻫﻤــﻪ ﭼﻴـﺰ ﺩﺭ ﮔـﺮﺩﺵ ﺍﺳﺖ ↺
ﺟﺎﻟﺒﻴـﺶ ﺍﻳﻨﺠﺎﺳﺖ ﻛـﻪ ﺍﮔـﺮ ﻫﻤﻴﻨـﻮ ﺑـﺮ ﻋــﻜﺲ ﺑﺨــﻮﻧﻲ ﺑــﺎﺯﻡ
ﻣﻴــﺸﻪ :

ﻛُــﻞِ ﻓــﻲ ﻓَﻠــﮏ

ﯾﻌﻨـــﯽ ﺧـﻮﺩ ﺁﻳـﻪ ﻫــﻢ ﺩﺭ ﮔــﺮﺩﺷـﻪ
ﻋـﺎﺷﻖ ﺍﯾـﻦ ﺍﻋﺠﺎﺯﺍﯼ ﻗــــﺮﺁﻧﻢ

آدولف هیتلر ((خون هایی که در میدان جنگ ریخته میشن ناشی از عرق هایی که در زمان صلح ریخته نشده.))
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: x86 , Nesyan , Bahar_HS , kader , virtual girl , targol , RASPINA , solmaz_69 , software94 , abji22 , انرژی مثبت , mohaddeseh70 , alirezaei , NP-Cσмρℓєтє , zahra_ce87 , Avril89 , iwes , **sara** , nina69 , salam5 , sahar salehi , shayesteNEY , emahii
ارسال: #۱۵۸۱۳
۱۰ فروردین ۱۳۹۴, ۰۲:۲۵ ق.ظ
نمیدونم چرامیام توی این تاپیک همش حس میکنم شکست عشقی خوردم بایدیه شعر سوزناک بنویسم Smile)

سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , Nesyan , sahar salehi
ارسال: #۱۵۸۱۴
۱۰ فروردین ۱۳۹۴, ۱۰:۴۰ ق.ظ
ﭘﺴﺮﯼ ﺑﺮﺍﯼ ﺧﻮﺍﺳﺘﮕﺎﺭﯼ ﺩﺧﺘﺮﯼ ﺭﻓﺖ ﻭﻟﯽ ﺩﺧﺘﺮ ﺍﻭ ﺭﺍ ﺭﺩ ﮐﺮﺩ ﻭ ﮔﻔﺖ ﺑﻪ ﺷﺮﻃﯽ ﻗﺒﻮﻝ ﻣﯿﮑﻨﻢ ﮐﻪ ﻣﺎﺩﺭﺕ ﺑﻪ ﻋﺮﻭﺳﯽ ﻧﯿﺎﯾﺪ.

ﺁﻥ ﺟﻮﺍﻥ ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﺑﺴﯿﺎﺭی ﻓﮑﺮ ﭘﯿﺶ ﺍﺳﺘﺎﺩﺵ ﺭﻓﺖ ﻭ ﺑﺎ ﺧﺠﺎﻟﺖ ﮔﻔﺖ:
ﺩﺭ ﺳﻦ ﯾﮏ ﺳﺎﻟﮕﯽ ﭘﺪﺭﻡ ﻣﺮﺩ ﻭﻣﺎﺩﺭﻡ ﺑﺮﺍ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﺧﺮﺝ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﻣﺎ ﺭﺍ ﺗﺎﻣﯿﻦ ﮐﻨﺪ ﺩﺭ ﺧﺎﻧﻪ ﻫﺎﯼ ﻣﺮﺩﻡ ﺭﺧﺖ ﻭ ﻟﺒﺎﺱ ﻣﯿﺸﺴﺖ. ﺣﺎﻻ ﺩﺧﺘﺮی ﺮﺍ ﮐﻪ ﺧﯿﻠﯽ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺭﻡ ﺷﺮﻁ ﻣﺎﻧﺪﻩ ﮐﻪ ﻓﻘﻂ ﺑﺪﻭﻥ ﺣﻀﻮﺭ ﻣﺎﺩﺭﻡ ﺣﺎﺿﺮ ﺑﻪ ﺍﺯﺩﻭﺍﺝ ﺑﺎ ﻣﻦ ﺍﺳﺖ ﻧﻪ ﻓﻘﻂ ﺍﯾﻦ ﺑﻠﮑﻪ ﺍﯾﻦ ﮔﺬﺷﺘﻪ ﻣﺎﺩﺭﻡ ﻣﺮﺍ ﺧﺠﺎﻟﺖ ﺯﺩﻩ ﮐﺮﺩﻩ ﺍﺳﺖ ﺑﻪ ﻧﻈﺮﺗﺎﻥ ﭼه ﮐﺎﺭ ﮐﻨﻢ؟

ﺍﺳﺘﺎﺩ ﺑﻪ ﺍﻭ ﮔﻔﺖ: ﺍﺯ ﺗﻮ ﯾﮏ ﺗﻘﺎﺿﺎ ﺩﺍﺭﻡ، ﺑﻪ ﺧﺎﻧﻪ ﺍﺕ ﺑﺮﻭ ﻭ ﺩﺳﺖ ﻣﺎﺩﺭﺕ ﺭﺍ ﺑﺸﻮﺭ، ﻓﺮﺩﺍ ﺑﻪ ﻧﺰﺩ ﻣﻦ ﺑﯿﺎ ﻭ ﺑﺮﺍﯾﺖ ﻣﯿﮕﻮﯾﻢ ﭼﮑﺎﺭ ﮐﻨﯽ.

ﺟﻮﺍﻥ ﺑﻪ ﻣﻨﺰﻝ ﺭﻓﺖ ﻭ ﺍﯾﻨﮑﺎﺭ ﺭﺍ ﮐﺮﺩ ﻭﻟﯽ ﺑﺎ ﺣﻮﺻﻠﻪ ﺩﺳﺘﻬﺎﯼ ﻣﺎﺩﺭﺵ ﺭﺍ ﺩﺭ ﺣﺎﻟﯽ ﮐﻪ ﺍﺷﮏ ﺑﺮ ﺭﻭﯼ ﮔﻮﻧﻪ ﻫﺎﯾﺶ ﺳﺮﺍﺯﯾﺮ ﺷﺪﻩ ﺑﻮﺩ ﺷﺴﺖ ﺯﯾﺮﺍ ﺍﻭﻟﯿﻦ ﺑﺎﺭ ﺑﻮﺩ ﮐﻪ ﺩﺳﺘﺎﻥ ﻣﺎﺩﺭﺵ ﺩﺭﺣﺎﻟﯽ ﮐﻪ ﺍﺯ ﺷﺪﺕ ﺷﺴﺘﻦ ﻟﺒﺎﺳﻬﺎﯼ ﻣﺮﺩﻡ ﭼﺮﮎ ﺷﺪﻩ ﻭﺗﻤﺎﻣﺎ ﺗﺎﻭﻝ ﺯﺩﻩ ﻭ ﺗﺮﮎ ﺑﺮﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﻮﺩ ﺭﺍ ﺩﯾﺪ ﻃﻮﺭﯼ ﮐﻪ ﻭﻗﺘﯽ ﺁﺏ ﺭﺍ ﺭﻭﯼ ﺩﺳﺘﺎﻧﺶ ﻣﯿﺮﯾﺨﺖ ﺍﺯ ﺩﺭﺩ ﺑﻪ ﻟﺮﺯﻩ ﻣﯿﻔﺘﺎﺩ.

ﭘﺲ ﺍﺯ ﺷﺴﺘﻦ ﺩﺳﺘﺎﻥ ﻣﺎﺩﺭﺵ ﻧﺘﻮﺍﻧﺴﺖ ﺗﺎ ﻓﺮﺩﺍ ﺻﺒﺮ ﮐﻨﺪ ﻭ ﻫﻤﺎﻥ ﻣﻮﻗﻊ ﺑﻪ ﺍﺳﺘﺎﺩ ﺧﻮﺩ ﺯﻧﮓ ﺯﺩ ﻭ ﮔﻔﺖ:
ﻣﻤﻨﻮﻧﻢ ﮐﻪ ﺭﺍﻩ ﺩﺭﺳﺖ ﺭﺍ ﺑﺮﺍﯾﻢ ﻧﺸﺎﻥ ﺩﺍﺩﯼ ﻣﻦ ﻣﺎﺩﺭﻡ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺍﻣﺮﻭﺯﻡ ﻧﻤﯿﻔﺮﻭﺷﻢ ﭼﻮﻥ ﺍﻭ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺍﺵ ﺭﺍ ﺑﺮﺍﯼ ﺁﯾﻨﺪﻩ ﻣﻦ ﺗﺒﺎﻩ ﮐﺮﺩ.

"کسی را که ﺩﯾﺮﻭﺯﺵ ﺭﺍ ﺑﺨﺎﻃﺮﺷﻤﺎ ﻓﺪﺍﮐﺮﺩ ، ﺑﻪ ﺑﺨﺎﻃﺮﺍﻣﺮﻭﺯﺧﻮﯾﺶ ﻧﻔﺮﻭﺷﯿﺪ"
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۱۰:۳۰ , kader , software94 , Nesyan , Menrva , انرژی مثبت , mohaddeseh70 , ziba.O , tabassomesayna , arezoo174 , Riemann , **sara** , emahii
ارسال: #۱۵۸۱۵
۱۰ فروردین ۱۳۹۴, ۱۱:۰۱ ق.ظ
یعنی میشه خدا هم بهمون کادوی تولد بده؟ دقیقا چیزی که یکسال انتظار داشتنشو کشیدیم؟

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
 سپاس‌گزاری شده توسط: software94 , انرژی مثبت , m.zeinali , nlp@2015 , ziba.O , alim93 , mm123456789 , Aurora , nina69 , emahii
ارسال: #۱۵۸۱۶
۱۰ فروردین ۱۳۹۴, ۱۱:۳۲ ق.ظ
از یکشنبه هفته پیش انفولانزا گرفتم هنوز که هنوزه خوب نشدم Sad هرروز سرم و امپول من داغووووووووووون حالا از۳شنبه هم مهمون داشتیم تازه دیروز رفتن خونه عمم دیشب یه استراحتی کردیم حالا امشب همه شب میان خونمون وتا۱۴مهمونBig Grin.
نمیدونم چراخوب نمیشم مردمممم له لههBig Grin
دوست ندارم عید تموم بشهههههههSad

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehdi.m2 , alim93 , alirezaei , **sara**
ارسال: #۱۵۸۱۷
۱۰ فروردین ۱۳۹۴, ۱۲:۲۱ ب.ظ
دیروز رفتم پزشک خانواده اسم نوشتم ازم پرسیدن شغل؟
گفتم خانه دار!
چقد بدبخت شدم اون زهرا کجا و این زهرا کجا؟این همه سال درس خوندم آخرش بشم این؟دانش آموز نمونه بودم الان مث همه بچه درس نخونای شهرمون خونه دارم همه دلخوشیم شده آشپزی خیاطی قلاب بافی... چقد بدبختم من!

وقتی گفتم خانه دار از درون داغون شدم انشاالله هیچوقت به این حاله من نرسین

You can't reach any skills without hardworking
Maybe you fall
You shouldn't give up
You should stand
and
Try again and again...
 سپاس‌گزاری شده توسط: m.zeinali , shayesteNEY , Nesyan , targol , ziba.O , mm123456789 , nina69 , fahimeh1234 , salam5 , کوثر۱۳۹۳
ارسال: #۱۵۸۱۸
۱۰ فروردین ۱۳۹۴, ۰۱:۱۵ ب.ظ
(۱۰ فروردین ۱۳۹۴ ۱۲:۲۱ ب.ظ)zahra_ce87 نوشته شده توسط:  دیروز رفتم پزشک خانواده اسم نوشتم ازم پرسیدن شغل؟
گفتم خانه دار!
چقد بدبخت شدم اون زهرا کجا و این زهرا کجا؟این همه سال درس خوندم آخرش بشم این؟دانش آموز نمونه بودم الان مث همه بچه درس نخونای شهرمون خونه دارم همه دلخوشیم شده آشپزی خیاطی قلاب بافی... چقد بدبختم من!

اگه یه زن بتونه بچه هاشو درست، بدون عقده، سالم از لحاظ روحی و روانی و اخلاقی تربیت کنه شاهکار کرده. اگه همه این کارو کنن جامعه از این رو به اون رو میشه!
 سپاس‌گزاری شده توسط: targol , zahra_ce87 , alirezaei , mm123456789 , Riemann , NP-Cσмρℓєтє , vesta , x86 , salam5 , کوثر۱۳۹۳ , sahar salehi , Menrva
ارسال: #۱۵۸۱۹
۱۰ فروردین ۱۳۹۴, ۰۱:۴۴ ب.ظ
واقعا نمیدونم چه اجباریه و بر اساس کدام قانون و عقل سلیم، حضانت یه بچه رو باید بدن به پدری که از ۱۲ سالکی معتاد بوده و شیشه میکشیده!!

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اعصابم خورد شد اینو خوندم. خدا از اون قاضی که این حکم مزخرفو داده نگذره! خوب مادره نمیتونست ازش نگهداری کنه، میفرستادینش پرورشگاه..

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , alim93 , shayesteNEY , Autumn.Folio , vesta
ارسال: #۱۵۸۲۰
۱۰ فروردین ۱۳۹۴, ۰۲:۲۹ ب.ظ
(۱۰ فروردین ۱۳۹۴ ۰۱:۱۵ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(10 فروردین ۱۳۹۴ ۱۲:۲۱ ب.ظ)zahra_ce87 نوشته شده توسط:  دیروز رفتم پزشک خانواده اسم نوشتم ازم پرسیدن شغل؟
گفتم خانه دار!

اگه یه زن بتونه بچه هاشو درست، بدون عقده، سالم از لحاظ روحی و روانی و اخلاقی تربیت کنه شاهکار کرده. اگه همه این کارو کنن جامعه از این رو به اون رو میشه!
موافقم باهاتون ولی دوس ندارم ثمره این همه سال زندگی و زحمت این باشه دهه شصتی ها نسل سوخته هستن سخت دانشگاه رفتن سخت تر کار پیدا می کنن ...آخرشم هیچی.بعضی مقایسه ها مغز آدم رو به سوت کشیدن وا میدارهDodgy

You can't reach any skills without hardworking
Maybe you fall
You shouldn't give up
You should stand
and
Try again and again...
 سپاس‌گزاری شده توسط: mm123456789 , Bahar_HS , کوثر۱۳۹۳
ارسال: #۱۵۸۲۱
۱۰ فروردین ۱۳۹۴, ۰۴:۱۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ فروردین ۱۳۹۴ ۱۱:۲۷ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۱۰ فروردین ۱۳۹۴ ۰۲:۲۹ ب.ظ)zahra_ce87 نوشته شده توسط:  موافقم باهاتون ولی دوس ندارم ثمره این همه سال زندگی و زحمت این باشه دهه شصتی ها نسل سوخته هستن سخت دانشگاه رفتن سخت تر کار پیدا می کنن ...آخرشم هیچی.بعضی مقایسه ها مغز آدم رو به سوت کشیدن وا میدارهDodgy
شاید شما خانه دار بودن رو کار کم ارزشی میدونید. اگه قبول دارید که تربیت نسل سالم کار ارزشمندیه پس نباید خانه داری رو کار کم ارزشی بدونید. بعد شما درس خوندید که چه کار کنید؟ هدفتون چی بود؟ هدفتون مطابق با واقعیت بود یا نه؟
در هر حال مقایسه دیگران اهمیتی نداره چون دیگران جزییات رو نمیدونن.
 سپاس‌گزاری شده توسط: shayesteNEY , zahra_ce87 , Menrva
ارسال: #۱۵۸۲۲
۱۰ فروردین ۱۳۹۴, ۰۴:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ فروردین ۱۳۹۴ ۰۴:۴۵ ب.ظ، توسط mm123456789.)
(۱۰ فروردین ۱۳۹۴ ۱۲:۲۱ ب.ظ)zahra_ce87 نوشته شده توسط:  دیروز رفتم پزشک خانواده اسم نوشتم ازم پرسیدن شغل؟
گفتم خانه دار!

زهراجون حال تو همون حالیه که ما داریم
این همه درس بخون آخرشم خونه داری
زمان ما میگفتن کار واسه کامپیوتر ریخته
رفتیم کامپیوتر بعد که دیپلم گرفتیم کار نبود رفتیم فوق دیپلم باز گفتن لیسانس داشته باشی پیدا میشه گفتیم لیسانس بگیریم شاید کار پیدا شد نشد موندیم برای ارشد خوندیم الان هم دانشجوی ارشد باز بیکار
خدا بخیر بگذرونه
بعد یه سری ها با دیپلم چه اداره هایی که سر کار نمیرن
ما تحصیل کرده ها بیکار
 سپاس‌گزاری شده توسط: zahra_ce87
ارسال: #۱۵۸۲۳
۱۰ فروردین ۱۳۹۴, ۰۶:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ فروردین ۱۳۹۴ ۰۶:۴۸ ب.ظ، توسط NP-Cσмρℓєтє.)
(۱۰ فروردین ۱۳۹۴ ۰۲:۲۹ ب.ظ)zahra_ce87 نوشته شده توسط:  
(10 فروردین ۱۳۹۴ ۰۱:۱۵ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(10 فروردین ۱۳۹۴ ۱۲:۲۱ ب.ظ)zahra_ce87 نوشته شده توسط:  دیروز رفتم پزشک خانواده اسم نوشتم ازم پرسیدن شغل؟
گفتم خانه دار!

موافقم باهاتون ولی دوس ندارم ثمره این همه سال زندگی و زحمت این باشه دهه شصتی ها نسل سوخته هستن سخت دانشگاه رفتن سخت تر کار پیدا می کنن ...آخرشم هیچی.بعضی مقایسه ها مغز آدم رو به سوت کشیدن وا میدارهDodgy

کار خوبه خدا درست کنه....سلطان محمود خره کیه...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Nesyan , RASPINA , zahra_ce87 , x86
ارسال: #۱۵۸۲۴
۱۰ فروردین ۱۳۹۴, ۰۷:۰۰ ب.ظ
دلم میخاد دوستی میخاد که فقط برام حرف بزنه بدون اینکه من بگم دلم چی میخواد
بدون اینکه من حرفی بزنم
دلم از این همه بد میگیرد

هرگز، منتظر" فرداى خیالى" نباش.
سهمت را از" شادى زندگى"، همین امروز بگیر

هر کس در زندگی خود یک کوه اورست دارد که سرانجام یک روز باید به آن صعود کند...!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: virtual girl , kader , Autumn.Folio , Bahar_HS
ارسال: #۱۵۸۲۵
۱۰ فروردین ۱۳۹۴, ۰۹:۰۹ ب.ظ
یاد روز های اعتراض تو وزارت علوم افتادم ..
چه روزایی بود ، کلی استرس داشتیم ولی چه قدر شاد بودیم
و باز هم دلم میخواد آفرین بگم به غیرت چند نفر ...
اون خانومی که از اصفحان با مادرشون تشریف آورده بودند ...
آقای milestone عزیز که از شمال اومد
متاسفانه اسامی ۳ نفر دیگه رو فراموش کردم ولی ۳ تا آقای دیگه که یکی از یزد ، یکی از خرم آباد و یکی از تبریز اومده بودند ...
و البته مدیر x86 که با اینکه موضوع ارتباط مستقیمی باهاشون نداشت از وقتشون زدند و به کمک ما اومدن
دلم واسه اون،روز تنگ شده ..

One day the hands of fate must be forced
 سپاس‌گزاری شده توسط: shayesteNEY , zahra_ce87 , x86 , nina69 , sahar salehi

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۱۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۷۴۱ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۴ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۶۶۷ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۰ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۶ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۷ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۱۶ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close