زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۹:۳۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۷۱۶۱
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۰:۳۳ ب.ظ
آزمون مزاج شناسی

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

멈추지 말고

My Dream is to fly
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , mehdi.m2 , shayesteNEY , salam5 , alim93
ارسال: #۱۷۱۶۲
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۰۳ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
به طرز عجیبی چند روزه استرس دارم!!!! Huh
ارسال: #۱۷۱۶۳
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۲۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۲۶ ب.ظ، توسط mehdi.m2.)
(۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۲۰ ب.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  آقا این چه وضعشه؟
من هربار پامو می‌زارم تو مانشت پیغام خصوصی یکی از کاربر میاد واسه من! Smile
یه بار واسه کاربر Menrva میاد، یه بار کاربر explorer یه بار ... فقط تاحالا واسه Admin نیومده! Big Grin

پ.ن: هیچ نگران نباشید! اطلاعات محرمانه همه شما نزد ما محفوظه! Smile مدیونید اگه فکر کنید حتی یک ثانیه به باز کردنشون فکر می‌کنم! Big Grin
عجب اکانتی داری هاExclamationExclamationExclamation
اکانتت چند؟؟؟Cool
حالت سفارشی هم داره؟؟؟؟
مثلا بگی این اطلاعات این کاربر رو می‌خوام؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , sahar salehi , Bahar_HS
ارسال: #۱۷۱۶۴
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۲۹ ب.ظ
یه بار واسه کاربر Menrva میاد، یه بار کاربر explorer یه بار ... فقط تاحالا واسه Admin نیومده! Big Grin

پ.ن: هیچ نگران نباشید! اطلاعات محرمانه همه شما نزد ما محفوظه! Smile مدیونید اگه فکر کنید حتی یک ثانیه به باز کردنشون فکر می‌کنم! Big Grin
همین چند لحظه پیش تا سایت باز شد دیدم منو با با شما اشتباه گرفتهBig Grin
پ.ن: شما هم نگران نباشید Big Grin سریع رفرش زدم
 سپاس‌گزاری شده توسط: happy07 , sahar salehi
ارسال: #۱۷۱۶۵
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۳۷ ب.ظ
آقا ما یه آزمون استخدامی دادیم ، ۳ سال پیش!!۴ بار مصاحبه رفتیم ، قبول شدیم بالاخره .۶ ماهه هر ماه که زنگ میزنم میگه تا آخر متاه استخدام میشین .امروز زنگ زدم میگه کد استخدامیاتون اومده تا آخر ماه استخدامین .میگم مال منم اومده ؟ آقاهه میگه آره.میگم شما که اسم منو نمیدونی چیه! میگه خب بگو چیه؟!!!
الان من چ کار کنم ؟؟من اسکلم؟؟؟Sad(

You need power, only when you want to do something harmful, otherwise love is enough to get everything done.
Charlie Chaplin
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , nina69 , zahra_ce87 , RASPINA , neda_Network , **sara** , salam5 , ziba.O , انرژی مثبت
ارسال: #۱۷۱۶۶
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۴۸ ب.ظ
(۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۳۷ ب.ظ)neilabak نوشته شده توسط:  آقا ما یه آزمون استخدامی دادیم ، ۳ سال پیش!!۴ بار مصاحبه رفتیم ، قبول شدیم بالاخره .۶ ماهه هر ماه که زنگ میزنم میگه تا آخر متاه استخدام میشین .امروز زنگ زدم میگه کد استخدامیاتون اومده تا آخر ماه استخدامین .میگم مال منم اومده ؟ آقاهه میگه آره.میگم شما که اسم منو نمیدونی چیه! میگه خب بگو چیه؟!!!
الان من چ کار کنم ؟؟من اسکلم؟؟؟Sad(

بلانصبت ، دیروز رفتم یه شرکتی به عنوان کارشناس شبکه استخدام بشم آقا این مدیر فنی ازم مصاحبه گرفت در پاسخ دادن به سوالاتش کم نیاوردم آقا بعد قرار شد مدیرعامل اصلی شرکت ازم مصاحبه کنه هر چی بهش از مباحث تخصصی شبکه می گفتم متوجه نمی شد خواست حالمو بگیره گفت چقدر زبان بلدی گفتم خوب بلدم گفتش یه مختصر توضیحی در مورد شغلت بگو آقا ما شروع کردیم به انگلیسی حرف زدن همه خندبدن من اولش خواستم جدی باشمدیدم نه کار از کار گذشته به قول گفتنی خراب کردم دیBig Grinدم آب از سرم گذشته منم شروع کردم به خندیدن و قهقهه زدن حتلشونو گرفتم Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , neilabak , neda_Network , Bahar_HS , salam5
ارسال: #۱۷۱۶۷
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۵۱ ب.ظ
اتفاقا من و دوستم محدثه (mohaddeseh70) امروز داشتیم به همین قضیه فکر می‌کردیم و قصدش رو عجیب داشتیم Big GrinBig Grin
(۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۰۵ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  سلام خدا
لطفا از طرف من بزن پس کله چند نفر
متشکرم

با هزار تومن می‌شه چیکار کرد؟
به درمان یه کودک سرطانی کمک کرد :-)
لینک زیر و پرداخت آنلاین

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , mohaddeseh70
ارسال: #۱۷۱۶۸
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۵۲ ب.ظ
Re: RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

من چند بار با نام شما وارد شدم.
نگران نباشید، برای پیام خصوصیها دسترسی نمیده‌Big Grin

یا به اندازه آرزوهات تلاش کن یا به اندازه تلاشت آرزو
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehdi.m2 , Menrva
ارسال: #۱۷۱۶۹
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۰۳ ق.ظ
دوستان کتاب "بی شعوری" رو تا آخر خوندین؟
خوب بود؟

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
ارسال: #۱۷۱۷۰
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۱۱ ق.ظ
(۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۰۳ ق.ظ)vesta نوشته شده توسط:  دوستان کتاب "بی شعوری" رو تا آخر خوندین؟
خوب بود؟
اینروزا همه بیشعوری میخوونن. جریان چیه؟!

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS , ziba.O
ارسال: #۱۷۱۷۱
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۳۱ ق.ظ

: )) خیلی باحال گفتین.
وای لو رفتمBig Grin

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehdi.m2
ارسال: #۱۷۱۷۲
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۰:۲۸ ق.ظ
سلام و صب همگی به خیر ، آقا دیشب خواب دیدم نتایج کنکور اومده و سریع به دوستم زنگ زدم که آقا نتیجه اومده اونم گفت من از استرس نمی تونم نتایج رو نگاه کنم منم تبلتو برداشتم که برم سایت سنجش آقا تبلت وصل نمی شد به اینترنت و من الانم موندم در تفسیر این خوابم Confused
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS , salam5
ارسال: #۱۷۱۷۳
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۰۷ ق.ظ
(۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۲۸ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  سلام و صب همگی به خیر ، آقا دیشب خواب دیدم نتایج کنکور اومده و سریع به دوستم زنگ زدم که آقا نتیجه اومده اونم گفت من از استرس نمی تونم نتایج رو نگاه کنم منم تبلتو برداشتم که برم سایت سنجش آقا تبلت وصل نمی شد به اینترنت و من الانم موندم در تفسیر این خوابم Confused
منم دیشب خواب دبدم نتایج اومده و من تو دوتا رشته آی تی و کام رتبه م شده ۱۵۷۸!! بعد رتبه مجاز تا ۱۵۷۶ بود.. هیچی دیگه بدبخت شدم تو خواب :\
 سپاس‌گزاری شده توسط: ghazal dl , Bahar_HS , salam5 , ziba.O
ارسال: #۱۷۱۷۴
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۱۰ ب.ظ
سلام
معجزه ای که هر سال رخ می دهد معجزه شکاف هر ساله خانه کعبه در ۱۳ رجب.معجزه ای که بدخواهان تحمل نمی کنند و تلاش در مخفی نمودن ان دارند
جدای از این بحث ،شیعه و اهل تسنن باور دارند که معجزه شکاف کعبه یقینی است و تولد حضرت علی (ع) در داخل کعبه انجام گرفت کسی نمی تواند منکر آن باشد .

خداى اعلى می فرماید: من نام او را از نام خود گرفتم و به ادب خود تادیبش نمودم و غامض علم خود را به او آموختم و او است که بت‏ها را در خانه من می شکند و او است که در بام خانه‏ام اذان می گوید و مرا تقدیس و تمجید می کند خوشا به حال کسى که او را دوست دارد و فرمان بردار او است و بدا به حال کسى که او را دشمن دارد و نافرمانى او کند.[شیخ صدوق، امالی]

عکس ها در سایت
 سپاس‌گزاری شده توسط: alirezaei , Bahar_HS , salam5 , vesta , Nesyan , uniqueboy , alim93
ارسال: #۱۷۱۷۵
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۲۸ ب.ظ
(۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۰۷ ق.ظ)khordad.girl نوشته شده توسط:  
(10 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۲۸ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  سلام و صب همگی به خیر ، آقا دیشب خواب دیدم نتایج کنکور اومده و سریع به دوستم زنگ زدم که آقا نتیجه اومده اونم گفت من از استرس نمی تونم نتایج رو نگاه کنم منم تبلتو برداشتم که برم سایت سنجش آقا تبلت وصل نمی شد به اینترنت و من الانم موندم در تفسیر این خوابم Confused
منم دیشب خواب دبدم نتایج اومده و من تو دوتا رشته آی تی و کام رتبه م شده ۱۵۷۸!! بعد رتبه مجاز تا ۱۵۷۶ بود.. هیچی دیگه بدبخت شدم تو خواب :\

خیلی جالبه واسم که شماها انقد استرسشو دارید! حتی خوابم واسش میبینیدSmile
کاش منم یکم امید میداشتم به رتبه م تا یکم استرس بگیرم لاقل ! آدم انقد بیخیال آخهExclamation

برای زیبا زندگی نکردن

کوتاهی عمر را بهانه نکن

عمر کوتاه نیست

ما کوتاهی می کنیم ...!
 سپاس‌گزاری شده توسط: khordad.girl

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۵,۶۶۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۰۳,۹۳۳ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۳۰۹ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۲۹,۶۹۴ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۵۰ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۲۹۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۲۱ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۳۱۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۱۷۱ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۵۳۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close