زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۳۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۷۱۴۶
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۴:۱۰ ب.ظ
(۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۰۴ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  ببین اولشو بد اومدی دومشو خوب اخه بعضی حرفامون در حد یه حرفه واقعا بعضی مواقع نمیشه بی خیال شد در هر صورت از نصیحتتون ممنون خودکشی اغراق بود ( درست گفتم ؟) ولی واقعا ناراحتم بازم شکر خدا Rolleyes
خب آخه اغراقم حدی داره!! نزدیک بودم خودم عصبانی بشم و بکشمتونBig GrinTongue
آره خب درک میکنم، یوقتایی واقعا حال آدم بد هست و هیچی خوبش نمیکنه
اما من به یه چیزی رسیدم اونم این هست که آدم باید خودش بخواد حالش خوب شه وگرنه هیچ کس نمیتونه تغییرش بده، اینکه ناراحتی و غم برای همه هست و نباید بگذاریم اون لحظه ها طولانی شه و توش بمونیم و غرق شیم
و اینکه متاسفانه اکثر ما و خود من، با داشته هامون شادیم و هیچ وقت بخاطر وجود و ذات خودمون شاد نیستیم، شاد میشیم اگر فلان دانشگاه باشیم، فلان کار، فلان درامد و خونه و ... رو داشته باشیم و این خوب نیست

ببخشید اگر حرفم ناراحتتون کرد، قصد بدی نداشتم

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , Menrva , Bahar_HS , alirezaei
ارسال: #۱۷۱۴۷
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۷:۰۰ ب.ظ
(۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۶:۰۰ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  دوست دارید؟ Smile بچه بودیم همش از اینا درست می کردم.
[attachment=18498]
وای ارهههه یادش بخیررررررر ، دلم خواستتتتتتتتتتتت

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara**
ارسال: #۱۷۱۴۸
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۷:۰۴ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۷:۰۰ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  وای ارهههه یادش بخیررررررر ، دلم خواستتتتتتتتتتتت
پسرا شکم دوست بودن دیگه؟! الان من یه عکس لواشک بذارم همه کاربران دخترا میگن "دلم خواست"!
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , khayyam , Nesyan , انرژی مثبت
ارسال: #۱۷۱۴۹
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۷:۲۷ ب.ظ
(۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۷:۰۴ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  پسرا شکم دوست بودن دیگه؟! الان من یه عکس لواشک بذارم همه کاربران دخترا میگن "دلم خواست"!
در شکم دوست بودن پسرا که شکی نیستBig Grin، نه خب دخترا فرق میکنننن دختراکه شکمدوست نمیشن "دوست داشتن" لواشک یا هرچی میشهRolleyes.
(کاربران نه و دختران گل مانشتCool کاربر میگین من فکرمیکنم شما ربات هستین یک ربات خشن ، جدی و خشک Big Grin )

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , Bahar_HS , alirezaei
ارسال: #۱۷۱۵۰
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۷:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۷:۳۱ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
علاوه بر "دیوار حاشا بلنده" باید یه اصطلاحی مثل "در توجیه بازه" برای استدلال های کاربران دختر مانشت اختراع کرد. Tongue
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , explorer , Bahar_HS , mehdi.m2 , zahra_ce87
ارسال: #۱۷۱۵۱
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۷:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۷:۴۰ ب.ظ، توسط Menrva.)
(۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۷:۲۴ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  این بخاطر احساسات قوی خانم هاست نه شکمو بودن. اینجوری خیلی اغراق شده احساساتشون رو بیان می کنن. وگرنه شاید خیلی هم نخورن.
درسته Menrva ؟ Big Grin
اره درستهBig Grinاما خب الان ینیااااااااا این یخ دربهشتی که گذاشتییییییین من از خودبیخود شدم یه چندتایی میخورماBig GrinBlush.اما شکمو نیستمااااااااا چون دوسش دارم زیادمیخورمBig GrinBlushCool

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: kader , **sara** , Aurora , alirezaei
ارسال: #۱۷۱۵۲
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۸:۱۶ ب.ظ
خیلی جالبه
یکی از خریدار های پرسپولیس گفته ۳۰۰ میلیارد میده واسه تیم.ولی ظاهرا خودشو نتونسته برسونه به مزایده.بهش گفتن چرا دیر اومدی گفته داشتم از صب دلارهامو چینح میکردم.بعدش خبرنگارا میگن طرف سوار یه پراید شده رفته.

از اینطور آدما منم دیدم که n میلیون پول داره ولی پراید یا حتی موتور هوندا سوار میشه Big Grin
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

امروز مزایده سرخابی ها بوده پرسپولیس ۳تا مشتری داشته استقلال به زووووور یه دونه مشتری داشته تااااازه اونم واسش جور کردن که مزایده خراب نشه
خخخخخخخخخ
Big Grin Big Grin

هی ایـــــــــــــــــــــــــــــــــزد...
Angel
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sadi_gh
ارسال: #۱۷۱۵۳
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۸:۲۲ ب.ظ
(۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۱۶ ب.ظ)explorer نوشته شده توسط:  خیلی جالبه
یکی از خریدار های پرسپولیس گفته ۳۰۰ میلیارد میده واسه تیم.ولی ظاهرا خودشو نتونسته برسونه به مزایده.بهش گفتن چرا دیر اومدی گفته داشتم از صب دلارهامو چینح میکردم.بعدش خبرنگارا میگن طرف سوار یه پراید شده رفته.
از اینطور آدما منم دیدم که n میلیون پول داره ولی پراید یا حتی موتور هوندا سوار میشه Big Grin
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
امروز مزایده سرخابی ها بوده پرسپولیس ۳تا مشتری داشته استقلال به زووووور یه دونه مشتری داشته تااااازه اونم واسش جور کردن که مزایده خراب نشه
خخخخخخخخخ
Big Grin Big Grin
پرسپولیس هم آخه شد تیمممم

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehdi.m2 , pezhman.m-AI , alim93
ارسال: #۱۷۱۵۴
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۸:۲۴ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۷:۳۶ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  
(09 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۷:۲۴ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  این بخاطر احساسات قوی خانم هاست نه شکمو بودن. اینجوری خیلی اغراق شده احساساتشون رو بیان می کنن. وگرنه شاید خیلی هم نخورن.
درسته Menrva ؟ Big Grin
اره درستهBig Grinاما خب الان ینیااااااااا این یخ دربهشتی که گذاشتییییییین من از خودبیخود شدم یه چندتایی میخورماBig GrinBlush.اما شکمو نیستمااااااااا چون دوسش دارم زیادمیخورمBig GrinBlushCool
اتفاقا داداش منم چندروز پیش درست کرده بود، و من با وجو دندون درد سه تاشو خوردمTongueBig Grin
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , Aurora , alirezaei
ارسال: #۱۷۱۵۵
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۸:۳۸ ب.ظ
(۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۲۲ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  پرسپولیس هم آخه شد تیمممم

لابد اسدقلال تیمه؟؟؟؟

Angel
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sadi_gh , happy07
ارسال: #۱۷۱۵۶
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۸:۴۲ ب.ظ
(۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۳۸ ب.ظ)explorer نوشته شده توسط:  
(09 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۲۲ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  پرسپولیس هم آخه شد تیمممم
لابد اسنقلال تیمه؟؟؟؟
بلی درین اصلا شک نکنیدCool
تازشم پرس ایا واسه حفظ ابروشون حودشون مشتری برداشتن اوردنSleepyBig Grin

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehdi.m2
ارسال: #۱۷۱۵۷
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۸:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۴۹ ب.ظ، توسط khayyam.)
:با اینکه خودم تستقلالیم ولی نه استقلال تیمه و نه پرسپولیس فقط مادرید عشقه آدم بازی های داخلی رو نگا میکنه خوابش میره و بعد از نگا کردن مسابقه آدم سرش هم درد می کنه ولی اگه نصف شب هم بازی ال کلاسیکو باشه آدم از نگا کردن مسابقه لذت می بره مادریدی ها لایک کنن Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , explorer , Nesyan , mehdi.m2 , zahra_ce87 , salam5 , alim93
ارسال: #۱۷۱۵۸
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۸:۵۲ ب.ظ
(۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۴۷ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  با اینکه خودم تستقلالیم ولی نه استقلال تیمه و نه پرسپولیس فقط مادرید عشقه آدم بازی های داخلی رو نگا میکنه خوابش میره و بعد از نگا کردن مسابقه آدم سرش هم درد می کنه ولی اگه نصف شب هم بازی ال کلاسیکو باشه آدم از نگا کردن مسابقه لذت می بره مادریدی ها لایک کنن Smile
شما تیم ایرانی رو با یه تیم خارجی مقایسه میکنینBig Grin
چه کیفی میده موقع تماشای بازی حساس فوتبال برقا قطع بشهBig Grin

멈추지 말고

My Dream is to fly
ارسال: #۱۷۱۵۹
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۸:۵۵ ب.ظ
(۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۴۲ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  بلی درین اصلا شک نکنیدCool

اصلا شما میدونی شکل هندسی توپ چطوریه؟؟؟

Angel
ارسال: #۱۷۱۶۰
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۹:۰۱ ب.ظ
(۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۵۵ ب.ظ)explorer نوشته شده توسط:  
(09 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۴۲ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  بلی درین اصلا شک نکنیدCool
اصلا شما میدونی شکل هندسی توپ چطوریه؟؟؟
Cool
نه تا حالا توپ فوتبال ندیدم

멈추지 말고

My Dream is to fly

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۲۳ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۸۷۳ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۵ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۴۶ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۰ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۱ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۴ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۲۱ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۹ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close