زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۱۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۷۱۷۶
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۵۱ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
انقدر اصرار می کنید یهو دیدید حاجتتون با یکی دیگه قاطی شد داماد شدینا! از ما گفتن.
سری پیش چند نفر میخواستن قفل بزنن بهم!
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS , Nesyan , sahar salehi , alim93
ارسال: #۱۷۱۷۷
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۵۲ ب.ظ
افلاطون می گوید :
اﻓﺮﺍﺩﯼ ﮐﻪ ﺑﺎ ﻣﺎ ﻫﻢ ﻋﻘﯿﺪﻩ ﻫﺴﺘﻨﺪ،
ﺑﻪ ﻣﺎ " ﺁﺭﺍﻣﺶ " ﻣﯿﺪﻫﻨﺪ.
ﻭ ﺍﻓﺮﺍﺩﯼ ﮐﻪ ﻣﺨﺎﻟﻒ ﺑﺎ ﻋﻘﯿﺪﻩ ﯼ ﻣﺎ ﻫﺴﺘﻨﺪ،
ﺑﻪ ﻣﺎ " ﺩﺍﻧﺶ "
ﺁﺩﻣﯽ
ﺑﺮﺍﯼ ﻟﺬﺕ ﺑﺮﺩﻥ ﺍﺯ ﺯﻧﺪﮔﯽ
ﺑﻪ ﺁﺭﺍﻣﺶ ﻧﯿﺎﺯ ﺩﺍﺭﺩ؛
ﻭ ﺑﺮﺍﯼ ﭼﮕﻮﻧﻪ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﮐﺮﺩﻥ
ﺑﻪ ﺩﺍﻧﺶ

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , vesta , alirezaei , kora , mehdi.m2 , انرژی مثبت , Bahar_HS , sahar salehi , alim93
ارسال: #۱۷۱۷۸
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۵:۱۹ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
« تشخیص شخصیت از روی انگشتان دست »

[تصویر:  350328_457029_558.jpg]

طبق مطالعات شما می توانید ویژگی های شخصیتی افراد را با مقایسه طول انگشتان دست، بشناسید. این روش مناسب هنگامی است که با دیگران ملاقات می کنید، به این طریق از ویژگی های شخصیت آنها آگاه می شوید.

چناچه شکل دستان شما شبیه عکس A است این بدان معناست که شما بسیار جذاب هستید و بسیار قاطع و در شرایط خطر دارای روحیه ای تهاجمی می باشید. ظاهرا افرادی که انگشت انگشتری آنها بلندتر است ، وضعیت مالی بهتری دارند. همچنین بهتر است این افراد توانایی های ورزشی خود را افزایش دهند. همه این صفات به احتمال زیاد به دلیل افزایش قبل از تولد از تستوسترون است.

در صورتی که دستان شما مشابه عکس B است شما بسیار مطمئن هستید. در این گونه افراد خطر ابتلا به سرطان کم است و استخوان های بهتری دارند و کمتر دچار آرتروز زانو می شوند به ویژه خانم ها .مطالعات نشان می دهد که افراد با انگشت انگشتری کوتاهتر بیشتر از تنهایی لذت می برند اما قدردان اطرافیان خود هم هستند.

افرادی که دستانی مشابه عکس C دارند، این افراد هیچ گونه درگیری و تعارض ندارند . صلح جو ، به خوبی سازماندهی شده و وفادارند. این گونه اشخاص بسیار حساس و مراقب در روابطشان هستند.

-------------------------------------------------
من خودم نوع A Big GrinCoolCool

[تصویر:  11.png]
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , **sara** , Nesyan , kora , emahii , Bahar_HS , sahar salehi , alim93
ارسال: #۱۷۱۷۹
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۵:۲۸ ب.ظ
مرحوم حاج محمد فشندی تهرانی نقل می کنند:
در حیاط مسجد جمکران مشغول دعا و مناجات و توسل به محضر حضرت بقیه الله(روحی فداه)بودم که ناگهان سیدی با عظمت را دیدم، با خود گفتم این سید از راه رسیده شاید تشنه باشد، به طرف او رفتم و لیوان آبی که دردستم بود به ایشان دادم. وقتی لیوان را به ایشان دادم از او خواستم برای فرج امام زمان(ع)دعا بفرمایند.
ایشان پس از نوشیدن آب، لیوان را به من پس داده و فرمودند: ((شیعیان ما به اندازه ی آب خوردنی ما را نمی خواهند، اگر بخواهند دعا می کنند و فرج ما می رسد.)) تا این را فرمودند من نگاه کردم دیدم آن حضرت نیستند و هرچه به اطراف نگاه کردم اثری از ایشان ندیدم که ناگاه متوجه شدم امام زمان (ارواحنا فداه) را ملاقات نموده ام .

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sadi_gh , NP-Cσмρℓєтє , Aurora , explorer , Nesyan , salam5 , amineh89 , alirezaei , RASPINA , kora , ghazal dl , انرژی مثبت , vesta , Avril89 , happy07 , abji22 , pezhman.m-AI , Bahar_HS , hnarghani , enigma2 , fahimeh1234 , 2471 , alim93
ارسال: #۱۷۱۸۰
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۵:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۵:۵۲ ب.ظ، توسط Menrva.)
جالب بود!
من هم C

واقعنی هم تاحدی حساسمTongue

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: alirezaei , **sara**
ارسال: #۱۷۱۸۱
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۶:۰۶ ب.ظ
(۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۶:۰۴ ب.ظ)**sara** نوشته شده توسط:  
(10 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۵:۵۱ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  جالب بود!
من هم C

واقعنی هم تاحدی حساسمTongue
Big Grin واااااای منم c. توضیحاتش برای من هم درست بود.
آ چ باحاللللل!!!! نکنه همزادمی ساراBig Grin
برای منم دقیقا درست بودBig Grin

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara**
ارسال: #۱۷۱۸۲
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۶:۱۱ ب.ظ
(۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۶:۰۷ ب.ظ)**sara** نوشته شده توسط:  سلام همزاااااادBig Grin
: ))
سلام سلام[تصویر:  350341_dancegirl2.gif]
[تصویر:  350341_16.gif]

멈추지 말고

My Dream is to fly
ارسال: #۱۷۱۸۳
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۷:۳۰ ب.ظ
(۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۵:۱۹ ب.ظ)Sadi_gh نوشته شده توسط:  چناچه شکل دستان شما شبیه عکس A است این بدان معناست که شما بسیار جذاب هستید و بسیار قاطع و در شرایط خطر دارای روحیه ای تهاجمی می باشید. ظاهرا افرادی که انگشت انگشتری آنها بلندتر است ، وضعیت مالی بهتری دارند. همچنین بهتر است این افراد توانایی های ورزشی خود را افزایش دهند. همه این صفات به احتمال زیاد به دلیل افزایش قبل از تولد از تستوسترون است.

منم A
ولی خدایش وضع مالیم خوب نیس
بقیش درسته
Big Grin

هی ایـــــــــــــــــــــــــــــــــزد...
Angel
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sadi_gh , **sara** , RASPINA
ارسال: #۱۷۱۸۴
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۸:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۰۶ ب.ظ، توسط shayesteNEY.)
اقااااااااااااا منم اونی بودم که انگشت اشاره بزگتر بود
همزاد بیا منو پیدا کنTongue

هرگز، منتظر" فرداى خیالى" نباش.
سهمت را از" شادى زندگى"، همین امروز بگیر

هر کس در زندگی خود یک کوه اورست دارد که سرانجام یک روز باید به آن صعود کند...!!!
ارسال: #۱۷۱۸۵
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۰:۰۱ ب.ظ
دوست دارم بدونم " ۰۹ آبان ۱۳۹۱ , ساعت ۰۸:۲۱ ب.ظ " چه خبر بودی که رکورد بیشترین تعداد کاربران آنلاین رو داشته تا به امروز!
 سپاس‌گزاری شده توسط: happy07 , abji22 , sahar salehi , rezapnub.it , rahhil
ارسال: #۱۷۱۸۶
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۲۹ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
PHP کلا زبان کثیفیه. البته شاید الان دیدی از این حرف من نداشته باشید. دقیقا کدوم قسمت PHP سخنه براتون؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar salehi
ارسال: #۱۷۱۸۷
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۳۷ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
کامپایل شدن (به عبارت بهتر تفسیر شدن) کد های PHP در قالب HTML رو نمیفهمید؟
ارسال: #۱۷۱۸۸
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۴۱ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
خوب کار PHP همینه دیگه. یه کتاب خوب پیدا کنید. از نوع زبان اصلی. فیلم زیاد خوب نیست. شایدم دلیلش اینه که تا حالا چنین چیزی ندیدید. template engine ها از اینم جالب تر هستن!
ارسال: #۱۷۱۸۹
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۴۲ ب.ظ
(۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۵:۱۹ ب.ظ)Sadi_gh نوشته شده توسط:  چناچه شکل دستان شما شبیه عکس A است این بدان معناست که شما بسیار جذاب هستید و بسیار قاطع و در شرایط خطر دارای روحیه ای تهاجمی می باشید. ظاهرا افرادی که انگشت انگشتری آنها بلندتر است ، وضعیت مالی بهتری دارند. همچنین بهتر است این افراد توانایی های ورزشی خود را افزایش دهند. همه این صفات به احتمال زیاد به دلیل افزایش قبل از تولد از تستوسترون است.
-------------------------------------------------
من خودم نوع A Big GrinCoolCool
منم A هستم. جذاب که نیستم Sad روحیه تهاجمی که ندارم. استعداد ورزشی هم که ندارم.
حالا اینا همه به کنار از همه بدتر اوضاع مالی افتضاح هستشSadSad
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , **sara** , Menrva , Sadi_gh , Bahar_HS , sahar salehi
ارسال: #۱۷۱۹۰
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۴۹ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۴۲ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  
(10 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۳۸ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  پ ن : php هم شد زبون؟؟؟
اره دیگه خوب زبونه دیگه.
دو انتخاب بیشتر ندارم یا پی اچ پی یا اندروید
یعنی یکی از داغون ترین ساختار هایی که دیدم طریقه include کردن فایل های PHP تو همه. یعنی کثافت کاریه خالصه ها. مثلا خواسته ماژولار کار کنه!
برنامه نویسی اندروید بدقلقه. کلاینت ساید هم ایضا بدقلقه.

(۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۴۴ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  جالب تر یعنی سخت ترن؟ من تا حالا نشنیده بودم.
جذابن برای من. template engine هم سرور ساید داریم هم کلاینت ساید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۲۷ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۹۱۸ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۶ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۷۳ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۰ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۵ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۲۲ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close