زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۰۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۷۱۳۱
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۲۰ ق.ظ
مدیریـــــت!!!

[تصویر:  jjci_yes.jpg]
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS , happy07 , Nesyan
ارسال: #۱۷۱۳۲
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۲۶ ق.ظ
هر چی می خوام چیزی بگم نمی دونم چی بگم پس نقطه چین میزارم می رم جلو .......................
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS , alirezaei
ارسال: #۱۷۱۳۳
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۳۰ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۲۶ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  هر چی می خوام چیزی بگم نمی دونم چی بگم پس نقطه چین میزارم می رم جلو .......................
اگر مثل من پر از دلتنگی باشید که باید کل صفحه رو نقطه چین بذارید!Big Grin
کی می تونه منو نجات بده از این دلتنگی؟؟؟؟؟Huh

Never give up on something you can't go a day without thinking about

۲) سال ۹۴ : دوباره از نو شروع می کنم.Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: amir.monfared1369 , **sara**
ارسال: #۱۷۱۳۴
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۳۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۳۹ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۲۰ ق.ظ)alirezaei نوشته شده توسط:  مدیریـــــت!!!
بله دقیقا! تمرین مدیریت منزل از دوران کودکی. میبینید چقدر پسر ها از اول کودکی مرد زندگی هستن Tongue

جدیدا شیپور (و فکر کنم دیجی کالا) داره تبلیغ تلویزیونی میکنه. این اتفاق خوبیه، نشون میده شرکت های کامپیوتری دارای خدمات برای عموم مردم، به درجه از توانایی مالی و بلوغ رسیدن که تبلیغ تلویزیونی کنن.
 سپاس‌گزاری شده توسط: salam5 , alirezaei
ارسال: #۱۷۱۳۵
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۴۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۵۰ ب.ظ، توسط farhud.)
Re: RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۳۱ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  جدیدا شیپور (و فکر کنم دیجی کالا) داره تبلیغ تلویزیونی میکنه. این اتفاق خوبیه، نشون میده شرکت های کامپیوتری دارای خدمات برای عموم مردم، به درجه از توانایی مالی و بلوغ رسیدن که تبلیغ تلویزیونی کنن.
بله،خوشحال کننده ست. ولی قیمت تبلیغات تلویزیون هم پایین اومده فکر کنم.

یا به اندازه آرزوهات تلاش کن یا به اندازه تلاشت آرزو
ارسال: #۱۷۱۳۶
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۴۷ ق.ظ
(۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۳۱ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  جدیدا شیپور (و فکر کنم دیجی کالا) داره تبلیغ تلویزیونی میکنه. این اتفاق خوبیه، نشون میده شرکت های کامپیوتری دارای خدمات برای عموم مردم، به درجه از توانایی مالی و بلوغ رسیدن که تبلیغ تلویزیونی کنن.
منظور از "دارای خدمات برای عموم مردم": ما شرکت های بزرگ کامپیوتری داریم که توانایی مالی تبلیغ تلویزیونی رو داشته باشن مثل همکاران سیستم، شرکت خدمات انفورماتیک، کیش ویر، فناپ. اما اینا تبلیغ تلویزیونی من ازشوم ندیدم تا حالا. البته بعضیاشون مثل خدمات انفورماتیک کارشون جوری نیست که نیاز به تبلیغ تلویزیونی داشته باشن.
 سپاس‌گزاری شده توسط: alirezaei
ارسال: #۱۷۱۳۷
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۰۲ ب.ظ
میلاد امام جواد علیه السلام مبارک Smile
روز شادی داشته باشید Cool

با هزار تومن می‌شه چیکار کرد؟
به درمان یه کودک سرطانی کمک کرد :-)
لینک زیر و پرداخت آنلاین

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , Bahar_HS , Nesyan , salam5 , alirezaei , ziba.O , Sadi_gh , Menrva , انرژی مثبت
ارسال: #۱۷۱۳۸
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۴۳ ب.ظ
(۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۰۲ ب.ظ)**sara** نوشته شده توسط:  به نظرم بچه ها در مورد زمان اعلام نتایج کنکور، نسبت به داوطلبهای سالهای قبل خیلی کمتر استرس دارنCool
خوشم میاد نسل های جدید هر روز ریلکس، ریلکس و ریلکستر میشنBig Grin
منم این چند روزه که پست های اینجا را دنبال می کردم به همین نتیجه رسیدم.
علت این همه تفاوت بچه های دهه شصت با دهه هفتاد در چیه؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: abji22 , Sadi_gh , **sara** , IT.setareh91
ارسال: #۱۷۱۳۹
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۰۹ ب.ظ
(۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۴۳ ب.ظ)str93 نوشته شده توسط:  منم این چند روزه که پست های اینجا را دنبال می کردم به همین نتیجه رسیدم.
علت این همه تفاوت بچه های دهه شصت با دهه هفتاد در چیه؟
دهه هفتادیا دغدغه های مربوط به قسمت های پایین هرم نیاز های مازلو که دهه شصتی ها دارن رو ندارن. به عبارت دیگه دهه شصتی ها دغدغه هاشون مربوط به طبقه پایین تری از هرم مازلو هست و دهه هفتادیا در طبقه بالاتری از هرم نیاز های مازلو زندگی می کنن.
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , Bahar_HS , str93
ارسال: #۱۷۱۴۰
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۵۶ ب.ظ
(۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۱۷ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(08 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۶:۰۷ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  ﯾﻪ ﭘﺴﺮ ﻭ ﺩﺧﺘﺮ ﮐﻮﭼﻮﻟﻮ ﺩﺍﺷﺘﻦ ﺑﺎ ﻫﻢ ﺑﺎﺯﯼ ﻣﯿﮑﺮﺩﻥ،
ﭘﺴﺮ ﮐﻮﭼﻮﻟﻮ ﯾﻪ ﺳﺮﯼ ﺗﯿﻠﻪ ﻭ ﺩﺧﺘﺮ ﭼﻨﺪ ﺗﺎﯾﯽ ﺷﯿﺮﯾﻨﯽ ﺩﺍﺷﺖ،......
این داستانشو یه دختر نقل کرده وگرنه باید میگفت "پسر یه تیله داد به دختر، بعد دختر شیرینی هاشو داد به پسر، بعد پسر شیرینی هاشو خورد، بعد پسر به زور تیله شو از دختر میگیره، بعدم دختره رو کتک میزنه تا جای بقیه شیرینی ها رو لو بده، بعدم میره بقیه شیرینی هارو میخوره، شبم پسر خیلی آسوده میخوابه و دختر از درد کتک ها خوابش نمیبره". Smile
چه قدرت تخیل خوبی...Cool
معلومه بچگیاتون اینجوری بودیناBig Grin

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , *HANA* , mehdi.m2 , Bahar_HS , Nesyan
ارسال: #۱۷۱۴۱
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۳:۳۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۴۴ ب.ظ، توسط vesta.)
ساعت ۸/۳۰ یه خانم رو تو مکانی دیدم و به شدت برام آشنا اومد، میدونستم که دیدمش اما کجا!!! یادم نمیومد
تا ساعت ۱/۱۰ دقیقه که از اونجا اومدم بیرون و ساعت ۱/۳۰ که تو ماشین بودم یهو ذهنم جرقه زد و یادم اومد کجا دیده بودمش
داشتم از دست میرفتمBig Grin خدایا شکرت که یادم اومد
خیلی حس بدی بود

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehdi.m2 , **sara** , salam5 , alirezaei
ارسال: #۱۷۱۴۲
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۳:۳۷ ب.ظ
(۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۳۰ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  ساعت ۸/۳۰ یه خانم رو تو مکانی دیدم و به شدت برام آَنا اومد، میدونستم که دیدمش اما کجا!!! یادم نمیومد
تا ساعت ۱/۱۰ دقیقه که از اونجا اومدم بیرون و ساعت ۱/۳۰ که تو ماشین بودم یهو ذهنم جرقه زد و یادم اومد کجا دیده بودمش
داشتم از دست میرفتمBig Grin خدایا شکرت که یادم اومد
خیلی حس بدی بود
شما که اوضاعتون خوبه
من بوده تو دانشگاه با طرف سلام احوال پرسی کردم
سه روز بعد تو سلف اسمش یادم اومدهBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , **sara** , 10:30 , alirezaei
ارسال: #۱۷۱۴۳
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۳:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۴۴ ب.ظ، توسط khayyam.)
انکار حالتون خوبه یا اینکه مایه دارید و مشکل مالی ندارید من بدبخت ته جیبم خالیه و کار هم نیست انگیزه که کلا پریده الان تو فکر خودکشی هستم !!!!!!!!!!!!Sad
 سپاس‌گزاری شده توسط: barabox , salam5 , Nesyan
ارسال: #۱۷۱۴۴
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۳:۵۲ ب.ظ
(۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۴۳ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  انکار حالتون خوبه یا اینکه مایه دارید و مشکل مالی ندارید من بدبخت ته جیبم خالیه و کار هم نیست انگیزه که کلا پریده الان تو فکر خودکشی هستم !!!!!!!!!!!!Sad
به جای فکر خودکشی فکر پیدا کردن انگیزه و کار باشید
وگرنه پیدا کردن و فکر کردن به این راه خطا زیادم شاهکار نیست
البته ببخشیدا با لحن تند نوشتم که بهتون بربخوره و از این فکرا نکنیدSmile
من یکی نه مایه دارم، نه حالم خوشه، هزار جور هم غم و غصه دارم که اگر کسی جای من بود الان تو تیمارستان بود!!! بیخیال غم دنیا، جلوش وایسین هر چند داغون باشید، چون میگذره.
با همه غمهام، بعضیارو میبینم که بدتر از منن، پس بشینید شکر کنید به داشته هاتون و انرژی تون رو بگذارید واسه چیزای دیگه

تو این روزها برای همدیگه دعا کنیم تا مسائل همه امون حل شه... خدایا خودت دل همه رو شاد کن و انگیزه واسه زندگی بده

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehdi.m2 , Bahar_HS , so@ , **sara** , barabox , nlp@2015 , salam5 , Menrva , Nesyan , alirezaei
ارسال: #۱۷۱۴۵
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۴:۰۴ ب.ظ
(۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۵۲ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  
(09 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۴۳ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  انکار حالتون خوبه یا اینکه مایه دارید و مشکل مالی ندارید من بدبخت ته جیبم خالیه و کار هم نیست انگیزه که کلا پریده الان تو فکر خودکشی هستم !!!!!!!!!!!!Sad
به جای فکر خودکشی فکر پیدا کردن انگیزه و کار باشید
وگرنه پیدا کردن و فکر کردن به این راه خطا زیادم شاهکار نیست
البته ببخشیدا با لحن تند نوشتم که بهتون بربخوره و از این فکرا نکنیدSmile
من یکی نه مایه دارم، نه حالم خوشه، هزار جور هم غم و غصه دارم که اگر کسی جای من بود الان تو تیمارستان بود!!! بیخیال غم دنیا، جلوش وایسین هر چند داغون باشید، چون میگذره.
با همه غمهام، بعضیارو میبینم که بدتر از منن، پس بشینید شکر کنید به داشته هاتون و انرژی تون رو بگذارید واسه چیزای دیگه

تو این روزها برای همدیگه دعا کنیم تا مسائل همه امون حل شه... خدایا خودت دل همه رو شاد کن و انگیزه واسه زندگی بده

ببین اولشو بد اومدی دومشو خوب اخه بعضی حرفامون در حد یه حرفه واقعا بعضی مواقع نمیشه بی خیال شد در هر صورت از نصیحتتون ممنون خودکشی اغراق بود ( درست گفتم ؟) ولی واقعا ناراحتم بازم شکر خدا Rolleyes
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۲۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۸۲۴ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۵ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۱۸ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۱ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۸ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۷ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۳ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۱۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۸ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close