زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۴:۱۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

آموزش کامل شیوه نوشتن یک مقاله (ویژه مانشت)

ارسال:
۲۲ تیر ۱۳۹۰, ۱۲:۱۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ مرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۴۹ ب.ظ، توسط Br2012.)
Lightbulb آموزش کامل شیوه نوشتن یک مقاله (ویژه مانشت)
تو این تاپیک سعی دارم با کمک دوستانی که تجربه دارن در این زمینه روی مسائلی که ممکنه برای دوستانی که میخوان مقاله برای کنفرانس‌ها ارسال کنن یا ژورنال به اسم خودشون ثبت کنن تا حدی که بتونیم کمک کنیم.

من یه سری فایل می خوام آپلود کنم(قدم به قدم) که می تونه در فرایند تهیه مقاله واقعا کمک کنه چه به کسایی که در این راه قدم هایی برداشتن(مثل خودم) و چه کسایی که اصلا تو این وادی‌ها قدم نذاشتن و دوستان می تونن بعد از خوندن اونها هر گونه سوالی که به ذهنشون میرسه بپرسن و بنده نهایت تلاشمو میکنم که جواب سوالشونو حتما بدم:

در ضمن هدف بالا بردن سطح مانشت در زمینه ارائه مقالست و بچه های مانشتی باید تو این زمینه‌ها هم قدم بردارن مخصوصا دوستایی که از مهر میرن سر کلاسای ارشد از جمله خودم

یا علی
۶۰
۳
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: ایرسا , ف.ش , parsaNA , mosavat , blackhalo1989 , SarahArshad , ریحانه , luna , Raman , saba_1984 , mfXpert , hanif , parimehraban , **sara** , آرمین , Msccom , Morteza_s , Potential , marjan2001 , bright , hsh88 , ic_teta , - rasool - , mona23 , Ofogh , emran6630 , grayman , parichehr65 , mahan najafi , sina_bhh , naimeh , gandomgun , xps1530 , مازیار صفایی , Avicenna , shine , uniquegirl , MIT , nikou , farazin , baran , unique_as14 , Joonz , reyhaneh64 , setareh soheil , Lantern , Mahbanoo313 , ahmadi_development , M.H.P , Mahjub24 , Mohammad-A , byb , fatemeh85 , بنده ی خدا , HRZ , کنکوری , BJS , pooya_ww , انرژی مثبت , موج , Amoojan , Lonely Palm , vesta , web132 , nadia32 , m_f123456 , aahmadi83 , k.a.darvishi , mis masi , banafshehjooon , irpersian20 , Engineer , z_bahar89 , zahra.motahari68@gmail.com , k_111 , Masoud05 , Hera , sss , mahshid1383 , farahnaz , mehrdad372 , freaphea@emeil.in , atefeh.gh , hadirr , x86 , mrs gh , Dr.Cnet , Aurora , miss_mx , misagh01 , Onix , Doctorwho , bahman2000 , Mojde# , mohammadali1990 , mhr.ash , mint07 , Pegasus , arefeh.hp , K@online , kaviresabz , hosshah , Good! , virtual girl , anika , p_farhadi , gogooli , frr , fa_shinobi , donyajoon24 , ریحان , jamshidi , fo-eng , dr.a_AI , so@ , salomeh_001 , delete4all , m@hboobe , newwink , afrooz-OMD , mlma
ارسال:
۲۲ تیر ۱۳۹۰, ۱۲:۲۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ تیر ۱۳۹۰ ۱۲:۲۱ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
فکر کردی مقاله دادن سخته !! بیا توو
آپلود کنید.ما سخت هستیم.
من یه سایت معرفی میکنم که فکر کنم مفیده:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Br2012 , Ofogh , BJS , Dr.Cnet , Sami65
ارسال:
۲۲ تیر ۱۳۹۰, ۱۲:۲۶ ق.ظ
خیلی حرکت خوب و به‌جایی هست. ان شا الله استفاده می‌کنیم.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mis masi , irpersian20 , Dr.Cnet , Pegasus , gogooli
ارسال:
۲۲ تیر ۱۳۹۰, ۰۱:۰۵ ق.ظ
RE: فکر کردی مقاله دادن سخته !! بیا توو
این فایل که گذاشتم از یه استاد عزیز به دستم رسیده که واقعا روی این موضوع کار کردن و خیلی کامل هست و در این فایل مراحل تعین تاپیک برای مقاله و شیوه گرد آوری مطلب برای موضوع و نحوه خواندن مطالب گردآوری شده و ... است.
روی این فایل من خیلی صحبت دارم الته ترجیح میدم اول شما سوال کنید بعد من صحب هامو کامل میگم
من خودم به شخصه این شیوه ای که تو این فایل هستو قبول دارم (نظر شما چیه)
البته چون محدودیت فضا داشت مجبور بودم فایلو بشکنم به ۴ قسمت
این اولین فایلی هست که آپلود میکنم و در آینده نه چندان دور با توجه به استقبال هر کدوم از مراحل بالا هم با جزئیات کاملتر مورد بررسی قرار میگیره

فایل‌(های) پیوست شده
Pages from [Rastgarpour-Research Methodology]1-10.pdf
اندازه فایل: ۹۶۱/۳۴ KB
Pages from [Rastgarpour-Research Methodology]10-20.pdf
اندازه فایل: ۹۱۴/۱۷ KB
Pages from [Rastgarpour-Research Methodology]20-30.pdf
اندازه فایل: ۸۷۲/۲۵ KB
Pages from [Rastgarpour-Research Methodology]30-49.pdf
اندازه فایل: ۴۷۳/۸۳ KB
۵۴
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mile Stone , ایرسا , admin , SarahArshad , luna , Raman , narges_r , goodzila , saba_1984 , blackhalo1989 , peniya , alime , mfXpert , hanif , parimehraban , **sara** , Fardad-A , mosavat , Masoud05 , Arena , Potential , انرژی مثبت , bright , MehdizadeMilad , - rasool - , Ofogh , parichehr65 , aan sherly , naimeh , hatami , sina_bhh , banou , mahdi20 , summer_66 , xps1530 , ملیکا , مازیار صفایی , mona23 , Avicenna , shine , MIT , sahand68 , T.A , baran , reyhaneh64 , nomad:D , saba59 , setareh soheil , hardware23 , s.sadri , Mahbanoo313 , alirrrrrr , باران سپهری , never , Mahjub24 , *Najmeh* , bahremand.ni , fatemeh85 , unique_as14 , بنده ی خدا , HRZ , موج , Amoojan , Lonely Palm , تینا , rshass , Aurora , LORD0098 , mohammadali1990 , k.a.darvishi , ف.ش , f_a , banafshehjooon , sepidsal , irpersian20 , Engineer , sasan-ata , arshad90 , M0TRIX , zahra.motahari68@gmail.com , k_111 , Hera , aatwo , lalemadahali , mahshid1383 , دکترنگاربه امید خدا , farahnaz , masume_ml , elham joon , ghaside , freaphea@emeil.in , reimei , Dr.Cnet , anamis , misagh01 , Onix , MajidManesht2012 , bahman2000 , sixsixsix , mhr.ash , mint07 , Sami65 , StudentSE , elynn66 , hamid1989 , kaviresabz , hosshah , Good! , anika , atenaa , sharifIT , Morris , ghadirasghari , frr , shamim_70 , donyajoon24 , fo-eng , marjan sadat , Aamir74
ارسال:
۲۲ تیر ۱۳۹۰, ۰۱:۵۷ ق.ظ
تازه پول‌دار شدیم محدودیت رو روی ۱ مگ بستیم Smile
قبلا ۱۰۰ کیلو بود!

ممنون واسه فایل‌هایی که آپلود کردین. کارتون خیلی عالیه.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Br2012 , Ofogh , xps1530 , shine , irpersian20 , Engineer , Dr.Cnet , Pegasus
ارسال:
۲۲ تیر ۱۳۹۰, ۰۲:۰۲ ق.ظ
(۲۲ تیر ۱۳۹۰ ۰۱:۵۷ ق.ظ)admin نوشته شده توسط:  تازه پول‌دار شدیم محدودیت رو روی ۱ مگ بستیم Smile
قبلا ۱۰۰ کیلو بود!

ممنون واسه فایل‌هایی که آپلود کردین. کارتون خیلی عالیه.

با همین ۱ مگ هم کارو پیش میبریم دکتر جان فکرشو نکن

من وقت زیادی میخوام رو این تاپیک بزارم امیدورام بچه‌ها استقبال کنن
۱۹
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: luna , ریحانه , saba_1984 , parimehraban , admin , Fardad-A , mosavat , r_azad , Morteza_s , mona23 , Ofogh , hatami , banou , xps1530 , ملیکا , shine , Mahbanoo313 , انرژی مثبت , byb , Lonely Palm , m_f123456 , LORD0098 , f_a , banafshehjooon , sepidsal , irpersian20 , Engineer , didar , Hera , elham joon , Dr.Cnet , sy_NBA , misagh01 , Pegasus , hosshah , Good! , virtual girl , crevice
ارسال:
۲۲ تیر ۱۳۹۰, ۱۰:۱۱ ق.ظ
هیچیو رقیب کنکور نکنید. تو دوران کنکور فقط واسه کنکور بخونید.
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: p kh , Dr.Cnet
ارسال:
۲۲ تیر ۱۳۹۰, ۰۱:۲۳ ب.ظ
با آقای blackkhalo1989 موافقم و فعلا هدفتونو روی ارشد بزاریت ایشالا ارشد که قبول شدی بیا اینجا باز هم ما در خدمتیم
۷
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: p kh , Dr.Cnet , Pegasus
ارسال:
۲۲ تیر ۱۳۹۰, ۰۲:۴۲ ب.ظ
اولین گام نوشت هر مقاله چیست؟

اولین گام نوشتن هر مقاله علمی وپژوهشی پیدار کردن حوزه ای(حوزه بهترین واژه انتخابی هست دلیلشو میگم) هست که میخوایم در او رابطه تحقیق کنیم حالا این حوزه می تونه وسیع باشه یا حتی حوزه کوچیکتری داشته باشه این حوزه می تونه خیلی به روز باشه یا این که مدتی باشه که راکد هست منظور اینه که ممکن خیلی از افراد محقق و حتی آزمایشگاه های دانشگاه توی اون حوزه دارن کار میکنن و مقاله می دن و به اصطلا میگن اون حوزه (HOT) هستش و یا ین که در اونزمینه افراد خیلی کمی هستن که در اون حوزه دارن کار میکنن و میشه گفت راکد هستش.
حالا تفاوت این دو در این زمینه هست که حوزه ای که توش مقاله بیشتری داده میشه و دارن روش کار میکنن بهتر میشه در این زمینه مقاله داد و استقبال بهتر و بیشتری از این این نو ع مقاله‌ها میشه وچون حوزه ای که داره هنوز جای کار داره و میشه مقاله داد پس بهتره روی این زمینه‌ها تحقیق کردو مقاله داد اما توی حوزه های راکد به نظر میاد که توی اون حوزه خیلی مقاله داده شده و دیگه خیلی سخت میشه مقاله داد و از مقاله شما هم استقبال بشه به همین دلیل‌ها که گفته شد باید تلاش کرد که در حوزه هایی که هنوز جای کار داره مقاله داد و اونجاست که میشه گفت آدم حرفی برای گفتن داره حتی شما دوست عزیز
حالا اینجا بحث علاقه هم مطرح میشه که به نظر من آدم توی زمینه ای که علاقه داره بهتر می تونه مانور بده و مقالات بهتری بده اما چیزی که مهمه اینه که یه نفر ممکنه به یه موضوع علاقه داره و نمیدونه کهHOT هست یا نه چاره این کارش رو هم میگیم دانلود کن فایل ضمیمه رو
منتظر نظرات دوستان هستیم

فایل‌(های) پیوست شده
Topic Selection.pdf
اندازه فایل: ۸۹۷/۸ KB
۳۴
۴
 سپاس‌گزاری شده توسط: mfXpert , parsaNA , luna , saba_1984 , parimehraban , admin , Fardad-A , **sara** , mosavat , blackhalo1989 , bright , MehdizadeMilad , - rasool - , Ofogh , parichehr65 , aan sherly , sina_bhh , banou , gandomgun , xps1530 , فوژان , MIT , baran , reyhaneh64 , saba59 , saria , setareh soheil , hardware23 , Mahbanoo313 , alirrrrrr , asp_vb , never , Mahjub24 , byb , bahremand.ni , eliazad , fatemeh85 , sahar_vafai , Masoud05 , rshass , Aurora , firouzi.s , ف.ش , f_a , banafshehjooon , sepidsal , Lonely Palm , arman.fr , sasan-ata , k_111 , Hera , lalemadahali , farahnaz , masume_ml , elham joon , akfe , freaphea@emeil.in , aahmadi83 , Surena , Dr.Cnet , MajidManesht2012 , bahman2000 , Engineer , F.N.44 , mhr.ash , shokoohsun , StudentSE , Pegasus , hamid1989 , kaviresabz , hosshah , Good! , fatemeshafaei , ghadirasghari , miss_mx , mahnush2 , fo-eng , marjan sadat , m@hboobe , sharif95
ارسال: #۱۰
۲۲ تیر ۱۳۹۰, ۰۴:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ تیر ۱۳۹۰ ۰۶:۴۷ ب.ظ، توسط Br2012.)
البته این فایلی که آپلود کردم مربوط به گام اول هست و برای بقیه گام‌ها باید استقبال دوستان روببینیم و بقیه گام هارو هم بریم جلو و بتونیم بچه های مانشت توی کنفرانس های بین المللی هم حرفی واسه گفتن داشته باشن
۲۰
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mahbanoo313 , sahar_vafai , کنکوری , f_a , banafshehjooon , k_111 , farahnaz , freaphea@emeil.in , Dr.Cnet , fatima2007 , parmis , misagh01 , Pegasus , hosshah , ghadirasghari , marjan sadat , sharif95
ارسال: #۱۱
۲۲ تیر ۱۳۹۰, ۰۹:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ تیر ۱۳۹۰ ۰۹:۵۵ ب.ظ، توسط luna.)
خوب سپاس احتمالا نظر مثبت هست! سوال هم به نظر من که اسلایدها گویا بود!
شما ادامه بدید
علاوه بر مطالبی که گفتید خوندن این مطلب هم مفیده:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

to get something you've never had, you have to do something you've never done
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Br2012 , **sara** , xps1530 , baran , Mahbanoo313 , banafshehjooon , farahnaz , Dr.Cnet , fatima2007 , Good! , ghadirasghari
ارسال: #۱۲
۲۲ تیر ۱۳۹۰, ۱۰:۰۳ ب.ظ
شما ادامه بدید سوالات را انشاءا... بعدا" میپرسیم چون ممکنه بحث عوض بشه. از زحماتتون سپاسگزارم.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: xps1530 , aahmadi83 , Dr.Cnet
ارسال: #۱۳
۲۲ تیر ۱۳۹۰, ۱۱:۰۳ ب.ظ
گام دوم تهیه هر مقاله جمع آوری اطلاعات در زمینه موضوع تعیین شده هست

در گام دوم سعی میکنیم که یه سری اطلاعات در رابطه با موضوعی که تعیین کردیم در مرحله اول جمع آوری کنیم اما آیا با این تکنیک‌ها آشنا هستید؟ اگه جوابتون نه هست پس این پست رو مطالعه و فایل پستت بعد رو دانلود کنید
این مرحله یکی از مهمترین مرحله‌ها هستش یعنی در این مرحله باید به اندازه کافی بتونیم اطلاعات در اون زمینه جمع آوری کنیم برای مرحله بعد و اینمرحله نیاز به تکنیک هایی داره که من در این پست این تکنیک هارو میگم و البته شما میتونید منابع دیگه ای هم داشته باشید و تکنیک‌ها معرفی شده تقریبا کامل هستش.
به این دلیل میگم این مرحله مهمه چون که تو این مرحله ما اگه اطلاعات کافیرو نداشته باشیم نمیتونیم مقاله رو خوب پیش ببریم و ممکنه در مراحل پایانی مقاله با مشکل مواجه بشیم.به همین دلیل برای این مرحله باید تلاش بیشتری به خرج بدید البته در این مرحله به یه اینترنت با سرعت خوب احتیاج داریدWink

فایل این مرحله رو امشب آپ میکنم
۲۳
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: luna , saba_1984 , parimehraban , Potential , foruzan_shiraz1 , MehdizadeMilad , Ofogh , sina_bhh , gandomgun , xps1530 , Mohammad-A , baran , Mahbanoo313 , never , fatemeh85 , sahar_vafai , Masoud05 , hanif , rshass , **sara** , LORD0098 , banafshehjooon , sasan-ata , k_111 , masume_ml , akfe , Dr.Cnet , parmis , Aurora , misagh01 , bahman2000 , Engineer , shokoohsun , StudentSE , Pegasus , hamid1989 , kaviresabz , hosshah , Good! , fatemeshafaei , ghadirasghari , sharif95 , Aamir74
ارسال: #۱۴
۲۳ تیر ۱۳۹۰, ۰۱:۰۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ تیر ۱۳۹۰ ۱۰:۰۱ ب.ظ، توسط Br2012.)
RE: آموزش کامل شیوه نوشتن یک مقاله (ویژه مانشت)
گام دوم هم آماده شد (جمع آوری مطالب و منابع برای موضوع انتخابی)
اگه سوالی بود بگید و همچنین اگر ایرادی بود یا این که راهی برای بهتر جمع آوری کردن منابع
منتظر نظرات هستیم..........

فایل‌(های) پیوست شده
Reference Searching.pdf
اندازه فایل: ۸۷۲/۷۴ KB
۳۰
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: saba_1984 , goodzila , parimehraban , Potential , MehdizadeMilad , Ofogh , aan sherly , gandomgun , مازیار صفایی , MIT , baran , reyhaneh64 , saba59 , Mahbanoo313 , alirrrrrr , asp_vb , never , Mahjub24 , eliazad , hardware23 , fatemeh85 , sahar_vafai , hanif , byb , rshass , **sara** , m_f123456 , LORD0098 , banafshehjooon , sepidsal , Lonely Palm , arman.fr , sasan-ata , didar , masume_ml , reimei , Dr.Cnet , Aurora , sy_NBA , bahman2000 , sh.mikaeeli , Engineer , mhr.ash , shokoohsun , StudentSE , Pegasus , hiva60 , hamid1989 , kaviresabz , hosshah , Good! , fatemeshafaei , anika , ghadirasghari , miss_mx , fo-eng , marjan sadat
ارسال: #۱۵
۲۳ تیر ۱۳۹۰, ۰۱:۲۶ ق.ظ
آموزش کامل شیوه نوشتن یک مقاله (ویژه مانشت)
ممنون از زحمات شما.مقالاتتون رو هم میشه بذارید.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Dr.Cnet , MajidManesht2012

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  فیلم کامل آفلاین پایگاه داده استاد خلیلی فر mona64 ۶ ۵,۴۹۷ ۱۱ آذر ۱۴۰۲ ۱۰:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: Noura9999
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۵,۶۷۴ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  آموزش زبان ترکی ( آذری ) Eternal ۱۴۶ ۵۹۶,۲۹۸ ۰۳ دى ۱۴۰۱ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: yeni_iran_1290
  فیلم آموزش ساختمان داده negin_bt ۰ ۹۶۶ ۲۰ مهر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: negin_bt
  درخواست مقاله ali_it_2008 ۵,۲۰۴ ۱,۷۹۶,۰۹۴ ۲۹ خرداد ۱۴۰۱ ۰۳:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: lordesiah
Rainbow درخواست موضوع پروژه برای درس شیوه ارائه Eternal ۳۲ ۴۹,۶۱۴ ۱۳ اسفند ۱۴۰۰ ۰۹:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Haniyeh2022
  آموزش نحوه گرفتن پرتره ای حرفه ای mortazangz ۰ ۱,۲۱۲ ۲۵ بهمن ۱۴۰۰ ۰۲:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mortazangz
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۱ ۱۲,۹۲۶ ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: pouya47
  در نوشتن چند جمله انگلیسی نیاز به کمک دارم fa_karoon ۰ ۱,۴۲۱ ۰۳ شهریور ۱۴۰۰ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: fa_karoon
  بررسی اعتبار یک مجله برای چاپ مقاله one hacker alone ۰ ۱,۹۷۳ ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close