زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۱۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

آموزش کامل شیوه نوشتن یک مقاله (ویژه مانشت)

ارسال: #۳۱
۲۴ تیر ۱۳۹۰, ۰۲:۲۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ تیر ۱۳۹۰ ۰۲:۴۶ ق.ظ، توسط parimehraban.)
وقتی می خواهیم تو مقاله نویسی فرضیه کسی را که اشتباه است رد کرد چطور باید بنویسیم آیا باید نامی از اون شخص برد؟؟؟ چطور بنویسیم که اون شخص ناراحت نشه ؟؟؟؟ و از کجا بفهمیم که قبلا کسی اون فرضیه را رد کرده یا نه ؟؟؟؟؟؟
امکانش هست که روی یه مقاله بطور تمثیل تمام این گام‌ها را در آخرین گام برامون اجرا کنید؟
شما مقالات انگلیسی را خودتون ترجمه می کنید ؟؟؟؟؟ کسایی که انگلیسی ضعیف داشته باشن چکار باید بکنند ؟
Scholar.google.com در این موتور وقتی pdfی سرچ کردیم زیرش All 10 versions را نشان میده یعنی چی ؟ در ضمن از کجا بفهمیم این متن مقاله است؟ کنفرانسه ؟ یا ژورناله ؟
از اینکه راهنماییم می کنید بی نهایت تشکر می کنم و باعث دلگرمی ما هم می شود که از علمتون در اختیارمون قرار می دید.

اگرچیزی را از ته دل بخواهید نیروی اراده دستیابی به آن را پیدا خواهید کرد
اعتقاد + تلاش = پیروزی
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: xps1530 , baran , hardware23 , sasan-ata , Hera , Good!
ارسال: #۳۲
۲۴ تیر ۱۳۹۰, ۰۳:۱۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ بهمن ۱۳۹۰ ۰۸:۴۵ ب.ظ، توسط Br2012.)
(۲۴ تیر ۱۳۹۰ ۰۲:۲۶ ق.ظ) نوشته شده توسط:  وقتی می خواهیم تو مقاله نویسی فرضیه کسی را که اشتباه است رد کرد چطور باید بنویسیم آیا باید نامی از اون شخص برد؟؟؟ چطور بنویسیم که اون شخص ناراحت نشه ؟؟؟؟ و از کجا بفهمیم که قبلا کسی اون فرضیه را رد کرده یا نه ؟؟؟؟؟؟

شما مقالات انگلیسی را خودتون ترجمه می کنید ؟؟؟؟؟ کسایی که انگلیسی ضعیف داشته باشن چکار باید بکنند ؟
Scholar.google.com در این موتور وقتی pdfی سرچ کردیم زیرش All 10 versions را نشان میده یعنی چی ؟ در ضمن از کجا بفهمیم این متن مقاله است؟ کنفرانسه ؟ یا ژورناله ؟
از اینکه راهنماییم می کنید بی نهایت تشکر می کنم و باعث دلگرمی ما هم می شود که از علمتون در اختیارمون قرار می دید.

سوال های شما سوالای خیلی از بچه هاست‌ :
۱-شما نمیتونید با رد فرضیه یه نفر یک مقاله بدید بلکه شما میتونیت با رد یک فرضه که تا حدی فراگیر شده حرفی برای گفتن داشته باشید.اگه اسمی ببرید مشکلی نداره اما شما باید فرضیشو درست رد کنید نه این که فرضیه شما هم اشتباه باشه.
خوب چطورش اینه که اول نقل قولش کنی و بعد اثبات اشتباه بودن فرض و اگر تونستی فرض درست خودتو ارائه بدی

۲-نظر جالبی دادین رو ش فکر میکنم(امکانش هست که روی یه مقاله بطور تمثیل تمام این گام‌ها را در آخرین گام برامون اجرا کنید؟)
۳-بله بنده خودم ترجمه میکنم و یکی دوتا مقاله که ترجمه کنی را میوفتی و اینم بدون که ترجمه کردن مقاله تخصصی کارت زیاد سختی نیست.راهش اینه دایره لغاتتو بالا ببری و تا میتونی متن ترجمه کنی
۴-ببین all 10 versions یعنی ۱۰ ورژن قبلی این مقاله هستش که میتونیت از اونا هم استفاده کنید در گام سوم گفتم که کجا از اینا استفاده کنید
۵-مشخصه زمانی که شما به صفحه مقاله میرید در مشخصات مقاله نوشته که کدوم کنفرانس بوده اگه جورنال هم باشه بازم مینویسه و معمولا اگه تحقیق جامع باشه از کلمه Survey در عنوان مقاله استفاده میکنه فهمیدن نوع مقاله زیاد کار سختی نیست
یا علی
۱۱
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: parimehraban , gandomgun , xps1530 , baran , reyhaneh64 , hardware23 , fatemeh85 , **sara** , LORD0098 , banafshehjooon , k_111 , Hera , elham joon , fatima2007 , kaviresabz , Good! , fatemeshafaei
ارسال: #۳۳
۲۴ تیر ۱۳۹۰, ۰۳:۲۹ ب.ظ
(۲۴ تیر ۱۳۹۰ ۰۳:۱۲ ب.ظ)F-S-1987 نوشته شده توسط:  سلام
من تازه عضو شده‌ام .مطالب تالار را بعنوان مهمان میخوندم ولی عضو نبودم. چون در مورد شبیه سازی سخت افزاری دارم کار میکنم منتظر بودم یکی از کاربران در مورد مقالات شما بپرسد که کسی اینکار را نکرد این بود که عضو شدم.
اول از اینکه دانشجویان را آموزش میدیدباید تشکر کرد . اما اگر کل مطلب را در قالب یک فایل میزدید همه دانلود میکردند و میخوندند.اینجوری مثل سریالهای تلویزیونیه. Tongueمن در یکی از دوره های مقاله نویسی دانشگاه پلی تکنیک شرکت کردم و بنظرم خیلی خوب بود . اینه که فقط گذرا نگاه کردم وفکر میکنم بچه‌ها یک دوره در دانشگاه خودشون شرکت کنند خوبه.بعضی مطالب اونجا کاملتر گفته شده و اگه بشه( و بدونم اشکال کپی رایت نداره)مطالب را که بصورت یک جزوه چاپی هست آپ میکنم.
دوم اینکه برایم خیلی جالبه که شما دو تا مقاله IEEEدادین .میشه بگید تاریخ ارسال هر کدام کی بوده؟ کی چاپ میشه؟ در کدام نشریه IEEEقراره چاپ بشه؟من گرایشم معماری است. اگه مقالات را نمیزنین لااقل عنوان و Abstract ش رو بزنید. تابیشتر مزاحمتون بشیم.Big GrinBig Grin

خواهش میکنم دوست عزیز شما لطف دارین
من یک فایل کلی در اولین پستم گذاشت(همون که ۴ قسمت شده) اما چون که لاتین بود من سعی کردم هر قدمشو به زبان شیوای پارس هم بزارم و دارم همین کارو میکنم و با جزئیات بهتر و کاملتری میزارم.
ما خیلی خوشحال میشیم اگر این کارو بکنید و اگر مطلبی دارید در اختیار دوستان و خود بنده بزارید منتظر هستیم
بله چرا که نه مقاله اولم در کنفرانس هند iccsit.org مشخصاتو اونجا بخونید و دومی در چین icect.org هستش و هر دوتا کنفرانس تخصصی کامپیوتر و برق بودش.و الان منتظر چاپش هستم کارای هزینه و ... رو هم انجام دادم نهایت تا یکی دو هفته دیگه
خیلی خوشحال میشیم که از اطلاعات شما استفاده کنیم
یا علی
۶
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: F-S-1987 , mona23 , eliazad , hardware23 , aahmadi83 , banafshehjooon , k_111 , Hera , hosshah
ارسال: #۳۴
۲۴ تیر ۱۳۹۰, ۰۳:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ تیر ۱۳۹۰ ۰۳:۴۴ ب.ظ، توسط F-S-1987.)
(۲۴ تیر ۱۳۹۰ ۰۳:۲۹ ب.ظ)br2011 نوشته شده توسط:  
(24 تیر ۱۳۹۰ ۰۳:۱۲ ب.ظ)F-S-1987 نوشته شده توسط:  سلام
من تازه عضو شده‌ام .مطالب تالار را بعنوان مهمان میخوندم ولی عضو نبودم. چون در مورد شبیه سازی سخت افزاری دارم کار میکنم منتظر بودم یکی از کاربران در مورد مقالات شما بپرسد که کسی اینکار را نکرد این بود که عضو شدم.
اول از اینکه دانشجویان را آموزش میدیدباید تشکر کرد . اما اگر کل مطلب را در قالب یک فایل میزدید همه دانلود میکردند و میخوندند.اینجوری مثل سریالهای تلویزیونیه. Tongueمن در یکی از دوره های مقاله نویسی دانشگاه پلی تکنیک شرکت کردم و بنظرم خیلی خوب بود . اینه که فقط گذرا نگاه کردم وفکر میکنم بچه‌ها یک دوره در دانشگاه خودشون شرکت کنند خوبه.بعضی مطالب اونجا کاملتر گفته شده و اگه بشه( و بدونم اشکال کپی رایت نداره)مطالب را که بصورت یک جزوه چاپی هست آپ میکنم.
دوم اینکه برایم خیلی جالبه که شما دو تا مقاله IEEEدادین .میشه بگید تاریخ ارسال هر کدام کی بوده؟ کی چاپ میشه؟ در کدام نشریه IEEEقراره چاپ بشه؟من گرایشم معماری است. اگه مقالات را نمیزنین لااقل عنوان و Abstract ش رو بزنید. تابیشتر مزاحمتون بشیم.Big GrinBig Grin

من یک فایل کلی در اولین پستم گذاشت(همون که ۴ قسمت شده) اما چون که لاتین بود من سعی کردم هر قدمشو به زبان شیوای پارس هم بزارم و دارم همین کارو میکنم و با جزئیات بهتر و کاملتری میزارم.
ما خیلی خوشحال میشیم اگر این کارو بکنید و اگر مطلبی دارید در اختیار دوستان و خود بنده بزارید منتظر هستیم
بله چرا که نه مقاله اولم در کنفرانس هند iccsit.org مشخصاتو اونجا بخونید و دومی در چین icect.org هستش و هر دوتا کنفرانس تخصصی کامپیوتر و برق بودش.و الان منتظر چاپش هستم کارای هزینه و ... رو هم انجام دادم نهایت تا یکی دو هفته دیگه
یا علی
دوست عزیز عنوان مقاله ولینکش رو بذارید تا دیگه هی نگردم. تازه من اسم شما را که نمیدونم دنبال چی بگردم؟هزاران مقاله در مورد شبیه سازیFPGA هست.البته عنوان مقاله دیگه چیزی نیست که شما نمیگذارید. دو هفته دیگه کجا چاپ میشه؟؟؟؟؟
۰
۱
ارسال: #۳۵
۲۴ تیر ۱۳۹۰, ۰۳:۵۱ ب.ظ
RE: آموزش کامل شیوه نوشتن یک مقاله (ویژه مانشت)
(۲۴ تیر ۱۳۹۰ ۰۳:۴۳ ب.ظ)F-S-1987 نوشته شده توسط:  
(24 تیر ۱۳۹۰ ۰۳:۲۹ ب.ظ)br2011 نوشته شده توسط:  
(24 تیر ۱۳۹۰ ۰۳:۱۲ ب.ظ)F-S-1987 نوشته شده توسط:  سلام

یا علی
دوست عزیز عنوان مقاله ولینکش رو بذارید تا دیگه هی نگردم. تازه من اسم شما را که نمیدونم دنبال چی بگردم؟هزاران مقاله در مورد شبیه سازیFPGA هست.البته عنوان مقاله دیگه چیزی نیست که شما نمیگذارید. دو هفته دیگه کجا چاپ میشه؟؟؟؟؟

شبیه سازی Fpga !!!!!!!!
بهینه سازی انرژی درمدارهای fpga با استفاده از الگوریتم های کوتاه ترین مسیر
طبق زمان چاپ شدن مقاله های پارسال همین کنفرانس میگم۲ هفته شایدم کمتر شاید هم بیشتر
ieee چاپ و در Engineering Vilage ایندکس میشه
در ضمن بگذاریم بحث عوض نشه شما از طریق id یاهوی من میتونید اطلاعات بیشتری در زمینه مقاله هام بگیرید
یا علی
۴
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: banafshehjooon
ارسال: #۳۶
۲۴ تیر ۱۳۹۰, ۰۳:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ تیر ۱۳۹۰ ۰۴:۰۹ ب.ظ، توسط parimehraban.)
سلام من از بعضی موتورهای جستجو نمی تونم استفاده کنم مثلا موتورDoaj.com حتی با ........... Big Grinهم بسته است ؟؟؟؟؟!!!!!
میشه در مورد موتور ieeeXplore.ieee.org بیشتر توضیح بدین ؟ چطوری باهاش کار کنم یه کم سخت به نظر میرسه !!!
موتور
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
مقالات به زبان فارسی را پوشش نمیده !!!

اعتقاد + تلاش = پیروزی
۱
۰
ارسال: #۳۷
۲۴ تیر ۱۳۹۰, ۰۴:۲۳ ب.ظ
دوست گرامی آقا / خانم F-S-b-1987

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اگه میدونید که Proceeding چیه هست این pdf لیست مقالات این کنفرانس هست اسمم برات pm میکنم بگرد پیداش کن امیدورام در جهت بهتر شدن بحث حرفی زده بشه نه تهمت دروغ زدن
و بنده دوست دارم که بتونم کمکی کرده باشم نه این که فخر فروشی کنم در ضمن داشتن دو مقاله همچین هم کار شاخی نیست.
کامنت شما حذف شد چون که تهمت دروغ زدید.
بنده دوس دارم اگه وقتی گذاشتم برای این کار دوستان تهمت دروغ نزنن
یا علی
۲۰
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad , hatami , gandomgun , xps1530 , shine , reyhaneh64 , alirrrrrr , hardware23 , fatemeh85 , byb , LORD0098 , banafshehjooon , freaphea@emeil.in , parmis , Pegasus , hiva60 , hosshah , crevice
ارسال: #۳۸
۲۴ تیر ۱۳۹۰, ۰۴:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ تیر ۱۳۹۰ ۰۴:۳۱ ب.ظ، توسط -Ali-.)
سلام
خسته نباشید‌، من به شخصه منتظر همچین بحثی بودم‌، ممنون بابت زحماتی که تا به اینجا کشیدید
از بعضی دوستان خواهش می کنم اگر کمکی نمی کنن‌، باعث انحراف بحث های تایپیک نشن
در ضمن دوستانی هم که مشکل دانلود مقاله دارن این پست رو بخونن بد نیست

۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad , parimehraban , bright , xps1530 , baran , hardware23 , byb , **sara**
ارسال: #۳۹
۲۴ تیر ۱۳۹۰, ۰۴:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ بهمن ۱۳۹۰ ۰۸:۴۵ ب.ظ، توسط Br2012.)
(۲۴ تیر ۱۳۹۰ ۰۳:۵۷ ب.ظ) نوشته شده توسط:  سلام من از بعضی موتورهای جستجو نمی تونم استفاده کنم مثلا موتورDoaj.com حتی با ........... Big Grinهم بسته است ؟؟؟؟؟!!!!!
میشه در مورد موتور ieeeXplore.ieee.org بیشتر توضیح بدین ؟ چطوری باهاش کار کنم یه کم سخت به نظر میرسه !!!
موتور
مقالات به زبان فارسی را پوشش نمیده !!!

بله citeseer مقاله های فارسیو پشتیبانس نمیکنه و جستجوی خودشو از پایگاه های اطلاعاتی صورت میده که همه لاتین هستن
در مورد ieeexplore باید بگم که کار کردن با این موتور اونجوری که میگی سختم نیست بعد از این که جستجو میکنی امکانات خوبی از جمله این که:
۱-ادامه جستجو رو میتونید برا اساس نویسنده‌ها در اون زمینه انجام بدید و جالب اینه که تعداد مقالاتی هم که هر نویسنده در این زمینه داده رو توی پرانتز جلوی اسمش نوشته در قسمت Author
۲-میتونید مقالاتی که در یک سال مشخص ارائه شده رو در اون زمینه ببینید در قسمت Publication Year
۳-یا حتی ادامه جستجو در پایگاه اطلاعاتی دیگه به جز ieee در قسمت Publisher
۴-یا حتی ادامه جستجو با موضوعاتی در همین زمینه قسمت Subject
۵-یا حتی بر اساس کشوری که کنفرانس در اون بر گذار شده Conference Country

البته در زیر هر مقاله تعداد cite و همچنین ورژن اون مقاله رو هم زده
۹
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: parimehraban , xps1530 , shine , baran , hardware23 , **sara** , LORD0098 , banafshehjooon , sasan-ata , Hera , Pegasus , hamid1989 , Good!
ارسال: #۴۰
۲۴ تیر ۱۳۹۰, ۰۵:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ تیر ۱۳۹۰ ۰۷:۱۹ ب.ظ، توسط Br2012.)
باسلام

گام چهارم‌: ویژگی های مقاله ای که قصد نوشتن آن را داریم و قواعد نوشتن آن

در این گام ما سعی میکنیم که یاد بگیریم هر مقاله ای که قصد نوشتن اون رو داریم باید چه ویژگی هایی داشته باشه و اینکه قواعد نوشتن یه مقاله چی هست از لحاظ ساختار و چهار چوب.
اما چیزی که خیلی مهم هست اینه که مقاله ما باید دارای شرایطی که در فایل این گام هست رو داشته باشه در غیر این صورت یا کیفیت کامل رو نداره یا اینکه ممکنه کلا از لحاظ علمی هم مورد توجه نباشه به همین دلیل تا وقتی که شرایط رو به جا نیاوردیم نباید سعی کنیم مقاله رو به کنفرانس یا جورنالی ارسال کنیم چون احتمال رد شدنش هست.
برای فرستادن مقاله نباید عجله کرد داشتن یه مقاله خوب و با اعتبار بهتر از داشتن چند مقاله بی اعتبار هست اینو به یاد داشته باشید.
این مرحله چون مرحله خیلی مهمی هستش باید بیشتر روش کار بشه و نهایت دقت رو به خرج بدید چون ممکنه مقاله شما دارای بار علمی بالایی باشه اما نتونید یه ساختار درست برای اون تعریف کنید و مقاله شما با دلایل غیر علمی رد بشه
فایل این گام رو فردا آپلود میکنم آخه یه تغییراتی می خوام روش انجام بدم.

یا علی
۱۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: goodzila , saba_1984 , xps1530 , shine , baran , hardware23 , **sara** , aahmadi83 , banafsheh68 , banafshehjooon , k_111 , elham joon , miss_mx , hamid1989 , kaviresabz , hosshah , Good!
ارسال: #۴۱
۲۴ تیر ۱۳۹۰, ۰۹:۵۹ ب.ظ
گام چهارم هم آماده شد(ویژگی هایی که باید در نوشتن یک مقاله به اون پرداخت و قواعد نوشتن اون)

به علاوه توضیحات این گام کارنامه یکی از مقالات خودم رو توی pdf گذاشتم
اما به همراه فایل این گام یک فایل docاز قواعد نوشتن یک مقاله که مربوط به کنفرانس Iccsit 2011 هست رو هم گذاشتم البته در مورد فایل دوم تو مقاله توضیح دادم.
تا گام بعد یا علی

فایل‌(های) پیوست شده
Writing Paper.pdf
اندازه فایل: ۴۸۲/۷۸ KB
instruct8.5x11x2.doc
اندازه فایل: ۲۵۴ KB
۲۱
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: parimehraban , hanif , saba_1984 , admin , Potential , Ofogh , MehdizadeMilad , banou , xps1530 , baran , saba59 , alirrrrrr , Mahjub24 , hardware23 , rshass , **sara** , web132 , aahmadi83 , Aurora , LORD0098 , banafshehjooon , arman.fr , sasan-ata , Hera , CS_IT , parmis , bahman2000 , StudentSE , Pegasus , hamid1989 , kaviresabz , hosshah , mahnush2 , newuser , sharif95
ارسال: #۴۲
۲۴ تیر ۱۳۹۰, ۱۱:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ تیر ۱۳۹۰ ۱۱:۴۵ ب.ظ، توسط Br2012.)
البته باید بگم که در مورد گام چهار مطالب بیشتری دارم که در پست های آینده میزارم براتون.
منتظر باشید.
یا علی
۴
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: parimehraban , hardware23 , Hera , bahman2000 , hosshah
ارسال: #۴۳
۲۵ تیر ۱۳۹۰, ۰۱:۳۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ تیر ۱۳۹۰ ۰۱:۴۱ ق.ظ، توسط parimehraban.)
سلام من گام چهارم خوندم خوب بود مخصوصا که با مثال کارنامه تون بهتر متوجه شدم فقط اون دو صفحه آخر که درمورد
"پرداختن به جنبه های ساختاری در نوشتن یک مقاله " به همراه مثال هاشو اصلا نفهمیدم ممنون میشم بیشتر توضیح بدین؟؟؟!!!
اگر میشه منوهای کارنامه تونا بیشتر توضیح بدین .
originality
innovation
technical merit
applicability
presentation and english
match to conferenc topic
recommendation
شامل:
srongly reject
marginally accept
و در آخر ترجمه داوران با تشکر

اعتقاد + تلاش = پیروزی
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Br2012 , کنکوری
ارسال: #۴۴
۲۵ تیر ۱۳۹۰, ۰۳:۰۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ تیر ۱۳۹۰ ۰۳:۱۰ ق.ظ، توسط Br2012.)
با تشکر:

Originality:
این مفهوم بر میگرده به این که مقاله شما چقدر اصالت داره و تکراری و کپی شده نیست و مطالب داخلش برگرفته از جایی نیست

Innovation:
این مفهوم مربوط به همون میزان نوآوری هست که در گام ۴ هم در موردش صحبت کردیم و نشون دهنده میزان خلاقیت مقاله هست

Technical merit:
این مفهوم مربوط به میزان صحت مطالب گفته شده در مقاله رو نشون میده و این که چقدر مطلاب گفته ارزش دارن از نظر درستی

Applicability:
این فاکتور به میزان کاربردی بودن مقاله بر میگره و این که چقدر موضوعی که در مقاله به اون پرداختید میشه جنبه عملی داشته باشه و در صنعت استفاده بشه

Persentation and English:
یکی از جنبه های مهم همین جنبه هست که مربوط به نگارش مقاله میشه و قبل از ارسال مقاله باید این قسمت رو خیلی با دقت بهش بپردازیم و این که از لحاظ گرامری هم مشکلی نداشته باشه

Match to Conferenc Topic:
این هم مربوط به میزان مرتبط بودن مقاله شما با موضوع درخواستی کنفرانس هستش و فاکتور مهمی هم هستش

Recommendation:
نمره ای که داور به شما میده

Marginally Accept:
Accept با ارفاقSmile

Strongly Reject:
مقاله در شان کنفرانس نبوده اما شما فرستادیدSmile

در مورد دو مثال آخر باید بگم که مربوط به نحوه نوشت مقاله به لحاظ ساختار‌ی هست مثلا این که چقدر از صفحات مقاله باید به هر بخش داده بشه و در مثال‌ها در جلوی اونها نوشته شده که هر بخش مثلا چقدر صفحه می خواد البته اگه در رابطه با همین مطلب مطالبی دارم که در روز های آینده خواه گذاشت
یا علی
۱۲
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: saba_1984 , parimehraban , Ofogh , xps1530 , mona23 , baran , eliazad , hardware23 , rshass , **sara** , banafshehjooon , Hera , sepid , parmis , Pegasus , hamid1989 , hosshah , sharif95
ارسال: #۴۵
۲۵ تیر ۱۳۹۰, ۰۳:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ تیر ۱۳۹۰ ۰۳:۲۷ ب.ظ، توسط parimehraban.)
Smileمنتظر گام های بعدی و مطالب بعدی هستیم
میلاد موعود برهمگی مبارک Exclamation

اعتقاد + تلاش = پیروزی
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Br2012

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  فیلم کامل آفلاین پایگاه داده استاد خلیلی فر mona64 ۶ ۵,۶۱۰ ۱۱ آذر ۱۴۰۲ ۱۰:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: Noura9999
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۲۲۳ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  آموزش زبان ترکی ( آذری ) Eternal ۱۴۶ ۶۰۰,۰۴۹ ۰۳ دى ۱۴۰۱ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: yeni_iran_1290
  فیلم آموزش ساختمان داده negin_bt ۰ ۹۹۵ ۲۰ مهر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: negin_bt
  درخواست مقاله ali_it_2008 ۵,۲۰۴ ۱,۸۲۹,۳۲۵ ۲۹ خرداد ۱۴۰۱ ۰۳:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: lordesiah
Rainbow درخواست موضوع پروژه برای درس شیوه ارائه Eternal ۳۲ ۴۹,۸۶۲ ۱۳ اسفند ۱۴۰۰ ۰۹:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Haniyeh2022
  آموزش نحوه گرفتن پرتره ای حرفه ای mortazangz ۰ ۱,۲۵۷ ۲۵ بهمن ۱۴۰۰ ۰۲:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mortazangz
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۱ ۱۳,۰۶۹ ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: pouya47
  در نوشتن چند جمله انگلیسی نیاز به کمک دارم fa_karoon ۰ ۱,۴۵۱ ۰۳ شهریور ۱۴۰۰ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: fa_karoon
  بررسی اعتبار یک مجله برای چاپ مقاله one hacker alone ۰ ۱,۹۹۸ ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close