زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۱۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

آموزش کامل شیوه نوشتن یک مقاله (ویژه مانشت)

ارسال: #۶۱
۲۹ تیر ۱۳۹۰, ۰۱:۰۷ ق.ظ
RE: آموزش کامل شیوه نوشتن یک مقاله (ویژه مانشت)
(۲۹ تیر ۱۳۹۰ ۱۲:۳۱ ق.ظ)NoOne نوشته شده توسط:  یه سوال دیگه.آیا لازمه که پیاده سازی هم ضمیمه مقاله بشه؟تاثیری داره؟
و اینکه بنظر شما کنفرانس های داخلی ،چه بسا اینکه اولین همایش تو یه زمینه باشن ،نباید زیاد تو اکسپت کردن سخت بگیرن نه؟

بله مقاله به ثبت رسوندن در کنفرانس های داخلی کاری بس راحت‌تر از کنفرانس های خارجی هست

در مورد اون سوالتون آره شبیه سازیو میتونی در مقاله شرح بدی یا این که با مقاله بفرستی

امیدوارم با تلاشی که میکنی حتما یه مقاله به ثبت برسونی
۴
۲
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: parimehraban , Dr.Cnet
ارسال: #۶۲
۲۹ تیر ۱۳۹۰, ۰۱:۱۰ ق.ظ
واقعا ممنون از توجهتون.ممکنه جواب سوال آخرم رو هم بدید

آرام باش***دنیا بی قرار توست...
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Dr.Cnet
ارسال: #۶۳
۲۹ تیر ۱۳۹۰, ۰۱:۱۱ ق.ظ
(۲۹ تیر ۱۳۹۰ ۱۲:۳۱ ق.ظ)NoOne نوشته شده توسط:  آیا تو زمینه انتخاب مقاله‌ها باید مقاله هایی انتخاب بشه که تو نشریه یا جایی ثبت شده باشن؟یا از پایان نامه‌ها یا نوشته هایی که به جایی ارائه نشده هم میشه استناد کرد؟

هر چقدر مقاله‌ها و منابع مورد مطالعه از مقالات معتبر باشه بهتره چون شما باید یه سری مقاله و منبعو به عنوان مرجع آخر مقاله بزنی به همین دلیل باید از منابع معتبر باشه
خود بخش مراجع هم یکی از ملاک های داوری هست
۴
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: Msccom , parimehraban , baran , **sara** , LORD0098 , Dr.Cnet , parmis
ارسال: #۶۴
۲۹ تیر ۱۳۹۰, ۰۱:۱۷ ق.ظ
واقعا یه سپاس کمه.بازم ممنون بابت کمک و راهنمایی

۱
۰
ارسال: #۶۵
۲۹ تیر ۱۳۹۰, ۰۱:۲۷ ق.ظ

خواهش میکنم امیدوارم مفید واقع شده باشه
سوالی داشتید در خدمت شما و همه دوستان هستیم
۴
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: parimehraban , lalemadahali , Dr.Cnet , fatima2007
ارسال: #۶۶
۲۹ تیر ۱۳۹۰, ۰۸:۴۷ ق.ظ
سلام
یه نکته دیگه در رابطه با این مقاله من این هست که اصولا مبحث CRM حول ابعاد مدیریتی و تجارت می چرخه اما کنگره ای که این موضوع رو اعلام کرده به خدمات پزشکی مربوط میشه.بنظر شما آیا باید من هم موضوع رو طوری تغییر بدم که با مباحث پزشکی جور در بیاد یا اینکه خود CRM ای رو که فهمیدم رو معرفی و بسطش بدم؟

و سوالل دیگه اینکه من میتونم از شکلهای مقاله های دیگه تو مقاله خودم استفاده کنم؟ و اینکه میشه نرم افزاری رو که طراحی کردم رو بعدا به کنگره بفرستم والان فقط مقاله اولیه رو بفرستم؟چون احساس میکنم اگه یه کم تغییرات توش ایجاد کنم بهتر باشه

۱
۰
ارسال: #۶۷
۲۹ تیر ۱۳۹۰, ۰۳:۳۳ ب.ظ
(۲۹ تیر ۱۳۹۰ ۰۸:۴۷ ق.ظ)NoOne نوشته شده توسط:  سلام
یه نکته دیگه در رابطه با این مقاله من این هست که اصولا مبحث CRM حول ابعاد مدیریتی و تجارت می چرخه اما کنگره ای که این موضوع رو اعلام کرده به خدمات پزشکی مربوط میشه.بنظر شما آیا باید من هم موضوع رو طوری تغییر بدم که با مباحث پزشکی جور در بیاد یا اینکه خود CRM ای رو که فهمیدم رو معرفی و بسطش بدم؟

و سوالل دیگه اینکه من میتونم از شکلهای مقاله های دیگه تو مقاله خودم استفاده کنم؟ و اینکه میشه نرم افزاری رو که طراحی کردم رو بعدا به کنگره بفرستم والان فقط مقاله اولیه رو بفرستم؟چون احساس میکنم اگه یه کم تغییرات توش ایجاد کنم بهتر باشه

من جواب پیام خصوصی تونو اینجا دادم چون صندقتونو خالی نکرده بودید.

در مورد موضوع شما باید به موضوع‌ها و زمینه هایی که در کنفرانس یا به قول شما کنگره مطرح شده و مد نظر اونها هست مقاله بدید یا لااقل خیلی مرتبط باشه چون که یکی از امتیاز های داور‌ها همین میزان مرتبط بودن با مو ضوع های کنفرانس هست.
در مورد استفاده از شکل یا هر چیز دیگه ای در مقاله خود ایرادی نداره به شرطی که در قسمت مراجع مشخصات مرجع رو ذکر کرده باشید.
در بعضی کنفرانس‌ها ابتدا مستندات فرستاده میشه و بعد خود ضمیمه اما میتونید هر دو رو هم بفرستید.در ضمن بعضی مواقع یه زمان اولیه برای ارسال نسخه اول مقاله میدن و یه مهلت پایانی برای ارسال Final Paper که همون نسخه نهایی هست و یک بار فرصت ویرایش متن مقاله رو هم میدن.

یا علی
۶
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: parimehraban , -Ali- , luna , Msccom , baran , banafshehjooon , Dr.Cnet , hamid1989
ارسال: #۶۸
۲۹ تیر ۱۳۹۰, ۰۴:۲۴ ب.ظ
ممنون از توضیحاتتون.صندوقم رو خالی کردم اما همچنان پیغام پر بودن میده!

۱
۰
ارسال: #۶۹
۳۰ تیر ۱۳۹۰, ۰۴:۰۹ ب.ظ
فایل کمکی:

با توجه به این که لازم دیدم در مورد شیوه نگارش مقاله به ابزار‌ها وراهنمایی های بیشتر هست به همین دلیل یک فایل دیگه در این زمینه آپلود کردم و امیدوارم مورد استفاده قرار بگیره:
یا علی

فایل‌(های) پیوست شده
Negareshe Maghale 2.pdf
اندازه فایل: ۱۹۴/۷۶ KB
۱۷
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: parimehraban , -Ali- , hanif , Potential , HighVoltage , marjan2001 , gandomgun , xps1530 , baran , saba59 , alirrrrrr , Masoud05 , LORD0098 , banafshehjooon , arman.fr , sasan-ata , Hera , Dr.Cnet , miss_mx , bahman2000 , StudentSE , hiva60 , hamid1989 , kaviresabz , hosshah , fo-eng
ارسال: #۷۰
۰۲ مرداد ۱۳۹۰, ۰۷:۱۳ ب.ظ
آموزش کامل شیوه نوشتن یک مقاله (ویژه مانشت)(انتخاب موضوع)
با سلام
من می خوام پایان نامه‌ام را در مورد کاربرد کامپوزیت در صنایع نفت و گاز انجام بدم.
اگر کسی ایده یا موضوعی در این مورد داره ممنون می شم راهنماییم کنه.
با تشکر
۰
۰
ارسال: #۷۱
۰۲ مرداد ۱۳۹۰, ۰۹:۲۱ ب.ظ
RE: آموزش کامل شیوه نوشتن یک مقاله (ویژه مانشت)(انتخاب موضوع)
(۰۲ مرداد ۱۳۹۰ ۰۷:۱۳ ب.ظ)reza8106 نوشته شده توسط:  با سلام
من می خوام پایان نامه‌ام را در مورد کاربرد کامپوزیت در صنایع نفت و گاز انجام بدم.
اگر کسی ایده یا موضوعی در این مورد داره ممنون می شم راهنماییم کنه.
با تشکر

سلام
دوست گرامی این تاپیک مربوط به آموزش مقاله نوشتن هست و جای مطرح کردن این سوال نیست اما در زمینه مراحل نوشتن مقاله اگه سوالی داشتی در همین تاپیک پاسخگو هستیم.
و اینکه تقریبا همه کسایی که در این سایت فعالیت دارن بچه های کامپیوتر هستن
۷
۲
ارسال: #۷۲
۰۵ مرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۱۷ ق.ظ
یک دنیا ممنون . واقعا عالی بود و خیلی به درد به خور . اکثر سوال ای من همون سوالایی بود که بقیه دوستان هم پرسیدن و البته جوابهای شما هم بسیار کامل و بدون نقض بود .

من یکی که از این پست واقعا استفاده کردم .

باز هم ممنون
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Br2012 , parimehraban , baran , Hera
ارسال: #۷۳
۰۵ مرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۳۴ ب.ظ
(۰۵ مرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۱۷ ق.ظ)bright نوشته شده توسط:  یک دنیا ممنون . واقعا عالی بود و خیلی به درد به خور . اکثر سوال ای من همون سوالایی بود که بقیه دوستان هم پرسیدن و البته جوابهای شما هم بسیار کامل و بدون نقض بود .

من یکی که از این پست واقعا استفاده کردم .

باز هم ممنون

خواهش میکنم دوست عزیز
خوشحالم که مفید بوده
۶
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: parimehraban
ارسال: #۷۴
۰۵ مرداد ۱۳۹۰, ۰۴:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ مرداد ۱۳۹۰ ۰۴:۴۸ ب.ظ، توسط Br2012.)
بچه‌ها یکی از سایت هایی که مقاله‌ها و جورنال های مجانی برای دانلود داره سایت DOAJ هست که کاملا دسترسی باز هست
باید بگم که خیلی از مقالاتی که در Springer منتشر میشن و می تونید از این سایت دانلود کنید

[تصویر:  doaj_logo_new.jpg]

لینک سایت:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

یکی دیگه که اونم مجانیه Base Articles هست که سایت جامعی هست و در همه زمینه‌ها مقاله داره:

[تصویر:  34997_1_1379098201.png]

لینک سایت:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

یا علی
۱۰
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: saba_1984 , Potential , Msccom , parimehraban , xps1530 , baran , eliazad , hanif , LORD0098 , banafshehjooon , arman.fr , sasan-ata , StudentSE , hosshah
ارسال: #۷۵
۰۶ مرداد ۱۳۹۰, ۰۴:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ مرداد ۱۳۹۰ ۰۴:۳۶ ب.ظ، توسط Br2012.)
معرفی سایت بسیار جالب و مفید Academia

[تصویر:  35097_1_1379098201.gif]

Join a growing community of 492,977 researchers

تو این سایت میتونید با سایر محققین در سراسر دنیا به مشورت بپردازید و حتی با هم همکاری هم داشته باشید.حتی میتونید تحقیق خودتون رو به اشتراک بگذاریدو یا از تحقیق دیگران استفاده کنید و البته کار کردن با سایت خیلی هم راحته.

لینک سایت:

یا علی
۱۱
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: saba_1984 , parimehraban , Potential , Msccom , sal_dovomi , xps1530 , baran , saba59 , bahremand.ni , hanif , LORD0098 , esmaeli.sh , banafshehjooon , hamid1989

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۲ ۱۳,۱۴۸ ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  آینده شغلی برقکاران و نحوه آموزش چگونه است؟ liliahmadi ۰ ۵۱ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۰۴:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: liliahmadi
  فیلم کامل آفلاین پایگاه داده استاد خلیلی فر mona64 ۶ ۵,۶۷۷ ۱۱ آذر ۱۴۰۲ ۱۰:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: Noura9999
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۱۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  آموزش زبان ترکی ( آذری ) Eternal ۱۴۶ ۶۰۰,۹۴۴ ۰۳ دى ۱۴۰۱ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: yeni_iran_1290
  فیلم آموزش ساختمان داده negin_bt ۰ ۱,۰۱۷ ۲۰ مهر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: negin_bt
  درخواست مقاله ali_it_2008 ۵,۲۰۴ ۱,۸۳۳,۹۸۹ ۲۹ خرداد ۱۴۰۱ ۰۳:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: lordesiah
Rainbow درخواست موضوع پروژه برای درس شیوه ارائه Eternal ۳۲ ۵۰,۰۴۴ ۱۳ اسفند ۱۴۰۰ ۰۹:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Haniyeh2022
  آموزش نحوه گرفتن پرتره ای حرفه ای mortazangz ۰ ۱,۲۷۷ ۲۵ بهمن ۱۴۰۰ ۰۲:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mortazangz
  در نوشتن چند جمله انگلیسی نیاز به کمک دارم fa_karoon ۰ ۱,۴۶۵ ۰۳ شهریور ۱۴۰۰ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: fa_karoon

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close