زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۱۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۱۴۷۱
۱۵ مرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۵۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ مرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۰۰ ق.ظ، توسط Pure Liveliness.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۵ مرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۴۳ ق.ظ)so@ نوشته شده توسط:  ۰۰:۰۰ شد و هیچ خبری از اونی که هرسال این موقع پیام میداد نبود...
۰۰:۱۰ شد و خبری نبود...
۰۰:۴۲ فهمیدم به فراموشی سپردن یعنی چی...
تولدتونه؟Smile
پی نوشت:آره هست انگاری. مبارکه، انشاالله سلامت و خوشحال و موفق باشید همیشه. Heart
یکی از دوستای منم عادت داره راس ساعت ۱۲ پیام تبریک تولد میدهSmile شاید یادشون رفته.

وَه که جدا نمی شود، نقش تــو از خیال من
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , Behnam‌
ارسال: #۳۱۴۷۲
۱۵ مرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۵۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ مرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۱۸ ق.ظ، توسط so@.)
(۱۵ مرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۵۳ ق.ظ)Pure Liveliness نوشته شده توسط:  
(15 مرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۴۳ ق.ظ)so@ نوشته شده توسط:  ۰۰:۰۰ شد و هیچ خبری از اونی که هرسال این موقع پیام میداد نبود...
۰۰:۱۰ شد و خبری نبود...
۰۰:۴۲ فهمیدم به فراموشی سپردن یعنی چی...
تولدتونه؟Smile
آره تولدمه ولی خب خیلی منتظر پیام یه نفر بودم که همیشه اون شخص اولین نفر بود که تبریک میگفت دقیقا سرساعت ۰۰:۰۰
از یه جایی به بعد همه چی برامون عوض شد...

(۱۵ مرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۵۳ ق.ظ)Pure Liveliness نوشته شده توسط:  پی نوشت:آره هست انگاری. مبارکه، انشاالله سلامت و خوشحال و موفق باشید همیشه. Heart
ممنونم پیور مهربونHeart

پناه می آورم به تو...
بعد از هرباران،بعد از هر زخم ،قبل از هراتفاق ،بعد از هر حادثه
و بگو جز تو چه کسی می تواند مرهم باشد بردلم ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness , ts2927
ارسال: #۳۱۴۷۳
۱۵ مرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۴۹ ق.ظ
(۱۴ مرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۴۰ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  اومدم یه خاطره از عنفوان کودکی تعریف کنم دچار خودسانسوری شدم. Big Grin

بعضی وقت ها من وقتی نمیتونم انتخاب کنم برای چند ساعت یا حتی چند روز مساله رو میذارم کنار و بهش فکر نمی کنم اصلا. بعد از این مدت دوباره بر می گردم سر مساله و این بار راحت تر میتونم تصمیم بگیرم. فقط این مدت استراحت نباید خیلی طولانی بشه چون فرسایشی میشه.

خیلی ممنون برای راهنمایی , من هر وقت یه جای برنامم گیر میکرد این حرکت رو میزدم . رو قسمتای دیگه کار میکردم بعد دوباره برمیگشتم به همون قسمت و همیشه هم حل میشد. تصمیممو گرفتم .
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۳۱۴۷۴
۱۵ مرداد ۱۳۹۵, ۰۲:۱۶ ق.ظ
یادمه یه دوستی داشتم. آدم مذهبی نبود که بگم بر سر اعتقادات این حرف بزنه. ولی همیشه بهم میگفت زیاد دعا کن.برای خودت. برای همه کسانیکه میشناسی.دعا خیلی گره گشای مشکلات هست.همینجور که راه میری.همینجور که قدم میزنی و داری کاری انجام میدهی. به همون زبان عامیانه خودت زیاد دعا کن. دعا کن.از خدا بخواه .هرچی تو زندگی از خدا میخواهی بهش بگو.

بچه ها ، شما هم همینططور.زیاد دعا کنید. خیلی دعا کنید.زیاد دعا کنید. برای خودتون. برای خانوادتون. برای هرآنچه از خدا میخواهید. از خدا بخواهید. فقط از خودش. ازش بخواهید هرروزتون بهتر از قبل باشه. به اون چیزهایی که میخواهید برسید. خودش بهتون هرچه بخواهید میده. فقط خودش. از خودش بخواهید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , blackhalo1989 , stateless , fatemesoleimani , sss , diligent , salam5 , fo-eng , mahyamk , archer22 , ele , SepidehP , Parisa-SH , amineh89 , Avril89 , RASPINA , نارین , Pure Liveliness , viase , slinda
ارسال: #۳۱۴۷۵
۱۵ مرداد ۱۳۹۵, ۰۲:۲۳ ق.ظ
(۱۵ مرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۴۹ ق.ظ)sara9009 نوشته شده توسط:  . تصمیممو گرفتم .
مبارکه! Big Grin

شجاعت، همیشه فریاد زدن نیست؛ گاهی صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید : فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: sara9009
ارسال: #۳۱۴۷۶
۱۵ مرداد ۱۳۹۵, ۰۵:۰۳ ق.ظ
(۱۵ مرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۱۶ ق.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  بچه ها ، شما هم همینططور.زیاد دعا کنید. خیلی دعا کنید.زیاد دعا کنید. برای خودتون. برای خانوادتون. برای هرآنچه از خدا میخواهید. از خدا بخواهید. فقط از خودش. ازش بخواهید هرروزتون بهتر از قبل باشه. به اون چیزهایی که میخواهید برسید. خودش بهتون هرچه بخواهید میده. فقط خودش. از خودش بخواهید.
خدا خیلی مهربونه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatemesoleimani , The BesT , RASPINA , نارین
ارسال: #۳۱۴۷۷
۱۵ مرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ مرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۲۸ ب.ظ، توسط fo-eng.)
(۱۴ مرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۳۵ ب.ظ)hamideh1371 نوشته شده توسط:  من اولین و آخرین باری که تو خیابون این اسکوتر برقی رو دیدم تو راهپیمائی ۲۲ بهمن بود که یه آقای جوون خیلی شیک با اسکوترش اومده بود راهپیمائی. Big Grin

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
ارسال: #۳۱۴۷۸
۱۵ مرداد ۱۳۹۵, ۰۲:۳۵ ب.ظ
چه ربطی به جلب توجه داره آخه !!!!!!!! من کلا از سرعت خوشم میاد چند بار اومدم رو اسکیت برد تمرین کنم دیدم استعدادش ندارم خخخخخخ تا اینکه این اسکوتر رو دیدم مثل اینکه سوار شدنش آسونه!
البته یه لحظه تصورش کنین آقاهه تو راهپیمایی میخورد زمین خخخخ

کامیابی و شادمانی تو در درونت قرار دارد، اراده کن که شاد بمانی، آن زمان، تو و شادمانی‌ات، میزبان نامریی دشواریها خواهید بود.((هلن کلر))Big GrinBig Grin
ارسال: #۳۱۴۷۹
۱۵ مرداد ۱۳۹۵, ۰۳:۵۱ ب.ظ
بچه ها

سرعت این اسکوترا نهایتا تا چند می ره؟

بعد اینکه آدم از روش نمی افته زمین ..؟

اصلا اینقدر از این وسیله خوشم اومده که دوست دارم همین الان سفارش بدم. ای خدا که اینجا نمیشه آزادانه از اینها سوار شد رفت تو خیابون Sad

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
 سپاس‌گزاری شده توسط: samaneh@90 , ele
ارسال: #۳۱۴۸۰
۱۵ مرداد ۱۳۹۵, ۰۴:۰۴ ب.ظ
(۱۴ مرداد ۱۳۹۵ ۰۵:۲۱ ب.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  دلم اسکوتر میخواد!!!!!! ولی نمیدونم کار باهاش آسونه یا سخت!! اصلا ارزش خرید داره؟

چند وقت پیش یک نفر تو دوربین مخفی سوار همین اسکوتر شده بود و یک لباس بلند هم پوشیده بود طوریکه هم اسکوتر معلوم نباشه و هم مثلا شبیه موجودی مثل جن یا روح بشه و مردم را می ترسوند چون بدون اینکه قدم برداره، حرکت میکرد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent
ارسال: #۳۱۴۸۱
۱۵ مرداد ۱۳۹۵, ۰۴:۲۷ ب.ظ
(۱۵ مرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۵۱ ب.ظ)fo-eng نوشته شده توسط:  بچه ها

سرعت این اسکوترا نهایتا تا چند می ره؟

بعد اینکه آدم از روش نمی افته زمین ..؟

اصلا اینقدر از این وسیله خوشم اومده که دوست دارم همین الان سفارش بدم. ای خدا که اینجا نمیشه آزادانه از اینها سوار شد رفت تو خیابون Sad
۲۰ کیلومتر در ساعت
اینجور که من شنیدم با حرکات کف پا هدایت میشه مثلا اگر نوک پاهات هم زمان بلند کنی عقب مییره ! پای راستتو بیشتر فشار بدی سمت راست و...
خیلی باحاله من که حاضرم باهاش برم سرکار
Big Grin Big Grin Big Grin

کامیابی و شادمانی تو در درونت قرار دارد، اراده کن که شاد بمانی، آن زمان، تو و شادمانی‌ات، میزبان نامریی دشواریها خواهید بود.((هلن کلر))Big GrinBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , fo-eng , RASPINA
ارسال: #۳۱۴۸۲
۱۵ مرداد ۱۳۹۵, ۰۵:۴۰ ب.ظ
(۱۴ مرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۴۰ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  بعضی وقت ها اگه به این فکر کنیم که ما تو این دنیا کلا مسافریم انقدر دیگه سخت نمی گیریم. کدوم مسافریه که تو یه مکان موقت سخت گیری کنه؟

به نظرم بستگی داره چقدر تو اون جای موقت شرایط سخت باشه . "بهشت خدا در آخرت هم از این دنیا می گذرد و خداوند خودش در قرآن فرموده است که نصیبت را از دنیا فراموش نکن."
من وقتی به این جمله فکر میکنم واسم سوال ایجاد میشه که کسی که مثلا یه معلول ۹۰ درصد هست و مقصر این مشکلش هم خودش نیست چه طور میتونه سخت نگیره با امید به مرگ؟ زندگی در این جهان هر چقدرم موقت باشه نمیشه به این فرد گفت سخت نگیر میشه؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP
ارسال: #۳۱۴۸۳
۱۵ مرداد ۱۳۹۵, ۰۵:۴۷ ب.ظ
(۱۵ مرداد ۱۳۹۵ ۰۵:۴۰ ب.ظ)sara9009 نوشته شده توسط:  به نظرم بستگی داره چقدر تو اون جای موقت شرایط سخت باشه . "بهشت خدا در آخرت هم از این دنیا می گذرد و خداوند خودش در قرآن فرموده است که نصیبت را از دنیا فراموش نکن."
من وقتی به این جمله فکر میکنم واسم سوال ایجاد میشه که کسی که مثلا یه معلول ۹۰ درصد هست و مقصر این مشکلش هم خودش نیست چه طور میتونه سخت نگیره با امید به مرگ؟ زندگی در این جهان هر چقدرم موقت باشه نمیشه به این فرد گفت سخت نگیر میشه؟
قرار نیست من به کسی بگم سخت نگیره یا سخت بگیره. خودش باید سبک سنگین کنه.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: sara9009 , SepidehP
ارسال: #۳۱۴۸۴
۱۵ مرداد ۱۳۹۵, ۰۵:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ مرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۰۰ ب.ظ، توسط sara9009.)
(۱۵ مرداد ۱۳۹۵ ۰۵:۴۷ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  قرار نیست من به کسی بگم سخت نگیره یا سخت بگیره. خودش باید سبک سنگین کنه.
بعضی حالات سخته حتی تحمل یک ثانیه اش هم سخته. چیو سبک سنگین کنه؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP
ارسال: #۳۱۴۸۵
۱۵ مرداد ۱۳۹۵, ۰۵:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ مرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۰۲ ب.ظ، توسط codin.)
(۱۵ مرداد ۱۳۹۵ ۰۵:۴۰ ب.ظ)sara9009 نوشته شده توسط:  
(14 مرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۴۰ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  بعضی وقت ها اگه به این فکر کنیم که ما تو این دنیا کلا مسافریم انقدر دیگه سخت نمی گیریم. کدوم مسافریه که تو یه مکان موقت سخت گیری کنه؟

به نظرم بستگی داره چقدر تو اون جای موقت شرایط سخت باشه . "بهشت خدا در آخرت هم از این دنیا می گذرد و خداوند خودش در قرآن فرموده است که نصیبت را از دنیا فراموش نکن."

بهتون توصیه میکنم تد تاک لیزی ولاسکوئز زشت ترین دختر دنیا را ببینید.
واکنشش وقتی پسرها براش کامنت میزاشتن که لیزی محض رضای خدا یک گلوله بزن توی مغزت و ما رو راحت کن...

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

یا تد تاک سم برنز که به پیری زودرس دچار بود(الان فوت شدن) با عنوان : فلسفه من برای زندگی شاد.
پروجریا یا پیری زودرس بیماری هست ژنتیکی که فرد تا سن ۱۳ سالگی به پیری میرسه و فوت میکنه. سم ۱۸ سال زندگی کرده بود.

سپاس‌گزاری شده توسط: sara9009 , fatemesoleimani , Aurora , SepidehP , jazana , Skyrim

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۶۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۱۶۹ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۹ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۸۵۴ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۳ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۲ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۴۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close