زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۰۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۱۴۵۶
۱۴ مرداد ۱۳۹۵, ۰۲:۴۰ ب.ظ
بعضی وقت ها اگه به این فکر کنیم که ما تو این دنیا کلا مسافریم انقدر دیگه سخت نمی گیریم. کدوم مسافریه که تو یه مکان موقت سخت گیری کنه؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , diligent , karbar , crevice , Parisa-SH , fatemesoleimani , Skyrim , codin , ele , mahyamk , sara9009 , Avril89
ارسال: #۳۱۴۵۷
۱۴ مرداد ۱۳۹۵, ۰۳:۳۷ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
سی ++ زبانی برای همه فصول TongueTongueTongue

ببخش باران ....

تو می باری و ما

هی شسته نمی شویم ...
ارسال: #۳۱۴۵۸
۱۴ مرداد ۱۳۹۵, ۰۴:۱۷ ب.ظ
سلام.اینجا میشه درد دل گفت و یه خورده راهنمایی هم گرفت؟
مدتی ه فکر میکنم شاید به درد کار برنامه نویسی نمیخورم. شاید به خاطر همینه که نمیتونم کار پیدا کنم.
ناراحتم.به نظرتون حالا که توی برنامه نویسی نتونستم خودمو نشون بدم آیتی و دنیای کامپیوتر چه حوزه های دیگه ای داره که میتونم برم سمتش؟؟
میشه کسی راهنمایی کنه؟

دل من اینجاست .. توی یه گوشه دور ولی نزدیک..
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatemesoleimani , stateless , RASPINA
ارسال: #۳۱۴۵۹
۱۴ مرداد ۱۳۹۵, ۰۵:۱۸ ب.ظ
(۱۴ مرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۴۰ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  بعضی وقت ها اگه به این فکر کنیم که ما تو این دنیا کلا مسافریم انقدر دیگه سخت نمی گیریم. کدوم مسافریه که تو یه مکان موقت سخت گیری کنه؟
خیلی خوب بود ممنون.
به بهانه ی نوشته ی شما منم حرفمو بزنم. به یکی میگم دیگه روم نمیشه تو مانشت حرف بزنم میگه تو که این همه نوشتی خوب اینم بنویس ((: میگم واقعا انقدری قبلا نمی نوشتم میگه معلومه هر چی تو دلت هست رو می نویسی (:
حرف شما خوبه. دنیا محل گذره.
ولی من همیشه با این مسئله مشکل داشتم که وظیفه ام تو این دنیا چیه؟ اومدم به این دنیا که چکار کنم و برم. کارهای روزمره رو ادم می کنه ولی این که ندونی وظیفه ات چیه خوب نیست. این سخت گیری هست یا چیز دیگه.
با یکی در مورد همین موضوع صحبت می کردم. میگفت شاید تو قراره مادر خوبی بشی یا معلم خوبی باشی.
من این فکرا گاهی اذیتم می کنه.

اون روز داشت تلویزیون شهیدا رو نشون میداد، منم گریه ام گرفته بود. مادرم میگفت چرا. می گفتم اونا رفتن برای کشور کاری کردند، من چیکار کردم.
خوبه که زندگی رو سخت نگیریم ولی این فکرا هم هست. راستش من همیشه وقتی می بینم یکسری ادم کنار چهار راه وایستادن یا مثلا تو پارک نشستن و همیشه اونجا هستند میگم چرا. یعنی اینا اومدن برای همین کار. نمی گم من که جای اون ها نیستم دارم کار مفیدی می کنم ولی همیشه این سوالو داشتم. میدونم منم کارم مفید نیست. حداقل اینم می دونم که شاید اونا از این وضعیت راضی باشن و اگر راضی نبودن یکاری می کردند. ولی این چرا هست. این که هر کسی باید یک کاری انجام بده و بره. برعکس یکی دیگه رو می بینم داره کاری میکنه واقعا می گم خوشبحالش مفیده. داره خیر می رسونه.

این شعرم جالب بود:

خدا کیست؟
خدا چیست؟
خدا خنده ی با معنی آن کودک بی کفش کنار ده ماست
که من از روی نمیدانم چه
عادت است یا احساس
دست بر سر آن کودک تنها بنهم
و خدا گریه ی آن پیر زن غمگین است
که به امید من و تو سر آن کوچه نشسته
ومن از آنکه به پیشش نروم
ره خود کج کرده
و به بیراهه به دنبال خدا میگردم
وبه هر جا که به دنبال خدا من بروم نیست آنجا
او رفته...
من ادامه دهم این ره و به آنجا برسم که خدا گریه ی آن پیرزن کوچه ماست
و خدا خنده ی آن طفل کنار ده ماست
راستی میدانی
که خدا بالا نیست و همین نزدیکیست
هر کجا زیباییست هر کجا بین ما
یکدلیها جاریست

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

یکی بدونه من انقدر نوشتم الان میاد ترورم میکنه. تسلیم (:
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , fatemesoleimani , diligent , codin , sss , SepidehP , pioneer01
ارسال: #۳۱۴۶۰
۱۴ مرداد ۱۳۹۵, ۰۵:۲۱ ب.ظ
دلم اسکوتر میخواد!!!!!! ولی نمیدونم کار باهاش آسونه یا سخت!! اصلا ارزش خرید داره؟

کامیابی و شادمانی تو در درونت قرار دارد، اراده کن که شاد بمانی، آن زمان، تو و شادمانی‌ات، میزبان نامریی دشواریها خواهید بود.((هلن کلر))Big GrinBig Grin
ارسال: #۳۱۴۶۱
۱۴ مرداد ۱۳۹۵, ۰۶:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ مرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۳۰ ب.ظ، توسط fatemesoleimani.)
(۱۴ مرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۱۷ ب.ظ)nobody90 نوشته شده توسط:  سلام.اینجا میشه درد دل گفت و یه خورده راهنمایی هم گرفت؟
مدتی ه فکر میکنم شاید به درد کار برنامه نویسی نمیخورم. شاید به خاطر همینه که نمیتونم کار پیدا کنم.
ناراحتم.به نظرتون حالا که توی برنامه نویسی نتونستم خودمو نشون بدم آیتی و دنیای کامپیوتر چه حوزه های دیگه ای داره که میتونم برم سمتش؟؟
میشه کسی راهنمایی کنه؟
سلام ، به نظر من تو شهرهای بزرگ مثل تهران و اصفهان و ... کار برنامه نویسی زیاد هست اما اگه شهرستان باشید خوب خیلی سختر میشه پیدا کردن کار من خودم در نهایت تو درمانگاه کار می کنم و به نظرم اگه تایپتون خوب باشه و اطلاعات پزشکی داشته باشید و نسخه خوانی را یاد بگیرید بتونید کار پیدا کنید چون همه شهرستان ها به نیروی تایپیست و پذیرش معمولا نیاز هست و برنامه نویسی را هم بعدا ادامه بدید و به نظر من کسی تو برنامه نویسی موفق میشه که ایده های ناب داشته باشه و اونها را پیاده سازی کنه البته این نظر شخصی من هست ممکنه یه نفر واقعا خیلی علاقه داشته باشه به برنامه نویسی اما باز به علاقه خودتون بستگی داره انشالله که بتونید شغل مناسبتون را پیدا کنید

یاد خدا آرام بخش دلهاست
ارسال: #۳۱۴۶۲
۱۴ مرداد ۱۳۹۵, ۰۶:۰۳ ب.ظ
(۱۴ مرداد ۱۳۹۵ ۰۵:۲۱ ب.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  دلم اسکوتر میخواد!!!!!! ولی نمیدونم کار باهاش آسونه یا سخت!! اصلا ارزش خرید داره؟
واسه بزرگترا هم هست مگه؟ من فکر کردم فقط واسه بچه ها ساخته میشه.

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
ارسال: #۳۱۴۶۳
۱۴ مرداد ۱۳۹۵, ۰۶:۳۴ ب.ظ
حاج رجب محمدزاده به جمع یاران شهیدش پیوست

منبع:

سپاس‌گزاری شده توسط: fatemesoleimani , Saman , so@ , Aurora , Mina_J , jazana , diligent , ele , stateless
ارسال: #۳۱۴۶۴
۱۴ مرداد ۱۳۹۵, ۰۹:۱۱ ب.ظ
(۱۴ مرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۰۳ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  
(14 مرداد ۱۳۹۵ ۰۵:۲۱ ب.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  دلم اسکوتر میخواد!!!!!! ولی نمیدونم کار باهاش آسونه یا سخت!! اصلا ارزش خرید داره؟
واسه بزرگترا هم هست مگه؟ من فکر کردم فقط واسه بچه ها ساخته میشه.
اسکوتر هوشمند از این برقیاش خیلی باحاله

کامیابی و شادمانی تو در درونت قرار دارد، اراده کن که شاد بمانی، آن زمان، تو و شادمانی‌ات، میزبان نامریی دشواریها خواهید بود.((هلن کلر))Big GrinBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent
ارسال: #۳۱۴۶۵
۱۴ مرداد ۱۳۹۵, ۰۹:۳۵ ب.ظ
من اولین و آخرین باری که تو خیابون این اسکوتر برقی رو دیدم تو راهپیمائی ۲۲ بهمن بود که یه آقای جوون خیلی شیک با اسکوترش اومده بود راهپیمائی. Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: fo-eng
ارسال: #۳۱۴۶۶
۱۴ مرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۰۲ ب.ظ
با اینا بیفتی تو کوچه ها دنبال pokemon go یا از اتاقت بری آشپزخونه میوه برداری برگردی بخوری

اگه بچه مایه دارین + اضافه وزن بالا ندارین که هاوربرد تنبل تر و بدتر نکنه، بخرین نوش جونتون...

من اگه پولشو داشتم jetpack می خریدم، خاص تر و جلب توجه اش بیشتره
ارسال: #۳۱۴۶۷
۱۴ مرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ مرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۰۹ ب.ظ، توسط codin.)
شیخ اجل سعدی می گوید :

چو رسی به طور سینا ارنی مگو و بگذر
که نیرزد این تمنا به جواب لن ترانی

در جواب سعدی شاعری ( احتمالا حافظ ) می گوید :

چو رسی به طور سینا ارنی بگو و مگذر
تو صدای دوست بشنو نه جواب لن ترانی

و در جواب این دو ، شاعر دیگری ( احتمالا مولانا ) می گوید :

"ارنی" کسی بگوید که تو را ندیده باشد
تو که با منی همیشه چه ترا چه لن ترانی

علامه طباطبایی با دلی شکسته فرمود:

سحر آمدم به کویت که ببینمت نهانی
" ارنی " نگفته گفتی دو هزار " لن ترانی"

:: توضیح
سوره اعراف آیه ۱۴۳///// و چون موسى به وعده گاه آمد و پروردگارش با او سخن گفت، عرض کرد : پروردگارا خود را به من بنماى تا تو را تماشا کنم . معشوق فرمود هرگز مرا نخواهى دید ؛ لیکن به کوه نگاه کن پس اگر بر جاى خود قرار گرفت به زودى مرا خواهى دید . پس چون پروردگارش به کوه جلوه نمود آن را متلاشی ساخت و موسى مدهوش بر زمین افتاد و چون به خود آمد گفت تو منزهى به درگاهت توبه کردم و.....
وَلَمَّا جَاء مُوسَى لِمِیقَاتِنَا وَکَلَّمَهُ رَبُّهُ قَالَ رَبِّ أَرِنِی أَنظُرْ إِلَیْکَ قَالَ لَن تَرَانِی وَلَکِنِ انظُرْ إِلَى الْجَبَلِ فَإِنِ اسْتَقَرَّ مَکَانَهُ فَسَوْفَ تَرَانِی فَلَمَّا تَجَلَّى رَبُّهُ لِلْجَبَلِ جَعَلَهُ دَکًّا وَخَرَّ موسَى صَعِقًا فَلَمَّا أَفَاقَ قَالَ سُبْحَانَکَ تُبْتُ إِلَیْکَ وَأَنَاْ أَوَّلُ الْمُؤْمِنِینَ ﴿۱۴۳)اعراف
* ارنی: خودت را به من نشان بده
* لن ترانی: هرگز مرا نخواهى دید
* تری: می بینی

--------------------------------

اینم از من :

ننشین تو بر دل من صنما اگر توانی
که ز روی تو نتابم به جفای "لن ترانی"
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman , karbar , Skyrim , stateless , sss , pioneer01
ارسال: #۳۱۴۶۸
۱۴ مرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۴۵ ب.ظ
(۱۴ مرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۰۷ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  و در جواب این دو ، شاعر دیگری ( احتمالا مولانا ) می گوید :
مگه مولوی قبل از حافظ نبوده؟ چطور میتونه به حافظ جواب داده باشه وقتی قبلش بوده؟

سپاس‌گزاری شده توسط: codin
ارسال: #۳۱۴۶۹
۱۴ مرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ مرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۴۹ ب.ظ، توسط codin.)
(۱۴ مرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۴۵ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(14 مرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۰۷ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  و در جواب این دو ، شاعر دیگری ( احتمالا مولانا ) می گوید :
مگه مولوی قبل از حافظ نبوده؟ چطور میتونه به حافظ جواب داده باشه وقتی قبلش بوده؟

من اینو عینا کپی کردم اصلا بعیده قبلیه از حافظ باشه چون من توی اشعار حافظ سرچ کردم پیداش نکردم. ضمن این که از شعرش هم این برداشت نمیشه که در جواب شعر حافظ گفته باشد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۳۱۴۷۰
۱۵ مرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۴۳ ق.ظ
۰۰:۰۰ شد و هیچ خبری از اونی که هرسال این موقع پیام میداد نبود...
۰۰:۱۰ شد و خبری نبود...
۰۰:۴۲ فهمیدم به فراموشی سپردن یعنی چی...

پناه می آورم به تو...
بعد از هرباران،بعد از هر زخم ،قبل از هراتفاق ،بعد از هر حادثه
و بگو جز تو چه کسی می تواند مرهم باشد بردلم ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness , ts2927 , salam5

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۶۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۱۸۱ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۹ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۸۵۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۳ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۴ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۴۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close