زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۳۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ts2927
(داره از مانشت بالا می ره)
داره از مانشت بالا می ره
**

تاریخ ثبت نام: ۰۸ آبان ۱۳۹۲
تاریخ تولد: تعیین نشده
زمان محلی: ۲۰ April 2024 , 10:38 AM
وضعیت: آفلاین

مقبولیت: ۰+
۱
۱

اطلاعات انجمن ts2927
آخرین بازدید: ۰۴ اسفند ۱۳۹۹ ۱۲:۰۲ ق.ظ
کل ارسال‌ها: ۲۱ (۰/۰۱ ارسال در روز | ۰/۰۱ درصد از کل ارسال‌ها)
(یافتن تمامی موضوع‌هایافتن تمامی ارسال‌ها - )
مدت زمان آنلاین بودن: ۲ هفته, ۶ روز, ۱ ساعت, ۳۵ دقیقه, ۱۹ ثانیه
اعتبار: ۰ [جزییات]

اطلاعات تماسِ ts2927
وب‌ سایت:
ایمیل: ارسال یک ایمیل به ts2927.
پیام خصوصی: ارسال یک پیام خصوصی به ts2927.
شماره‌ی ICQ:
شناسه‌ی AIM:
شناسه‌ی Yahoo:
شناسه‌ی MSN:
اطلاعات اضافی درباره‌ی ts2927
مکان زندگی شما:
رتبه کنکور ارشد؟:
دانشگاه کارشناسی:
وضعیت: تعیین نشده
دانشگاه کارشناسی ارشد:
دانشگاه دکتری:
گرایش: تعیین نشده
لینک مصاحبه با مانشت:

نظرهای کاربران
 maryam.raz (10 شهریور ۱۳۹۵ در ۰۷:۰۱ ب.ظ)
حواستون باشه تا قبل از مهر باید اقدام کرده باشی.. تا اونجایی که یادمه از طریق همون درخواست توی سایت سنجش میتونید ولی نامه ارسال کنید به صندوق پستی هنوز بهتره و از همه بهرت حضوری رفتن به خود سازمان سنجشه. گیرهم نمیدن راحت قبول میکنن. پارسال دوتا از بچه های مانشت همین کارو کردن من خودمم می خواستم ولی منصرف شدم.
 maryam.raz (10 شهریور ۱۳۹۵ در ۰۶:۵۷ ب.ظ)
بله کاملا امکان پذیره. مهم نیس شبانه یا روزانه بودن. قبول شدن توی انتخاب ها مهمه. اگه انتخاب بعدی قبول شدید حالا هرچی باشه میتونید درخواست بدید به سنجش که انتقال تون بدن به اون دانشگاه. سنجش هم اسم شمارو میفرسته به دانشگاه جدید که بتونید ثبت نام کنید. فقط توصیه میکنم حضوری برید سریعتر میشه
 hamedfayez (31 خرداد ۱۳۹۵ در ۰۷:۳۶ ب.ظ)
صنعتی اصفهان و اصفهان در زمینه معماری کامپیوتر جزو خوبان. در مورد خوارزمی اطلاع دقیقی ندارم ولی اگه تهران بودن براتون مهم نیست حتما برید اصفهان یا صنعتی اصفهان. خوارزمی فقط شنیدم از یه دانشجوها کارشناسیش که خیلی بدشو میگفت که استاد نداریم و این حرفا. البته این برا چند ساله پیشه الان در جریان نیستم.
 hatame (30 خرداد ۱۳۹۵ در ۱۰:۱۱ ب.ظ)
ts2927, ts2927,
سلام بله من صنعتی اصفهان بودم، باید بگم تو صنعتی اکثر استید، شبکه، net fpga و پردازش تصویر کار می کنن و تقریبا موصوعات تو همین حوالیه برای بچه های معماری...
 s-nowrozi (26 خرداد ۱۳۹۵ در ۰۸:۳۰ ب.ظ)
ts2927, ts2927, ts2927,
آره و قبل از صنعتی زده بودم. سطح دانشگاهش از اصفهان پایین تره اما تهرانه که خود این یه فاکتور مهمه . خود من تو تبریز در به در دنبال کار بودم اما دریغ از یک شرکت کامپیوتری
 rz.gh (26 خرداد ۱۳۹۵ در ۰۷:۲۰ ب.ظ)
سلام ، آره من اونجا درس میخونم .. اول بگید کجایی هستید تا بگم بدردت میخوره یا نه !!!
پارسال رتبه های خیلی بهتری تو خوارزمی نسبت به صنعتی اصفهان و شیراز و تبریز قبول شدن ، که علت اصلیش محل تحصیل تو تهران بود. ولی از لحاظ امکانات و شرایط خوابگاه مخصوصا برا خانم ها صنعتی اصفهان و شیراز بهتره .. شرایط خوابگاهی خوارزمی فاجعه ست.
ولی یه نکته ای هست ، این دانشگاه خوارزمی تمام اساتیدش دارای تحصیلات تو زمینه معماری کامپیوتر هستن و اتفاقا فیلد معماریش قوی تر از هوش هست و یه استادی مثل ملکیان با معماری کار میکنه نه هوش... هوشش رو اصلا من به کسی توصیه نمیکنم.
اگه کسی شهرش نزدیک اصفهان یا شیراز باشه ، دانشگاه های اونجا از لحاظ رنک و امکانات بهتره و اونجا توصیه میشه .. وگرنه از لحاظ استاد فرق چندانی با هم نمیکنن و من خودم با استادی دارم کار می کنم که نمونش تو شیراز و اصفهان از لحاظ اخلاق و سواد پیدا نمیشه... اما شرایط خوابگاهی اینجا و بی امکاناتی دانشگاه ادم رو از زندگی سیر میکنه چه رسد به درس... من اهدافی داشتم که اینجا رو زدم و شرایط کاری تهران مد نظرم بود ، البته این دید رو به هر کسی توصیه نمیکنم ، چون تو تهران شرط اول کار داشتن تخصص بالا و رزمه قوی هست.. خیلی ها برمی دارن میان تهران بدون تخصص و عمرشون رو تلف میکنن.
موفق باشید و امیدوارم تصمیم درست بگیرد
 s-nowrozi (26 خرداد ۱۳۹۵ در ۰۳:۳۹ ب.ظ)
ts2927,
سلام
من صنعتی اصفهان رو قبل از تبریز زدم و البته با یک نفر اختلاف قبول نشدم و اصفهان را بعد از تبریز که اون هم قبول شدم . دانشگاه اصفهان و صنعتی از تبریز بالاتر هستند و البته من به دلایلی تبریز رو قبل از اصفهان زدم . تو تبریز کسی که معماری می خونه با کسی که نرم می خونه درسهایش یکی است که این به علت نبود استاد سخت افزار تو این دانشگاه است.
 Densike (06 خرداد ۱۳۹۵ در ۱۱:۳۷ ب.ظ)
ممنون مرسی ندیده بودم
 payam7 (30 شهریور ۱۳۹۴ در ۱۱:۴۱ ب.ظ)
ts2927,
سلام . ممنون
واسه دورس تخصصی معماری متاسفانه منبع زیاد نیست.منابعی که من استفاده میکنم اینها هستن

VLSI صاحب زمانی به عنوان منبع اصلی و مدرسان شریف نکته و تست البته بنظرم مدرسان تقریبا کامل هست ولی نه ۱۰۰ درصد

الکترونیک دیجیتال پوران پژوهش که کتاب جالبی نیست / دانش پژوهان علیرضا احسانی کتاب خوبیه ولی چاپش قدیمیه ۸۸ /پارسه هم جدیدا ی کتاب داده که هنوز نخوندم ولی کلا این درس همپوشانی زیادی با VLSI داره

مدار الکتریکی پوران پژوهش کتاب خوبیه ولی یکم سنگین هست بهترین کتاب کنکوری موجود راهیان ارشد تقوی ویژه کامپیوتر هست ولی هر دو خوبن

انتقال داده هم مدرسان شریف دارم که ازش راضی هستم البته پارسه هم داره که اون رو نگرفتم بنطرم همین مدرسان کافیه
چون خود من هم روی منابع حساس بودم بنطرم این ها از بقیه بهتر هست
امیدوارم تونسته باشم کمکی کرده باشم
موفق باشید
 artmiss (24 اردیبهشت ۱۳۹۴ در ۰۱:۲۳ ق.ظ)
ts2927, خواهش میکنم
 artmiss (24 اردیبهشت ۱۳۹۴ در ۰۱:۱۷ ق.ظ)
سلام
خواهش میکنم
به نظر من اصلا ارزش نداره شما از شیراز یا اصفهان بیاین تهران بخاطر دانشگاه خوارزمی چون خود شیراز و صنعتی اصفهان قوی تر هستند
البته امسال فک کنم دانشجوهای گرایش هوش تهران بودن که فک کنم شریط بهتری داشتن ولی معماری همون کرج بودن که شرایط خوابگاه کرج خیلی خوب نیس در رابطه با هیئت علمی هم اساتیدی چون پدرام و شنبه زاده تو هوش و ملکیان تو شبکه و امنیت خیلی قوی و مطرح هستند ولی تو معماری من استاد مطرحی ندیدم.
بازم بهتره از دانشجویان مقطع کارشناسی بپرسی
موفق باشی

You can't send a comment to this user because your usergroup can't send comments.

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close