زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۳۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تصاویر کنکوری (زحماتی که کشیدیم :(

ارسال: #۱۲۱
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۵:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۵:۱۷ ب.ظ، توسط good-wishes.)
RE: تصاویر کنکوری (زحماتی که کشیدیم :(
خداقوت آقای azad_ahmadi ! عجب تاپیک جالبی رو کشف کردید . من چقدر اون اوایل بعد کنکور تو فکر چنین چیزی بودم اما چون زیاد به مانشت آشنا نبودم نتونستم با این عمق کاوش کنم Big Grin
همون موقع هم عکس های کنکورم رو در تاپیک عکس هایی که خودتون گرفتید گذاشتم
خوب پس منتقلش می کنم اینجا :

لغات ۵۰۴ که می نوشتم تا سریع مرور کنم

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

خلاصه نویسی های روزانه و تقویم روزهای مانده به کنکور

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

جعبه لایتنر دست ساز من (با جعبه خرما)

انرژی مثبت از درو دیوار اتاقم می بارید

۲۵
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , maneshty , azad_ahmadi , Mohammad WR10 , mehdi.m2 , GoodStudent67 , Mänu , Aurora , ماه بانو , esi , teacherpc , Dark Knight , انرژی مثبت , maedeh , atenaa , kerm , khatere987 , ati314 , IT.setareh91 , farhud , siloi , ana_12345 , 8Operation , TnT , xani , neda_Network , Nara , user22 , tesna , luna , Maryam-X , MehdizadeMilad , samaneh_aftab , Autumn.Folio , dima , amnhck123 , bita_it , 1-1 , گنجشک , paradis , ریحان , foranyone , پوونه , Mohammad.K , reyhaneh64 , samira.it , H3NGAM3H , mafia1990 , Ali-B , sarehkar , kimidoonekekie , Nil Lu , hamedit89 , fulgent , dzzv_13 , msalehi1991 , iammiti , Sakura , hosshah , **sara** , f2000 , minami , sepid , Engineer , mshelman , RASPINA , shamdooni , Milestone , fatemeh69 , shayesteNEY , donyajoon24 , d_felfelak
ارسال: #۱۲۲
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۵:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۶:۰۰ ب.ظ، توسط azad_ahmadi.)
(۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۵:۱۶ ب.ظ)good-wishes نوشته شده توسط:  عجب تاپیک جالبی رو کشف کردید . من چقدر اون اوایل بعد کنکور تو فکر چنین چیزی بودم اما چون زیاد به مانشت آشنا نبودم نتونستم با این عمق کاوش کنم Big Grin
همون موقع هم عکس های کنکورم رو در تاپیک عکس هایی که خودتون گرفتید گذاشتم
خوب پس منتقلش می کنم اینجا :

یعنی واقعا اون ۵۰۴ کلمه قابل خوندن بود براتون؟ Big Grin
اما اعتکاف علمی شما قابل تحسین هست. پس پرده یه کاربرد دیگه هم داره که خانم good wishes عملا بهش اشاره نمودن Big Grin

ای درد توام درمان در بستر ناکامی .... ای یاد توام مونس در گوشه تنهایی
در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم ... لطف آن چه تو اندیشی حکم آن چه تو فرمایی
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes , sir_ams , ماه بانو , انرژی مثبت , nina69 , **sara**
ارسال: #۱۲۳
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۷:۱۷ ب.ظ
وای چه تاپیک باحالی
من امسال شروع کردم،ایشالا وقتی اتاقم به مرز همچین شلوغیهایی رسید حتما عکسشو میذارممممممممم
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: jameshenas
ارسال: #۱۲۴
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۲:۴۷ ق.ظ
من ۲ ۳- هفته مونده به کنکور هر نکته تازه رو این جوری می چسبوندم به دیوار تا چند بارا ز صبح تا شب مرورش کنم Blush

اینم از دیوار اتاق من ۲ شب مونده به کنکور

امیدمون به خداست...

من می خواهم و می توانم ...
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , maneshty , Aurora , mehdi.m2 , انرژی مثبت , azad_ahmadi , good-wishes , MehdizadeMilad , **sara** , shamdooni , Milestone
ارسال: #۱۲۵
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۱:۱۱ ق.ظ
این عکس واسه دو روز مونده به کنکوره ،کتابخونه آستان قدس
با دوستام تصمیم گرفتیم عکس یادگاری از میزمون بندازیم
یادش بخیر

پس به جان باید خرید
زجر پوست انداختن چون دانه ای گندم
گر بخواهی سبز شد…
۱۴
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , maneshty , Aurora , mehdi.m2 , khatere987 , jameshenas , انرژی مثبت , good-wishes , azad_ahmadi , 8Operation , sanar.m , Mohammad WR10 , neda_Network , GoodStudent67 , nina69 , MehdizadeMilad , bita_it , گنجشک , Payam92 , x86 , Ali-B , **sara** , Engineer , RASPINA , Milestone , fatemeh69
ارسال: #۱۲۶
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۰:۳۳ ب.ظ
این هم تنهای جایی که من برای درس خوندن داشتم، بدون هیچ عایق صوتی ای

فایل‌(های) پیوست شده

۶
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , انرژی مثبت , good-wishes , azad_ahmadi , 8Operation , Marcel , nina69 , ماه بانو , Autumn.Folio , mehdi.m2 , x86 , Aurora , **sara** , Milestone
ارسال: #۱۲۷
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۲:۱۱ ق.ظ
تنها چیزی که میتونم بگم اینه که دلم واسه خودم خیلی میسوزه .انقدر که از چشمام اشک میاد Sad

خدایا فقط نیم نگاهی از تو برای من کافیست
۸
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , 8Operation , azad_ahmadi , sanar.m , ماه بانو , GoodStudent67 , good-wishes , mehdi.m2 , fa_karoon , x86 , Ali-B , Aurora , **sara** , Dream_high , Milestone
ارسال: #۱۲۸
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۸:۳۶ ق.ظ
چه تاپیک باحالیSmile

حیف که من از اون روزها عکس ندارمSad
خونه ما ۲ تا اتاق داره. ۱ اتاق که اتاق کاره و توش میز کامپیوتر و کتابخونه است که همه کتابام اون وسط یا روی زمین یا روی میز افتاده بودن

اتاق خوابمون هم جای درس خوندنم بود(آخه من عادت دارم روی تخت بشینم درس بخونم. پشت میز نمیتونم) پایین تخت پر بود از کتاب و جزوه
آینه اتاقم پر از فرمولهای محاسبات عددی بود(هر فرمول ۱ کاغذ A5 که بشه از دور بخونم). فقط ۱ مربع ۳۰*۳۰ خالی بود که بشه خودمونو تو آینه ببینیم Big Grin

به در یخچال و در اتاقها و بالای تلوزیون جملات مثبت چسبونده بودم. به شیشه ی بالای گاز، نکات سیستم عامل و ساختمان داده ...

یادش به خیر
به در یکی از اتاقها بزرگ زده بودم -۱۵۰ (یعنی رتبم زیر ۱۵۰ میشه که نشد )SadSadSad

کلا از دی ماه هم، ورود هر مهمونی به خونمون ممنوع بود. وگرنه ابروم میرفت خونه اینقدر نامرتبه

جالبیش اینه که من خیلی خیلی مرتبم و همش به شوهرم غر میزنم که وسایلشو سر جای خودش بذاره و ...
ولی تو اون ۱ ماه مونده به کنکور، به سختی مشد از بین کاغذ ها و کتابای پایین تختمون رد شد Big Grin .

حالا عصر که رفتم خونه، از مرتب شده ی کتابام عکس میگیرم Big Grin
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ماه بانو , SaMiRa.e , GoodStudent67 , Autumn.Folio , good-wishes , mehdi.m2 , fa_karoon , sarehkar , **sara** , d_felfelak
ارسال: #۱۲۹
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۱:۴۵ ق.ظ
دوتا عکس از کتابخونه

تو اولی دارم محاسبات میخونم در حد لیک دسته یکTongue اما نتیجش در حد محلات هم نشد TongueBig Grin
دومی هم از محوطه ی کتابخونه که داشتم از یه پروانه شیطون عکس میگرفتم. اما آخرش بعد کلی بازی نگذاشت عکسشو بگیرم Big Grin

فایل‌(های) پیوست شده

خدا آن حس ریبایی است که در تاریکی صحرا
زمانی که هراس مرگ میدزدد سکوتت را
یکی مثل نسیم آرام میگوید
کنارت هستم ای زیبا، و دل آرام میگردد

۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , good-wishes , mehdi.m2 , Eternal , ماه بانو , **sara** , Milestone
ارسال: #۱۳۰
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۱:۴۸ ق.ظ
اون دو صفحه محاسبات از بحث روشهای نیوتون پسرو و پیشرو یا همون بحث های مرتبط هست Smile که متاسفانه سوالی از اون بخش ها و بخش های دیگه نداده بودن. خدایا من چقدر محاسبات خونده بودم Sad

ای درد توام درمان در بستر ناکامی .... ای یاد توام مونس در گوشه تنهایی
در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم ... لطف آن چه تو اندیشی حکم آن چه تو فرمایی
۱
۰
ارسال: #۱۳۱
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۲:۲۳ ب.ظ
(۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۳۳ ب.ظ)fa_karoon نوشته شده توسط:  این هم تنهای جایی که من برای درس خوندن داشتم، بدون هیچ عایق صوتی ای

آدم یاد بازار مس فروش ها میفته
۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: shayesteNEY
ارسال: #۱۳۲
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۱:۱۴ ب.ظ
(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۲۳ ب.ظ)amnhck123 نوشته شده توسط:  
(20 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۳۳ ب.ظ)fa_karoon نوشته شده توسط:  این هم تنهای جایی که من برای درس خوندن داشتم، بدون هیچ عایق صوتی ای

آدم یاد بازار مس فروش ها میفته

کجاش آدم رو یاد بازار مس فروش ها می ندازه؟ حالت انباری داره این اتاق اما مسی توش نمی بینم، البته بی خیالAngel
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: shayesteNEY
ارسال: #۱۳۳
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۴:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۴:۱۶ ب.ظ، توسط hp1361.)
(۱۱ اسفند ۱۳۹۰ ۱۲:۴۵ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(11 اسفند ۱۳۹۰ ۰۳:۱۱ ق.ظ)sohrablou نوشته شده توسط:  
(01 اسفند ۱۳۹۰ ۰۳:۱۴ ق.ظ)a i نوشته شده توسط:  آقا اسم این دانشمند که رو عکس جلد این کتابه چیه ؟

[/img]

من یادمه دکتر رهنمون میگفت : عکس روی جلد ویرایش سوم کتاب راسل
حرف های بسیار زیادی برای گفتن داره و یه جوری تاریخ هوش مصنوعی رو نشون میده!
تو خود کتاب توضیح داده که این عکس ها برای کی هستند. حتی تو ترجمه فارسیش هم هست با اینکه جلدش فرق داره. آقای رهنمون هم درست گفتند(البته جسارت به آقای رهنمون نباشه).

بابا این بنده خدا عکس بزرگ سمت راست رو برداشته عوض کرده و منظورش اون عکس بوده!
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۸Operation
ارسال: #۱۳۴
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۴:۵۰ ب.ظ
Photo RE: تصاویر کنکوری (زحماتی که کشیدیم :(
این روز قبل از نتایج همه حال و هوای اون روزها برگشته...نمی دونم فردا شب چی میشه...اما مهم الانه که حسش بود تا این عکسا رو آپ کنم....یاد اون روزها بخیر...خدایا شکرت....
میز اون روزهای من..... یادش بخیر
[تصویر:  1.jpg]

[تصویر:  2.jpg]

میز من از پشت آب نمایی که برای آرامش توی اتاقم گذاشته بودم...
[تصویر:  3.jpg]

نمایی از برنامه های کلان کنکور البته روزای آخر این در دیگه جا نداشت....
[تصویر:  4.jpg]

فیش های کلمات زبان ۵۰۴+۱۰ سال اخیر زبان عمومی
[تصویر:  5.jpg]

اینم جعبه عشق من ...G5
[تصویر:  6.jpg]

جدول عملکر عملیاتی من(توی این جدول هر روز که به ساعت مفید برنامه ریزی شده برای اون روز می رسیدم یه تیک تو بخش درسی می زدم،)برای خودم روز آخر شهریور که طراحیش کردم قرار گذاشتم که اگه خونه هایی که بالاشون خط قرمزه تیک بخوره این یعنی من تلاشمو کردم! واون ۱۴ خونه ردیف پایینم برای استراحتام بود...)(به قول یه ضرب المثل: یه فیل رو میشه خورد اما ذره ذره!)
[تصویر:  10.jpg]

خلاصه روز ۱۸ بهمن نه تنها خدا کمک کرد به برنامه ریزی عملیاتی برسم بلکه کمک کرد ۲۳ تا تیک اضافه زده باشم(یه جمله معروف میگه در برنامه ریزی جوری برنامه بریزید که از برنامه جلو بیفتید و نه عقب!این باعث تقویت روحیه میشه!باید سقف آرزو ها رو اونقدر بالا برد که دستمون برسه چراغی بهش آویزون کنیم...)
[تصویر:  11.jpg]

یه تخته وایت برد هرطور شد جور کردم که برا تنوع گاهی از پشت میز بلند شم و با خستگی مبارزه کنم...
[تصویر:  7.jpg]

گاهی شبا که بی انرژی میشدم یکم مدیتیشن می کردم...اینم شمعش....یادش بخیر....
[تصویر:  8.jpg]

اینم دارت داداشم بود که ازش گرفتم و صبحا برای افزایش تمرکز اهدافمو بهش می زدم و بعد تیربارونش می کردم....چه کیفی میداد
[تصویر:  9.jpg]

خدایا فردا شب هر اتفاقی بیفته دوس دارم خواسته تو باشه نه خواسته من پر عیب و خطا...خدایا شکرت برای تک تک اون لحظات سخت اما دوست داشتنی و تکرار نشدنی....Heart

دوستان عزیز به جای پیام خصوصی از طریق وبگاه با من در ارتباط باشید.
۲۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , انرژی مثبت , پوونه , s.sadri , Behzad TP , narges_r , Mohammad.K , majid_22 , احسان مومنی , khatere987 , Helmaa , fa_karoon , fatima1537 , Autumn.Folio , H3NGAM3H , nina69 , sir_ams , good-wishes , ماه بانو , x86 , mafia1990 , Mehman , Ali-B , atenaa , Nil Lu , neda_Network , e2000 , msalehi1991 , **sara** , maryam.raz , minami , Ariyanic , tarane1992 , tayebe68 , virtual girl , diligent , ریحان , sepid , Engineer , RASPINA , aadmida , Nesyan , shayesteNEY , Dream_high , Milestone , نارین , fatemeh69 , d_felfelak
ارسال: #۱۳۵
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۲:۰۴ ب.ظ
ممنون از دوستانی که این تاپیک رو ادامه دادن
یاد خاطرات کنکوری افتادم
Smile

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes , azad_ahmadi , 8Operation , **sara**

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  منبع مناسب تستی و کنکوری درس شناسای الگو atousayazd ۷ ۷,۱۹۱ ۲۰ بهمن ۱۳۹۹ ۰۳:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: سعید_سخت افزار
  کتاب های کنکوری ارشد هوش مصنوعی bahar1362 ۰ ۲,۱۶۰ ۱۵ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: bahar1362
  خواص محیط برای عامل سیستم تحلیل تصاویر پزشکی Ali1991khe ۶ ۵,۲۹۷ ۰۴ مهر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  نکات کنکوری روز خواستگاری Fardad-A ۳۷ ۳۲,۲۷۰ ۰۵ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌
  فروش بیش از ۳۰ جلد کتاب مرجع و تستی کنکوری ارشد کامپیوتر- توافقی goldenratio ۲ ۳,۰۳۱ ۲۱ آذر ۱۳۹۷ ۱۱:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: fsadat7
  فروش کتاب های کنکوری ارشد h@3!n ۰ ۱,۸۰۹ ۲۳ مهر ۱۳۹۷ ۰۸:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: h@3!n
  فروش کتاب های کنکوری ارشد h@3!n ۲ ۲,۸۱۹ ۱۶ مهر ۱۳۹۷ ۰۹:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: RoRo_kahani
  فروش تعدادی کتاب کنکوری و دانشگاهی festival ۰ ۱,۵۶۱ ۰۷ مهر ۱۳۹۷ ۰۷:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: festival
  فروش کتاب های کنکوری m.hush97 ۰ ۱,۷۸۷ ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۴:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: m.hush97
Question مدیر بخش "کتاب ها و جزوات کنکوری" چه کاربری است؟ javad94 ۵ ۵,۱۴۷ ۲۵ فروردین ۱۳۹۷ ۰۱:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: The BesT

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close