تالار گفتمان مانشت
تصاویر کنکوری (زحماتی که کشیدیم :( - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ ۱۱ ۱۲ ۱۳
تصاویر کنکوری (زحماتی که کشیدیم :( - موج - ۲۹ بهمن ۱۳۹۰ ۱۲:۲۱ ق.ظ

اگه موافقید تا قبل از اینکه کتاباتون رو جمع کنید یه عکس از اتاق درس تون توی این تاپیک بذارید
این تصاویر که میذارم یکیش صحنه واقعی اتاق بدون دست خوردگی هست و یکی حدود یه هفته بعد کنکور پارسال که کتابام رو جمع کردم و یه عکس خوشگل برای یادگاری انداختم
[تصویر:  attachment.php?aid=2761]

RE: تصاویر کنکوری (زحماتی که کشیدیم :( - Potential - 29 بهمن ۱۳۹۰ ۱۲:۴۳ ق.ظ

عالیه ... من از این عکس امسال خیلی خوشم اومد ... Big Grin

تصاویر کنکوری (زحماتی که کشیدیم :( - پشتکار - ۲۹ بهمن ۱۳۹۰ ۱۲:۵۵ ق.ظ

انشاالله نا امید نمی شید
منم خیلی لذت بردم
موفق باشید

تصاویر کنکوری (زحماتی که کشیدیم :( - _Milad_ - 29 بهمن ۱۳۹۰ ۰۱:۰۰ ق.ظ

مزد تلاشت رو می گیری مهندس، نگران نباش

RE: تصاویر کنکوری (زحماتی که کشیدیم :( - mosaferkuchulu - 29 بهمن ۱۳۹۰ ۰۱:۳۵ ق.ظ

ای روزگااااررررر......Sad

تصاویر کنکوری (زحماتی که کشیدیم :( - موج - ۲۹ بهمن ۱۳۹۰ ۰۱:۴۱ ق.ظ

(۲۹ بهمن ۱۳۹۰ ۰۱:۳۵ ق.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  ای روزگااااررررر......Sad
جالب بود تفاوت ذوق دختر و پسر در هنگام درس خوندن و فیش برداری در مقایسه عکسامون کاملا مشهوده

RE: تصاویر کنکوری (زحماتی که کشیدیم :( - mosaferkuchulu - 29 بهمن ۱۳۹۰ ۰۱:۴۳ ق.ظ

(۲۹ بهمن ۱۳۹۰ ۰۱:۴۱ ق.ظ)موج نوشته شده توسط:  
(29 بهمن ۱۳۹۰ ۰۱:۳۵ ق.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  ای روزگااااررررر......Sad
جالب بود تفاوت ذوق دختر و پسر در هنگام درس خوندن و فیش برداری در مقایسه عکسامون کاملا مشهوده

اینا فیش برداری نبودن!برنامه ریزی هام بودن!هر صفحه‌ی رنگی یک روزه!

تصاویر کنکوری (زحماتی که کشیدیم :( - luna - 29 بهمن ۱۳۹۰ ۰۲:۱۸ ق.ظ

چقدر میزتون منظم بود! من یادمه میز ناهارخوری رو برداشته بودم ۸ ماه در اختیار خودم! اصلا کسی جرات نمی کرد بره طرفش انقدر که شلوغ بود!!! و اون تفاوت دختر و پسر که گفتید هم در مورد من حداقل صادق نبود Smile)))

تصاویر کنکوری (زحماتی که کشیدیم :( - blackhalo1989 - 29 بهمن ۱۳۹۰ ۰۲:۴۰ ق.ظ

باز اتاق موج مرتبه به نسبت. من یادمه روزای آخر دیگه کف اتاقم یه سره سفید پوش بود از کاغذ. یادمه دنبال جای خالی میگشتم که پامو بذارم که برسم یه ته اتاقBig Grin

تصاویر کنکوری (زحماتی که کشیدیم :( - مازیار صفایی - ۲۹ بهمن ۱۳۹۰ ۰۲:۴۲ ق.ظ

من شب کنکور کل آشغال پاشغال ها رو جمع کردم!
عکس نگرفتم یادگاری باشه!

تصاویر کنکوری (زحماتی که کشیدیم :( - _Milad_ - 29 بهمن ۱۳۹۰ ۰۳:۰۲ ق.ظ

شب ها درس می خوندم، الانا سره درس بودم هنوزم فکر می کنم باس برم کتاب های مربوط به کنکور رو بخونم Smile). شب کنکور هم دندونم درد می کردم نخوابیدم درست درمون Smile

تصاویر کنکوری (زحماتی که کشیدیم :( - hkarimi - 29 بهمن ۱۳۹۰ ۱۰:۱۹ ق.ظ

سلام.
منم این عکسو برای یادگاری گرفتم. ساعت و تاریخش درسته.فقط مال امساله نه ۲۰۱۱
البته الان کتابا نامرتبن. همیشه میزم مرتبه ها. بعضی وقتا که مرده بودم از خوندن حال جمع و جور کردن کتابا رو نداشتم. این نا مرتب بودن هم مال اینه که روز قبلش خیلی خونده بودم.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

راستی کنکور ما شیراز بود. دانشگاه پیام نور. آخر الزمان که میگن همونجا بود. بارون میبارد مث دم اسب!!!Big Grin
شب قبلش هم خونه دوستم بودیم و تا ساعت ۴ هیچ کدوممون خوابمون نبرد. نمیدونم اون چش بود ولی خودم وقتی جام عوض میشه خوابم نمیبره. کلا راحت نبودم.

RE: تصاویر کنکوری (زحماتی که کشیدیم :( - Helmaa - 29 بهمن ۱۳۹۰ ۱۱:۳۶ ق.ظ

عجب شباهتی آقای موج،روم نشد کامل بگیرم فقط از یه تیکه کف اتاق گرفتمBlush
از چند روز قبل کنکور این مدلی شده بودن دیگه،از کنترلم خارج بود!!!
هنوز هم حمع نشدن موندم چه جوری جمع شون کنمSad

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: تصاویر کنکوری (زحماتی که کشیدیم :( - Msccom - 29 بهمن ۱۳۹۰ ۱۲:۵۱ ب.ظ

یادی از کنکور ۹۱!!!!!!
۵ روز قبل از کنکور
تفاوت "یادی از کنکور "دکتر با کنکور ما.!!!!!!!!دلم واسه سالهای بعد میسوزه.هر سال بدتر از پارسال!!!

تصاویر کنکوری (زحماتی که کشیدیم :( - انرژی مثبت - ۲۹ بهمن ۱۳۹۰ ۰۱:۱۳ ب.ظ

اقای موج راستش رو بگید اتاق رو مرتب کردید و عکس گرفتید یا این که این قدر مرتب بود Smile Big Grin
ماشالله چقدرم باذوقید گلدونه هم خیلی باحاله.