زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۸:۳۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تصاویر کنکوری (زحماتی که کشیدیم :(

ارسال:
۲۹ بهمن ۱۳۹۰, ۱۲:۲۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ بهمن ۱۳۹۰ ۱۲:۲۱ ق.ظ، توسط موج.)
اگه موافقید تا قبل از اینکه کتاباتون رو جمع کنید یه عکس از اتاق درس تون توی این تاپیک بذارید
این تصاویر که میذارم یکیش صحنه واقعی اتاق بدون دست خوردگی هست و یکی حدود یه هفته بعد کنکور پارسال که کتابام رو جمع کردم و یه عکس خوشگل برای یادگاری انداختم
[تصویر:  attachment.php?aid=2761]

فایل‌(های) پیوست شده

۴۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: admin , - rasool - , پشتکار , _Milad_ , Potential , diligent , mosaferkuchulu , luna , Ali-B , Lantern , Xilinx , maedeh , ف.ش , Helmaa , انرژی مثبت , marzieh , SarahArshad , maryami , najwa , zzsnowdrop , narges_r , Msccom , Sunshine Off , aatwo , fateme_68 , najme60 , fateme66 , Mansoureh , blackhalo1989 , MSsoftware , kerm , saeed_435 , alime , M.H.P , Avicenna , silver , reyhaneh64 , javadjj , mona23 , nasogh , firouzi.s , **sara** , sohrablou , Manix , Parva , annmary , Pegasus , rasoul67 , 1-1 , asiehmohammadian , good-wishes , ماه بانو , xani , tesna , احسان مومنی , H3NGAM3H , biniyaz67 , iApp , mafia1990 , sarehkar , Hera , sara786 , e2000 , hamedit89 , نی نی گولو , AI. , tayebe68 , Engineer , RASPINA , ana9940 , hnarghani , mahtab26 , donyajoon24 , shhashemi
ارسال:
۲۹ بهمن ۱۳۹۰, ۱۲:۴۳ ق.ظ
RE: تصاویر کنکوری (زحماتی که کشیدیم :(
عالیه ... من از این عکس امسال خیلی خوشم اومد ... Big Grin

"Many of life 's failures are people who did not realize how close they are to success when they gave up "
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج , M.H.P
ارسال:
۲۹ بهمن ۱۳۹۰, ۱۲:۵۵ ق.ظ
انشاالله نا امید نمی شید
منم خیلی لذت بردم
موفق باشید
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج
ارسال:
۲۹ بهمن ۱۳۹۰, ۰۱:۰۰ ق.ظ
مزد تلاشت رو می گیری مهندس، نگران نباش
۲
۲
ارسال:
۲۹ بهمن ۱۳۹۰, ۰۱:۳۵ ق.ظ
ای روزگااااررررر......Sad

فایل‌(های) پیوست شده

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
پس به نام زندگی هرگز مگو هرگز.
۱۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج , پشتکار , _Milad_ , Lantern , Helmaa , marzieh , SarahArshad , ف.ش , maryami , najwa , Potential , narges_r , Sunshine Off , najme60 , Fardad-A , MSsoftware , alime , reyhaneh64 , Avicenna , **sara** , هاتف , Pegasus , 1-1 , good-wishes , pershang , xani , iApp , sarehkar , Engineer , RASPINA , hnarghani
ارسال:
۲۹ بهمن ۱۳۹۰, ۰۱:۴۱ ق.ظ
(۲۹ بهمن ۱۳۹۰ ۰۱:۳۵ ق.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  ای روزگااااررررر......Sad
جالب بود تفاوت ذوق دختر و پسر در هنگام درس خوندن و فیش برداری در مقایسه عکسامون کاملا مشهوده
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mosaferkuchulu
ارسال:
۲۹ بهمن ۱۳۹۰, ۰۱:۴۳ ق.ظ
(۲۹ بهمن ۱۳۹۰ ۰۱:۴۱ ق.ظ)موج نوشته شده توسط:  
(29 بهمن ۱۳۹۰ ۰۱:۳۵ ق.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  ای روزگااااررررر......Sad
جالب بود تفاوت ذوق دختر و پسر در هنگام درس خوندن و فیش برداری در مقایسه عکسامون کاملا مشهوده

اینا فیش برداری نبودن!برنامه ریزی هام بودن!هر صفحه‌ی رنگی یک روزه!

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
پس به نام زندگی هرگز مگو هرگز.
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: پشتکار , موج , _Milad_ , مازیار صفایی , Xilinx , pershang
ارسال:
۲۹ بهمن ۱۳۹۰, ۰۲:۱۸ ق.ظ
چقدر میزتون منظم بود! من یادمه میز ناهارخوری رو برداشته بودم ۸ ماه در اختیار خودم! اصلا کسی جرات نمی کرد بره طرفش انقدر که شلوغ بود!!! و اون تفاوت دختر و پسر که گفتید هم در مورد من حداقل صادق نبود Smile)))

to get something you've never had, you have to do something you've never done
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج , Lantern , مازیار صفایی , انرژی مثبت , SarahArshad , **sara** , Pegasus , azad_ahmadi , 1-1 , pershang , Hera
ارسال:
۲۹ بهمن ۱۳۹۰, ۰۲:۴۰ ق.ظ
باز اتاق موج مرتبه به نسبت. من یادمه روزای آخر دیگه کف اتاقم یه سره سفید پوش بود از کاغذ. یادمه دنبال جای خالی میگشتم که پامو بذارم که برسم یه ته اتاقBig Grin
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج , marzieh , Donna , atenaa , Hera
ارسال: #۱۰
۲۹ بهمن ۱۳۹۰, ۰۲:۴۲ ق.ظ
من شب کنکور کل آشغال پاشغال ها رو جمع کردم!
عکس نگرفتم یادگاری باشه!

قبل از ایجاد تاپیک جدید فقط ۴ دقیقه در تالار جستجو کنیم.....
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: _Milad_ , موج
ارسال: #۱۱
۲۹ بهمن ۱۳۹۰, ۰۳:۰۲ ق.ظ
شب ها درس می خوندم، الانا سره درس بودم هنوزم فکر می کنم باس برم کتاب های مربوط به کنکور رو بخونم Smile). شب کنکور هم دندونم درد می کردم نخوابیدم درست درمون Smile
۲
۰
ارسال: #۱۲
۲۹ بهمن ۱۳۹۰, ۱۰:۱۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ بهمن ۱۳۹۰ ۱۰:۲۱ ق.ظ، توسط hkarimi.)
سلام.
منم این عکسو برای یادگاری گرفتم. ساعت و تاریخش درسته.فقط مال امساله نه ۲۰۱۱
البته الان کتابا نامرتبن. همیشه میزم مرتبه ها. بعضی وقتا که مرده بودم از خوندن حال جمع و جور کردن کتابا رو نداشتم. این نا مرتب بودن هم مال اینه که روز قبلش خیلی خونده بودم.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

راستی کنکور ما شیراز بود. دانشگاه پیام نور. آخر الزمان که میگن همونجا بود. بارون میبارد مث دم اسب!!!Big Grin
شب قبلش هم خونه دوستم بودیم و تا ساعت ۴ هیچ کدوممون خوابمون نبرد. نمیدونم اون چش بود ولی خودم وقتی جام عوض میشه خوابم نمیبره. کلا راحت نبودم.

خدایا افکنم در چه خدایا بنهم اندر ره --- ز هر امرت بوم راضی منم عبد و تویی قاضی
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: پشتکار , موج , Helmaa , ف.ش , maryami , Avicenna , **sara**
ارسال: #۱۳
۲۹ بهمن ۱۳۹۰, ۱۱:۳۶ ق.ظ
عجب شباهتی آقای موج،روم نشد کامل بگیرم فقط از یه تیکه کف اتاق گرفتمBlush
از چند روز قبل کنکور این مدلی شده بودن دیگه،از کنترلم خارج بود!!!
هنوز هم حمع نشدن موندم چه جوری جمع شون کنمSad

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

هان مشو نومید چون واقف نه ای از سر غیب
باشد اندر پرده بازی های پنهان غم مخور
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج , hkarimi , پشتکار , ف.ش , maedeh , maryami , Fardad-A , Avicenna , **sara** , Pegasus , good-wishes , انرژی مثبت , xani
ارسال: #۱۴
۲۹ بهمن ۱۳۹۰, ۱۲:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ بهمن ۱۳۹۰ ۱۲:۵۳ ب.ظ، توسط Msccom.)
یادی از کنکور ۹۱!!!!!!
۵ روز قبل از کنکور
تفاوت "یادی از کنکور "دکتر با کنکور ما.!!!!!!!!دلم واسه سالهای بعد میسوزه.هر سال بدتر از پارسال!!!

فایل‌(های) پیوست شده

آرام باش***دنیا بی قرار توست...
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Helmaa , موج , پشتکار , marzieh , admin , ف.ش , maedeh , hkarimi , maryami , Fardad-A , Avicenna , **sara** , Pegasus , good-wishes , انرژی مثبت , xani , sarehkar , hnarghani
ارسال: #۱۵
۲۹ بهمن ۱۳۹۰, ۰۱:۱۳ ب.ظ
اقای موج راستش رو بگید اتاق رو مرتب کردید و عکس گرفتید یا این که این قدر مرتب بود Smile Big Grin
ماشالله چقدرم باذوقید گلدونه هم خیلی باحاله.

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج , xani , shayesteNEY

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  منبع مناسب تستی و کنکوری درس شناسای الگو atousayazd ۷ ۷,۰۵۱ ۲۰ بهمن ۱۳۹۹ ۰۳:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: سعید_سخت افزار
  کتاب های کنکوری ارشد هوش مصنوعی bahar1362 ۰ ۲,۱۱۷ ۱۵ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: bahar1362
  خواص محیط برای عامل سیستم تحلیل تصاویر پزشکی Ali1991khe ۶ ۵,۱۲۷ ۰۴ مهر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  نکات کنکوری روز خواستگاری Fardad-A ۳۷ ۳۱,۸۱۹ ۰۵ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌
  فروش بیش از ۳۰ جلد کتاب مرجع و تستی کنکوری ارشد کامپیوتر- توافقی goldenratio ۲ ۲,۹۹۴ ۲۱ آذر ۱۳۹۷ ۱۱:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: fsadat7
  فروش کتاب های کنکوری ارشد h@3!n ۰ ۱,۷۸۹ ۲۳ مهر ۱۳۹۷ ۰۸:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: h@3!n
  فروش کتاب های کنکوری ارشد h@3!n ۲ ۲,۷۷۹ ۱۶ مهر ۱۳۹۷ ۰۹:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: RoRo_kahani
  فروش تعدادی کتاب کنکوری و دانشگاهی festival ۰ ۱,۵۴۱ ۰۷ مهر ۱۳۹۷ ۰۷:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: festival
  فروش کتاب های کنکوری m.hush97 ۰ ۱,۷۶۱ ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۴:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: m.hush97
Question مدیر بخش "کتاب ها و جزوات کنکوری" چه کاربری است؟ javad94 ۵ ۵,۰۸۸ ۲۵ فروردین ۱۳۹۷ ۰۱:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: The BesT

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close