زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۱۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۷۲۲۱
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۳۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۵۰ ق.ظ، توسط Densike.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۵۹ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(11 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۴۸ ق.ظ)samane .gh نوشته شده توسط:  کمتر کسانی میدونن آواز قو یعنی چی ....!!؟؟؟
قو تنها پرنده ای که یک بار عاشق میشه ...
و برای همیشه پای عشقش میشینه
و تو تمام زندگی هر کاری برای راحتی عشقش انجام میده
قو تنها پرنده ای که زمان مرگشو میدونه کی هست چه زمانی میمیره
قو یک هفته مانده به مرگش میره جایی که برای اولین بار عشقش یعنی جفتشو دیده و عاشقش شده ،اونجا میمونه تا زمان مرگش فرا برسه
و یک روز مانده به مرگش یه آوازی برای عشقش از خود سر میده میخونه که بهترین زیباترین آواز میان پرندگان ست
و بعد سرش را روی بال هاش میزارو میمیره ،،،،،!!!!
بعدم کلاغا و مورچه ها و اینا میخورنش Big Grin
دقیقا آخر داستان ناقص بود الان کامل شد :)))

(۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۴۹ ق.ظ)explorer نوشته شده توسط:  
(11 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۳۳ ق.ظ)Densike نوشته شده توسط:  اها ، آره دیگه فردای همون باخت بارسا جلوی سلتاویگو بود
خب اینا همش مشکلاتش با انریکه بود به خاطر اینکه یه رفتار دیکتاتور مانندی درست کرده بود و اون موقع به خاطر سیاست های غلطش بارسا بد نتیجه میگرفت ...
این خیلی با کاری که رونالدو کرد یعنی عصبانیت چون هم تیمیش به حّجای اون گل زده فرق داره به نظرم

خیلی جالبه
همین مسی سر قضیه تووز هم حرفشو به کرسی نشوند و نذاشت مربی آرژانتین توز رو دعوت گفت یا من یا توز

اونوقت این حرکتا خوبه ولی ناراحتی کریس واسه اینکه گل نزده ، بد؟؟؟؟
کریس ناراحتیش این،بود که چرا هم تیمیش توپ رو ول نکرده خودش،بزنه ، من به شخصه این رو خیلی زشت میدونم
اما راجبه توز ... این حرف رو به عنوان یه طرفدار آرژانتین تعصبی میگم ... بازی های جام جهانی آفریقای جنوبی یادته ؟ توز با تیم چکار کرد ؟ یه دونه پاس به مسی نمی داد ... حتی با اینکه بازی با مکزیک توپی که مسی به راحتی خودش میتونست بزنه گل ( دروازه خالی بود ) پاس داد به توز ... من بازی آرژانتین آلمان رو نگاه نکردم چون همون،لحظه اول دیدم توز رو بازی دادن میدونستم باختیم ...
حالا توز چرا این کار رو میکرد ؟ چون میگفت چوا خبر ها فقظ از کریس و مسی می نویسن منم هم سطح اونا هستم
دخالت تو کار مربی خوب نیست ، ولی اگر مسی اینکارو تمیکرد غیر ممکن بود به فینال برسن و به عنوان کسی که بیشتر از اینکه طرفدار مسی باشه طوفدار آرژانتین هست راضیم که دخالت کرد و امیدوارم هیچوقت توز دوباره دعوت نشه

One day the hands of fate must be forced
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷۲۲۲
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۳:۴۰ ق.ظ
این داستان واقعی ست
××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××
اروند... والفجر هشت... شب، باد، موج، طوفان..
وقتی به اب زدیم آرام بود. اما یکدفعه همه چی به هم ریخت. آنقدر بالا و پایین
رفتیم و به هم خوردیم که چند بار آرزوی مرگ کردیم. غواص بودیم و خط شکن
باید بدون سر و صدا به نقطه ی رهایی می رسیدیم. اصل غافلگیری..
برای اینکه فشار آب پراکنده مان نکند و یا با خودش نبرد، با طناب همدیگر
را بسته بودیم. من و برادرم کنار هم بودیم...
*
تیربارچی هرچند لحظه یکبار رگباری ایذایی می بست روی آب..
دیدم صدای خر خر می آید. نگاه کردم. تیر خورده بود تو گلوی برادرم..
خون داشت فواره می زد. اگر عراقی ها می فهمیدند، تو یک لحظه
منطقه را می کردند مثل جهنم.بغلش کردم. به سختی گفت:
داداش... برای اینکه عملیات لو نرود، سرم را بکن زیر آب..
امشب باید صد و ده گردان عمل کند.. اشکم جاری شد..
قبول نکردم.. اصرار کرد..تا اینکه قسمم داد به
امام زمان ( عج )
نمی دانید چقدر سخت بود برادر خودت را با دست...
زیر آب آنقدر دست و پا زد که دیگر...
*
آقا جان تغییر ده قضا را
یا امام زمان
من برای با تو بودن از همه دنیا گذشتم ...
شهید حسین خرازی
یا انیس من لا انیس له

صد سال ره مسجد و میخانه بگیری............... عمرت به هدر رفت اگر دست نگیری
بــشنو از پـــیر خــرابات تــو ایـن پـند ....................هر دست که دادی به همان دست بگیری
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sadi_gh , mohaddeseh70 , barca , vesta , RASPINA , pezhman.m-AI , abji22 , happy07 , Nesyan , Avril89 , Bahar_HS , amineh89 , انرژی مثبت , NP-Cσмρℓєтє , alim93
ارسال: #۱۷۲۲۳
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۰:۲۴ ق.ظ
مادرم صبحی می گفت :‌ موسم دلگیری است
من به او گفتم : زندگانی سیبی است ‚ گاز باید زد با پوست ...
سهراب سپهری
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , salam5 , انرژی مثبت , rahhil , alim93
ارسال: #۱۷۲۲۴
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۰:۳۲ ق.ظ
(۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۲۲ ق.ظ)barca نوشته شده توسط:  این ماکروسافت چی میگه؟ یعنی واقعیته؟
جالبه!!
آخه من شنیده بودم لینوکس گوی سبقت رو از ویندوز خواهد گرفت. بخاطر مباحث امنیتی و متن باز بودنش. اونوقت دیگه مایکروسافت قاعدتا نباید تا به این حد اقتدار حس کنه Big Grin
ارسال: #۱۷۲۲۵
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۲۹ ق.ظ
(۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۳۵ ق.ظ)barca نوشته شده توسط:  
(11 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۳۲ ق.ظ)Somayeh_Y نوشته شده توسط:  جالبه!!
آخه من شنیده بودم لینوکس گوی سبقت رو از ویندوز خواهد گرفت. بخاطر مباحث امنیتی و متن باز بودنش. اونوقت دیگه مایکروسافت قاعدتا نباید تا به این حد اقتدار حس کنه Big Grin
اصلن یه چیزه عجیبی اتفاق افتاده
این شبیه رویا می مونه! واقعن یه بار دیگه ماکی خودش رو اثبات کرد!
حرف تا عمل تا نوع عمل کردن خیلی حرف هست
قبلا برنامه های ویندوز رو با واین میشد توی لینوکس اجرا کرد ، جالبه بدونید خیلی از اپلیکیشن های ویندوزی حتی با اینکه با واین روی لینوکس اجرا میشدن بنچ مارک بهتری داشتند از وقتی روی ویندوز بودن ...
ویندوز خیلی نیاز به کار داره ... یه مثال از مباحث درسی مون بزنم
ویندوز و مک هنوز از multy level feedback queue برای مدیریت پردازه ها استفاده میکنند ، در صورتی که لینوکس خیلی وقت پیش یه مدیریت جدید به نام O(1) استفاده کرد که از اسمش معلومه مرتبه زمانیش O(1) هست ، تازه باز هم اینو عوض کرد،و الان داره از الگوریتم red black استفاده میکنه که با استفاده از red black tree مدیریت پردازه میکنه
این مباحث باعث performance بهتره لینوکس شده

One day the hands of fate must be forced
ارسال: #۱۷۲۲۶
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۳۸ ق.ظ
(۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۲۹ ق.ظ)Densike نوشته شده توسط:  
(11 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۳۵ ق.ظ)barca نوشته شده توسط:  
(11 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۳۲ ق.ظ)Somayeh_Y نوشته شده توسط:  جالبه!!
اصلن یه چیزه عجیبی اتفاق افتاده
این شبیه رویا می مونه! واقعن یه بار دیگه ماکی خودش رو اثبات کرد!
حرف تا عمل تا نوع عمل کردن خیلی حرف هست
قبلا برنامه های ویندوز رو با واین میشد توی لینوکس اجرا کرد ، جالبه بدونید خیلی از اپلیکیشن های ویندوزی حتی با اینکه با واین روی لینوکس اجرا میشدن بنچ مارک بهتری داشتند از وقتی روی ویندوز بودن ...
ویندوز خیلی نیاز به کار داره ... یه مثال از مباحث درسی مون بزنم
ویندوز و مک هنوز از multy level feedback queue برای مدیریت پردازه ها استفاده میکنند ، در صورتی که لینوکس خیلی وقت پیش یه مدیریت جدید به نام O(1) استفاده کرد که از اسمش معلومه مرتبه زمانیش O(1) هست ، تازه باز هم اینو عوض کرد،و الان داره از الگوریتم red black استفاده میکنه که با استفاده از red black tree مدیریت پردازه میکنه
این مباحث باعث performance بهتره لینوکس شده

به عنوان یه مدیر شبکه باید عرض کنم که مقایسه ویندوز با لینوکس عین مثال پراید با بنز می مونه !!!!Cool
ارسال: #۱۷۲۲۷
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۲۷ ب.ظ، توسط Behnam‌.)
تازه از دست یک دروغگوی عبوس راحت شده بودیم که افتادیم دست یک اَبَر دروغگوی خندان. طفره میرفت و ضایع میشد شرف داشت به اینکه به شعور ده‌ها میلیون آدم توهین کنه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , nanajoon , salam5 , neilabak , Pure Liveliness
ارسال: #۱۷۲۲۸
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۴۰ ب.ظ
(۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۴۸ ق.ظ)samane .gh نوشته شده توسط:  کمتر کسانی میدونن آواز قو یعنی چی ....!!؟؟؟
قو یک هفته مانده به مرگش میره جایی که برای اولین بار عشقش یعنی جفتشو دیده و عاشقش شده ،اونجا میمونه تا زمان مرگش فرا برسه
و یک روز مانده به مرگش یه آوازی برای عشقش از خود سر میده میخونه که بهترین زیباترین آواز میان پرندگان ست
خیلیی قشنگ بود..
حتی بعضی انسان ها از قو کمترن..

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: abji22 , Amalthea , samane .gh , Bahar_HS
ارسال: #۱۷۲۲۹
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۰۴ ب.ظ
(۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۴۸ ق.ظ)samane .gh نوشته شده توسط:  کمتر کسانی میدونن آواز قو یعنی چی ....!!؟؟؟

تحت تأثیر قرار گرفتم یکی اون دستمال کاغذی رو بیاره Big GrinCool
قو تک همسر هست، مثل خیلی از پرنده‌های دیگه. بقیه‌ش یاوه هست Dodgy
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , salam5 , NP-Cσмρℓєтє , Pure Liveliness
ارسال: #۱۷۲۳۰
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۵۳ ب.ظ
خدا جونم شکرت.....

یاد خدا آرام بخش دلهاست
 سپاس‌گزاری شده توسط: happy07 , **sara** , Amalthea , salam5
ارسال: #۱۷۲۳۱
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ آذر ۱۳۹۴ ۱۱:۰۵ ب.ظ، توسط Amalthea.)
انجامش می دهم
 سپاس‌گزاری شده توسط: salam5 , alirezaei , rahhil
ارسال: #۱۷۲۳۲
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۵۶ ب.ظ
(۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۲۲ ق.ظ)barca نوشته شده توسط:  این ماکروسافت چی میگه؟ یعنی واقعیته؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
اینم مثل قضیه بالا اومدن سیستمش‌هستش که می‌گه سرعت بوت رو افزایش دادم در حالی که دروغ می‌گه سیستم به حالت خاموش کامل نمی‌ره
جدیدن هم برای این که پلت‌فورم برنامه‌نویسیش رو نجات بده اون اوپن سورس کرده.
الان توزیعی مثل اوبونتو نسخه سرورِ، دسکتاپ، تی‌وی ، تبلت، فون ، کلاود و رایانش ابری داره از ارم و پاور۸ هم پشتیانی می‌کنه.
هنوز جای کار داره ولی خیلی از ویندوز جلوتر هستش.
ویندوز فقط قیافه دستگاه‌هاش رو مثل هم کرده و داره مردوم رو فریب می‌ده.
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar salehi
ارسال: #۱۷۲۳۳
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۴:۲۸ ب.ظ
اخه چرا هر روز به جای اینکه به رشتم علاقمند شم ازش زده میشم
بعضی وقتا به خودم میگم حیف زمانی که برای خوندن کنکور ارشد گذاشتم من ارشد شبکه دادم کلاس mcse و network+رفتم کنکور ارشد رو رضایت بخشانه دادم اما رشتم رو دوست ندارم دوست ندارم دوست ندارم دوست ندارم دوست ندارم دور و برم ادمایی رو می بینم ۱۰ ساله طرف متخصص حرفه ای شبکه هست هنوز هیچی نشده چقد زده میشم وقتی میری شرکت های خصوصی ازت انتظار دارن براشون معجزه کنی هر مشکل کامپیوتری دارن انتظاردارن تو برطرفش کنی طرف مهندس صنایع هست بلد نیست با نرم افزار رشتش کارکنه به من میگه بیا رفع عیب کن یکی نیست بهش بگه اخه من مهندس کامپیوتر که پیغمبر نیستم همه نرم افزار هارو بلد باشم. به طرف میگم من متخصص شبکم مشکلات برنامه نوییسی رو بهتر از مهندس نرم افزار بپرسی تفاوت شبکه ونرم افزار رو نمی فهمه!!!!!!!!!!!!!ای خدا منو بکش این همه ادم که دور و برم میبینم که همه دوره های خفن رفتن دانشگاه خوب مدرک گرفتن دنبال یه کار دولتی سالهاست میدون ادمایی رو میبینم طرف دولتی تهران خونده با کسی همکار هست که مدرک دانشگاه ازاد یه نقطه پرت نقشه رو داره. ای بابا (فقط توی قلبم به خودم میگم دلم خنک شد دوره لیسانس درس نمیخوندمSmile)) بیشتر توی خوابگا ه با بچه ها خوش بودم اما توی ازمون ارشد تقریبا کامل جبران کردم)

بــشنو از پـــیر خــرابات تــو ایـن پـند ....................هر دست که دادی به همان دست بگیری
 سپاس‌گزاری شده توسط: barabox , neilabak
ارسال: #۱۷۲۳۴
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۴:۳۸ ب.ظ
(۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۲۸ ب.ظ)nanajoon نوشته شده توسط:  اخه چرا هر روز به جای اینکه به رشتم علاقمند شم ازش زده میشم ....
دور و برم ادمایی رو می بینم ۱۰ ساله طرف متخصص حرفه ای شبکه هست هنوز هیچی نشده ....

واسه منم خیلی پیش اومده مورد اول
مورد دوم هم زیاد دیدم و هم کلام شدم و درددل شنیدم Sad
 سپاس‌گزاری شده توسط: nanajoon , neilabak
ارسال: #۱۷۲۳۵
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۴:۴۷ ب.ظ
(۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۳۸ ب.ظ)barabox نوشته شده توسط:  
(11 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۲۸ ب.ظ)nanajoon نوشته شده توسط:  اخه چرا هر روز به جای اینکه به رشتم علاقمند شم ازش زده میشم ....
دور و برم ادمایی رو می بینم ۱۰ ساله طرف متخصص حرفه ای شبکه هست هنوز هیچی نشده ....

واسه منم خیلی پیش اومده مورد اول
مورد دوم هم زیاد دیدم و هم کلام شدم و درددل شنیدم Sad
چقد بد ConfusedConfusedConfusedConfused با چه امیدی برم ارشد بخونم این همه سختی کلاس های ارشد دانشگاه رو بکشم سختی کلاس های عملی شبکه رو هم بکشم که اخرش هیچی به هیچی من اگه این حس بدم رو نتونم از بین ببرم حتی ارشد قبول شم اصلا درس نمی خونم چون علاقم کشته شدهSad امیدی ندارم

سپاس‌گزاری شده توسط: barabox

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۲۴ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۸۹۵ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۵ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۵۸ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۰ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۴ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۲۱ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۹ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close