زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۰۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ارتباط مستقیم "رتبه کنکور" و "حضور در مانشت"

ارسال:
۲۶ شهریور ۱۳۹۳, ۰۳:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۲۲ ب.ظ، توسط AI..)
افزایش حضور در مانشت --------->>> افزایش رتبه کنکور.
۳۴
۱۸
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: khordad.girl , نازین , sir_ams , fatemeh69 , Good! , elynn66 , gunnersregister , software94 , dr.a_AI , mrsh1372 , saeidkhan , iammiti , sadafak7 , n268 , salam5 , kingmax , pooyaa , nazanin-82 , ریحان , رتبه۱سال۹۴ , miss msv66 , mNajarzadeh , pershang , fz_916 , RASPINA , danial_atash , pedram25teh , pezhman.m-AI , مرتضی صفری , mortez28 , npour , anonetumer , M4$0UD , yahyazahedi , nlp@2015 , yotab2013 , tayebe68 , mamadzebal , sahar salehi , saba_1984 , Saoshiyant , talash67 , amin750 , ican , ana9940 , gogooli , احسان مومنی , izadan11 , - rasool -
ارسال:
۲۶ شهریور ۱۳۹۳, ۰۳:۵۲ ب.ظ
شدیدا موافقم
من هم با نگاه کردن تاپیک های گروه درسی پارسال تقریبا به همین نتایج رسیدم

ای آموزنده ی توانا به من علمی بیاموز که سودمند باشد و مبارک
تا از آن چراغی بسازم که راه را به من نشان دهد ودر آن راه تو را بجویم و دیگران را به سوی تو بخوانم
ای راهنمای گمراهان.
محمد مهدی رسولی
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: نازین , npour , yahyazahedi , احسان مومنی , mzha
ارسال:
۲۶ شهریور ۱۳۹۳, ۰۸:۳۸ ب.ظ
ممنون از هشدار به موقعتون.چشم.

تنبلی دزد آرزوهاست...
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , yahyazahedi , maryam.ra
ارسال:
۲۶ شهریور ۱۳۹۳, ۰۸:۴۰ ب.ظ
شما یکی از برنده های کنکور ۹۳ بودید و نظرتون این بود !
منم نه قصد تایید دارم نه تکذیب !

اما ترجیح می دم اینجا به عنوان یکی از بازنده های کنکور ۹۳ یه نکته رو اضافه کنم :

آقای AI فرمودن در زمان مطالعه برای کنکور وارد انجمن نشید !
اما گفتن در زمانه (ماه های) مطالعه !
نگفتن قبل از مطالعه !

پس حرف من اینه که قبل از شروع به درس خوندن حتماً در مانشت فعالیت داشته باشید !
اصلی ترین عامل عدم موفقیت من در کنکور استفاده نکردن از مصاحبه ها ی رتبه های برتر و همچنین مشاوره با دیگر رقیبان بود !
که نهایتاً به یک برنامه ریزی مزخرف و تحمیلی ختم شد که مشاورین به اصطلاح محترم مدرسان شریف واسم پیچیده بودن !

به نظر من تاپیک های مفید مانشت رو حتماً قبل از استارت زدن مرور کنید .

۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: رتبه۱سال۹۴ , npour , fatemeh69 , salam5 , gogooli , d_felfelak
ارسال:
۲۶ شهریور ۱۳۹۳, ۰۹:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۲۳ ب.ظ، توسط Ametrine.)
مساله استفاده درست از وقت هست دیگه.
با خودمون رو راست باشیم، وقتی میبینیم وقت مون داره اینجا هدر میره و استفاده مفید نداریم،
یه فکری به حالش بکنیم.
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , fatemeh69 , gogooli
ارسال:
۲۶ شهریور ۱۳۹۳, ۰۹:۴۴ ب.ظ
شما که آخرش نگفتی کجا قبول شدی -_-

آرامشه ماقبل طوفانم...
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network , maryam.raz , eng_majid , npour
ارسال:
۲۶ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۳۵ ب.ظ
A.I شما اول بگو این دانشگاه خوب و جای خوب کجاست تا بعد ما بریم سراغ ادامه مطالبی که عرض کردی چون هنوز جمله اولت با شبهات همراهه Big Grin

ریشه ی اعتقاد از آنجا خشک می شود
که بخواهند تحمیلش کنند...

باید دنبال شادی ها گشت، غمها خودشان ما را پیدا می کنند
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: eng_majid , sahar_rostami2 , npour
ارسال:
۲۷ شهریور ۱۳۹۳, ۱۰:۳۸ ق.ظ
RE: ارتباط مستقیم "رتبه کنکور" و "حضور در مانشت"
جناب AI. شما اول رتبه، دانشگاه و رشته قبولیتو بگو تا برادریت ثابت بشه بعد... Tongue

حرفای شما کاملا متین، ولی والا اینجور که من یادمه شما خودتون پارسال کلی توی تاپیکا اکتیو بودین و همش هم میگفتین توی همه گرایشها رتبه ۱ میشید و فلان..!!!
من به شخصه کنجکاو بودم که آخرش نتیجه کنکورتون چی شدAngel ولی هیچ کجا اعلام نکردین!! عاقا بگید ما همه منتظریم!Big Grin
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , sahar_rostami2 , masoud67
ارسال:
۲۷ شهریور ۱۳۹۳, ۱۰:۵۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۵۶ ق.ظ، توسط npour.)
Re: ارتباط مستقیم "رتبه کنکور" و "حضور در مانشت"
من قبل کنکور اصن مانشت نمیامدم رتبه ام هم افتضاح شد(۳۰۲نرم)، بعدش تصمیم گرفتم زیاد بیام بلکه در دکترا رتبه ام تک رقمی بشه
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar_rostami2 , ziba.O , miss msv66
ارسال: #۱۰
۲۷ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۰۳ ق.ظ
من موافق صبحت AI هستم

مانشت تا زمانی که شروع به درس خوندن نکردین واسه استفاده از مصحابه رتبه های برتر , جستجوی بهترین منابع درسی , استفاده از تجربه کنکوری های سال قبل خوبه

ولی وقتی که دیگه به نتیجه رسیدین و منابع رو خریدین و شروع کردین به خوندن دیگه خیلی کاری ندارین اینجا شاید در حد هفته ای یه بار سر زدن کافی باشه

و یه نکته دیگه به حرف هائی که بعضی ها میزنن توی سایت که من تا اینجا خوندم من انقدر خوندم من این رو تمام کردم و . . . توجهی نکنید اعصاب خودتون رو نریزید به هم و فکر نکنید عقب هستید و نمیرسین و . . . !

تند و زیاد خوندن مهم نیست , درست خوندن مهمه !
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , دریا۱۳۹۳ , miss msv66 , gogooli , احسان مومنی , lish kn
ارسال: #۱۱
۲۷ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۰۷ ب.ظ
به نظر من هم قبل از شروع مطالعه اینجا اطلاعات کافی رو به دست بیارید و خودتون رو از لحاظ ذهنی آماده کنید وقتی که خواستید شروع کنید مردانه بشینید و درس بخونید و حاشیه ها رو کنار بذارید . بعد از شروع کردن مانشت خودش میتونه یه حاشیه باشه!
((چه سایتش وچه شووٌ کیوش!))
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , miss msv66
ارسال: #۱۲
۲۷ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۱۸ ب.ظ، توسط Behnam‌.)
RE: ارتباط مستقیم "رتبه کنکور" و "حضور در مانشت"
(۲۶ شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۳۹ ب.ظ)AI. نوشته شده توسط:  افزایش حضور در مانشت --------->>> افزایش رتبه کنکور.

سلام.
من از کنکوری های ۹۳ بودم. به گرایش های هوش و امنیت-شبکه علاقه داشتم، در نتیجه در هر دو آزمون مهندسی و آی تی شرکت کردم.
الان هم در یک دانشگاه خوب، رشته خوب، دانشجو هستم.

کوتاه و خلاصه میگم:
این صحبت رو در طول مطالعه برای کنکور ۹۳ چند بار در "تاپیک های گروه درسی ۹۳" گفتم و باز هم میگم.
اول اینکه مانشت یه سایت عالی هست و در اون هیچ شکی نیست. اما در ابتدا و برای آشنایی و در حد کلا ۱۰ ساعت و نه بیشتر.
با قاطعیت میگم، برای شما که مصاحبه های مانشت و سایر مطالبش رو خوندی، از همین امروز تا روز آزمون ۹۴ هر دقیقه حضور در مانشت
تاثیر منفی روی کارایی شما داره و رتبه شما با هر دقیقه حضور در اینجا افزایش پیدا میکنه.
حالا میتونید ۱۰۰ تا بهونه برای اینکه حتما باید بیای مانشت پیدا کنی و ادامه بدی همین روند رو! و میتونی خیلی راحت دیگه نیای اینجا.

نکته:
یه سر به تاپیک گروه درسی پارسال بزن و کاربرا رو ببین. حدود ۱۰۰ نفر از پایه های ثابت اون تاپیک بودن!! که تمام طول روز درس میخوندند و اونجا هم بودند! از این حدود ۱۰۰ نفر، فقط حدود ۱۰ نفر رتبه قابل قبولی(نه رتبه تاپ) کسب کردند. که اونها هم اگه نمیومدند مطمئن هستم رتبه بهتری کسب می کردند!

نکته:
اکثر رتبه های برتر که مصاحبه هاشون رو توی مانشت میبینید قبل از کنکور یا اصلا عضو مانشت نبودند یا به ندرت و خیلی کم فعالیت داشتند. نگفتم همه! میگم اکثریت! رتبه یک کنکور ۹۲ و رتبه یک کنکور ۹۳ اصلا نمی دونستند که چیزی هم به نام مانشت وجود داره!

نکته:
حرف من این نیست که مانشت کلا سایت بدی هست! به جاش و برای آشنایی با کنکور و بعد کنکور هم واسه تفریح خیلی هم خوبه، اما نه موقع مطالعه برای کنکور.
حرفم اینه که مانشت در این چند ماه مانده به کنکور دشمن شماست!

خلاصه:
اول اعتیاد به حضور در مانشت رو درمان کنید، بعد صبح تا شب درس بخونید. البته اگه میخواید نتیجه بگیرید.
درمان اعتیاد هم خیلی ساده است! به محض اینکه متوجه بشی اومدن به اینجا هیچ سودی نداره برات و با هدف اصلیت تناقض داره، دیگه نمی آی!
موفق باشید.
.
.
.
به پست های زیر دقت کنید(مشتی نمونه خروار!):

(۲۷ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۳۸ ق.ظ)PrinceS نوشته شده توسط:  جناب AI. شما اول رتبه، دانشگاه و رشته قبولیتو بگو تا برادریت ثابت بشه بعد... Tongue

(۲۶ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۳۵ ب.ظ)maryam.raz نوشته شده توسط:  A.I شما اول بگو این دانشگاه خوب و جای خوب کجاست تا بعد ما بریم سراغ ادامه مطالبی که عرض کردی چون هنوز جمله اولت با شبهات همراهه Big Grin

(۲۶ شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۴۴ ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط:  شما که آخرش نگفتی کجا قبول شدی -_-

(۲۷ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۵۴ ق.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  من قبل کنکور اصن مانشت نمیامدم رتبه ام هم افتضاح شد(۳۰۲نرم)، بعدش تصمیم گرفتم زیاد بیام بلکه در دکترا رتبه ام تک رقمی بشه

۱/ اساسا چیزی به نام "حریم خصوصی" مفهومی دارد برایتان؟ درج چند پست در مانشت الزامی در بیان اطلاعات خصوصی فرد ایجاد نمی کند. به دوستانی که مایل بودم رتبه و رشته و دانشگاهم را اعلام کرده ام. این یک موضوع شخصی است.

۲/اعتیاد به یک محیط چقدر باید عمیق و سنگین باشد که فردی پس از گذشتن یک سال، همچنان در فکر این باشد که فلانی که آدم مهمی هم نیست، چه گفت و چه شد!؟ من اینقدر درگیر کار و درس و زندگی هستم که فردا فراموش میکنم در این تاپیک چه گفتم و نوشتم! شما نشسته اید پشت کامپیوتر و از طریق اینترنت به جای کسب دانش و اطلاعات، (ببخشید رک میگم) به همان خاله زنک بازی سنتی، اما این بار به صورت مدرن ادامه می دهید!

۳/رتبه و دانشگاه قبولی من، چه ربطی به حرف های بالا دارد!؟ مگر رئیس و مدیر و استاد دپارتمان دانشگاه هستید و می خواهید بر اساس سوابق علمی، جهت دوره دکتری صلاحیتم را بررسی کنید !؟ من گفته ام که در این چند ماه باقیمانده هنگام مطالعه برای کنکور، دوستان وقت و اعصاب و روانشان را با برخی که اینجا اساسا کارشان هدر دادن وقت و روی اعصاب بودن است، هدر ندهند! همین! حالا رتبه من یک رقمی باشد این حرف درست و اگر سه رقمی باشد این حرف نادرست می شود!؟

۴/ دو کتاب، هر کدام حدود ۹۰۰ صفحه با متن سنگین انگلیسی را باید بخوانم و کلمه به کلمه بفهمم. در نتیجه یک دقیقه هم وقت برای تلف کردن ندارم. این ها را هم نوشتم چون فکر میکردم ارزش دارد و ممکن است برای یک نفر مفید باشد. شما بنشینید اینجا و آمار بگیرید رتبه بچه ها چند شد و چه کسی گفت رتبه یک می شوم و نــــشد تا سوژه ای برای وقت تلف کردن داشته باشید.

با این موضوع که حضور مفرط در این سایت هر سایت درسی و غیردرسی دیگه میتونه منجر به اتلاف وقت و افزایش احتمالی رتبه بشه موافقم ولی با برخی برخی قسمت از حرفاتون به خصوص نوع استدلال‌هاتون مشکل دارم.

اینکه میگید مطمئنم اگه اون ۱۰ یا چند نفر توو اون تاپیک فعالیت نمیکردند رتبه‌شون بهتر میشد مبنای استدلالتون در هیچ جای دنیا پذیرفته نیست. من بگم اون ۱۰ نفر اگه بیشتر توو اون تاپیک‌ها تبادل نظر میکردند "مطمئنم" رتبه‌شون بهتر میشد شما چجوری میخواید رد کنید؟ مبانی استدلال من هم مثل شما با تکیه به نفس خودم هست.
سابقه‌ی درسی اون ۱۰۰ نفر و اون ۱۰ نفر چی بوده؟ آیا از دانشگاه‌های تاپی مثل علم صنعت و صنعتی اصفهان و ... بودند؟ کسانی که در لیسانس به هر علتی اعم از بدشانسی یا فعالیت کم در دبیرستان نتونستند وارد دانشگاهی خوبی بشند در کنکور ارشد در فضای رقابتی ناعادلانه‌ای قرار میگیرند که باعث میشه وقتی بعد از ۳ یا ۴ سال کنکور میدن تازه بشینند از اول شروع کنند. پس صرف اینکه ۱۰۰ یا ۱۰۰۰ نفر رتبه‌ی بدی آوردند در نتیجه این سایت بد هست حرف درسی نیست. شاید فضای گفتگو و رقابتی همون تاپیک تونسته این ۱۰۰ نفر رو مجاب کنه ۴-۵ ماه درس بخونند و نبود اون تاپیک باعث میشه وسطش ول کنند.
نکته‌ی دومتون بی‌ربطه. من خودم در هر فروم داخلی یا خارجی سرک میکشم و کلاً بیکار میشم وب‌گردی می‌کنم، ولی با این سایت این اواخر آشنا شدم و قبلش ندیده بودم.
اون آقا یا خانم رتبه‌ی ۱ هم قرار نبود که وقتی با این سایت آشنا شد رختخواب بندازه و بخوابه دم سایت. در کنار روزی ۶، ۸ یا ۱۰ ساعت مطالعه، روزی یه ربع نیم ساعت سر زدن به این سایت یا هر سایت دیگه به قصد آموزش یا حتی تفریح چی کم میکنه؟ من توو همین سایت در مصاحبه‌ها دیدم که گفتند بعد از ۴ ماه از درس خوندن خسته شدند و ماه آخر خوب دوره نکردند و نتونستند عملکرد آزمون‌های آزمایشی رو داشته باشند. خوب اگه این افراد تایمشون رو طوری تنظیم میکردند که روزی کمی تفریح و استراحت داشتند اون موقع تا روز آخر منظرم پیش میرفتند. پس وقت گذاشتن برنامه ریزی شده برای تفریح هم چیزی رو بد نمیکنه چه برسه به نیت علمی. در ضمن میدونم که رتبه‌ی ۳ دکتری پارسال فعالیت خیلی زیادی در این سایت داشت در حالی که در مقطع لیسانس این سایت نبود و رتبه‌ی ارشدش ۳۰ ۴۰ بود. ولی من این رو بر خلاف شما ربط نمیدم به اینکه ایشون اومده مانشت رتبه‌ش خوب شده، چون خودش باید جواب این سؤال رو بده و ما نمیتونیم به جای ۱۰۰ نفر دیگه حرف بزنیم. ممکنه ۵۰ نفر حرف من و شما رو تأیید کنند و ۵۰ نفر رد، بستگی به خود اون شخص داره.

این حرفتون که "مانشت این چند ماه مونده به کنکور دشمن شماست" متأسفانه اونقدر کلی و بدون تبصره هست که من بخوام بر ضد این جمله صحبت کنم باید ۲ صفحه پر کنم ولی خلاصه میگم که بستگی به نوع و هدف استفاده‌تون از اینجا داره. برای کسانی که به هر دلیلی سطح علمی پائینی دارند و دور و برشون جو علمی مناسبی نیست، استفاده از اینجا و آگاهی از نظرات بقیه میتونه بالقوه مفید باشه. مثلاً، امسال جناب غریب فرصت مطالعاتی رفته بود آمریکا و سؤالات محاسبات عددی رو ایشون طراحی نکرد، در حالی که در این ۲ سال ایشون طراحی کرده بود، برای همین بچه‌ها دیدند که چه سؤالات فضایی و بی‌ربطی از این درس در کنکور اومده بود. ایشون امسال برگشته و به احتمال خیلی زیادی دوباره سؤالات محاسبات رو طراحی می‌کنه و مباحثش مشابه اون ۲ سال میشه (۹۲ و ۹۱). سؤالایی هم که میده شبیه سؤالای جزوه و اسلایدهاش هست و فقط چند تا متغیر و عدد عوض می‌کنه، حتی در یکی از سؤالات سال ۹۲ش عدد رو هم تغییر نداده بودند و دقیقاً از جزوه کپی شده بود. خؤب، الان گفتن این جمله از من باعث میشه کسانی که مردد در حذف این درس هستند در تصمیمشون تجدید نظر کنند و برن جزوه‌ی ایشون رو پیدا کنند و از ۳ سؤالی که میاد حداقل یکی دو تاش رو بزنند. چون محاسبات درسی هست که اگه مباحث مربوطه رو کسی بخونه سؤالاتش سر راست هستند. در نتیجه کسانی که این سایت و این پست من رو دیدند نسبت به کسانی که کلاً این سایت نمیان الان یه مزیتی کسب کردند.
۱۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , PrinceS , sahar_rostami2 , mrsh1372 , sand , alphax , Parisa-SH , masoud67 , ka arman , mk1992 , maryam.ra , Pure Liveliness
ارسال: #۱۳
۲۷ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۴۷ ب.ظ
من هم از ورودی های کنکور ۹۲ بودم مانشت برای شروع بسیار عالیه. شناخت رقیبان، مشاوره ها ، محل قبولی رتبه ها و... از مزایای مانشته. ولی افراط در هر چیزی ضرره!! سر زدن به مانشت در حین مطالعه برای کنکور هر چند وقت یکبار می تونه انگیزه اتون زیاد کنه .

کامیابی و شادمانی تو در درونت قرار دارد، اراده کن که شاد بمانی، آن زمان، تو و شادمانی‌ات، میزبان نامریی دشواریها خواهید بود.((هلن کلر))Big GrinBig Grin
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , دریا۱۳۹۳ , RASPINA
ارسال: #۱۴
۲۷ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۵۶ ب.ظ
بله ، هر جوری می خواهید رفتار کنید می خواهید ۲۴ ساعت تو این سایت مانشت باشید می خواهید اصلا نیایید من با صحبت های آقای AI کاملا و بدون شک موافقم این سایت فقط برای آشنایی اولیه خوبه از پارسال تا الان تو این سایت هر روز میام هیچی به اطلاعات من اضافه نشده است هیچی کلا الان که نگاه می کنم به دردم نخورد اصلا البته این سایت رو نقض نمی کنم و در جای خودش ارزش داره اما باور کنید دوستان عزیز اگر فرض کنیم اصلا هم این سایت رو نمی شناسید هیچ تاثیری روی نتیجه کنکور نداره عزیزان مگه رشته های دیگه مانشت دارن که همش اونجا باشن من بعد از ۳ ماه وقت تلف کردن تو این سایت و سایت های دیگر الان چشمم باز شد و تا روز بعد کنکور هم نمی آم حالا شما دوست دارید بیایید قدرت انتخاب و اختیار دارید همین خود دانید .
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , Pure Liveliness
ارسال: #۱۵
۲۷ شهریور ۱۳۹۳, ۰۳:۳۸ ب.ظ
همچین اینجوریااام نیستا .. اونم با این شدت!
من خودم وقتی روندم کند میشه میام اینجا ، میبینم ملت چقد پیگیرن انرژی میگیرم

اینم بگم بعضیا اینجا یکم چاخان میکنن مثلا میگن این کتاب تموم اون کتاب تموم ...پارسالم اینا بودن ، هیچ شیکری هم نخوردن..Cool.پس اگه ازینا دیدین استرس نگیرید کار خودتونو بکنید ، تــــــــــنبلی نکنید ، بقیشم هرکار خواستید بکنید Big GrinBig GrinBig Grin
۵
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , eng_majid , ziba.O

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۱۹۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
Smile حضور خود را با صلوات بر محمد و آل محمد به ثبت برسانید soheila-zd ۴۱۲ ۸۸,۰۰۰ ۲۳ مرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: salam az ma
  اطلاعات راجع به سیستمهای حضور و غیاب Fingerprint ۱ ۱,۵۸۵ ۰۳ بهمن ۱۴۰۰ ۱۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Fingerprint
  بوک کلاب ماشین لرنینگ با حضور متخصص از شرکت های گوگل ، اساتید و دانشجویان دکترا و. Doctorwho ۰ ۱,۴۱۶ ۱۳ آبان ۱۴۰۰ ۱۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۶۳۴ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۳۴۹ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۸۰۶ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۷,۲۲۲ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  جستجو و ارتباط بین جداول aryana25000 ۰ ۱,۷۹۱ ۰۳ آبان ۱۳۹۸ ۱۰:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: aryana25000

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close