زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۴۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

عذرخواهی بابت سو استفاده یکی از کاربران

ارسال:
۰۴ اسفند ۱۳۹۲, ۰۱:۱۳ ب.ظ
با سلام
متاسفانه صبح امروز شاهد ارسال‌های بسیار زشت و زننده‌ای از یکی از کاربران سایت بودیم. با توجه به وقوع این اتفاق در ساعات اولیه امروز و در دسترس نبودن مدیران، پاک‌سازی ارسال‌های این کاربر با تاخیر مواجه شد.
در این موضوع، دادستان و دادگاه انقلاب ورود کرده و پرونده‌ای برای این فرد باز شده است. ان شا الله کاربر خاطی نتیجه اعمال خودش رو خواهد دید.
بر اساس تصمیم‌گیری جدید، عضویت در سایت از این به بعد تنها از طریق آی‌پی‌های ایران قابل انجام هست. در صورت تکرار موارد خلاف موازین اخلاقی، توهین به مقدسات و ادیان آسمانی و نشر افترا بدون هیچ وقفه‌ای دادستانی تهران در جریان قرار گرفته و اقدامات انجام خواهد شد.

جای داره کمال تشکر خودمون رو از همکاری دادستانی در این پرونده، سعه صدر و توجه ویژه این نهاد به سایت‌های علمی انجام بدیم.

آرزوی بهترین‌ها

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۵۸
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes , kati , انرژی مثبت , Breeze , H3NGAM3H , عاصفه , Aurora , amirpooya , shokoohsun , tabassomesayna , Amoojan , nlp@2015 , elynn66 , sadafak7 , Parham000 , mehdi.m2 , iammiti , bargozideh , مهرانگیز , fatima.sr68 , shima_24 , slinda , احسان مومنی , Aref Safari , Sakura , مهشاد , s.sharif , sara786 , baby. , f2000 , خانه سبز , hnarghani , Riemann , 10:30 , deledivouneh , Good! , The BesT , misagh01 , helena , hamid88 , lotus , sadradin , FAM , 8Operation , *Rastin* , nahid.moosavi , Pakniat , abji22 , mhma_1367 , Pegasus , atti joon , saho , pouri_sb , saeed.rasouli , calm boy , El@he , yaldaa , narges-g , hubble , Aida92 , Narges_rainbow , SubManesht , sir_ams , zoltrix_66 , Amir V , m450ud , azad_ahmadi , hoohoo , friends , maneshty , mohammedi , Parisa-SH , nazanin_sh , mammad_asir , ف.ش , Behzad TP , virtual girl , IT.setareh91 , neda.h , Engineer , bahar1369 , mostafa0000 , marisa , tayebe68 , Andrew S.Tanenbaum , tarane1992 , M@A , ali65509 , pershang , h4cker , delta , Hamooo90 , aria , nazanin2020 , shozdeh , Jooybari , Menrva , ACM , tohidi4503 , neda_Network , anamis , shazde kuchulo , Free bird , software94 , A V A , d_felfelak
ارسال:
۰۴ اسفند ۱۳۹۲, ۰۲:۱۸ ب.ظ
RE: عذرخواهی بابت سو استفاده یکی از کاربران
نیازی باین کارها نبود . مقامات کارهای مهمتری دارند تا اینکه در یک سایتنی مثل مانشت دنبال یه آدم احمقی و بدبختی بگردند که از اینکارها میکنه.
ما دیگه بلطف شما و مراجعه مون به دادسرای جرایم رایانه متوجه شدیم که اینکاره را دادسرای جرایم رایانه انجام میده و پرونده را میفرسته به دادگاه کیفری. دادگاه انقلاب مربوط به جرایم علیه امنیت و قاچاق هست. یه روز رفتیم دادسرا کلی معلوماتمان بالا رفت.
جدا از این حرفا دست به بگیر و ببندتون خیلی خوبه دکتر عزیز. ولی میشه گاهی یه همچین آدمای احمقی را با کمی نصیحت و البته تهدید که تحویل پلیسش میدین براه آورد و همه پلهای پشت سرشون را خراب نکرد. همیشه آخرین مجازات بهترین مجازات نیست.
بهتره همیشه ادمها را نقره داغ نکنیم. خریت گاهی در وجود افراد میزنه بالا. ما که عاقلیم و شما که بزرگتر و قراره ایشالا معلم بشید یه کم ملایمتر رفتار کنید. تو همه فرومها این اتفاقات پیش میاد.
ببخشید که این کوچکترین حرفهام کمی توصیه داخلش بود.
یا حق
۱۱
۱۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: admin , yasemi , lafille , neda.h , niyayesh.r , salehi_raziye , mohammad.ardeshiri , tohidi4503 , rahil_free
ارسال:
۰۴ اسفند ۱۳۹۲, ۰۲:۲۱ ب.ظ
هممون میدونیم عمل هر آدمی نشان دهنده شخصیتشه ممنون از توجهتون.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amoojan , bahar1369
ارسال:
۰۴ اسفند ۱۳۹۲, ۰۲:۴۰ ب.ظ
(۰۴ اسفند ۱۳۹۲ ۰۲:۱۸ ب.ظ)alireza khoshfekr نوشته شده توسط:  جدا از این حرفا دست به بگیر و ببندتون خیلی خوبه دکتر عزیز. ولی میشه گاهی یه همچین آدمای احمقی را با کمی نصیحت و البته تهدید که تحویل پلیسش میدین براه آورد و همه پلهای پشت سرشون را خراب نکرد. همیشه آخرین مجازات بهترین مجازات نیست.

ما کسی رو فعلا نگرفتیم و بندی هم به کسی نزدیم جز همین مورد اخیر، که همکاری کامل رو با دادسرا داریم.
دادسرا خودش ورود کرده. ما دعوت‌نامه نفرستادیم. متاسفانه بر اثر کارهای این کاربر دستور فیلتر سایت صادر شده بود.

(۰۴ اسفند ۱۳۹۲ ۰۲:۱۸ ب.ظ)alireza khoshfekr نوشته شده توسط:  ما دیگه بلطف شما و مراجعه مون به دادسرای جرایم رایانه متوجه شدیم که اینکاره را دادسرای جرایم رایانه انجام میده و پرونده را میفرسته به دادگاه کیفری. دادگاه انقلاب مربوط به جرایم علیه امنیت و قاچاق هست. یه روز رفتیم دادسرا کلی معلوماتمان بالا رفت.
خوب خدا رو شکر که معلومات شما بالا رفته. اما من هنوز نامه‌های پلیس و پاسخ‌های خودم رو دارم. توی اون قضیه شما اساسا مضنون نبودین و شکایتی از شما نبود. خود شما اصرار به مراجعه داشتید.

(۰۴ اسفند ۱۳۹۲ ۰۲:۱۸ ب.ظ)alireza khoshfekr نوشته شده توسط:  نیازی باین کارها نبود . مقامات کارهای مهمتری دارند تا اینکه در یک سایتنی مثل مانشت دنبال یه آدم احمقی و بدبختی بگردند که از اینکارها میکنه.
والا اینش رو دیگه باید از خودشون پرسید. چیزی که من می‌دونم اینه که قبل از اینکه مدیرهای ما متوجه چنین اتفاقی بشن، همون مقاماتی که می‌گید تماس گرفتن و از شکایت بر علیه مانشت و اعلام جرم اطلاع‌رسانی کردند. در هر حال، هر کسی مسئول حرف‌هایی هست که می‌زنه.

خوشحالم که مجدد توی سایت حضور دارید. ان شا الله بشه کدورت‌ها و سوتفاهم‌ها رو برطرف کرد.

۲۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: kati , مهرانگیز , Amoojan , abji22 , neda.h , bahar1369 , tayebe68 , pershang , aria , neda_Network
ارسال:
۰۴ اسفند ۱۳۹۲, ۰۵:۳۲ ب.ظ
میخواستم اینجا از شما ادمین محترم طلب حلالیت کنم صبحی با دیدن اون تایپیک راجع به شما بد فکر کردم
آخه تازه عضو شدم و شما نمی شناختم.

نمی دانم اینجا که ایستاده ام تقدیر من است یا تقصیر من!
اما وقتی یافته هایم را با باخته هایم مقایسه میکنم،
می بینم چون خدا را یافتم هر چه باختم مهم نیست.
آموختم که تمام ماجراهای زندگی فقط قانون عشـــق بازی خدا با ماست
۲
۰
ارسال:
۰۴ اسفند ۱۳۹۲, ۰۶:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ اسفند ۱۳۹۲ ۱۰:۱۹ ق.ظ، توسط Amoojan.)
نقل قول: مگه چی نوشته بود ؟
یعنی ما کاربرا باید بترسیم ؟؟
اگه چنین نظارتی روی این سایت هستش و همچین همکاری ای با دادستانی و نهادهای امنیتی هستش یعنی ازادی بیان صفر هستش دیگه اینجا و احتمالا هم حریم شخصی افراد پایمال میشه از اطلاعات شخصیشون سواستفاده میشه .. :|

مطالب غیر اخلاقی (خاک بر سری!) تو تاپیک ها میزاشت! شما هم اگر بزاری همونجوری از اطلاعات شخصیتون سوءاستفاده میشه!Big Grin
یعنی دنبال یک بهانه میگردی بگی آزادی بیان و حریم شخصی و اینا تو مانشت نیست!Big Grin
اگه همکاری نباشه که الان همه به صفحه پیوندها هدایت میشدیم!TongueBig Grin

[تصویر:  balloons.gif]
۱۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: helena , amirpooya , shima_24 , *Rastin* , مهرانگیز , abji22 , kati , mj.net , sorlin , bahar1369 , tayebe68 , salehi_raziye , zahra.tanha
ارسال:
۰۴ اسفند ۱۳۹۲, ۰۷:۵۲ ب.ظ
به نظر من هم باید چنین نظارتی باشه چون اینجا یک انجمن علمی هست و هیچ کس اجازه نداره خارج از عرف و قوانین عمل کنه .حالا اسمش میخواد این باشه که آزادی بیان صفره بذار صفر باشه .صبح من که شوکه شدم .

خدایا فقط نیم نگاهی از تو برای من کافیست
۹
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: *Rastin* , مهرانگیز , Breeze , Amoojan , kati , bahar1369 , tayebe68
ارسال:
۰۴ اسفند ۱۳۹۲, ۰۸:۰۶ ب.ظ
(۰۴ اسفند ۱۳۹۲ ۰۷:۵۲ ب.ظ)shima_24 نوشته شده توسط:  به نظر من هم باید چنین نظارتی باشه چون اینجا یک انجمن علمی هست و هیچ کس اجازه نداره خارج از عرف و قوانین عمل کنه .حالا اسمش میخواد این باشه که آزادی بیان صفره بذار صفر باشه .صبح من که شوکه شدم .

تمام سعی ما اینه که مطالب فاقد اعتبار علمی، ضد اخلاق و عرف به انجمن راه پیدا نکنه. در هر حال، شدیدترین برخوردها با کسایی که بخوان مطالب غیراخلاقی و سیاسی بی اساس بزنن خواهد شد. این مورد، اولین مورد برخورد جدی با یک کاربر هست که ان شا الله با رعایت دوستان تکرار نخواهد شد. متاسفانه زیاده‌روی این دوست و تاثیر مطالب غیراخلاقی‌ای که قرار دادن این‌قدر زیاد بود که نمی‌شد به راحتی چشم‌پوشی کرد.

در مورد آزادی بیان، ما هیچ‌گاه ادعا نکردیم که حد و حصاری نداریم. کاربران موظف هستند که در حیطه قوانین و مرام‌نامه‌ای که در زمان ثبت‌نام قبول کرده‌اند، حرکت کنند. وضع این قوانین یک‌روزه نبوده و در طول زمان تغییراتی در اون ایجاد شده. اما روح حاکم بر اون این بوده که قوانینی وضع بشه که حق دیگران ضایع نشه و امکان بهره‌مندی همه به صورت مساوی فراهم بشه.

۱۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes , fsi2013 , Breeze , shima_24 , Masoud05 , Pegasus , Amoojan , Aref Safari , sorlin , azad_ahmadi , neda.h , bahar1369 , tayebe68 , aria
ارسال:
۰۴ اسفند ۱۳۹۲, ۰۸:۱۴ ب.ظ
من کاملا با حرف شما موافقم شاید منظورم رو خوب نرسوندم .من میگم که هیچ کس اجازه نداره به اسم ازادی هر کاری که دوست داره انجام بده .
admin، در تاریخ ۰۴ اسفند ۱۳۹۲ ۰۸:۴۱ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

من در تکمیل حرف‌های شما، نقل قول کردم. هدفم پاسخ به حرف‌های شما نبوده.

خدایا فقط نیم نگاهی از تو برای من کافیست
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: tayebe68
ارسال: #۱۰
۰۴ اسفند ۱۳۹۲, ۰۸:۱۵ ب.ظ
(۰۴ اسفند ۱۳۹۲ ۰۶:۴۳ ب.ظ)sorlin نوشته شده توسط:  مگه چی نوشته بود ؟
اگه چنین نظارتی روی این سایت هستش و همچین همکاری ای با دادستانی و نهادهای امنیتی هستش یعنی ازادی بیان صفر هستش دیگه اینجا و احتمالا هم حریم شخصی افراد پایمال میشه از اطلاعات شخصیشون سواستفاده میشه .. :|

سلام من دقیقا ندیدم چه مطالبی گذاشتن.ولی با توجه به حرفایی که شنیدم از یکی از کاربرا که خیلی اذیت شده بوده ظاهرا چندین بار یه عکس رو توی قسمت یادداشت هاش گذاشته بود. عکس بسیار زشتی بود.و همراهش هم واژه های بدی به کار برده شده که باعث ناراحتی خیلی ها شده بود.
من شخصا از این حرکت دکتر حمایت میکنم

HeartTongue
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sorlin , bahar1369
ارسال: #۱۱
۰۴ اسفند ۱۳۹۲, ۰۸:۱۸ ب.ظ
(۰۴ اسفند ۱۳۹۲ ۰۷:۵۲ ب.ظ)shima_24 نوشته شده توسط:  به نظر من هم باید چنین نظارتی باشه چون اینجا یک انجمن علمی هست و هیچ کس اجازه نداره خارج از عرف و قوانین عمل کنه .حالا اسمش میخواد این باشه که آزادی بیان صفره بذار صفر باشه .صبح من که شوکه شدم .
بله قطعا حق با شماست.
۱۰۰ درصد باید نظارت باشه و کسی مخالفش نیست
ولی نظارت داخلی نه خارجی.البته تو مسایل غیر اخلاقی منظورم نیستش در کل میگم.
سیاست های سایت هم به خود اقای دکتر و بقیه مدیرا مربوطه و حرف من صرفا یه انتقاد کوچیک به عنوان یه عضو کوچیک از مانشت بودش.و مطمینا هم برای این حرفم دلایل و نگرانی های خودم.
در کل اگه به نظر حرفهام غیر منطقی به نظر میومد از شخص اقای دکتر و بقیه کاربرا عذر میخوام.

از تو حرکت از خدا برکت..
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: salehi_raziye , Amoojan
ارسال: #۱۲
۰۴ اسفند ۱۳۹۲, ۰۸:۲۵ ب.ظ

معلومه میخوای چیزی گفته باشیاااا
بیان فحش یدن میشه ازادی بیان؟یچیزی میگیا

به مصلحتم نبود
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sorlin , jparisa , bahar1369 , رامین ۱۴
ارسال: #۱۳
۰۴ اسفند ۱۳۹۲, ۰۸:۳۱ ب.ظ
چرا مانشت انقدر داره وارد حاشیه میشه؟ حسودا زیاد شدنا، پیشنهاد میکنم یه باباقوری(غوری) بزارین سردر فرومSmile

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
۷
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amoojan , bahar1369
ارسال: #۱۴
۰۴ اسفند ۱۳۹۲, ۰۸:۳۸ ب.ظ
(۰۴ اسفند ۱۳۹۲ ۰۲:۱۸ ب.ظ)alireza khoshfekr نوشته شده توسط:  نیازی باین کارها نبود . مقامات کارهای مهمتری دارند تا اینکه در یک سایتنی مثل مانشت دنبال یه آدم احمقی و بدبختی بگردند که از اینکارها میکنه.
ما دیگه بلطف شما و مراجعه مون به دادسرای جرایم رایانه متوجه شدیم که اینکاره را دادسرای جرایم رایانه انجام میده و پرونده را میفرسته به دادگاه کیفری. دادگاه انقلاب مربوط به جرایم علیه امنیت و قاچاق هست. یه روز رفتیم دادسرا کلی معلوماتمان بالا رفت.
جدا از این حرفا دست به بگیر و ببندتون خیلی خوبه دکتر عزیز. ولی میشه گاهی یه همچین آدمای احمقی را با کمی نصیحت و البته تهدید که تحویل پلیسش میدین براه آورد و همه پلهای پشت سرشون را خراب نکرد. همیشه آخرین مجازات بهترین مجازات نیست.
بهتره همیشه ادمها را نقره داغ نکنیم. خریت گاهی در وجود افراد میزنه بالا. ما که عاقلیم و شما که بزرگتر و قراره ایشالا معلم بشید یه کم ملایمتر رفتار کنید. تو همه فرومها این اتفاقات پیش میاد.
ببخشید که این کوچکترین حرفهام کمی توصیه داخلش بود.
یا حق

=================
سلام دوست عزیز میشه ایمیل یا شماره تماستو واسم تو پیام خصوصی بفرستی من ازت خوشم میاد اگه هم میخای من بذارم از نوع تفکرت خوشم میاد
۰
۱۶
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۵
۰۴ اسفند ۱۳۹۲, ۰۸:۴۱ ب.ظ

دوست عزیز لطفاً اجازه بدید تا ذهن دوستانمون رو در اینجا روشن کنیم . استفادۀ خوفناک از کلمات دادستانی و یا نهادهای امنیتی کار شایسته ای نیست چرا که ترس این بخش ها باید بر جان مجرمین و خلافکارها بیوفته تا مایی که صرفاً برای تبادل نظر و ارتقاء سطح علمیمون به اینجا سر میزنیم . البته بماند که شما هم یک کمی روحیه جیمزباندی و مأمور مخفی بودن هم دارید . اینو از عکس پروفایل به همراه نظرتون برداشت کردم.Cool
بگذریم من از ابتدای صبح که متوجه این اتفاق شدم تا الآن به واسطه صحبتها و البته تحقیقاتی که کردم متوجه مواردی شدم که بهتر میبینم برای تنویر افکار دوستان و حضار بیان کنم . شخصی با ایجاد یک اکانت در روز گذشته (اینو در تاریخ ثبت نامش که دیروز درست کرده بود میشد ببینی) ناگهان در ابتدای صبح امروز یکشنبه ۹۲۱۲۰۴ به سرش میزنه و شروع به انتشار چندین عکس ناجور (خیلی ناجور در حد چشمامو میخوام ببندم از خجالت Dodgy ) در یکی از بخش های انجمن میکنه و تازه اینجوری که برخی دوستان اعلام کردند این مطلب زشت رو برای چند نفر هم به صورت اختصاصی میفرسته . در اون لحظه هیچکدوم از مدیران سایت نبودند و از قضا با توجه به اینکه سایت مخاطبین مختلفی داره من جمله برخی از ناظرین قانونی در دستگاههای ذیربط و اینکه عکس منتشر شده هم در صدر مطالب قرار گرفته بوده این مورد به عنوان تخلف ریپورت میشه و گویا از این به بعدش که روال همیشگی این دست از موضوعاته سریعاً خود سایت همونطوریکه آقای دکتر گفتن میرفته که فیلتر بشه و به خاطر نوع عملکرد سایت که علمی هست اتفاق نمیوفته ولی در این مواقع از صاحب سایت طبق قانون جرایم رایانه ای میخوان که کاربر رو بلوکه کنند . این مورد در چندتا از فورومهای دوستانم هم اتفاق افتاده . پس میبینید تا اینجاش چیز عجیب و غریبی نیست و زیاد هم وحشتناک نیست . به هر حال هرکی خربزه میخوره باید جوابگوی خربزه ای که خورده هم باشه Big Grin چه آقای دکتر بخواد و چه نخواد ایشون محکومند که نمی بایست میذاشتن اینجور چرندیات در انجمن قرار بگیره (اینو من نمیگماااا قانون میگه !! ) خب با این وضعیت میخوام ببینم دوست عزیز sorlin گرامی شما مسئولیت محتوای غیرقانونی و بیشرمانه ای رو که اون کاربر گذاشته رو قبول میکنی ؟ مسلماً خیر ، پس به همین خاطر هم ، قانونگذار در این مواقع صاحبان سایتها رو موظف کرده تا براساس قانون با این کاربران برخورد بکنند . بهتره پیش از اطلاع داشتن از موضوعی بیخودی ذهن بقیه رو مشوش نکنیم و با کلمات تهوع آوری که امروزه اکثراً داره از دهن سوء استفاده گرها درمیاد (آزادی بیان ، نبود امنیت و ...) موضوع رو به بیراهه نکشونیم . اینجا یک محل علمی هست و محل رفت و آمد انسانهای باشخصیت مثل خودت عزیزم پس بذار با این جانوران روانی که در نهایت با این نوع کارهاشون منجر به ضربه زدن به کلیت سایت میشن برخورد بشه و ضمنا خودمون هم میبایست نظارت کنیم و دکتر بیچاره را تنهاش نذاریم .جاداره به اون کاربر محترم آقای alireza khoshfekr هم بگم این جواب برای شما هم بود و اگر غیر از این هستش بفرمایید فردا تشریف ببرید مراجع قانونی مربوطه و بگید شما بودید که اون عکس ها رو گذاشتید . لطفاً مراعات بکنید و هرچی که به ذهنتون رسید اینجا قرار ندید . اگه کسی هم به قول شما خریتش گل میکنه باید با خریت سنج متر کنند ببینند چقدر خر شده اگه از حد متعارفش عبور کرد باید باهاش برخورد کرد . اگه خواهر ، مادر و یا همسر شما مخاطب این سایت بود و این عکسها رو اون کابر نامحترم براشون به طور شخصی و اختصاصی ارسال میکرد بازهم از این نظرات متعالی میفرمودید ؟!! به امید رشد فکری و فرهنگی همه ایرانیان در حد رتبه یک جهانی .
۲۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: admin , Amoojan , shima_24 , fsi2013 , مهرانگیز , kati , abji22 , nlp@2015 , kingmax , sorlin , Aurora , be_sooye_movafaghiat , tabassomesayna , SubManesht , unicornux , hnarghani , fatima.sr68 , nazanin_sh , fati_mah , Masoud05 , bahar1369 , ka arman , tayebe68 , tarane1992 , aria , hoomanab , software94

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل یکی از تمرینات کروس راس Ha153 ۰ ۳۸۳ ۲۷ مهر ۱۴۰۲ ۰۱:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Ha153
Exclamation سلام لطفاً یکی به من بگه مرتبه زمانی ها چطوری به log تبدیل میشن فرمول داره؟؟ Azadam ۶ ۳,۹۲۳ ۰۶ دى ۱۴۰۰ ۰۹:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Soldier's life
  استفاده از پشته armiii ۰ ۹۲۱ ۰۳ دى ۱۴۰۰ ۱۲:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: armiii
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۷,۹۵۸ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  تشریح تست همروندی - بررسی یکی از سوالات سال ۸۲ abji22 ۵ ۴,۶۷۹ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۱۱:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: mohammadasadi1
  فرصت استفاده از استعداد برای ورودی دکتری wskf ۳ ۲,۹۸۶ ۲۴ فروردین ۱۳۹۹ ۰۵:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: wskf
  کسی از صداگیر گوشی استفاده میکنه؟ pooyaa ۱۳ ۴۰,۸۵۱ ۱۷ اسفند ۱۳۹۸ ۱۰:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: malihe.74
  پر استفاده ترین مدل های هواپیما در ایران abolfazlda ۱ ۲,۷۵۵ ۱۱ آبان ۱۳۹۸ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  استفاده از کد جی کویری در PHP Roya2222 ۱ ۲,۱۳۰ ۱۹ مهر ۱۳۹۸ ۰۶:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Riemann
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۵ ۵,۰۱۲ ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ ۰۶:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close