زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۵۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

عذرخواهی بابت سو استفاده یکی از کاربران

ارسال: #۱۶
۰۴ اسفند ۱۳۹۲, ۰۸:۴۴ ب.ظ
فکر کنم جزو اولین نفراتی بودم که پست را گزارش کردم به مدیر، متاسفانه صبح این اتفاق افتاد و مدیران دیر متوجه شدند...
امیدوارم مانشت از این حاشیه ها بیرون بیاد، از جناب تنهایی هم تشکر میکنم که پیگیر هستند.
۷
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amoojan , fsi2013 , kingmax , hnarghani , bahar1369 , tayebe68
ارسال: #۱۷
۰۴ اسفند ۱۳۹۲, ۰۹:۱۹ ب.ظ
RE: عذرخواهی بابت سو استفاده یکی از کاربران
(۰۴ اسفند ۱۳۹۲ ۰۸:۴۱ ب.ظ)*Rastin* نوشته شده توسط:  
(04 اسفند ۱۳۹۲ ۰۶:۴۳ ب.ظ)sorlin نوشته شده توسط:  مگه چی نوشته بود ؟
یعنی ما کاربرا باید بترسیم ؟؟
اگه چنین نظارتی روی این سایت هستش و همچین همکاری ای با دادستانی و نهادهای امنیتی هستش یعنی ازادی بیان صفر هستش دیگه اینجا و احتمالا هم حریم شخصی افراد پایمال میشه از اطلاعات شخصیشون سواستفاده میشه .. :|

دوست عزیز لطفاً اجازه بدید تا ذهن دوستانمون رو در اینجا روشن کنیم . استفادۀ خوفناک از کلمات دادستانی و یا نهادهای امنیتی کار شایسته ای نیست چرا که ترس این بخش ها باید بر جان مجرمین و خلافکارها بیوفته تا مایی که صرفاً برای تبادل نظر و ارتقاء سطح علمیمون به اینجا سر میزنیم . البته بماند که شما هم یک کمی روحیه جیمزباندی و مأمور مخفی بودن هم دارید . اینو از عکس پروفایل به همراه نظرتون برداشت کردم.Cool
بگذریم من از ابتدای صبح که متوجه این اتفاق شدم تا الآن به واسطه صحبتها و البته تحقیقاتی که کردم متوجه مواردی شدم که بهتر میبینم برای تنویر افکار دوستان و حضار بیان کنم . شخصی با ایجاد یک اکانت در روز گذشته (اینو در تاریخ ثبت نامش که دیروز درست کرده بود میشد ببینی) ناگهان در ابتدای صبح امروز یکشنبه ۹۲۱۲۰۴ به سرش میزنه و شروع به انتشار چندین عکس ناجور (خیلی ناجور در حد چشمامو میخوام ببندم از خجالت Dodgy ) در یکی از بخش های انجمن میکنه و تازه اینجوری که برخی دوستان اعلام کردند این مطلب زشت رو برای چند نفر هم به صورت اختصاصی میفرسته . در اون لحظه هیچکدوم از مدیران سایت نبودند و از قضا با توجه به اینکه سایت مخاطبین مختلفی داره من جمله برخی از ناظرین قانونی در دستگاههای ذیربط و اینکه عکس منتشر شده هم در صدر مطالب قرار گرفته بوده این مورد به عنوان تخلف ریپورت میشه و گویا از این به بعدش که روال همیشگی این دست از موضوعاته سریعاً خود سایت همونطوریکه آقای دکتر گفتن میرفته که فیلتر بشه و به خاطر نوع عملکرد سایت که علمی هست اتفاق نمیوفته ولی در این مواقع از صاحب سایت طبق قانون جرایم رایانه ای میخوان که کاربر رو بلوکه کنند . این مورد در چندتا از فورومهای دوستانم هم اتفاق افتاده . پس میبینید تا اینجاش چیز عجیب و غریبی نیست و زیاد هم وحشتناک نیست . به هر حال هرکی خربزه میخوره باید جوابگوی خربزه ای که خورده هم باشه Big Grin چه آقای دکتر بخواد و چه نخواد ایشون محکومند که نمی بایست میذاشتن اینجور چرندیات در انجمن قرار بگیره (اینو من نمیگماااا قانون میگه !! ) خب با این وضعیت میخوام ببینم دوست عزیز sorlin گرامی شما مسئولیت محتوای غیرقانونی و بیشرمانه ای رو که اون کاربر گذاشته رو قبول میکنی ؟ مسلماً خیر ، پس به همین خاطر هم ، قانونگذار در این مواقع صاحبان سایتها رو موظف کرده تا براساس قانون با این کاربران برخورد بکنند . بهتره پیش از اطلاع داشتن از موضوعی بیخودی ذهن بقیه رو مشوش نکنیم و با کلمات تهوع آوری که امروزه اکثراً داره از دهن سوء استفاده گرها درمیاد (آزادی بیان ، نبود امنیت و ...) موضوع رو به بیراهه نکشونیم . اینجا یک محل علمی هست و محل رفت و آمد انسانهای باشخصیت مثل خودت عزیزم پس بذار با این جانوران روانی که در نهایت با این نوع کارهاشون منجر به ضربه زدن به کلیت سایت میشن برخورد بشه و ضمنا خودمون هم میبایست نظارت کنیم و دکتر بیچاره را تنهاش نذاریم .جاداره به اون کاربر محترم آقای alireza khoshfekr هم بگم این جواب برای شما هم بود و اگر غیر از این هستش بفرمایید فردا تشریف ببرید مراجع قانونی مربوطه و بگید شما بودید که اون عکس ها رو گذاشتید . لطفاً مراعات بکنید و هرچی که به ذهنتون رسید اینجا قرار ندید . اگه کسی هم به قول شما خریتش گل میکنه باید با خریت سنج متر کنند ببینند چقدر خر شده اگه از حد متعارفش عبور کرد باید باهاش برخورد کرد . اگه خواهر ، مادر و یا همسر شما مخاطب این سایت بود و این عکسها رو اون کابر نامحترم براشون به طور شخصی و اختصاصی ارسال میکرد بازهم از این نظرات متعالی میفرمودید ؟!! به امید رشد فکری و فرهنگی همه ایرانیان در حد رتبه یک جهانی .

آفرین آفرین
در حد سخنرانی های انقلابی قهرمان فیلم های هالیوودی بود.خوشمان آمد
به نظرم بعضی دوستان الکی ترسیدن و یاهم ریگی به کفش دارن که دارن ساز مخالف میزنن Big Grin

HeartTongue
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehdi.m2 , Amoojan , kati , SubManesht , alireza khoshfekr , hnarghani , bahar1369 , ka arman , tayebe68
ارسال: #۱۸
۰۴ اسفند ۱۳۹۲, ۱۰:۱۳ ب.ظ
دلم گرفت... میخوام گریه کنم...
۰
۰
ارسال: #۱۹
۰۴ اسفند ۱۳۹۲, ۱۰:۳۷ ب.ظ
من کم کم دارم از مانشت میترسم.
این مدت پستهای پلیسی و دادگاهی زیادی توش میبنیم. یه موقع پلیس نیاد بگیرتمون و اعداممنون کنه Big Grin
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: jparisa , d_felfelak
ارسال: #۲۰
۰۴ اسفند ۱۳۹۲, ۱۰:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ اسفند ۱۳۹۲ ۱۰:۴۴ ب.ظ، توسط Amoojan.)
(۰۴ اسفند ۱۳۹۲ ۱۰:۳۷ ب.ظ)sharif1394 نوشته شده توسط:  من کم کم دارم از مانشت میترسم.
این مدت پستهای پلیسی و دادگاهی زیادی توش میبنیم. یه موقع پلیس نیاد بگیرتمون و اعداممنون کنه Big Grin
نترس!
اگه پلیس همین جوری دوره همی اومد برد که اعدامت کنه بگو من این سربازه که تو امضام هست میفرستم حساب پلیسا رو برسه!Big Grin

[تصویر:  balloons.gif]
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sharif1394 , jparisa , bahar1369 , tayebe68
ارسال: #۲۱
۰۴ اسفند ۱۳۹۲, ۱۰:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ اسفند ۱۳۹۲ ۱۱:۰۴ ب.ظ، توسط alireza khoshfekr.)
(۰۴ اسفند ۱۳۹۲ ۰۸:۴۱ ب.ظ)*Rastin* نوشته شده توسط:  دوست عزیز لطفاً اجازه بدید تا ذهن دوستانمون رو در اینجا روشن کنیم . استفادۀ خوفناک از کلمات دادستانی و یا نهادهای امنیتی کار شایسته ای نیست چرا که ترس این بخش ها باید بر جان مجرمین و خلافکارها بیوفته تا مایی که صرفاً برای تبادل نظر و ارتقاء سطح علمیمون به اینجا سر میزنیم . البته بماند که شما هم یک کمی روحیه جیمزباندی و مأمور مخفی بودن هم دارید . اینو از عکس پروفایل به همراه نظرتون برداشت کردم.Cool
بگذریم من از ابتدای صبح که متوجه این اتفاق شدم تا الآن به واسطه صحبتها و البته تحقیقاتی که کردم متوجه مواردی شدم که بهتر میبینم برای تنویر افکار دوستان و حضار بیان کنم . شخصی با ایجاد یک اکانت در روز گذشته (اینو در تاریخ ثبت نامش که دیروز درست کرده بود میشد ببینی) ناگهان در ابتدای صبح امروز یکشنبه ۹۲۱۲۰۴ به سرش میزنه و شروع به انتشار چندین عکس ناجور (خیلی ناجور در حد چشمامو میخوام ببندم از خجالت Dodgy ) در یکی از بخش های انجمن میکنه و تازه اینجوری که برخی دوستان اعلام کردند این مطلب زشت رو برای چند نفر هم به صورت اختصاصی میفرسته . در اون لحظه هیچکدوم از مدیران سایت نبودند و از قضا با توجه به اینکه سایت مخاطبین مختلفی داره من جمله برخی از ناظرین قانونی در دستگاههای ذیربط و اینکه عکس منتشر شده هم در صدر مطالب قرار گرفته بوده این مورد به عنوان تخلف ریپورت میشه و گویا از این به بعدش که روال همیشگی این دست از موضوعاته سریعاً خود سایت همونطوریکه آقای دکتر گفتن میرفته که فیلتر بشه و به خاطر نوع عملکرد سایت که علمی هست اتفاق نمیوفته ولی در این مواقع از صاحب سایت طبق قانون جرایم رایانه ای میخوان که کاربر رو بلوکه کنند . این مورد در چندتا از فورومهای دوستانم هم اتفاق افتاده . پس میبینید تا اینجاش چیز عجیب و غریبی نیست و زیاد هم وحشتناک نیست . به هر حال هرکی خربزه میخوره باید جوابگوی خربزه ای که خورده هم باشه Big Grin چه آقای دکتر بخواد و چه نخواد ایشون محکومند که نمی بایست میذاشتن اینجور چرندیات در انجمن قرار بگیره (اینو من نمیگماااا قانون میگه !! ) خب با این وضعیت میخوام ببینم دوست عزیز sorlin گرامی شما مسئولیت محتوای غیرقانونی و بیشرمانه ای رو که اون کاربر گذاشته رو قبول میکنی ؟ مسلماً خیر ، پس به همین خاطر هم ، قانونگذار در این مواقع صاحبان سایتها رو موظف کرده تا براساس قانون با این کاربران برخورد بکنند . بهتره پیش از اطلاع داشتن از موضوعی بیخودی ذهن بقیه رو مشوش نکنیم و با کلمات تهوع آوری که امروزه اکثراً داره از دهن سوء استفاده گرها درمیاد (آزادی بیان ، نبود امنیت و ...) موضوع رو به بیراهه نکشونیم . اینجا یک محل علمی هست و محل رفت و آمد انسانهای باشخصیت مثل خودت عزیزم پس بذار با این جانوران روانی که در نهایت با این نوع کارهاشون منجر به ضربه زدن به کلیت سایت میشن برخورد بشه و ضمنا خودمون هم میبایست نظارت کنیم و دکتر بیچاره را تنهاش نذاریم .جاداره به اون کاربر محترم آقای alireza khoshfekr هم بگم این جواب برای شما هم بود و اگر غیر از این هستش بفرمایید فردا تشریف ببرید مراجع قانونی مربوطه و بگید شما بودید که اون عکس ها رو گذاشتید . لطفاً مراعات بکنید و هرچی که به ذهنتون رسید اینجا قرار ندید . اگه کسی هم به قول شما خریتش گل میکنه باید با خریت سنج متر کنند ببینند چقدر خر شده اگه از حد متعارفش عبور کرد باید باهاش برخورد کرد . اگه خواهر ، مادر و یا همسر شما مخاطب این سایت بود و این عکسها رو اون کابر نامحترم براشون به طور شخصی و اختصاصی ارسال میکرد بازهم از این نظرات متعالی میفرمودید ؟!! به امید رشد فکری و فرهنگی همه ایرانیان در حد رتبه یک جهانی .
علاقه ای نداشتم جوابتون را بدهم ولی اینکه میگید من برم گناه دیگری را به گردن بگیرم نشان میده که از نظر ذهنی مشکل دارید.
آخه برادر من این حرف از یه دانشجوی ارشد که چه عرض کنم از یه آدم بیسواد هم زده نمیشه. چه ربطی داره. یه کم بیشتر فکر کن و حرف بزن .
من هه توضیحی میدم .
این توضیحات از من نیست. از یکی از مدیران قبلی این سایت هست که ایشان علاوه بر مهندسی دانش آموخته حقوق هم بودند و ما دو ساعتی در خدمتشان در دادسرای جرایم رایانه ای و بعد هم در خیابان قدم زنان بحث داشتیمBig GrinTongue (البته چند روزیست یه کم از دست ما دلگیرند امیدوارم من و دوستانم راببخشن چون ربطی بموضوع نداره ادامه نمیدم)
بحث سر این بود که جرم چیه و واقعا" مجازات چقدر با جرم باید تناسب داشته باشه. من صبح که پست زدم تو این تاپیک برمبنای همان چیزایی است که از صحبتای ایشان اونروز تو ذهنم بود.
اگه اشکالی وجود داشت امیدوارم خودشان ببخشن و بیان توضیح بدهندSadمن برداشت خودم را مینویسم)
اینطوری که میگفتن در دنیای امروزی جوامع پیشرفته بجای تمرکز بر جرم بر علت وقوع جرم کار میکنند. اگر کسی قتلی میکند فوری اعدامش نمیکنند بلکه میشینند کلی مغزش را خالی میکنند ببینند انگیزه و زمینه های پیدایش یه قاتل چی بوده و این رشته ای را بوجود آورده که بهش میگن جرمشناسی. و زمینه روانشناسی و پزشکی و مطالعات اجتماعی داره.
در جوامع قدیم اگه کسی جرمی مرتکب میشد بدون اینکه حرفی باهاش بزنند پدرش را درمیآوردند بعد هم بسزای جرمش میرسید. مجازاتها هم خیلی سخت بود که دیگه کسی جرات نکند جرمی مرتکب بشه.(مثل بعضی دوستان که گفتند باید این شخصی که تو این سایت خطا کرده را پوستش را بکنند و درش کاه کنندBig GrinBig Grin تا عبرت سایرین شود)
ولی امروزه جوامع پیشرفته دنبال کشتن معلول نیستند و دنبال علت میگردند و بعد معلول معلول را هم نگاهش میکنن که اگه نیازمند درمان هست بشه به جامعه برش گردانند..
حالا بعضی از ما متاسفانه هنوز تو قرون گذشته ایم یعنی دوست داریم پدر معلول را دربیاریم. که دیگه از این غلطها نکنهBig GrinTongue
این سوال پیش میاد که این برخورد ایا با دین اسلام که مثلا" قصاص داره و غیره منافاتی نداره.
که ظاهرا" نداره. و برای همین شرایط قصاص خیلی سخت هست و هر کسی زود قصاص نمیشه.
این دنبال علت گشتن را دین ما هم بهش توجه داشته. یعنی هزار چهارصد سال پیش وقتی افراد را برای یه جرم زنده زنده میسوزاندند اسلام اومد مجازات بعضی جرایم را مشخص کرد. و جالبش اینجاست که اومد گفت اگه کسی دیوانه یا صغیر هست یا کمبود عقلی داره مجازات در موردش جاری نمیشه. بنابراین در اسلام دیوانه اگه آدم هم بکشد مجازات نمیشه. چون در دین ما عقل ایجاد مسئولیت میکنه.
بیماری هم فقط بیماری جسمی نیست. ا
این حرفای من برای طرفداری از شخصی که اینکار را کرده نیست. او را اگه پیدایش کنند لابد از نظر عقلی هم چک میشه. اگه هم مجازات لازم داشته باشه مجازاتش میکنن.
روی صحبت من با قشر تحصیلکرده ای است که فکر میکنن باید معلول را بشدیدترین شکل ممکن باهاش برخورد کرد.
مجازات هم باز دارنده باید باشد و هم تربیت کننده. یعنی هم باید فرد بدونه که هر کاری سزایی داره و هم اینکه تربیت بشه و بتواند مثل بقیه ودرکنار بقیه زندگی کند و یه دفعه راه برگشتش اگه برگشت پذیره بسته نشه.
ایشالا خود مدیر محترم که هم مهندس و هم وکیل هستن بیان و بیشتر توضیح بد و غلطهای احتمالی من را هم درست کنند.. من اونروز بدون رو درواسی در دادسرا بودم ولی کلاس بود برایم.کلی معلوماتم بالا رفت. Cool

حالا تعدادآدمایی که از اینکارها میکنن در بین اینهمه اعضاء چند نفره؟ حالا اینم معلوم نیست چرا بسرش زده بیاد اینجا .
من اگه جای مدیریت بودم این تاپیک را میبستم . چون همین ادامه این بحثها بدتره.
۷
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: SubManesht , sorlin , tayebe68 , salehi_raziye , hubble , d_felfelak
ارسال: #۲۲
۰۵ اسفند ۱۳۹۲, ۰۱:۰۰ ق.ظ
این ایده که می خوام بگم مال خودم نیست و از کس دیگه ای شنیدم و بنابراین احتمال می دم جناب ادمین هم اون رو شنیده باشن و بهش فکر کرده باشن؛ ولی باز فک می کنم گفتنش ضرر نداشته باشه.اونم اینه که اگر کاربر یا پستی تعداد زیادی منفی در فاصله ی زمانی کمی از طرف اعضا دریافت کرد اون کاربر( و پست هاش) یا اون پست خاص موقتا مسدود و از دید اعضا پنهان بشه تا مدیرها سر وقت به اون رسیدگی کنن.

".When you're screwing up and nobody says anything to you anymore, that means they've given up on you"
Randy Pausch-
۳
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: maneshty , tayebe68
ارسال: #۲۳
۰۵ اسفند ۱۳۹۲, ۰۱:۳۴ ق.ظ
(۰۵ اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۰۰ ق.ظ)hosein_khoshdel نوشته شده توسط:  اگر کاربر یا پستی تعداد زیادی منفی در فاصله ی زمانی کمی از طرف اعضا دریافت کرد اون کاربر( و پست هاش) یا اون پست خاص موقتا مسدود و از دید اعضا پنهان بشه تا مدیرها سر وقت به اون رسیدگی کنن.

اون تاپیک هایی که مثبت و منفی نداره (مثلا قسمت سرگرمی) چطور؟
۱
۰
ارسال: #۲۴
۰۵ اسفند ۱۳۹۲, ۰۱:۵۲ ق.ظ
فقط میتونم بگم متاسفم برای....
۱
۰
ارسال: #۲۵
۰۵ اسفند ۱۳۹۲, ۱۱:۱۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ اسفند ۱۳۹۲ ۱۱:۱۷ ق.ظ، توسط alireza khoshfekr.)
(۰۵ اسفند ۱۳۹۲ ۰۹:۴۲ ق.ظ)Breeze نوشته شده توسط:  
(05 اسفند ۱۳۹۲ ۰۸:۵۴ ق.ظ)SubManesht نوشته شده توسط:  ظاهرا هیچکس به اندازه شما ناراحت نشده. Smile
قطعاً .. چون شما آقایی نه خانوم .. شما مجردی نه متاهل ... شما محترمانه و با خواهش از ایشون نخواستید که بس کنه ... شما مورد تمسخر ایشون قرار نگرفتید که با شکلک های Big Grin و Smile جوابتونو بده ... شما ۳ ساعت از ۷ صبح تا حدود ۱۰ یکریز وقت نذاشتی رفرش کنی که مبادا کسی بیاد اون مزخرفات رو ببینه و آبروت بره ... شما یک روز از کار و زندگیت عقب نیفتادی اونم درست زمانی که داری برای دفاع پایان نامه ات آماده میشی و یک لحظه هم برات ارزش داره .. و یک موضوع دیگه که اصلا دوست ندارم بیان کنم ... دلیلش اینه ..

(۰۵ اسفند ۱۳۹۲ ۰۸:۵۴ ق.ظ)SubManesht نوشته شده توسط:  اگه قرار بر سنجش باشه، باید نقش همه را سنجید! نه تنها موضع خودمون رو ببینیم.
پازل اگه حتی یک تیکه اش هم نباشه هیچ وقت کامل نمیشه ...

(۰۵ اسفند ۱۳۹۲ ۰۸:۵۴ ق.ظ)SubManesht نوشته شده توسط:  شما باید این را در زندگی بدونید که برای تحلیل مسائل روزمره فقط دیدن نقش خودمان کافی نیست.
درسته .. من به اندازه ی نقش خودم ناراحتم .. و صد البته این نقش قابل حذف نیست .

کاش همه ی ما به جای اینکه انتقاد کنیم ، یه کم شرایط اطرافیانمون رو درک میکردیم ...

ممنون از نظرتون. موفق و سلامت باشید
من قصد ناراحت کردن شما را نداشته و ندارم. ولی اینکه بنظر میرسید میگید بعضی قصد دارند انگشت اتهام را بسمت دکتر بگیرند بنظرم درست نیست.
هیچ عقل سالمی کار این فرد را تایید نمیکنه. جامعه هم قانون داره و اگه پیداش کنند بسزای کار زشتش میرسه .
ولی:
بنظرم شما انگار با این جامعه بیگانه اید. در هر جامعه ای آدمهای روانی و ابله و آشغال وجود داره.
اگه از اینکارش نفع مادی میبرد میگفتیم کلاهبرداره یا دزده یا هر چی. ولی کدام منفعتی در اینجور کارها جز لعن و نفرین و فحش و انزجار اجتماعی عاید شخص میشه. ؟؟؟؟
پس باید پذیرفت که آدم عاقل اینکارها را نمیکنه. حتی اگه انحراف اخلاقی هم داشته باشه میتونه بره تو سایتهای مخصوص خودش.
پس بدبخت مریضه. دیوانه است و احمقه و بی ادب و کثیفه.
ولی بنظرم عاقل نیست.
حالا شما واسه چی پرپر میزدین ؟؟؟ شما می بستید و میرفتید. خدای ناکرده قتلی که اتفاق نیافتاده که قربانی داشته باشه.

شما از همه فرومهایی که هستند و میشه درشان تصویر فرستاد سوال کنید. اکثرا" تجربه اش را داشته اند.
ولی حرص خوردن و عصبی شدن همان خواسته کسی است که اینکار را کرده.
انواع و اقسام آدم مریض روانی تو جامعه داریم اینم یه مدلشه.

حالا شما هی لایک بزنید برای همدیگه و فکر کنید مبارزه با یه موش کثیف ،یه کاری شبیه شکار اژدهای دو سر هست.Big GrinTongue

آقای دکتر هم بهتر بود یه کم تدبیر بخرج میدادن و این تاپیک را نمیزدند و خصوصی از افراد عذرخواهی میکردند مثلا" یه ایمیلی چیزی و یا بعد چند ساعت برش میداشتند.
همه اونهایی هم که نمیدونستند با این تاپیک فهمیدن چه اتفاقی افتاده . اینجور نمایشهای ظاهرا" قهرمانانه چندان مناسب نیست. هر چی هم بیشتر این این گنداب را هم میزنند بوی گندش بیشتر بلند میشه. بیشتر به ترویج فساد کمک میکنه.
حالا صد نفر هم بیانم زیر پست شما لایک بزنن باز هم اتفاق عجیبی نیافتاده کار خیلی بزرگی هم اتفاق نیافتاده فقط اون ابلهی که اینکار را کرده فکر میکنه رفتارش موثر بوده.
بابا حذف کنید این تاپیک را تا ملت فراموش کنند و بروند به زندگیشان برسن.
۵
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: SubManesht , tayebe68 , salehi_raziye , mohammad.ardeshiri , d_felfelak
ارسال: #۲۶
۰۵ اسفند ۱۳۹۲, ۱۲:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۰۵ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
یکی از کاربران برام پیامی رو فوروارد کرده که درش کاربر از ارسال عکسای ناپسند به اون شخص حلالیت طلبیده و عذرخواهی کرده. نمی دونم تاچه حد اون شخص از این کار اشتباهش پشیمونه ولی همین که با پیام هم عذرخواهی کنه یعنی تا حدی پشیمونه و متوجه اشتباهش شده. ان شالله که همین طور باشه و خدا همه ما رو به راه راست هدایت کنه الهی امین Smile با امید به بالارفتن سطح فرهنگ و اخلاقیات همه جوونای این ممکلت.

فکر کنم قضیه هم دیگه تموم شده و دوستان هم اگه لطف کنن و به امورات روزمره و زندگیشون برسن ممنون می شیم Smile

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Breeze , bahar1369 , SubManesht , tayebe68 , kati , patrick , Amoojan , Mänu , neda_Network , d_felfelak
ارسال: #۲۷
۰۵ اسفند ۱۳۹۲, ۱۲:۰۵ ب.ظ
جهت پاسخ به مخالفا:

نمیشه دست روی دست گذاشت تا هرکی هرچی دلش میخواد بنویسه و بیخیال بود.
مسائل زیادی ازین قبیل قطعا تا حالا اتفاق افتاده که با ملایمت باهاش رفتار شده.
باید درس عبرتی هم باشه تا دیگه چنین مسائلی توی چنین سایتی (که به نظرم بی نظیرترین سایت درسی کامپیوتره) هیچوقت تکرار نشه.

"با تشکر ویژه از مدیرای محترم و مقامات "

تنگ ترین زمان سختی، نزدیک ترین زمان گشایش است.

امام علی (ع)
۳
۲
ارسال: #۲۸
۰۵ اسفند ۱۳۹۲, ۱۲:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۳۶ ب.ظ، توسط SubManesht.)
(۰۵ اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۰۵ ب.ظ)bahar1369 نوشته شده توسط:  جهت پاسخ به مخالفا:

نمیشه دست روی دست گذاشت تا هرکی هرچی دلش میخواد بنویسه و بیخیال بود.
مسائل زیادی ازین قبیل قطعا تا حالا اتفاق افتاده که با ملایمت باهاش رفتار شده.
باید درس عبرتی هم باشه تا دیگه چنین مسائلی توی چنین سایتی (که به نظرم بی نظیرترین سایت درسی کامپیوتره) هیچوقت تکرار نشه.

ضمن تایید صحبت های دوستان alireza khoshfekr و انرژی مثبت، همیشه می گن اول زبان خوش. تندرویه به چنین موجود بدبختی مقابله بی پرده و مستقیم با قانون!
خشونت آخرین قدمه نه اولین!
لطفا مدیریت این تاپیک رو ببندند و حتی پاک کنند که دیگر چیز دیگری در بر ندارد و مردم به زندگیشان برسند.
۲
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: tayebe68
ارسال: #۲۹
۰۵ اسفند ۱۳۹۲, ۱۲:۳۹ ب.ظ
(۰۵ اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۳۴ ق.ظ)maneshty نوشته شده توسط:  
(05 اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۰۰ ق.ظ)hosein_khoshdel نوشته شده توسط:  اگر کاربر یا پستی تعداد زیادی منفی در فاصله ی زمانی کمی از طرف اعضا دریافت کرد اون کاربر( و پست هاش) یا اون پست خاص موقتا مسدود و از دید اعضا پنهان بشه تا مدیرها سر وقت به اون رسیدگی کنن.

خیلی ایده خوبیه ...
برای بخش هایی که منفی نداره هم میشه یک مقدار آستانه برای تعداد گزارشات ارسال شده از طرف کاربران دیگر تعیین کرد، اگر تعداد گزارشها بیشتر از اون مقدار بشه اون ارسال یا کاربر موقت از دید پنهان بشه

دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ
ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ
دانی که ز عمر ما چه ماند باقی
مهر است و محبت است و باقی همه هیچ

http://www.bonshad.com/
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SubManesht , maneshty
ارسال: #۳۰
۰۵ اسفند ۱۳۹۲, ۰۱:۱۹ ب.ظ
(۰۵ اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۳۹ ب.ظ)tayebe68 نوشته شده توسط:  
(05 اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۳۴ ق.ظ)maneshty نوشته شده توسط:  
(05 اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۰۰ ق.ظ)hosein_khoshdel نوشته شده توسط:  اگر کاربر یا پستی تعداد زیادی منفی در فاصله ی زمانی کمی از طرف اعضا دریافت کرد اون کاربر( و پست هاش) یا اون پست خاص موقتا مسدود و از دید اعضا پنهان بشه تا مدیرها سر وقت به اون رسیدگی کنن.

خیلی ایده خوبیه ...
برای بخش هایی که منفی نداره هم میشه یک مقدار آستانه برای تعداد گزارشات ارسال شده از طرف کاربران دیگر تعیین کرد، اگر تعداد گزارشها بیشتر از اون مقدار بشه اون ارسال یا کاربر موقت از دید پنهان بشه
برای این ایده شما خود mybb پلاگین داره ولی خوب راه سوء استفادش هم وجود داره
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: tayebe68

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل یکی از تمرینات کروس راس Ha153 ۰ ۳۹۵ ۲۷ مهر ۱۴۰۲ ۰۱:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Ha153
Exclamation سلام لطفاً یکی به من بگه مرتبه زمانی ها چطوری به log تبدیل میشن فرمول داره؟؟ Azadam ۶ ۳,۹۹۶ ۰۶ دى ۱۴۰۰ ۰۹:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Soldier's life
  استفاده از پشته armiii ۰ ۹۴۳ ۰۳ دى ۱۴۰۰ ۱۲:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: armiii
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۸,۰۰۱ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  تشریح تست همروندی - بررسی یکی از سوالات سال ۸۲ abji22 ۵ ۴,۷۱۸ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۱۱:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: mohammadasadi1
  فرصت استفاده از استعداد برای ورودی دکتری wskf ۳ ۳,۰۰۶ ۲۴ فروردین ۱۳۹۹ ۰۵:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: wskf
  کسی از صداگیر گوشی استفاده میکنه؟ pooyaa ۱۳ ۴۰,۸۹۱ ۱۷ اسفند ۱۳۹۸ ۱۰:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: malihe.74
  پر استفاده ترین مدل های هواپیما در ایران abolfazlda ۱ ۲,۷۷۰ ۱۱ آبان ۱۳۹۸ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  استفاده از کد جی کویری در PHP Roya2222 ۱ ۲,۱۴۴ ۱۹ مهر ۱۳۹۸ ۰۶:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Riemann
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۵ ۵,۰۴۳ ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ ۰۶:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close