زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۵:۱۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟

ارسال: #۴۶
۳۰ بهمن ۱۳۹۲, ۱۰:۵۰ ب.ظ
عزیزم ریحانه جان ...... نمیدونم چی بگم.... چند بار نوشتم و پاک کردم..... فقط : بهشت زیر پای مادران است.......

در برابر خورشید و ماه، بر انجام دادن کاری اراده می کنم که از درون، شادمان ام می کند و دل ام بر آن گواهی می دهد..Wink
۷
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , misagh01 , tayebe68 , انرژی مثبت , The BesT , sahar121 , Mänu , bahman2000 , Afroz , f2000 , **sara** , nlp@2015 , zoltrix_66 , vesta , hnarghani , Menrva , MEHDI_M , مهربان مادر , hiva60 , ریحان
ارسال: #۴۷
۳۰ بهمن ۱۳۹۲, ۱۰:۵۷ ب.ظ
RE: اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟
سلام دوست عزیزم. مدتهاست فقط می یام مانشت کامنت های بچه ها رو می خونم و می رم بدون آنکه حتی یک نقطه در جواب آنها گذاشته باشم. عزیزم تسلیت من رو برای از دست دادن جگر گوشه ات بپذیر و من رو در غم خودت شریک بدون. نمی دونم کجای ایران زمین ساکنی. بخدا حاضرم همین الان بیام کنارت شاید کنارت باشم بتونم با بودنم بگم لا اقل دستهات رو بده ببوسم خواهرم. جز این کاری بلد نبودم شاید. فرزندت رو به بانوی دو عالم سپردی مطمئن باش او خودش بزرگترین مهربانترین دلسوزترین مادر دنیاست کنار دلبندت هست و اون اصلا احساس تنهایی نمی کنه. خودت رو نگه دار و بر خدا توکل کن. با این چیزایی که نوشتی یک اسوه هستی گلم. خدا انشااله صبر و ارامش بر شما نازل کنه سر نمازام برای اون فرشته کوچولو آمرزش و برای شما صبر مسئلت می کنم.سر نمازات من رو هم یاد کن که در لحظاتی هستم که به دعای دوستان بسیار محتاجم.
۱۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: نارین , SaMiRa.e , Breeze , misagh01 , انرژی مثبت , tayebe68 , The BesT , mr_asadi , sahar121 , saeedehs , elynn66 , **sara** , zoltrix_66 , Parisa-SH , Ariyanic , fatemeh69 , vesta , hnarghani , Menrva , مهربان مادر , ریحان
ارسال: #۴۸
۳۰ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۰۰ ب.ظ
روحشان شاد...

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , Breeze , نارین , misagh01 , tayebe68 , انرژی مثبت , The BesT , mr_asadi , **sara** , fatemeh69 , vesta , Menrva , مهربان مادر , ریحان
ارسال: #۴۹
۳۰ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۵۱ ب.ظ
تسلیت و حس همدردی ماراهم پذایرا باش ریحان جان تمام متن شمارا بااشک خوندم خدایا خودت به این مادر عزیز صبر بده ... هنوزم اشکام میاد ببخشید دیگه نمیتونم چیزی بنویسم

آقای استیو جابز تو یکی از سخنرانیهاشون جمله قشنگی را برای دانشجوها آرزو کردند که برای من خیلی تاثیرگذار بوده ایشون گفتند :
Stay hungry , Stay foolish=حریص باشید ، دیوانه باشید
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , Breeze , misagh01 , انرژی مثبت , tayebe68 , The BesT , mr_asadi , elynn66 , **sara** , fatemeh69 , vesta , Menrva , مهربان مادر , ریحان
ارسال: #۵۰
۰۱ اسفند ۱۳۹۲, ۱۲:۳۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۳۹ ق.ظ، توسط Breeze.)
ریحان عزیزم .. غم از دست دادن دختر کوچولوت نه فقط تو رو ، بلکه همه ی ما رو داغدار کرد .. اشکهام داره یه ریز میاد ..

بدون که خدا خیلی دوستت داشت که تو این امتحان بزرگ قرارت داد و تو هم خیلی خوب از پس امتحان الهی سربلند بیرون اومدی .. دختر کوچولوت با اومدنش بهشت رو برات تضمین کرد که بیشتر از همه ی مادرا بهش خدمت کنی و لحظه به لحظه ثواب دنیوی و اخروی رو مال خودت کنی ... نرگس کوچولو با حضورش صبر و تحمل و جنگیدن رو بهت یاد داد که شاید خیلی از آدما نتونن درکش کنن ..
ریحان عزیزم میخوام بدونی که تو این لحظات تنها نیستی .. خدا رو داری که مطمئن باش تنهات نمیزاره .. برای تو و خانواده ات از خدا طلب صبر میکنم و امیدوارم لحظه لحظه ی روزهایی که پیش رو داری برات پر از شادی و موفقیت باشه ...
از صمیم قلب بهت تسلیت میگم .. ما رو هم تو غمت شریک بدون ...

[تصویر:  2hpj6v9.png]
۷
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , نارین , misagh01 , انرژی مثبت , tayebe68 , The BesT , Pegasus , mr_asadi , sahar121 , Mänu , elynn66 , **sara** , Onix , M*Gh , nlp@2015 , bahar1369 , fatemeh69 , vesta , Menrva , maryam... , kati , مهربان مادر , ریحان , سجاد۶۷
ارسال: #۵۱
۰۱ اسفند ۱۳۹۲, ۱۲:۴۸ ق.ظ
خواهرم ریحان خانم، من رو هم در غمت شریک بدون، میدونم هیچ وقت نمیتونم احساس یک مادر اون هم مادری همچون شما مهربون با فرشته اش رو درک کنم اما اینو بدون که خیلی از این بابت غمگین شدم. براش دعا میکنم هر چند اون الان جاش خیلی خوبه و نیازی به دعای من نداره.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: نارین , انرژی مثبت , SaMiRa.e , The BesT , tayebe68 , Pegasus , Breeze , mr_asadi , sahar121 , Mänu , **sara** , vesta , Menrva , maryam... , ریحان
ارسال: #۵۲
۰۱ اسفند ۱۳۹۲, ۱۲:۵۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۰۴ ق.ظ، توسط انرژی مثبت.)
ان شالله که خدا تا جایی که می شه هیچ وقت هیچ مادری رو در همیچن موقعیتی قرار نده. امتحان خیلی سخت و بزرگیه. خدا بهتون صبر و اجر بده که جز خودش کسی نمی تونه ارومتون کنه. ان شالله که به غمهای دل مادر علی اصغر(ع) خودش شما و خانوادتون رو اروم کنه که بتونید باهاش کنار بیاید. مطمئنا دختر نازتون فرشته بوده و هست و از این که همچین ماردی داشته همیشه در عالم بالا افتخار می کنه.

ما رو هم توی غمتون شریک بدونید. غم بزرگیه و اشکها رو جاری می کنه. هر چند که هیچ یک از ما حلا شما رو درک نمی کنیم. انشا الله که با شادی های بزرگ براتون جبران بشه هر چند جبران ناپذیره.

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: نارین , SaMiRa.e , aria , The BesT , tayebe68 , Pegasus , Breeze , killerphp , mr_asadi , sahar121 , Mänu , elynn66 , **sara** , M*Gh , bahar1369 , fatemeh69 , vesta , Menrva , maryam... , kati , ریحان
ارسال: #۵۳
۰۱ اسفند ۱۳۹۲, ۰۲:۳۵ ق.ظ
خدا رحمتش کنه
ریحان خانم به قول خودتون ، یه فرشته بوده الان هم پیش بقیه فرشته هاست
خداوند بهتون بیش از این صبر بده

خفته بودیم و شعاع آفتاب / بر سراپامان به نرمی می خزید
روی کاشی های ایوان ، دست نور / سایه هامان را شتابان می کشید

"فروغ فرخزاد"
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: tayebe68 , SaMiRa.e , نارین , Breeze , mr_asadi , sahar121 , saeedehs , Mänu , elynn66 , **sara** , vesta , Menrva , maryam... , ریحان
ارسال: #۵۴
۰۱ اسفند ۱۳۹۲, ۰۲:۴۴ ق.ظ
دل هر آدمی از این اتفاق بدرد میاد از ته قلبم واستون از خدا آرزوی صبر و دارم....سربلندی از یه آزمایش به این بزرگی واقعا یه نعمته
روحش شاد یادش گرامی
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: tayebe68 , SaMiRa.e , نارین , Breeze , mr_asadi , sahar121 , **sara** , Pegasus , vesta , Menrva
ارسال: #۵۵
۰۱ اسفند ۱۳۹۲, ۰۸:۲۷ ق.ظ
هر که در این درگه مقرب تر است جام بلا بیشترش میدهند
ریحان عزیزم ما هر چی بنویسیم شاید نتونه ذره ای از ناراحتی و غم شما رو جبران کنه اما خداوند در تمام این لحظلات در وجود توه حتی به نظرم در کنارت هم نیست در خود توه
و خداوند از رگ گردن به شما نزدیکتر است
خداوند بزرگترین تکیه گاهت خواهد بود بهش تکیه کن ....
------
I know the feeling Of finding yourself stuck out on the ledge

[تصویر:  banner.jpg]
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Breeze , SaMiRa.e , mr_asadi , sahar121 , Mänu , Afroz , **sara** , نارین , vesta , Menrva , ریحان
ارسال: #۵۶
۰۱ اسفند ۱۳۹۲, ۱۰:۲۵ ق.ظ
غم از دست دادن فرزند خیلی سنگینه برای مادر! اینو از حال مادر خودم میگم بعد از پرکشیدن خواهرعزیزم
لحظه لحظه صحبتای شما رو با تمام وجود درک کردم و بسیار متاسف شدم .من رو در غم خودتون سهیم بدونید من برای فرشتتون دعا میکنم که روحش در آرامش کامل در بهترین جایگاه در جهان دیگر باشه که بدون شک همینطورم هست. و برای شما دعا میکنم که خدا قدرت تحمل این درد سنگین رو به شما هرچه بیشتر اعطا کنه. هرچند که بهتون صبرشو داده و شمارو آماده کرده. دختر شما الان دیگه ازپیله این دنیا در آمدن و پروانه شدن و به مرحله تازه ای از زندگی پاگذاشتن. زندگی ادامه داره هم برای شما هم دخترتون فقط شکلش عوض شده. خدا امانتی که دستتون سپرده بود را زود پس گرفت از بس دوسش داشت. دخترتون الان نگران شماست که درد نبودش را باید تحمل کنید. آرامش داشته باشید. فقط سعی کنید که آرامش داشته باشید. این راه رفتنیه همه ی ماست .روزی ماهم پیش اونا میریم و عزیزانمونو ملاقات میکنیم. منم این بحران رو به خاطر از دست دادن عزیزانم داشتم ولی هیچ وقت نمیخوام بگم مثل یه مادر درد کشیدم. منم جای برادرتون بدونید خواستم چند کلمه حرف بزنم، احساس همدردی منو بپذیرید.
خدایا غم و درد کسایی که عزیزشون رو از دست میدن بهبود ببخش ...آمین

هر کجا هستم باشم
آسمان مال من است
پنجره فکر هوا عشق زمین مال من است
۹
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , tarane1992 , sahar121 , diligent , انرژی مثبت , f2000 , elynn66 , parla , **sara** , Breeze , Onix , amirali_s69 , bahar1369 , fati_mah , نارین , fatemeh69 , vesta , Menrva , maryam... , d_felfelak , ریحان
ارسال: #۵۷
۰۱ اسفند ۱۳۹۲, ۱۱:۱۲ ق.ظ
به شما تسلیت میگم. امیدوارم خدا بهتون صبر بده
روح دخترتون هم شاد

خواهشا بیاید همگی در مصرف آب صرفه جویی کنیم ، خواهشا Heart
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , Breeze , Pegasus , نارین , vesta , Menrva , ریحان
ارسال: #۵۸
۰۱ اسفند ۱۳۹۲, ۱۱:۲۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ اسفند ۱۳۹۲ ۱۱:۲۳ ق.ظ، توسط mm123456789.)
سلام ریحان جان تسلیت میگم
هر کسی این متن شمارو بخونه حتما اشک از چشاش جاری میشه
ریحان عزیز سعی کن هر وقت خیلی دلت گرفت فقط براش قرآن بخونی هم خودت آروم میشی هم اون ثوابش میره واسه فرشتت
واسش خیلی خیرات کن مثلا برو بهزیستی که بچه هایی هم سن فرشته کوچولوی تورو دارن واسشون وسیله بخر به یاد بچه خودت هم دله اونا شاد بشه هم خودت یه حاله خوبی پیدا کنی هم روح نرگستو شاد کنی
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mänu , SaMiRa.e , sahar121 , **sara** , Breeze , نارین , fatemeh69 , vesta , Menrva , mr_asadi , ریحان , سجاد۶۷
ارسال: #۵۹
۰۱ اسفند ۱۳۹۲, ۱۱:۲۳ ق.ظ
عزیزم اون دیگه الان خوشحاله و درد نمیکشه، تو هم تا آخرین لحظه کنارش بودی.....کیه که باور نکنه یه مادر همه خوبی ها رو واسه بچش میخاد. تو هم سهم رنجت رو بردی. دیگه آروم باش...کمی هم به فکر خودت باش...به حق خودت از زندگی فکر کن...تو وظیفت رو در قبال اون طفل معصوم انجام دادی
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mänu , sahar121 , tarane1992 , elynn66 , **sara** , Breeze , bahar1369 , نارین , vesta , Menrva , mr_asadi , ریحان
ارسال: #۶۰
۰۱ اسفند ۱۳۹۲, ۱۱:۳۱ ق.ظ
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام
انالله و انا الیه راجعون ...
برای ارامش قلبتون از یاد خدا و قرآن غافل نشید ، الابذکرالله تطمئن القلوب...
همه ما دیر یا زود از این دنیا میریم ، خوشبحالش ک زود رفت و مث خیلی از ما اسیر گناههای دنیوی نشد ما معلوم نیست چند سال میخوایم زنده بمونیم و همینجور تو گناه غوطه ور بشیم و روز ب روز به بار گناههامون افزوده بشه . خوشبحالش ک زود رفت و پاک رفت خوشبحالش ...
التماس دعا ...

Heart
۴
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar121 , **sara** , Breeze , M*Gh , نارین , samieh , Menrva , The BesT , vesta , fsi2013 , mm123456789 , ریحان

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۳۹,۵۱۰ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۱۰۳ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  به دانشجوی تازه کار چه پیشنهادی میکنید ؟ اورمزد ۴ ۳,۹۱۳ ۲۳ بهمن ۱۳۹۹ ۰۵:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: اورمزد
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۴,۹۰۷ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۷۲۳ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۳,۹۸۲ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  درآمد شما در سایت هایی مثل کافه بازار و مایکت چقدر است؟ applepeach ۴ ۷,۴۹۹ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۴۷۴ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
Question شما کدوم رو انتخاب میکنید؟ taherehm ۱ ۲,۲۹۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۸ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: taherehm

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close