زمان کنونی: ۲۹ اسفند ۱۴۰۲, ۰۸:۴۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

master of net
(قله مانشت رو فتح کرده)
قله مانشت رو فتح کرده

تاریخ ثبت نام: ۰۸ خرداد ۱۳۹۱
تاریخ تولد: تعیین نشده
زمان محلی: ۱۹ March 2024 , 08:47 AM
وضعیت: آفلاین

مقبولیت: ۴۹/۵+
۷۴
۱۲

اطلاعات انجمن master of net
آخرین بازدید: ۱۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۱:۳۷ ق.ظ
کل ارسال‌ها: ۱۴۶ (۰/۰۳ ارسال در روز | ۰/۰۴ درصد از کل ارسال‌ها)
(یافتن تمامی موضوع‌هایافتن تمامی ارسال‌ها - )
مدت زمان آنلاین بودن: ۳ روز, ۱۸ ساعت, ۳۹ دقیقه, ۵۹ ثانیه
اعتبار: ۰ [جزییات]

اطلاعات تماسِ master of net
وب‌ سایت:
ایمیل: ارسال یک ایمیل به master of net.
پیام خصوصی: ارسال یک پیام خصوصی به master of net.
شماره‌ی ICQ:
شناسه‌ی AIM:
شناسه‌ی Yahoo:
شناسه‌ی MSN:
اطلاعات اضافی درباره‌ی master of net
مکان زندگی شما:
رتبه کنکور ارشد؟:
دانشگاه کارشناسی:
وضعیت: پشت کنکوری ارشد
دانشگاه کارشناسی ارشد:
دانشگاه دکتری:
گرایش: تعیین نشده
لینک مصاحبه با مانشت:

نظرهای کاربران
 reza777gh (03 خرداد ۱۳۹۳ در ۱۱:۵۰ ب.ظ)
سلام میشه بپرسم چرا شما مشخصات نمیدین؟!
پیش خودم میمونه ! هم مشخصات و هم دلیل نفرستادنش
چون میبینم امروز ساعت ۱۱ آنلاین شدین ولی جواب ندادید!
 reza777gh (03 خرداد ۱۳۹۳ در ۱۰:۴۵ ق.ظ)
سلام برای نامه ریاست جمهوری لطفا سریع مشحصات بدید اگر هنوز ندادید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 reza777gh (30 اردیبهشت ۱۳۹۳ در ۰۹:۴۳ ب.ظ)
سلام لطفا این زیرگروهاتون رو به این آدرس دعوت کنید حتما! خواهشانه! از طریق قسمت نظرات :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 reza777gh (30 اردیبهشت ۱۳۹۳ در ۰۴:۵۳ ب.ظ)
سلام من سعی کردم به همه اونهایی که کنکور امنیت یا شبکه دادن پیام بدم و به تاپبک پیگیری شریف دعوتشون کنم تا شاید فردا جمع بشن... ظرفیت ارسال پیام خصوصی من تموم شد ...الان دارم بین بجه هاتقسیمشون میکنم ...متن پیام رو میذارم تا همه یک شکل باشن:
"
عنوان: اتحاد کنکوری های it برای جلوگیری از حذف شریف

همدرد عزیز سلام
این پیام داره برای تمام همگرایش های شما ارسال میشه

اگر نسبت به آینده خود نگرانید حتما بررسی کنید:

امیدوارم نگران باشید
با تشکر
"

این افراد برای شما تا زحمتشو بکشید:

master of net (21 اردیبهشت ۱۳۹۳ در ۰۳:۳۶ ب.ظ)
مرسی عزیزم.همون کتاب رابینز ترجمه اعرابی........دعا کن برام ......من که دیگه مامان کنکوری شدم
 khordad.girl (19 اردیبهشت ۱۳۹۳ در ۰۲:۲۷ ب.ظ)
سلام وقتتون بخیر
خوب هستید؟ ببخشید من دیدم درصد مدیریتتون خوب بود خواستم بپرسم مدیریت از رو چی خوندین؟ چون میخواستم کتاب بگیرم مونده بودم واسه مدیریت...ممنونم
انشالا که یه رشته خوب و یه دانشگاه خوب قبول شین Smile

You can't send a comment to this user because your usergroup can't send comments.

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close