زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۴۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۷۱۳۶
۲۸ فروردین ۱۳۹۵, ۰۸:۳۱ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۸ فروردین ۱۳۹۵ ۱۲:۱۵ ق.ظ)samy.vivo نوشته شده توسط:  
(21 فروردین ۱۳۹۵ ۰۲:۱۰ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(21 فروردین ۱۳۹۵ ۰۱:۴۳ ب.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  مشکل از این افراد نیست آقای بلک !!!!!!
مشکل از فرهنگ سازی اشتباهه
اینکه بهمون گفتن مثلا اگه ارشد داشته باشی یا دکتری داشته باشی لیاقتت دیگه حقوق بالای ۲۵۰۰
اینکه خانواده ها از طرف انتظار دارن حالا که درس خونده تا سن ۲۵ سالگی برای خانوما و ۲۷ سالگی با احتساب سربازی برای آقایون الان کلی در آمد داشته باشی!!!!!
این اسطوره سازیای الکیه!!!!! یه آلمانی به قول گفته خودتون میاد اول لیسانس میگیره میره دنبال کار بعد وقتی دید نیاز داره علمش بیشتر شه میاد دنبال فوق لیسانس!!!!!! اینجا چی؟اینجا طرف هیچی بلد نیست میاد میره فوق لیسانس!!!! تو لیسانستو پاس کردی که اومدی فوق؟؟؟؟؟(نمونه اش خودم Big Grin )
خیلیامون طعمه اسطوره سازی شدیم. ولی دیگه باید از رویا بیایم بیرون . اینایی که با پارتی اومدن رو ما بهشون اجازه کار دادیم.
فرض کنین یه رییس شرکت اومده کلی هزینه کرده شرکت راه انداخته حالا شما باشین میرین مثلا پسر دوستتون که هیچی بارش نیست رو قبول میکنین یا اونی که غریبه اس ولی مثلا مخ برنامه نویسیه؟؟؟؟؟ خب معلومه غریبه رو انتخاب میکنین . ولی وقتی رییس شرکت میبینه که سطح علمی اون غریبه با سطح علمی پسر دوستش یکیه خب مسلما پسر دوستش رو انتخاب میکنه .
گنج با رنج به دست میاد . نه با دزدی . دزد نهایتش به دست همکارای خودش رسوا میشه Big Grin یه عمر هم ترس از رسوا شدن داره آرامش نداره.
مسیولیت زندگی هر کسی به طور مستقیم و کاملا با خودشه. فرهنگ و اسطوره سازی و اینا بهونه است. اگه شما در این حد تو زندگیتون دخل و تصرف ندارید که فرهنگ یا انتظار خانواده یا ... برای شما مشخص می کنه که ادامه تحصیل بدید که دیگه باید فاتحه این زندگی رو خوند. کسی شما رو مجبور کرد که ارشد برید؟ یعنی مثلا کسی با تفنگ بالا سر شما وایساده بود که اگه ارشد نمیخوندید شما رو میفرستاد به دیار باقی؟! خودتون انتخاب کردید که چطوری زندگی کنید حالا هم مسیولیتش رو نندازید گردن بقیه. تو همین جامعه بودن افرادی که خودشون مسیر زندگی خودشون رو تعیین کرد. اونا تو این فرهنگ نبودن؟ یا فشار روی اونا نبود؟ یا پشتشون به پدرشون گرم بود؟! اینا بهونه است. بیاید یاد بگیریم مسیول اول و آخر زندگیامون خودمون هستیم نه جامعه و فرهنک و اقتصاد و کشور و ...
تا حدودی حرفای شمارو قبول دارم تا حدودیم حرفای دوستمون سامان
مسولیت زندگی هر شخصی خودشه چون قدرت تصمیم گیری و انتخاب و فکر و تلاش با خودمونه ولی این که بگیم جامعه و فرهنگ کاملا بی تاثیره اینجوریم نیس
فرهنگ رو خود ماها میتونیم بسازیم پس بهتره از همین الان شروع کنیم
پی فردا یه چیزی واسه گفتن داشته باشیم به ایندگان
حداقل بگیم تغییر ایجاد کردیم Smile)

Sent from my C6802 using Tapatalk
آقا من حرفم چی بودBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin سامان کیه؟Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin اوووووووووووه چه حوصله ای کامنت ده روز پیش رو جواب گذاشتینBig GrinBig GrinBig GrinTongueTongueTongueTongue
جدا از شوخی امروز یه متن قشنگ خوندم:
بیدار شو اینکه دیروز رو خوبی بوده یا نه
اهمیتی نداره
امروز یه روز تازه است
و قراره روز خوبی باشه
...........................
دقیقا تا کی میخوایم بشینیم حسرت دیروز رو بخوریم؟ اگه دیروز اینجوری بود اگه ...... اما........ کاش......... بیاین از امروز شروع کنیم TongueTongueTongueBig GrinBig GrinBig Grin

کامیابی و شادمانی تو در درونت قرار دارد، اراده کن که شاد بمانی، آن زمان، تو و شادمانی‌ات، میزبان نامریی دشواریها خواهید بود.((هلن کلر))Big GrinBig Grin
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۲۷۱۳۷
۲۸ فروردین ۱۳۹۵, ۱۲:۲۹ ب.ظ
حضرت علی (ع) می فرماید :

زندگی کردن با مردم این دنیا همچون دویدن در گله اسب است..
تا میتازی با تو میتازند.
زمین که خوردی، آنهایی که جلوتر بودند.. هرگز برای تو به عقب باز نمیگردند.
و آنهایی که عقب بودند، به داغ روزهایی که میتاختی تورا لگد مال خواهند کرد!
* در عجبم از مردمی که بدنبال دنیایی هستند که روز به روز از آن دورتر میشوند
وغافلند از آخرتی که روز به روز به آن نزدیکتر میشوند..

(نهج البلاغه)

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , MisTeR , nobody90 , afrooz-OMD , ezra , Pure Liveliness , MShariati , ele , sara9009 , Bahar_HS , Nesyan
ارسال: #۲۷۱۳۸
۲۸ فروردین ۱۳۹۵, ۰۳:۳۰ ب.ظ
(۲۸ فروردین ۱۳۹۵ ۱۲:۲۹ ب.ظ)fo-eng نوشته شده توسط:  حضرت علی (ع) می فرماید :

زندگی کردن با مردم این دنیا همچون دویدن در گله اسب است..
تا میتازی با تو میتازند.
زمین که خوردی، آنهایی که جلوتر بودند.. هرگز برای تو به عقب باز نمیگردند.
و آنهایی که عقب بودند، به داغ روزهایی که میتاختی تورا لگد مال خواهند کرد!
* در عجبم از مردمی که بدنبال دنیایی هستند که روز به روز از آن دورتر میشوند
وغافلند از آخرتی که روز به روز به آن نزدیکتر میشوند..

(نهج البلاغه)

کلام امیر

سپاس‌گزاری شده توسط: afrooz-OMD
ارسال: #۲۷۱۳۹
۲۸ فروردین ۱۳۹۵, ۰۳:۳۱ ب.ظ
بیخیــــــــــــال -__-

منتظر فردای خیالی نباش...
سهمت را از شادی های زندگی امروز بگیر...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness
ارسال: #۲۷۱۴۰
۲۸ فروردین ۱۳۹۵, ۰۳:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ فروردین ۱۳۹۵ ۰۳:۳۶ ب.ظ، توسط Behnam‌.)
(۲۸ فروردین ۱۳۹۵ ۱۰:۰۰ ق.ظ)samanbeigmiri نوشته شده توسط:  همین که گاهی کسانی در برابر یه پست موضع میگیرن و به خودشون میگیرنش

راستش من نمیتوتونم به خودم بقولونم که بعد از اون پست من، شما جمعه نصف شب همینطوری یادتون اومده که بیاید راجع به تمایز بین جنسیت‌ها صحبت کنید و منظورتون هم هیچ کس نباشه.
به هر حال بگذریم و اصلاً بنده اشتباه برداشت کردم و منظور شما من نبودم. وقتی میاید به صورت کلی میگید که کسی که بین جنسیت تمایز بذاره یک "تنهای احمقِ نابغه‌ی عقده‌ای" هست، پس در وهله‌ی اول اولین توهین رو شما کردید (فارغ از اینکه حرفتون درست بوده یا اشتباه)، دوماً کسی که واقعاً این عقیده رو داره این حق رو داره که بیاد بگه چیزایی که گفتید تماماً خودتون هستید.

من "فکر میکنم" بین جنسیت فرق نمیذارم یا حداقل سعی‌ام رو می‌کنم که اونطوری باشم. پس فعلاً انتقادی متوجه من نیست که بخوام انتقادپذیر باشم یا نباشم. توو این مثال خاص اتفاقاً تمام خانواده‌ی من به شدت فوتبالی هستند و خونه رو به بخش فوتبالی‌ها و آشپزخونه‌ای‌ها پارتیشن‌بندی نکردیم. اما شما به هیچ وجه انتقاد نکردید و من اسمش رو جوگیر شدن میذارم. شما نمیتونید به صرفِ داشتن فقط یک عقیده‌ی درست یا غلط، کسی رو به طور کلی احمق و عقده‌ای و ... بنامید. این اسمش انتقاد نیست. آزادی بیان که سهل هست، آزادی عقیده رو هم اگه بهش اعتقاد دارید کلاً به فحش کشیدید. شما هم خیلی حساب شده‌تر می‌تونستید دلیل بیارید مثلاً "الان قرن ۲۱ هست و نقش‌ها عوض شده و فرهنگ بالا رفته و ..."، حتی در مورد شوخیِ من هم میتونستید این انتقاد رو بکنید "این شوخی‌ها باعث میشه کلیشه‌های جنسیتی در طول زمان بمونه" و اون وقت عکس‌العمل رو من رو می‌دیدید، نه اینکه به صرف یک شوخی یا حتی عقیده ی باطنی، با الفاظِ عقب مانده، احمق، متعصب، عقده‌ای، برده و ... وارد گود بشید. نمیدونم چرا ما هر وقت میخوایم یک موضوعی رو نقد کنیم باید چماق برداریم (شامل خودِ من).
جوابی هم که الان داده بودید به نظر میاد کلاً پست دوم من رو نخونده بودید.

در مورد توهین و ... عرض کردم بیشتر شما توهین کردید، دامنه‌ی حرفاتون هم شامل خیلی‌ها می‌شد اما مخاطب من فقط یک نفر بود. همیشه چیزی که توو دلم هست رو گفتم واسه همین شاید به مذاق بعضی افراد خوشایند نباشه. در عوض "رو" هستم و الا به وقتش دیده شده که شناگر قابل زیاد داریم.
پ.ن: اگر خواستید این بحث رو در پیام خصوصی ادامه بدیم جو تاپیک خراب نشه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness
ارسال: #۲۷۱۴۱
۲۸ فروردین ۱۳۹۵, ۰۶:۴۲ ب.ظ
آقا اینجا اگه کسی کسی رو نقل قول کنه سیستم پیغام نمیده به آدمی؟

یک بنده خدایی سه سال پیش منو نقل قول کرده بود الان تو جستجو فهمیدم.

اگه مانشت چنین امکانی نداشته باشه مایه سرافکندگی هست.

خیلی مهمه که آدم ببینه کی نقل قولش کرده.

عجبا!
ارسال: #۲۷۱۴۲
۲۸ فروردین ۱۳۹۵, ۰۷:۳۳ ب.ظ
(۲۸ فروردین ۱۳۹۵ ۰۶:۴۲ ب.ظ)jazana نوشته شده توسط:  آقا اینجا اگه کسی کسی رو نقل قول کنه سیستم پیغام نمیده به آدمی؟

یک بنده خدایی سه سال پیش منو نقل قول کرده بود الان تو جستجو فهمیدم.

اگه مانشت چنین امکانی نداشته باشه مایه سرافکندگی هست.

خیلی مهمه که آدم ببینه کی نقل قولش کرده.

عجبا!
فقط در Tapatalk می آیدSmile
 سپاس‌گزاری شده توسط: jazana
ارسال: #۲۷۱۴۳
۲۸ فروردین ۱۳۹۵, ۰۷:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۷:۰۰ ق.ظ، توسط x86.)
----
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , fatemesoleimani , **sara** , afrooz-OMD , The BesT , ele , Masoud05 , khayyam , fa_shinobi , Bahar_HS , neda_Network , قاصدک۲۳ , Aurora , RASPINA , AmiriManesh
ارسال: #۲۷۱۴۴
۲۸ فروردین ۱۳۹۵, ۰۸:۱۵ ب.ظ
فعالیت این بخش انجمن اینقدر بالا رفته که ماهایی که کنکور داریم هم بیشتر از اینکه اونطرف باشیم اینجاییم !!!
از شما کاربران محترم مانشتی میپرسم ... آیا این کار ما کنکوری ها کار درستی است ؟؟!!!
... یه زمانی که تازه عضو شده بودم به یکی از مدیر های انجمن (Aurora) انتقاد تندی کرده بودم که چرا تاپیک منو بستی !!
رسماٌ ازش حلالیت میطلبم !! الان با بهم ریختگی مطالب اونطرف قشنگ فقدان دیدگاه مدیریتی حس میشه ...
شاید به خاطر انتقادهای کاربرای تنبلی مثل من که زحمت یه سرچ تو فروم رو هم به خودمون نمیدیم مدیرا هم بی انگیزه شدن ...
... این ساختمان داده و طراحی الگوریتم هم کاش شخص بودن آدم یه موندولیا چیگی!! میزد دهنشون سرویس میشد ...
والا ... مسخره کردن خودشون رو با این تستاشون ...Big GrinBig Grin

سرشارم از خیال ولی این کفاف نیست
در شعرِ من حقیقت یک ماجرا کم است ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora
ارسال: #۲۷۱۴۵
۲۸ فروردین ۱۳۹۵, ۰۸:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ فروردین ۱۳۹۵ ۰۷:۴۶ ب.ظ، توسط samane .gh.)
وقتی دلت مثل من ترک برداشت

دیگر آمدن یا رفتن

بودن یا نبودن

هیچ فرقی نمی کند

آدم یک روز به جایی میرسد

که دلش میخواهد همش بخوابد

خواب چقدر خوب است

برای نداشتنها .....

از آیینه بپرس نام نجات دهنده ات را ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice , tabassomesayna , قاصدک۲۳ , Aurora , Bahar_HS
ارسال: #۲۷۱۴۶
۲۸ فروردین ۱۳۹۵, ۱۰:۳۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ فروردین ۱۳۹۵ ۱۰:۵۰ ب.ظ، توسط The BesT.)
ممنون از پیامتون جناب x86
دوستم مثل همون نظری که شما دارید ، دنبال یک نفر میگرده که باهاش ازدواج کنه و بتونه حامی خانوادش باشه. چندوقت پیش یه آقایی خواستگارش بود که زنش قبلا فوت کرده بود و بچه هاش خارج کشور بودند و اومده بود خاستگاری دوستم. من خیلی ناراحت شدم ولی عاقللانه که بخواهیم فکر کنیم شاید گزینه خوبی براش بوده.اون آقا پزشک بوده و اینجور که دوستم میگفت مدیریت بیمارستانی توی تهران را داشته و وضع مالی عالی بوده. ولی خب ۴۸ ساله بود! دوستم میگفت من حاضرم باهاش ازدواج کنم چون میتونه به برادرم کمک کنه و حال خانوادمون را خوب کنه. آخه یه دختر ۲۸-۲۹ساله با آقای ۴۸ ساله ! ولی خب شرایط اون آقا با شرایط دوستم شاید بتونن همدیگه را خنثی کنن.. ولی این ازدواج هم جور نشد و حتی بین دوستم و همین خواهر فراری اش بحث و کشمکش پیش اومده بود که کدومیکی بهش جواب مثبت بدیم ! شاید این حرف براتون خنده دار باشه یا حتی وقیحانه باشه که بین دوتا خواهر دعوا پیش بیاد که کدومیکی باهاش ازدواج کنن و این موقعیت را از دست ندهند! اینها خنده نداره. واقعیت هست که من دارم به چشم میبینم.
حتی گفت من کنکور ارشد هم نمیخواستم بخونم.یک شب بابام اومد به خوابم و گفت از فردا برنامه ریزی کن برا ارشد.گفت حدود یک ماه هم بیشتر نخوندم و رتبه ۲۶ شده بود.
من فقط میتونم بهش روحیه بدم و بگم دختر توانمندی هست .خداروشکر امروز بهم خبر داد که یکی دیگه از دوستان مشتکرمون بهش گفته بیا تو شرکتمون برای کار.از ته دل آرزوم میکنم این موقعیت براش جور بشه. چون خیلی باهوشه ولی شرایط درس خوندن و ادامه تحصیل هم نداره. یعنی خودم گاهی فکر میکنم درس خوندن برای این دختر به درد نمیخوره. باید یه برنامه ریزی برای زندگیش کنه.
تو دوره ارشد دوستای خوابگاه روی هم پول گذاشتن براش لپ تاپ خریدن. و زودتر تلاش میکرد درسش تموم بشه بره تهران لپ تاپ را بده خواهرش اون هم به درسهاش برسه. من فکر میکنم این دانشجویان را باید دانشگاهها بهشون بها بده. البته اینکار هم براش میکردن.بصورت رایگان کارت غذا را براش شارژ میکردن و دو ترم پول خوابگاه نداد. ولی ترم سوم به بعد امور خوابگاهها بهش گفتن باید پول بدی. اشک میریخت میگفت حالا باید برم از پولی که تو حسابمون هست بردارم که تا حدودی بهش کمک کردیم. هیچوقت ازش نپرسیدم ولی فکر میکنم شاید تحت پوشش کمیته امداد هم باشن.
 سپاس‌گزاری شده توسط: ele , x86 , khayyam , Bahar_HS , قاصدک۲۳ , Aurora , RASPINA
ارسال: #۲۷۱۴۷
۲۸ فروردین ۱۳۹۵, ۱۰:۵۵ ب.ظ
(۲۷ فروردین ۱۳۹۵ ۰۶:۳۹ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  یکی از دوستان دوره ارشدم ، زندگی خوبی متاسفانه ندارند.پدرش چند سال پیش فوت کرده.برادرش اعتیاد داره و دوسالی هست ازش خبر ندارند..یکی دیگه داداشهاش هم مشکل جسمی و ذهنی داره که نمیتونه سرپرستشون باشه. مادرش هم بعد از فوت پدرش مشکل روانپریشی پیدا کرده. خیلی زندگی در همی دارند. دوستم مدیریت اون خونه را داره. چند لحظه پیش زنگ زد بهم.گفت خاهر کوچکم فکر کنم حدود ۲۲-۲۳ سالشه سه روزه از خونه فرار کرده چه کار کنم ؟ //// منم عقلم به جایی نمیرسه بگم چکار کن؟ ظاهرا دفعات قبل هم از خونه میرفته بیرون و پلیس امنیت تهران یا کلانتری تحویل دوستم میداده. یکبار هم تو بیمارستان پیداش کردن

من نمیدونم چی بگم بهش؟ فقط گفتم منتظر باش انشالله پیدا میشه ! آخه این شد راه حل؟؟؟؟ بچه ها اگر شما میدونید بگید من چی بگم بهش؟ پیش پلیس رفتن و ... که دردی دوا نمیکنه ازشون.

این مشکلات که میبینم ، میفهمم چقدر ناشکریم تو زندگی. بچه ها برید خداروشکر کنید.خانواده دارید. یه سرپرست بالا سر آدم باشه که مدیر زندگیتون باشه. کاش یه نفر داشتن سرپرستشون بود. متاسفانه بخاطر شرایط زندگیشون عموهاش هم سراغشون نمیرن.
اون عموها اسم خودشونو نباید مرد بزارن ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , blackhalo1989 , Bahar_HS , afrooz-OMD , khayyam
ارسال: #۲۷۱۴۸
۲۸ فروردین ۱۳۹۵, ۱۱:۱۷ ب.ظ
(۲۸ فروردین ۱۳۹۵ ۱۰:۳۰ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  حتی گفت من کنکور ارشد هم نمیخواستم بخونم.یک شب بابام اومد به خوابم و گفت از فردا برنامه ریزی کن برا ارشد.گفت حدود یک ماه هم بیشتر نخوندم و رتبه ۲۶ شده بود.
من فقط میتونم بهش روحیه بدم و بگم دختر توانمندی هست .خداروشکر امروز بهم خبر داد که یکی دیگه از دوستان مشتکرمون بهش گفته بیا تو شرکتمون برای کار.از ته دل آرزوم میکنم این موقعیت براش جور بشه. چون خیلی باهوشه ولی شرایط درس خوندن و ادامه تحصیل هم نداره. یعنی خودم گاهی فکر میکنم درس خوندن برای این دختر به درد نمیخوره. باید یه برنامه ریزی برای زندگیش کنه.

من معمولا اینجور چیزا پست نمی دم چون حالیم نمیشه چی به چیه...

ولی معتقدم این دوستت بیش از هرچیز دیگری به پول نیازمند هست تا مسائل دیگه...(اولویت)

با این وجود ازدواج به خاطر پول به نظر اشتباهه مگر اینکه آقای خواستگار واقعا آدم خوبی باشه ولی احتمال اینکه یک انسان خوب و همچنین پولدار بیاد خواستگاری رفیقت کمه.

به هر حال پیشنهاد من اینه که رفیقت کار یادبگیره و کار کنه و خودش پول دربیاره و به خودش متکی باشه. درسته واسه دخترجماعت پول درآوردن تو جامعه ما مثل پسرا راحت نیست ولی بهترین راه همون یادگیری مهارت و کار کردن هست.

یادگیری مهارت های کامپیوتری که بشه ماهیانه ۵تومان درآورد شاید سخته ولی شدنیه و کافیه همون تلاش واسه ارشد خوندن رو بگذاره واسه خوندن چیزی که بشه ازش پول درآورد و زندگی رو چرخوند.

اگر وقت گذاشتن واسه ارشد جلوی یادگیری مهارت واسه کار(یا خود کار کردن) رو میگیره بهتره که ارشد نخونه(مگر اینکه ارشد کمک میکنه بهش واسه فرار از جو مسموم خانه و فراموش کردن لحظه ای مشکلات)

انتخاب شغل برنامه نویسی بین رشته های کامپیوتری و بین اونها اندروید یا پایتون جزو بهترین ها واسه کسب درآمد هست.(تهران)

با همین پایتون فسقلی میشه ۲-۳تومان در آورد.

تو اینجور مواقع داشتن اعتقاد مذهبی و افزایش اطلاعات دینی و تکیه بهش خیلی موثر و مفیده.

داخل پارنتز: اخلاقا باید اساتید دانشگاه محل تحصیلش که دستشان به جایی بنده واسش شغلی فراهم کنند. از تدریس و آموزش خصوصی بگیر تا کار تو پروژه هایی که اساتید با پارتی بازی میگیرن.
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , sara9009 , **sara** , Bahar_HS , khayyam , RASPINA
ارسال: #۲۷۱۴۹
۲۸ فروردین ۱۳۹۵, ۱۱:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ فروردین ۱۳۹۵ ۱۱:۴۱ ب.ظ، توسط barca.)
(۲۸ فروردین ۱۳۹۵ ۱۰:۳۰ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  ممنون از پیامتون جناب x86
دوستم مثل همون نظری که شما دارید ، دنبال یک نفر میگرده که باهاش ازدواج کنه و بتونه حامی خانوادش باشه. چندوقت پیش یه آقایی....
کلن یه خورده توکل به خدا!
نمی خوام شعار بدم ولی نه ایشون بلکه هر کسی که بخواد میتونه با تلاش کردن به تخصصی برسه و ار تخصصش پول در بیاره یه توکل به خدا هم می خواد که یادمون بمونه تو این زمونه "منفعت محور و پول قدرت" یکی هست که حرفش حرف اول و اخره

شجاعت، همیشه فریاد زدن نیست؛ گاهی صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید : فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , **sara** , gogooli , sara9009
ارسال: #۲۷۱۵۰
۲۹ فروردین ۱۳۹۵, ۱۲:۲۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ فروردین ۱۳۹۵ ۰۳:۰۴ ق.ظ، توسط sara9009.)
(۲۷ فروردین ۱۳۹۵ ۰۶:۳۹ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  یکی از دوستان دوره ارشدم ، زندگی خوبی متاسفانه ندارند.پدرش چند سال پیش فوت کرده.برادرش اعتیاد داره و دوسالی هست ازش خبر ندارند..یکی دیگه داداشهاش هم مشکل جسمی و ذهنی داره که نمیتونه سرپرستشون باشه. مادرش هم بعد از فوت پدرش مشکل......

کاملا با نظر اون دوستمون که گفتن ازدواج برای ایشون در این شرایط شاید گزینه ی خوبی نباشه موافقم وبقول ایشون ادم خوبی که با این شرایط عاشق چشم وابروی این دوستتون بشه خیلی کم هست متاسفانه ...

واقعا ناراحت شدم واسه این دوستتون کاش میتونستم کاری براش بکنم من اولین جایی که نیرو بخوان یا بتونم کاری براش پیدا کنم حتما بهتون اطلاع میدم متاسفانه چند وقته خیلی پذیرش نیرو کم شده و همه جا دارن فقط تعدیل نیرو میکنن نمیدونم چرا حتی شرکتای بزرگ .
یعنی تمام مشکلات باید برای این بنده خدا پیش میومد ، هر طرف و بگیره یه جای دیگه میلنگه ، کاش خواهر کوچکش حداقل یه کمکی میکرد و مشکلات رو بیشتر نمیکرد ، انشاالله که مشکل خواهرشون زود حل شه به نظرم فعلا خواهرش رو نجات بده از همه چی مهم تره
یعنی استاداشون هم نمیتونن کمکش کنن صد رحمت به استادای ما که هر کدوم از دانشجوهایی که میرفتن پیششون برای کار یا میبردن شرکتای خودشون یا حتما یه جایی معرفی میکردن .
متاسفم واقعا متاسفم برای این دوستتون و امیدوارم و دعا میکنم خیلی زود مشکلاتشون یکی یکی حل شه ، چقدر سخته که خونه ی این دوستتون بدون سقف هست و هیچ حامی ای ندارن و واقعا تحسین میکنم ایشون رو تا الان کم نیاورده و بزرگتر از سنش رفتار و زندگی کرده.
و به دوستتون بگید که خدایی هست که از همه مهربون تره و بنده هاشو هیچ جا تنها نمیذاره و خیلی زود انشاالله از این سرازیری های زندگی خارج میشن و ارتباطشون با اون بالایی رو تحت هیچ شرایطی قطع نکند.
 سپاس‌گزاری شده توسط: x86 , khayyam , **sara** , Bahar_HS , jazana , The BesT , Aurora

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۱۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۶۹۷ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۲ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۶۳۰ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۷ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۵ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۱۷ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۱۴ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close