زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۵۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۷۰۰۱
۲۱ فروردین ۱۳۹۵, ۰۲:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ فروردین ۱۳۹۵ ۰۲:۰۳ ب.ظ، توسط Bahar_HS.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
لطفا دوستان برنامه نویس حرفه ای پاسخگو باشند!Huh
موقع کار کردن با سیستم یا مطالعه،حتی اگر زیاد هم نباشه،سردرد و چشم درد خیلی بدی می گیرم و تنها راه حلش ۲۴ ساعت استراحته!Big Grin
قبلنا که جوونتر بودم اینقدر اذیت نمی شدم...،به متخصص هم مراجعه کردم،گفتند خشکی چشم داری و قطره اشک مصنوعی بهم دادند؛ولی افاقه نکرد،فقط باید کار نکنم،
این چشم درد و سردرد حسابی اذیتم می کنه می خوام برنامه نویسی رو ادامه بدم و حرفه ای بشم!Big Grin ولی نمی دونم با این چشم درد و سردرد میشه ادامه داد یا باید کلنا بی خیال برنامه نویسی بشم و برم یه رشته کاری و تحصیلی جدید انتخاب کنم؛واااای!باید دوباره کنکورم هم بدم!!!!!SadUndecidedIdea

Never give up on something you can't go a day without thinking about

۲) سال ۹۴ : دوباره از نو شروع می کنم.Smile
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۲۷۰۰۲
۲۱ فروردین ۱۳۹۵, ۰۲:۰۳ ب.ظ
دیوی درون من است که به آشوب میکشاندم. به سستی. به جنون.
آدم تا وقتی سخت مشغول یه کار و رسیدن به هدفی هست هم مهربون تر میشه هم آدم تر. هم منطقی تر. هم چیزای منفی اطراف رووش تاثیر نمیذاره و کلا اونطوری زندگی میکنه که باید. در واقع همون pure liveliness.باید سخت مشغول بود و به هیچی فکر نکرد.
Dont give up!

پی نوشت: امیدوارم به سال بعد نکشه این استرس...

پی تر نوشت: * ای انسان! چه چیزی تو را به پروردگار بزرگوارت مغرور کرده است؟* روی دیوار نوشتمش. اما دیو هنوز هست! پناه بر تو خدا

وَه که جدا نمی شود، نقش تــو از خیال من
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS , diligent , Behnam‌ , **sara** , MShariati , sajadabbasi , ele , Parisa-SH
ارسال: #۲۷۰۰۳
۲۱ فروردین ۱۳۹۵, ۰۲:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ فروردین ۱۳۹۵ ۰۲:۱۶ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۲۱ فروردین ۱۳۹۵ ۰۱:۴۳ ب.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  مشکل از این افراد نیست آقای بلک !!!!!!
مشکل از فرهنگ سازی اشتباهه
اینکه بهمون گفتن مثلا اگه ارشد داشته باشی یا دکتری داشته باشی لیاقتت دیگه حقوق بالای ۲۵۰۰
اینکه خانواده ها از طرف انتظار دارن حالا که درس خونده تا سن ۲۵ سالگی برای خانوما و ۲۷ سالگی با احتساب سربازی برای آقایون الان کلی در آمد داشته باشی!!!!!
این اسطوره سازیای الکیه!!!!! یه آلمانی به قول گفته خودتون میاد اول لیسانس میگیره میره دنبال کار بعد وقتی دید نیاز داره علمش بیشتر شه میاد دنبال فوق لیسانس!!!!!! اینجا چی؟اینجا طرف هیچی بلد نیست میاد میره فوق لیسانس!!!! تو لیسانستو پاس کردی که اومدی فوق؟؟؟؟؟(نمونه اش خودم Big Grin )
خیلیامون طعمه اسطوره سازی شدیم. ولی دیگه باید از رویا بیایم بیرون . اینایی که با پارتی اومدن رو ما بهشون اجازه کار دادیم.
فرض کنین یه رییس شرکت اومده کلی هزینه کرده شرکت راه انداخته حالا شما باشین میرین مثلا پسر دوستتون که هیچی بارش نیست رو قبول میکنین یا اونی که غریبه اس ولی مثلا مخ برنامه نویسیه؟؟؟؟؟ خب معلومه غریبه رو انتخاب میکنین . ولی وقتی رییس شرکت میبینه که سطح علمی اون غریبه با سطح علمی پسر دوستش یکیه خب مسلما پسر دوستش رو انتخاب میکنه .
گنج با رنج به دست میاد . نه با دزدی . دزد نهایتش به دست همکارای خودش رسوا میشه Big Grin یه عمر هم ترس از رسوا شدن داره آرامش نداره.
مسیولیت زندگی هر کسی به طور مستقیم و کاملا با خودشه. فرهنگ و اسطوره سازی و اینا بهونه است. اگه شما در این حد تو زندگیتون دخل و تصرف ندارید که فرهنگ یا انتظار خانواده یا ... برای شما مشخص می کنه که ادامه تحصیل بدید که دیگه باید فاتحه این زندگی رو خوند. کسی شما رو مجبور کرد که ارشد برید؟ یعنی مثلا کسی با تفنگ بالا سر شما وایساده بود که اگه ارشد نمیخوندید شما رو میفرستاد به دیار باقی؟! خودتون انتخاب کردید که چطوری زندگی کنید حالا هم مسیولیتش رو نندازید گردن بقیه. تو همین جامعه بودن افرادی که خودشون مسیر زندگی خودشون رو تعیین کرد. اونا تو این فرهنگ نبودن؟ یا فشار روی اونا نبود؟ یا پشتشون به پدرشون گرم بود؟! اینا بهونه است. بیاید یاد بگیریم مسیول اول و آخر زندگیامون خودمون هستیم نه جامعه و فرهنک و اقتصاد و کشور و ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: afrooz-OMD , khayyam , sajadabbasi , Bahar_HS
ارسال: #۲۷۰۰۴
۲۱ فروردین ۱۳۹۵, ۰۲:۱۸ ب.ظ
(۲۱ فروردین ۱۳۹۵ ۰۲:۱۰ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(21 فروردین ۱۳۹۵ ۰۱:۴۳ ب.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  مشکل از این افراد نیست آقای بلک !!!!!!
مشکل از فرهنگ سازی اشتباهه
اینکه بهمون گفتن مثلا اگه ارشد داشته باشی یا دکتری داشته باشی لیاقتت دیگه حقوق بالای ۲۵۰۰
اینکه خانواده ها از طرف انتظار دارن حالا که درس خونده تا سن ۲۵ سالگی برای خانوما و ۲۷ سالگی با احتساب سربازی برای آقایون الان کلی در آمد داشته باشی!!!!!
این اسطوره سازیای الکیه!!!!! یه آلمانی به قول گفته خودتون میاد اول لیسانس میگیره میره دنبال کار بعد وقتی دید نیاز داره علمش بیشتر شه میاد دنبال فوق لیسانس!!!!!! اینجا چی؟اینجا طرف هیچی بلد نیست میاد میره فوق لیسانس!!!! تو لیسانستو پاس کردی که اومدی فوق؟؟؟؟؟(نمونه اش خودم Big Grin )
خیلیامون طعمه اسطوره سازی شدیم. ولی دیگه باید از رویا بیایم بیرون . اینایی که با پارتی اومدن رو ما بهشون اجازه کار دادیم.
فرض کنین یه رییس شرکت اومده کلی هزینه کرده شرکت راه انداخته حالا شما باشین میرین مثلا پسر دوستتون که هیچی بارش نیست رو قبول میکنین یا اونی که غریبه اس ولی مثلا مخ برنامه نویسیه؟؟؟؟؟ خب معلومه غریبه رو انتخاب میکنین . ولی وقتی رییس شرکت میبینه که سطح علمی اون غریبه با سطح علمی پسر دوستش یکیه خب مسلما پسر دوستش رو انتخاب میکنه .
گنج با رنج به دست میاد . نه با دزدی . دزد نهایتش به دست همکارای خودش رسوا میشه Big Grin یه عمر هم ترس از رسوا شدن داره آرامش نداره.
مسیولیت زندگی هر کسی به طور مستقیم و کاملا با خودشه. فرهنگ و اسطوره سازی و اینا بهونه است. اگه شما در این حد تو زندگیتون دخل و تصرف ندارید که فرهنگ یا انتظار خانواده یا ... برای شما مشخص می کنه که ادامه تحصیل بدید که دیگه باید فاتحه این زندگی رو خوند. کسی شما رو مجبور کرد که ارشد برید؟ یعنی مثلا کسی با تفنگ بالا سر شما وایساده بود که اگه ارشد نمیخوندید شما رو میفرستاد به دیار باقی؟! خودتون انتخاب کردید که چطوری زندگی کنید حالا هم مسیولیتش رو نندازید گردن بقیه.
من گفتم کسی مجبورم کرد؟؟؟ نه آقا وقتی یه سری هعی بیان به شما بگن ارشد توپه عالیه اگه ارشد بگیری کلی یاد میگیری کلی درآمد پیدا میکنی و... اونم از طرف مثلا اساتیدت اون وقت میشه گفت که فرهنگ روی تصمیم گیری من تاثیر گذاشته!!!!!!
و اینکه من الان ناراضی نیستم از وضعیتم خیلی هم خوبه Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin کل حرف من این بود از رویا بیایم بیرون و سعی کنیم کار یاد بگیریم . اگه شما میگین فرهنگ خانواده و... هیچ تاثیری روی تصمیم گیری ندارن کلا بحثش جداستBig Grin

کامیابی و شادمانی تو در درونت قرار دارد، اراده کن که شاد بمانی، آن زمان، تو و شادمانی‌ات، میزبان نامریی دشواریها خواهید بود.((هلن کلر))Big GrinBig Grin
ارسال: #۲۷۰۰۵
۲۱ فروردین ۱۳۹۵, ۰۲:۲۲ ب.ظ
(۲۱ فروردین ۱۳۹۵ ۰۲:۱۸ ب.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  من گفتم کسی مجبورم کرد؟؟؟ نه آقا وقتی یه سری هعی بیان به شما بگن ارشد توپه عالیه اگه ارشد بگیری کلی یاد میگیری کلی درآمد پیدا میکنی و... اونم از طرف مثلا اساتیدت اون وقت میشه گفت که فرهنگ روی تصمیم گیری من تاثیر گذاشته!!!!!!
و اینکه من الان ناراضی نیستم از وضعیتم خیلی هم خوبه Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin کل حرف من این بود از رویا بیایم بیرون و سعی کنیم کار یاد بگیریم . اگه شما میگین فرهنگ خانواده و... هیچ تاثیری روی تصمیم گیری ندارن کلا بحثش جداستBig Grin
شما میتونید بازم مسیولیت کارهاتون رو قبول نکنید و تاثیر محیط اطراف رو بولد کنید...
ارسال: #۲۷۰۰۶
۲۱ فروردین ۱۳۹۵, ۰۲:۲۴ ب.ظ
(۲۱ فروردین ۱۳۹۵ ۰۲:۲۲ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(21 فروردین ۱۳۹۵ ۰۲:۱۸ ب.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  من گفتم کسی مجبورم کرد؟؟؟ نه آقا وقتی یه سری هعی بیان به شما بگن ارشد توپه عالیه اگه ارشد بگیری کلی یاد میگیری کلی درآمد پیدا میکنی و... اونم از طرف مثلا اساتیدت اون وقت میشه گفت که فرهنگ روی تصمیم گیری من تاثیر گذاشته!!!!!!
شما میتونید بازم مسیولیت کارهاتون رو قبول نکنید و تاثیر محیط اطراف رو بولد کنید...
شما مسئولیت کاراتون قبول کنین منم روی قبول کردن مسئولیتام فکر میکنمBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin آقا جمله منو بخونین بعد جبهه الکی بگیرینTongueTongueTongueBig GrinBig Grin

کامیابی و شادمانی تو در درونت قرار دارد، اراده کن که شاد بمانی، آن زمان، تو و شادمانی‌ات، میزبان نامریی دشواریها خواهید بود.((هلن کلر))Big GrinBig Grin
ارسال: #۲۷۰۰۷
۲۱ فروردین ۱۳۹۵, ۰۳:۳۴ ب.ظ
فشار روانی ای که در حین دیدن فیلم "Carol" به روحیه آدم وارد میشه بقدری سنگین و مهلکه که حقیقتا انسان رو از پا درمیاره اما در عین ناباوری بسیار لذت بخش و خوشاینده
طبیعتا توصیه میکنم حتما ببینین

Tomorrow is so late, do it now
ارسال: #۲۷۰۰۸
۲۱ فروردین ۱۳۹۵, ۰۳:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۷:۰۱ ق.ظ، توسط x86.)
---
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice , arezoo174 , khayyam , tabassomesayna , blackhalo1989 , **sara** , MShariati , sajadabbasi , ele , soheila-zd , Bahar_HS
ارسال: #۲۷۰۰۹
۲۱ فروردین ۱۳۹۵, ۰۴:۱۱ ب.ظ
(۲۱ فروردین ۱۳۹۵ ۰۳:۵۴ ب.ظ)x86 نوشته شده توسط:  بنده هم واقعا با اونهایی که میگن کار نیست، درآمد پایینه، کسی دنبال تخصص نیست و... مشکل دارم. نمیتونی هم بهشون چیزی بگی، اگه بگی میگن این حرفا از شکم سیریه، یا فکر می کنن ما هم جزو همون بابک زنجانی ها هستیم و شروع به تفتیش می کنن که بوجه ی شرکتتون، پروژتون از کجا تامین میشه و... . باور کنید تو این چند وقت انقدر برای پروژه های صنعتی و کار تو شرکت بهم زنگ زدن و به علت کمبود وقت ردشون کردم که واقعا شرمنده ی بعضی از دوستان نزدیکم شدم. بنده هم سه سال پیش بنایی می کردم و نقل قول زیر از خاطرات همون روزهاست ولی چند روز پیش برای مدیریت بخش نرم افزاری یه شرکت تازه تاسیس ازم دعوت به همکاری شد که اون رو هم رد کردم، حقوق پیشنهادیشون هم نزدیک ۴ ملیون بود. نمی گم زیاده ولی برای منی که یه سال تجربه دارم، بد نیست. الان هم تو یه شرکت خصوصی با حقوق نزدیک به همین عددی که گفتم دارم کار می کنم. خیلی راحت میشه تو یه سال از بنایی با روزی ۲۰ هزار تومن به برنامه نویسی با ساعتی ۲۰ هزار تومن رسید. البته اگه برید تو نخش خواهید دید که بنایی و برنامه نویسی تفاوتی با هم ندارن، فقط یکیش سختره و کمتر پول میدن، یکیش راحتره و بیشتر پول میدن. الان دوستام ۲۷ تومن، ۳۰ تومن هم به ازای یه ساعت کار میگیرن. پروژه ای که دیگه بیشتر، مثلا یه پروژه میگیرید با ۷-۸ ساعت کار یه ملیون گیرتون میاد. تو آمریکاش هم یه همچین حقوقی نمیدن، حلالِ حلال هم هست. نقل قول زیر رو برای اونهایی آوردم که فکر می کنن برنامه نویس ها برنامه نویس زاده شدن. واقعا آقای بلک حرف دل ما رو زدند، کسانی که هیچ تخصصی ندارن و فقط غر میزنن. به زمین و زمان هم گیر میدن. البته بنده کسی مد نظرم نیست، ولی واقعا هر جا میشینم، حتی تو دانشگاهش هم ازین حرفا میشنوم. روح آدم آزرده میشه واقعا. داستان برنامه نویس شدن رو هم جایی نوشته بودم که حذف کردم، فقط این رو بدونیم که خودمون باید تلاش کنیم و اگه به هدفمون نرسیدیم، هیچ کس به جز خودمون مقصر نیست.

خب شما خفن یا خوش شانس هستید، لزوماً همه اینطوری نیستند یا همه تهران نیستند و کامپیوتر نمیخونند.
دوست من کارشناسی و ارشد مهندسی شیمی رو از شریف گرفت و هم کارشناسی و ارشد رنک بود، از من و امثال من هم فنی‌تر هست، الان ۳ سال هست از این شرکت میره به اون شرکت با اینکه به هیچ کاری نه نمیگه تقریباً (به جز دلالی). از اول ارشد با حقوق ۶۰۰ تومنی شروع کرد ولی عملاً همون ماهی ۱۶۰ ساعت اینا رو مجبور بود بره! بعدش شرکته دید صرف نمیکنه یا نتونست با شرکت های دولتی که متصل به رانت بودن رقابت کنه، اینم که نمیتونست تا آخر عمر این همه کار کنه و تازه هزینه ی ماشین و موبایل و ... اخیراً قبل از عید دیدم که هنوز دنبال کار بود چون این شرکت جدید که جردن بود و روزی یک ساعت رفت و یک ساعت هم برگشتش طول میکشید، زده توو کار خرید و فروش پلیمر به جای تولید، که تازه اونم میگفت بگیر نگیر داره.

من افراد زیادی رو دیدم که با سواد و توانایی کم یا زیاد دارن حقوق خوبی میگیرن، ولی همون قدر هم افراد زیادی دیدم که با همون توانایی و علم و مقدار مناسبی هم سابقه ی کار، در به در دنبال حقوق مناسب که نه، حقوق مکفی میگردند. بعضی وقتا جور نمیشه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice , tabassomesayna , **sara** , همیلا , Pure Liveliness
ارسال: #۲۷۰۱۰
۲۱ فروردین ۱۳۹۵, ۰۴:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۷:۰۱ ق.ظ، توسط x86.)
----
 سپاس‌گزاری شده توسط: arezoo174 , khayyam , tabassomesayna , blackhalo1989 , **sara** , Bahar_HS
ارسال: #۲۷۰۱۱
۲۱ فروردین ۱۳۹۵, ۰۶:۱۲ ب.ظ
(۲۱ فروردین ۱۳۹۵ ۰۴:۲۴ ب.ظ)x86 نوشته شده توسط:  بنده داستان بنا بودنم رو نقل کردم که بگم اعتقادی به خفن بود هیچ کسی ندارم و مهمتر از اون به شانس هم اعتقادی ندارم. جبر جغرافیایی وجود داره ولی قابل تغییره. بنده هم شهرستان بودم و آمدم تهران. همین کاربر Densike لیسانس شیمی رو با معدل پایین خوانده بودند و الان شریف آی تی می خونن. اگه دانشگاه کارشناسی رو بگید، خیلی ها مثل بنده پیام نور خوندن، بنابراین خودمون مسئول سرنوشتمون هستیم. قبول دارم که ما مسئول خیلی از چیزها مثل مریضی، تصادف، و یا اتفاق هایی که اطرافمون میوفته نیستیم ولی در ۹۹% موارد شرایط همه افراد تو کل دنیا یکسانه. اینم بگم تمام مدیر عامل های شرکت ما کارشناسی فیزیک دارن حدود ۵-۶ نفر، کد متلب و سی شارپ و کار با برد و پردازش تصویر را از بر هستن. و یه نکته ی اینکه اگه شما در فرومی که رشته ی بچه هاش شیمی هست این موضوع را مطرح کنید پاسخ بهتری دریافت می کنید. بنده رشته ام کامپیوتر هست و مخاطبم بچه های مانشت که فکر می کنم یا آی تی خوندن، یا کامپیوتر و یا علوم و به نظرم از نظر کار این سه گرایش هیچ تفاوتی با هم ندارند.

یک خانم با در نظر گرفتن مسائل فرهنگی/مذهبی/خانوادگی چطور میتونه جبر جغرافیا رو تغییر بده؟

یا من منظورتون از عدم اعتقاد به خفن بودن رو متوجه نشدم یا شاید شما منظور من رو از این کلمه متوجه نشدید. استعدادهای آدما با هم فرق داره، یکی نیاز هست یک ساعت تلاش کنه به نتیجه برسه یکی دیگه ۱۰ ساعت. یکی ماکزیمم تلاشش میتونه مثلاً به گرفتن مدرک و یادگرفتنِ تخصص در حد کارمندی بانک برسه، یکی میتونه انیشتین بشه (شاید با تلاش کمتر!) و الا الان به اندازه‌ی آدم‌های پرتلاش انیشتین و ادیسون داشتیم.

بعدش این که همه لیسانس فیزیک یا شیمی بخونند و کار پیدا نشه برن سی شارپ کنند که نشد راه حل. اتفاقاً این حرف شما شاید تأییدی بر حرف من هم باشه که همه این امکان رو ندارند کار مناسب گیر بیارند. یکی چار پنج سال لیسانس مهندسی شیمی یا مواد یا نساجی یا ریاضی یا فیزیک و ... میخونه و در کنار ارشدش هم به امید سابقه ی کار و یاد گرفتن تخصص کار هم کرده که نباید بیاد بره کار کامپیوتری انجام بده.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , **sara** , Riemann , همیلا , sajadabbasi , Pure Liveliness
ارسال: #۲۷۰۱۲
۲۱ فروردین ۱۳۹۵, ۰۶:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ فروردین ۱۳۹۵ ۰۶:۴۲ ب.ظ، توسط jazana.)
(۲۱ فروردین ۱۳۹۵ ۰۲:۰۳ ب.ظ)Bahar_HS نوشته شده توسط:  موقع کار کردن با سیستم یا مطالعه،حتی اگر زیاد هم نباشه،سردرد و چشم درد خیلی بدی می گیرم و تنها راه حلش ۲۴ ساعت استراحته!Big Grin
قبلنا که جوونتر بودم اینقدر اذیت نمی شدم...،به متخصص هم مراجعه کردم،گفتند خشکی چشم داری و قطره اشک مصنوعی بهم دادند؛ولی افاقه نکرد،فقط باید کار نکنم،
این چشم درد و سردرد حسابی اذیتم می کنه می خوام برنامه نویسی رو ادامه بدم و حرفه ای بشم!Big Grin ولی نمی دونم با این چشم درد و سردرد میشه ادامه داد یا باید کلنا بی خیال برنامه نویسی بشم و برم یه رشته کاری و تحصیلی جدید انتخاب کنم؛واااای!باید دوباره کنکورم هم بدم!!!!!SadUndecidedIdea

lcd بزرگ استفاده کن

نکات معمولی کار با کامپیوتر رو رعایت کن.(فاصله از مانیتو، چند دقیقه یکبار نگاه به دور دست و ...)

برنامه های حفاظت از چشم مثل f.lux نصب کن. این برنامه ها نور و ... مانیتور را بسته به نور محیط و روز و شب بودن تغییر میده و خیلی کمک می کنه.(مثلا وقتی لامپ کم مصرف تو اتاق روشنه باید نور متصاعد شده از مانیتور فلان مقدار باشه که برنامه تنظیم می کنه)

برنامه های دیگه ای هم هستن که ایده کلی همونه.

احتمالا روش های گیاهی میاهی واسه درد چشم یا دارو پزشکی هم باشه که بلد نیستم.

اگر مشکل حاد پزشکی نداری ایشالا موردی نیست.

منم چشمم داره ضعیف میشه و راهی براش نیست

توکل به بالایی
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , khayyam , **sara** , MShariati , sara9009 , Bahar_HS
ارسال: #۲۷۰۱۳
۲۱ فروردین ۱۳۹۵, ۰۷:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۷:۰۱ ق.ظ، توسط x86.)
----
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice , Bahar_HS
ارسال: #۲۷۰۱۴
۲۱ فروردین ۱۳۹۵, ۰۷:۲۵ ب.ظ
کلا میزان درآمد به باور افراد بستگی داره...
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna , RASPINA , Bahar_HS
ارسال: #۲۷۰۱۵
۲۱ فروردین ۱۳۹۵, ۰۷:۳۶ ب.ظ
(۲۱ فروردین ۱۳۹۵ ۰۲:۰۳ ب.ظ)Bahar_HS نوشته شده توسط:  لطفا دوستان برنامه نویس حرفه ای پاسخگو باشند!Huh
موقع کار کردن با سیستم یا مطالعه،حتی اگر زیاد هم نباشه،سردرد و چشم درد خیلی بدی می گیرم و تنها راه حلش ۲۴ ساعت استراحته!Big Grin
به نظرم پیش یه دکترِ دیگه هم برو شاید چشمات ضعیف شده.

멈추지 말고

My Dream is to fly

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۳۵۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۶۷۰ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۲ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۶۲۰ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۷ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۱۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۱۳ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close