زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۱۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۶۷۳۱
۲۹ اسفند ۱۳۹۴, ۰۶:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ اسفند ۱۳۹۴ ۰۶:۵۲ ب.ظ، توسط one hacker alone.)

سلام

اول از اینکه نوشته ام رو زیبا دیدید ممنونم
انشالله همیشه زیبا بین باشید و خدا زندگی پر از شادی و زیبایی و سلامت بهتون بده
دوم از موضع گیری تون نسبت به پاک شدن پست ممنونم (البته من دوباره پستش رو ایجاد کردم - گرچه یه کم دیره اما ...)

(۲۹ اسفند ۱۳۹۴ ۰۵:۴۷ ب.ظ)afrooz-OMD نوشته شده توسط:  دعا کنید مامان بزرگم پیدا بشه...

(۲۹ اسفند ۱۳۹۴ ۰۵:۵۰ ب.ظ)afrooz-OMD نوشته شده توسط:  
(29 اسفند ۱۳۹۴ ۰۵:۴۸ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  
(29 اسفند ۱۳۹۴ ۰۵:۴۷ ب.ظ)afrooz-OMD نوشته شده توسط:  دعا کنید مامان بزرگم پیدا بشه...
انشاالله پیدا میشن.
آلزایمر دارن؟

اوهوم :'(
سلام
مادربزرگتون خیلی زود پیدا میشن نگران نباشید من مطمئنم Smile

دوره های رایگان جهاد علمی (شبکه و برنامه نویسی) site:www.ittw.ir ____ telegram: @ittwir
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , afrooz-OMD , **sara**
ارسال: #۲۶۷۳۲
۲۹ اسفند ۱۳۹۴, ۰۷:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۷:۰۵ ق.ظ، توسط x86.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
---
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۲۶۷۳۳
۲۹ اسفند ۱۳۹۴, ۰۷:۲۰ ب.ظ
بسیار عالی از حرف منطقی تون
اجازه بدید جواب بنده به مدت ۲۴ ساعت اینجا بمونه بعد حذف کنید
دلیل حذف : تبلیغات
که باز بنده گفتم هر ذکر آدرسی رو بهش نمیگن تبلیغ
اما باشه حرف شما قبول و ذکر آدرس یعنی تبلیغ
من با کمک گوگل اومدم تمام سایت های ir که تو انجمن بچه ها گذاشتن حتی یه سری هم امضا گذاشتن رو در در آوردم

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

لینکش رو بالا گذاشتم خواهشا شروع کنید لینک های گوگل رو یکی یکی باز کنید خواهید دید رسما تبلیغ کردن یعنی چی چه تو امضا چه تو محتوا و بی انصافید اگه شروع به حذفشون نکنید
عدالت سلیقه ای نیست
پای حرفتون بمونید

دوره های رایگان جهاد علمی (شبکه و برنامه نویسی) site:www.ittw.ir ____ telegram: @ittwir
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , elahe-comp
ارسال: #۲۶۷۳۴
۲۹ اسفند ۱۳۹۴, ۰۷:۲۷ ب.ظ
(۲۹ اسفند ۱۳۹۴ ۰۷:۰۴ ب.ظ)x86 نوشته شده توسط:  جواب زیر رو خیلی وقت پیش خونده بودم. نظر دیگه ای ندارم Tongue (به نظر منم بهتر از این نمیشه توصیف کرد):
Java vs Javascript :

One is essentially a toy, designed for writing small pieces of code, and traditionally used and abused by inexperienced programmers. The other is a scripting language for web browsers
این رو هم دقیقا جواب بعدی بود. ترول باحالی بود. Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: x86
ارسال: #۲۶۷۳۵
۲۹ اسفند ۱۳۹۴, ۰۷:۳۷ ب.ظ
کسی اینجا در سایت chegg.com دسترسی دانلود کتاب داره؟
ارسال: #۲۶۷۳۶
۲۹ اسفند ۱۳۹۴, ۰۷:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ اسفند ۱۳۹۴ ۰۷:۵۱ ب.ظ، توسط The BesT.)
(۲۹ اسفند ۱۳۹۴ ۰۵:۴۷ ب.ظ)afrooz-OMD نوشته شده توسط:  دعا کنید مامان بزرگم پیدا بشه...

انشالله زود پیدا میشن.نگران نباشید
همین اتفاق برای مادربزرگ منم چندماه پیش افتاد. خوشبختانه فقط اسم بابابزرگ خدا بیامرزم را یادش بود.اون فرد هم زنگ زده بود ۱۱۸ و شماره تماس به نام بابابزرگم پیدا کرده بود و زنگ زدن خونه و داییم گوشی برداشت.حتما اگر تلفن منزلشون دارند یکی خونه بمونه یا شماره خونه را دایورت کنند رو یکی از موبایلها. انشالله حتما به هر طریقی خدا راه را باز میکنه پیدا میشن HeartHeartSmile
 سپاس‌گزاری شده توسط: sara9009 , Aurora , so@ , afrooz-OMD , **sara**
ارسال: #۲۶۷۳۷
۲۹ اسفند ۱۳۹۴, ۰۸:۳۶ ب.ظ
(۲۹ اسفند ۱۳۹۴ ۰۷:۳۷ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  کسی اینجا در سایت chegg.com دسترسی دانلود کتاب داره؟

فایل خاصی مدنظره یا به طور کلی؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli
ارسال: #۲۶۷۳۸
۲۹ اسفند ۱۳۹۴, ۰۸:۴۰ ب.ظ
(۲۹ اسفند ۱۳۹۴ ۰۸:۳۶ ب.ظ)a54m4m نوشته شده توسط:  
(29 اسفند ۱۳۹۴ ۰۷:۳۷ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  کسی اینجا در سایت chegg.com دسترسی دانلود کتاب داره؟

فایل خاصی مدنظره یا به طور کلی؟
این رو می خواهم:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۲۶۷۳۹
۲۹ اسفند ۱۳۹۴, ۰۹:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ اسفند ۱۳۹۴ ۰۹:۰۹ ب.ظ، توسط Masoud05.)
(۲۹ اسفند ۱۳۹۴ ۰۷:۲۰ ب.ظ)one hacker alone نوشته شده توسط:  بسیار عالی از حرف منطقی تون
اجازه بدید جواب بنده به مدت ۲۴ ساعت اینجا بمونه بعد حذف کنید
دلیل حذف : تبلیغات
که باز بنده گفتم هر ذکر آدرسی رو بهش نمیگن تبلیغ
اما باشه حرف شما قبول و ذکر آدرس یعنی تبلیغ
من با کمک گوگل اومدم تمام سایت های ir که تو انجمن بچه ها گذاشتن حتی یه سری هم امضا گذاشتن رو در در آوردم

لینکش رو بالا گذاشتم خواهشا شروع کنید لینک های گوگل رو یکی یکی باز کنید خواهید دید رسما تبلیغ کردن یعنی چی چه تو امضا چه تو محتوا و بی انصافید اگه شروع به حذفشون نکنید
عدالت سلیقه ای نیست
پای حرفتون بمونید

یکی از مدیران به دلیل تبلیغ پستتون رو مخفی کردن. البته از نظر من بهتر یود که فقط بخش تبلیغ رو حذف میکردن و سایر مطالب باقی می ماند (کاری که همیشه خودم موقع مشاهده انجام میدم).
البته قبول کنید بخشی از کارتون تبلیغ هست که بهتره حذف بشه اما سایر مطالب تون برای دوستان مانشتی مفید هست.

به هر صورت این شب عید خوب نیست که از دست یکدیگر ناراحت باشید، من تاپیک تون رو برگرداندم اما سعی کنید انشاالله دیگه حین ارسال مطالب آموزشی تون اینجا تبلیغ نکنید تا هم قوانین سایت رعایت بشه و هم دوستان از مطالب شما استفاده کنند و سود معنوی از این کار ببرید.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: one hacker alone , x86 , so@ , RASPINA , afrooz-OMD , **sara** , Bahar_HS
ارسال: #۲۶۷۴۰
۲۹ اسفند ۱۳۹۴, ۱۱:۴۰ ب.ظ
خواننده فقط سیاوش و فرهاد . ی آهنگ از هرکدومشون رو میشه تو غم و غصه , شادی و خوشحالی , حتی سکون و بی حسی گوش کرد و حس گرفت Shy

راهی به انتها هست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: عزیز دادخواه , tabassomesayna , salam5
ارسال: #۲۶۷۴۱
۰۱ فروردین ۱۳۹۵, ۰۲:۱۷ ق.ظ
سلام دوست عزیز F@gh@
من هم بهتون تبریک میگم ان شاالله که خوشبخت بشین
پیشاپیش فرا رسیدن سال نو رو به همگی تبریک میگم آرزو میکنم سالی سرشار از سلامتی و موفقیت در کمال آرامش داشته باشین.
.
 سپاس‌گزاری شده توسط: عزیز دادخواه , so@ , Iranian Wizard , SaMiRa.e , sara9009 , fatemesoleimani , **sara**
ارسال: #۲۶۷۴۲
۰۱ فروردین ۱۳۹۵, ۰۲:۲۹ ق.ظ
دوستان مانشتی؛

عیدتون مبارک باشه انشاالله. امیدوارم که سالی پر خیر و برکت رو به لطف خدا در پیش داشته باشین Smile

امیدوارم که اگر احیانا موردی از من دیدید، منو ببخشید ( من سعی کردم که هرگز سلیقه شخصی در برخورد با مطالب نداشته باشم)

بسیار خوشحال میشم که در صورت امکان پای سفره عید برای من هم دعا بفرمایید تا مسائلی که باهاش درگیر هستم به یاری خدا ختم به خیر بشه . التماس دعا و عیدتون مبارک HeartHeart

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: MisTeR , so@ , diligent , Iranian Wizard , SaMiRa.e , Parisa-SH , sara9009 , RASPINA , fatemesoleimani , salam5 , afrooz-OMD , **sara**
ارسال: #۲۶۷۴۳
۰۱ فروردین ۱۳۹۵, ۰۲:۴۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ فروردین ۱۳۹۵ ۱۱:۲۲ ق.ظ، توسط عزیز دادخواه.)
سال نو مبارک
 سپاس‌گزاری شده توسط: sara9009 , diligent , fatemesoleimani , SaMiRa.e , salam5
ارسال: #۲۶۷۴۴
۰۱ فروردین ۱۳۹۵, ۱۰:۰۶ ق.ظ
سلاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااام
عیدتون مبارک[تصویر:  399216_4lqqtqv.gif]
انشاالله سال پر خیر و برکتی براتون باشه

اگر دوست داشتید امروزتون رو تبرک کنید، فکر کنم کمک کردن به کاشت حلزون گوش برای یه کودک میتونه انتخاب مناسبی باشه
اینهم شماره اش
۵۱۰#*۷۸۰*

ایام به کام

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , Aurora , diligent , MisTeR , Iranian Wizard , Parisa-SH , **sara** , kilookiloo , sara9009 , fatemesoleimani , SaMiRa.e , salam5 , soheila-zd
ارسال: #۲۶۷۴۵
۰۱ فروردین ۱۳۹۵, ۱۲:۲۷ ب.ظ
سلام دوستای مانشتی , عیدتون مبارک باشه ایشاللا
امیدوارم سال پیش رو به مراتب بهتر از سال قبل باشه و هرکسی به هر چیزی که دوست داره برسه
پله های موفقیت رو یکی یکی دوتا دوتا یا حتی چندتا چندتا بالا برید
ایشالا خدا هم شما رو برای خانواده و هم خانواده رو برای شما حفظ کنه و خونتون رو پر از عشق و محبت کنه
امیدوارم سال بعد این موقع ها همه از خوبی این سال ۹۵ بگن و آرزو کنن سال ۹۶ هم به خوبی سال ۹۵ باشه Rolleyes

راهی به انتها هست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , Iranian Wizard , Aurora , Parisa-SH , **sara** , MisTeR , sara9009 , diligent , fatemesoleimani , SaMiRa.e , salam5 , so@ , soheila-zd

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۶۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۲۷۰ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۰ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۸۸۱ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۷ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۴۸ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close