زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۴۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۶۰۶۶
۱۹ فروردین ۱۳۹۴, ۰۱:۰۰ ب.ظ
(۱۹ فروردین ۱۳۹۴ ۱۲:۵۵ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  
(19 فروردین ۱۳۹۴ ۱۱:۰۱ ق.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  بعدش هم آفاق جان ,عزیزم , به سبزه نیست که , به نیّته ؛ نیّت!

آخه من یکی از دوستام یکی از همکاری داداشش که چینی بود ازش خواستگاری کرده بود بعد در طی یه سری تحقیقات فهمیدیم گندمای سبزه شون واراداتی از چین بودهBig GrinBig GrinBig Grin آره نیت خیلی مهم خیلی SmileSmile اصن این کار یه کار دلیBig GrinBig Grin
خیلی باحال گفتی : )))))
آخیش خیالم راحت شدBig Grin . [تصویر:  345916_confetti.gif]

멈추지 말고

My Dream is to fly
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: نارین , mehdi.m2 , sahar salehi , Bahar_HS
ارسال: #۱۶۰۶۷
۱۹ فروردین ۱۳۹۴, ۰۱:۰۳ ب.ظ
(۱۹ فروردین ۱۳۹۴ ۱۲:۳۶ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  
(19 فروردین ۱۳۹۴ ۱۱:۰۱ ق.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  بعدش هم آفاق جان ,عزیزم , به سبزه نیست که , به نیّته ؛ نیّت!
میگما پس من خیالم راحت باشه؟ Big Grin مطمئنین به سبزه نیست؟ به نیت هست؟. اولین سالیه سبزه گره نزدم Sad بختم بسته نشه یموقع Big Grin

نه خیالت راحت , منم گره نزدم , یعنی میخواستم ثابت کنم اینا همش خرافاته , فقط میترسم اون ثابت نشه من ضایع شم!
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , Menrva , salam5 , نارین , miss msv66 , mehdi.m2 , sahar salehi , diligent , Bahar_HS
ارسال: #۱۶۰۶۸
۱۹ فروردین ۱۳۹۴, ۰۱:۰۸ ب.ظ
(۱۹ فروردین ۱۳۹۴ ۰۱:۰۳ ب.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  
(19 فروردین ۱۳۹۴ ۱۲:۳۶ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  
میگما پس من خیالم راحت باشه؟ Big Grin مطمئنین به سبزه نیست؟ به نیت هست؟. اولین سالیه سبزه گره نزدم Sad بختم بسته نشه یموقع Big Grin
نه خیالت راحت , منم گره نزدم , یعنی میخواستم ثابت کنم اینا همش خرافاته , فقط میترسم اون ثابت نشه من ضایع شم!
مثل من، من یجورایی لج کردم ، خواستم یه امتحانی هم کنم ببینم چی میشه یبارگره نزنم Big Grin.قبلش که اینهمه گره میزدم هیچی نشدBig Grinازگره ها هیچی ندیدمBig Grin.
احساس میکنم این گره زدن بدتر توی اون کاریاهرنیت وارزویی داری گره ایجاد میکنه بدتر بخت ادم بسته میشه یاهرچی که نیت وارزو میکنی بسته میشه حالا امسال رو گره نزدم ببینم چه نتیجه ای میدهBig Grin

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: نارین , miss msv66 , sahar salehi
ارسال: #۱۶۰۶۹
۱۹ فروردین ۱۳۹۴, ۰۱:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ فروردین ۱۳۹۴ ۰۱:۵۶ ب.ظ، توسط vesta.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
بحث های اخیر من رو این Big Grin شکلی میکنه

پ.ن: بابا دخترای خوب، اینجا آقایونم هستنااا، خو یه خورده کلاس بگذاریدBig Grin الان ته دلشون میگن دخترا چه هولنTongue بابا قشنگ که فکر کنید، شماها همه قصد ادامه تحصیل داریدBig GrinTongue یخورده فکر کنیدWink

(۱۸ فروردین ۱۳۹۴ ۰۶:۱۷ ب.ظ)shayesteNEY نوشته شده توسط:  
عشق یعنی غیر تو از همه خستم
یعنی میگی مواظبت هستم

انقدر گوش دادمش، حالم داره بهم میخوره... یکی یه آهنگ جدید بده

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: Nesyan , نارین , miss msv66 , Menrva , mehdi.m2 , NP-Cσмρℓєтє , sahar salehi , so@ , mohaddeseh70 , diligent , abji22 , Hamzeh.S , ghazal dl , AmiriManesh , salam5 , Bahar_HS , soheila-zd
ارسال: #۱۶۰۷۰
۱۹ فروردین ۱۳۹۴, ۰۲:۰۳ ب.ظ
(۱۸ فروردین ۱۳۹۴ ۱۱:۱۹ ب.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  همین الان یکی از بچه های مانشت خبر نامزدی شو داد, خیلی خـــــــــــــــــــوشحال شدم , از همینجا هم بدون ذکر نام بهش تبریک میگم مجددا [تصویر:  345872_w23.gif]

بسیار بسیار ممنونم شما لطف دارید دوست عزیز Heart
مثل اینکه این سبزه گره زنی خیلی طرفدار پیدا کرده Huhدوستان همگی تشریف بیارین اینجا هم شیرینی بخورید هم ام یه کلاس آموزش سبزه گره زدن حضوری براتون بزاریم AngelBig GrinTongue

آقای استیو جابز تو یکی از سخنرانیهاشون جمله قشنگی را برای دانشجوها آرزو کردند که برای من خیلی تاثیرگذار بوده ایشون گفتند :
Stay hungry , Stay foolish=حریص باشید ، دیوانه باشید
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , Menrva , Aurora , mehdi.m2 , NP-Cσмρℓєтє , sahar salehi , **sara** , blackhalo1989 , diligent , alirezaei , abji22 , barca , Nesyan , zahra_ce87 , ghazal dl , Avril89 , vesta , miss msv66 , انرژی مثبت , shayesteNEY , maryam.raz , Milestone , alim93 , mohaddeseh70 , tohidi4503 , Bahar_HS , n_amiry , soheila-zd
ارسال: #۱۶۰۷۱
۱۹ فروردین ۱۳۹۴, ۰۲:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ فروردین ۱۳۹۴ ۰۲:۳۲ ب.ظ، توسط Menrva.)
(۱۹ فروردین ۱۳۹۴ ۰۱:۴۹ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  بحث های اخیر من رو این Big Grin شکلی میکنه
پ.ن: بابا دخترای خوب، اینجا آقایونم هستنااا، خو یه خورده کلاس بگذاریدBig Grin الان ته دلشون میگن دخترا چه هولنTongue بابا قشنگ که فکر کنید، شماها همه قصد ادامه تحصیل داریدBig GrinTongue یخورده فکر کنیدWink

(۱۸ فروردین ۱۳۹۴ ۰۶:۱۷ ب.ظ)shayesteNEY نوشته شده توسط:  
عشق یعنی غیر تو از همه خستم
یعنی میگی مواظبت هستم
انقدر گوش دادمش، حالم داره بهم میخوره... یکی یه آهنگ جدید بده
Big Grin.
اقایون جو گیرنشین Big Grin. ما دخترا قصد ازدواج نداریم فقط حرفشه Big Grin

اینم یه اهنگ جدید تقدیم به شما با عشق Big Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

-------
این هم خیلی قشنگه

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

(۱۹ فروردین ۱۳۹۴ ۰۲:۰۳ ب.ظ)نارین نوشته شده توسط:  بسیار بسیار ممنونم شما لطف دارید دوست عزیز Heart
مثل اینکه این سبزه گره زنی خیلی طرفدار پیدا کرده Huhدوستان همگی تشریف بیارین اینجا هم شیرینی بخورید هم ام یه کلاس آموزش سبزه گره زدن حضوری براتون بزاریم AngelBig GrinTongue
[تصویر:  345929_dancegirl2.gif]واااااااااااای مبارکههههههههه یه عالمهههههههه خییلی خیلی زیاد خوشحالم براتون انشاا خوشبخت بشین وبه پای هم پیربشین خیلییییییی مبارکههه[تصویر:  345929_2uge4p4.gif][تصویر:  345929_loveshower.gif][تصویر:  345929_19.gif]

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: نارین , mehdi.m2 , sahar salehi , **sara** , diligent , vesta , انرژی مثبت , miss msv66 , alim93 , Bahar_HS , soheila-zd
ارسال: #۱۶۰۷۲
۱۹ فروردین ۱۳۹۴, ۰۳:۳۸ ب.ظ
(۱۹ فروردین ۱۳۹۴ ۰۲:۰۳ ب.ظ)نارین نوشته شده توسط:  بسیار بسیار ممنونم شما لطف دارید دوست عزیز Heart
منم بهتون تبریک می‌گم ایشالله خوشبخت بشید و پای هم پیر بشید
من یاد نمی گیرم باید سال بعد خودتون برای من گره بزنیدCoolBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , NP-Cσмρℓєтє , so@ , **sara** , نارین , vesta , alim93 , emahii
ارسال: #۱۶۰۷۳
۱۹ فروردین ۱۳۹۴, ۰۳:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ فروردین ۱۳۹۴ ۰۳:۵۰ ب.ظ، توسط NP-Cσмρℓєтє.)
(۱۹ فروردین ۱۳۹۴ ۰۱:۴۹ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  بحث های اخیر من رو این Big Grin شکلی میکنه

وستا جـان ,آقایون که خودین, مـــــــــــــــــــــــرد نمیبینم , دقت کن , مـــــــــــــــــــــــــــرد! Big Grin
بچه ها دیگه خبرای ازدواج رو به سمع نظرتون نمیرسونم, یکم سنگین باشید خب, آفاق چه خبرته؟! بابا تو هنوز سنی نداری زشته بیای اینا رو بخونی , اصلاً تقصیر منه اون بالای کامنتم شرط سنی نذاشتم واسه خوندنش! Big Grin
شرط سنی , یا مثلاً شرط قبولی ارشد , هرکی ارشد قبول شه میتونه ازین کامنتا بخونه! والا!Dodgy
همینکارا رو کردید که دختر خاله ی ۱۴ ساله ی من راهکار میده به مامانم که چطوری باید جوونا ازدواج کنن! :| هرجور حساب کردم تو تُنگ ماهی جا نمیشدم وگرنه الان اینجا نبودم! :| :| :|
DodgyDodgy
در انتها باید عرض کنم اینا همش نتیجه ی مبحث پرطرفدار مانتو بود! اشاره ی مستقیم هم نمیکنم , شیرینی ما فراموش نشه فقط!Sleepy
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , Menrva , **sara** , diligent , alirezaei , abji22 , نارین , shayesteNEY , alim93 , emahii , Bahar_HS
ارسال: #۱۶۰۷۴
۱۹ فروردین ۱۳۹۴, ۰۶:۲۰ ب.ظ
بچه ها من به دلایلی از خوندن واسه دانشگاه آزاد منصرف شده بودم ولی حالا دودل شدم و عذاب وجدان دارم به نظرتون از الان بخونم قبول میشم ؟؟؟؟به نظرتون یه نفر که هنوز کار نداره بره دانشگاه آزاد ارشد بخونه کار درستیه ؟؟؟؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: alim93
ارسال: #۱۶۰۷۵
۱۹ فروردین ۱۳۹۴, ۰۷:۰۳ ب.ظ
(۱۹ فروردین ۱۳۹۴ ۰۲:۱۳ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  [تصویر:  345929_dancegirl2.gif]واااااااااااای مبارکههههههههه یه عالمهههههههه خییلی خیلی زیاد خوشحالم براتون انشاا خوشبخت بشین وبه پای هم پیربشین خیلییییییی مبارکههه[تصویر:  345929_2uge4p4.gif][تصویر:  345929_loveshower.gif][تصویر:  345929_19.gif]

ممنونم عزیزم شما لطف دارید Heart
(۱۹ فروردین ۱۳۹۴ ۰۲:۲۰ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  به به نارین عزیززززززززززززززززز تبریک مجدددددددددددد خیلی خوشحال شدم انشالله دونفره بهترینارو بسازیدSmileSmile
عروس مانشتی ندیده بودم که دیدم حالا نفر بعدی کیهBig GrinBig Grin زنگها برای که به صدا درمی آیدBig GrinBig Grin
حالا دیدید چوخ ممنون ....Heart
(۱۹ فروردین ۱۳۹۴ ۰۲:۲۰ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  خب مهندسی بیا بگو گره ها باید چه حالتی زده بشه ؟چه جور باید نیت کردBig GrinBig Grin آخه زهرا گفت به نیتTongueTongue
گفتم که آفاق جان اینجوری نمیشه باید حضوری بیایید یادتون بدم . اما مختصر میگم > والا من امسال نیت خاصی واسه این امر نکردم موقع گره زدن سبزها چندتا چیزو با هم توی دلم گفتم و چندتا سبزه گره زدم بعد داداشمو دیدم داره نیگاه میکنه گفتم بیا بزن تا شاید بخت تو هم باز شد گفتم تو یکی بزن به نیت من منم بلند گفتم اینم به نیت باز شدن بخت داداشم به نیت خودش ....
نتیجه : اینکه به نیت یه فرد دیگه ای که دوستش دارید یا چند نفر دیگه سبزه گره بزنید تا مثل من بخت خودتون وا بشه ....Big GrinTongue
(۱۹ فروردین ۱۳۹۴ ۰۲:۲۰ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  مبارکه عروس خانم Smile
ایشالله خوشبخت بشید Smile

سپاسگذارم Aurora جان Heart. پناه بر خدا ایشاا... اما هنوز عروس نشدم نامزدیم فعلا بی لباس عروس پوشیدن که اصلا نمیشه Tongue
(۱۹ فروردین ۱۳۹۴ ۰۳:۳۸ ب.ظ)mehdi.m2 نوشته شده توسط:  منم بهتون تبریک می‌گم ایشالله خوشبخت بشید و پای هم پیر بشید
من یاد نمی گیرم باید سال بعد خودتون برای من گره بزنیدCoolBig Grin

تشکر شما نگران نباشید مهندس سال بعد خودم قشنگ و ویژه یه نسخه خوب براتون میپیچم و گره میزنم فقط یادم بندازید یه وخ فراموشم نشه Big Grin
(۱۹ فروردین ۱۳۹۴ ۰۳:۴۴ ب.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  اشاره ی مستقیم هم نمیکنم , شیرینی ما فراموش نشه فقط!Sleepy
بعله دیگه کاملا مشخص بید Blush.... تشریف بیارید اینجا ما در خدمتیم شیرینی که جای خود دارد ما سور هم میدیم بهتون ....

در نهایت برای همه دوستای گل مانشت آرزو میکنم به همین زودیا خبر خوش نامزدی و ازدواج شما را هم تک تک یا نه چرا تک تک همه با هم بشنویم و ما هم مثل شما نازنین ها خوشحالی کنیم براتون منکه الان خودم بیشتر از حس خوشحالی توی شوکم ExclamationHuh. نگید اقا نمیشه همین الان همگی با هم بگید ایشالا به قول قدیمیا یهو دیدی مرغ آمین در راه بود و صدای شما را شنید عاغا خدا بخواد هیچی سخت و ناممکن نیس حتی همین خبر دسته جمعی دوستان مانشتی ....

آقای استیو جابز تو یکی از سخنرانیهاشون جمله قشنگی را برای دانشجوها آرزو کردند که برای من خیلی تاثیرگذار بوده ایشون گفتند :
Stay hungry , Stay foolish=حریص باشید ، دیوانه باشید
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , NP-Cσмρℓєтє , mehdi.m2 , Aurora , Avril89 , sahar salehi , vesta , shayesteNEY , RASPINA , software94 , **sara** , so@ , Faridfo , emahii , Bahar_HS
ارسال: #۱۶۰۷۶
۱۹ فروردین ۱۳۹۴, ۰۷:۱۰ ب.ظ
دلم گرفته ای دوست، هوای گریه با من
گر از قفس گریزم، کجا روم، کجا من؟
کجا روم؟ که راهی به گلشنی ندارم
که دیده بر گشودم به کنج تنگنا من
نه بسته‌ام به کس دل، نه بسته دل به من کس
چو تخته پاره بر موج، رها... رها... رها... من
ز من هرآن که او دور، چو دل به سینه نزدیک
به من هر آن که نزدیک، از او جدا جدا من
نه چشم دل به سویی، نه باده در سبویی
که تر کنم گلویی، به یاد آشنا من
ز بودنم چه افزون؟ نبودنم چه کاهد؟
که گویدم به پاسخ که زنده‌ام چرا من؟
ستاره‌ها نهفتم، در آسمان ابری
دلم گرفته‌ای دوست ، هوای گریه با من

منتظر نمان پرنده ای بیاید و پروازت دهد .... در پرنده شدن خویش بکوش
 سپاس‌گزاری شده توسط: ghazal dl , NP-Cσмρℓєтє , Riemann , Aurora , RASPINA , alim93 , mohaddeseh70 , salam5
ارسال: #۱۶۰۷۷
۱۹ فروردین ۱۳۹۴, ۰۷:۱۱ ب.ظ

نارین جان تبریک میگم.براتون آرزوی خوشبختی و شادکامی دارم و اینکه از گل بهم نازک تر نگینTongueHeart

You can't reach any skills without hardworking
Maybe you fall
You shouldn't give up
You should stand
and
Try again and again...
 سپاس‌گزاری شده توسط: نارین , Menrva , vesta , RASPINA , **sara** , so@ , emahii , Bahar_HS
ارسال: #۱۶۰۷۸
۱۹ فروردین ۱۳۹۴, ۰۷:۴۵ ب.ظ
در ادامه ی صحبتای گره زده و نزن، من امسال یه سنگ رو در زمین چال کردم با نیت تنبلی Big Grin میترسم اشتباهی نیمه گمشده بوده باشه Big Grin

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
 سپاس‌گزاری شده توسط: نارین , NP-Cσмρℓєтє , mehdi.m2 , RASPINA , sahar salehi , software94 , so@ , emahii , Bahar_HS
ارسال: #۱۶۰۷۹
۱۹ فروردین ۱۳۹۴, ۰۸:۱۸ ب.ظ
هالا مادرید
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehdi.m2 , salam5
ارسال: #۱۶۰۸۰
۱۹ فروردین ۱۳۹۴, ۰۸:۲۳ ب.ظ
یکی از دوستام میگه وقتی ناراحتم یاحوصله ندارم هرموقع بهت زنگ میزنم اینو گوش میدم کلی میخندم Big Grin
همه میگن این چه اهنگ پیشوازیه مگه بچه ای Big GrinBig Grin
خیلی دوسش دارم اهنگ پیشوازم روTongueBlush
این اهنگ پیشواز ایرانسل منه :Big GrinBlush

اهنگ کاملش Big Grin

اینم یه اهنگ دیگش که دوست دارمTongueBlush

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehdi.m2 , vesta , Riemann , alirezaei , Aurora , diligent , shayesteNEY , Avril89 , so@

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۳۳ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۹۳۶ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۶ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۸۱ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۰ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۵ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۲۴ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close