زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۲۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۶۰۵۱
۱۸ فروردین ۱۳۹۴, ۰۹:۲۴ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
من که یاد دانشگاه میفتم اشک چشام میریزه,بعضی وقتا میگم خدایا یعنی قسمت نیست به ارزوم برسم؟Huh
حس میکنم دعا واسم تاثیری نداره,هی خداااااا
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: nanajoon
ارسال: #۱۶۰۵۲
۱۸ فروردین ۱۳۹۴, ۰۹:۳۸ ب.ظ
نمیدونم چی بگم.امروز یکی از بچه محلهای لوتی ما که خیلی دوستش داشتیم توی تصادف فوت شدههههه......
دوستدار مرام و معرفتش بودم.ولی افسوس در جوانی رفت.....................
تازه ماشین شاسی بلند گرفته بود که چشم مردم نابودش کرد.
فقط میتونم بگم خدا بیامرزه

در کمین فرصت باشید. امام علی(ع)Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , Nesyan , zahra_ce87 , shayesteNEY , salam5 , alirezaei , انرژی مثبت
ارسال: #۱۶۰۵۳
۱۸ فروردین ۱۳۹۴, ۱۱:۰۲ ب.ظ
(۱۸ فروردین ۱۳۹۴ ۰۶:۳۶ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(18 فروردین ۱۳۹۴ ۰۵:۱۰ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  اسمش واقعا همینه؟! آرتور شوپنهاور داشتیم فکر کنم
جوانا تروزنر(Johanna Schopenhauer, née Trosiener)

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
عجب.. پس مادرشون ایشون بوده..

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
ارسال: #۱۶۰۵۴
۱۸ فروردین ۱۳۹۴, ۱۱:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ فروردین ۱۳۹۴ ۱۱:۱۵ ب.ظ، توسط Hamzeh.S.)
من حاضرم تمام عمرم روتوی دانشگاه وبین دانشجوهابگذرونم.دانشجوها ومحیط دانشگاه صمیمیت وجذابیتی داره که هیچ جانداره.سختی واسترس درس وامتحان و... هم شیرینه.آرزومه که دوباره بتونم برگردم به دانشگاه.
آخه چی می شد نتایج رو یکم زودتراعلام می کردن.من یکی که ازبس به نتایج فکر کردم کم کم دارم به خودم هم شک می کنم.هی می گم نکنه سوالا روجابه جازده باشم.نکنه گزینه هارو جابجا زده باشم.احتمالا تا نتایج اعلام بشه به اینکه اصلا توی آزمون شرکت کردم یا نه هم شک می کنم.حالا واقعا شرکت کردم یانهHuhHuhHuhHuhHuhBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

You have enemies? Good. That means you've stood up for something, sometime in your life
Winston Churchill
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , sahar salehi , ghazal dl , nlp@2015 , nanajoon , Bahar_HS , zahra_ce87 , shayesteNEY , salam5 , alirezaei
ارسال: #۱۶۰۵۵
۱۸ فروردین ۱۳۹۴, ۱۱:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ فروردین ۱۳۹۴ ۱۱:۲۰ ب.ظ، توسط NP-Cσмρℓєтє.)
همین الان یکی از بچه های مانشت خبر نامزدی شو داد, خیلی خـــــــــــــــــــوشحال شدم , از همینجا هم بدون ذکر نام بهش تبریک میگم مجددا [تصویر:  345872_w23.gif]
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , Nesyan , RASPINA , diligent , Aurora , nanajoon , Bahar_HS , zahra_ce87 , shayesteNEY , salam5 , vesta , Menrva , نارین , mehdi.m2 , sahar salehi , alirezaei , انرژی مثبت
ارسال: #۱۶۰۵۶
۱۹ فروردین ۱۳۹۴, ۱۲:۱۱ ق.ظ
مانشت تنها سرگرمی مهر تا بهمن ۹۳ واسه من بود
امشب بعد ۲،۳ ماه دلم خیلی تنگ شده بود واسه بچه های اینجا
خیلی از بچه های اون‌موقع الان نیستن دوس داشتم پستای اونارو هم ببینم، چی شده کجان چرا نمیان خب !
۲ ماه اول که کتابخونه بودم صبح تا شب، بعدشم دو ماهی مامانم خونه نبود تنها بودم ۲ماه بدون آب و غذا ! درس خوندم ، رقبامم بچه های مانشت بودن ! رقیب بعضی وقتا انگیزه میده به آدم! اسم چند تا از بچه ها رو که خیلی درسخون بودن و معلوم بود تهران میخوانو نوشته بودم رو میزم ! الانم هست آثارشBig Grin
من که سال بعدم پشت کنکور هستم ولی خیلی منتظر خبر قبولی همه کنکوریها مخصوصا اون چند نفری که اسمشون رو میز منه، هستم Smile

برای زیبا زندگی نکردن

کوتاهی عمر را بهانه نکن

عمر کوتاه نیست

ما کوتاهی می کنیم ...!
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , nanajoon , shayesteNEY , نارین
ارسال: #۱۶۰۵۷
۱۹ فروردین ۱۳۹۴, ۱۲:۳۵ ق.ظ
دوباره بعد از ۶ ماه وقفه دارم میرم باشگاه
باشگاه هو خیلی دوس دارم خیلی باحاله
خیلی حسه خوبی بهم میده

هی ایـــــــــــــــــــــــــــــــــزد...
Angel
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , Sadi_gh , nanajoon , shayesteNEY , salam5 , نارین , پوونه , alim93
ارسال: #۱۶۰۵۸
۱۹ فروردین ۱۳۹۴, ۰۵:۴۵ ق.ظ
کاش می شد توی زندگی یه دکمه برگشت به عقب بود
 سپاس‌گزاری شده توسط: ghazal dl , zahra_ce87 , **sara** , Menrva , so@ , mohaddeseh70
ارسال: #۱۶۰۵۹
۱۹ فروردین ۱۳۹۴, ۰۹:۲۱ ق.ظ
(۱۸ فروردین ۱۳۹۴ ۱۱:۱۹ ب.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  همین الان یکی از بچه های مانشت خبر نامزدی شو داد, خیلی خـــــــــــــــــــوشحال شدم , از همینجا هم بدون ذکر نام بهش تبریک میگم مجددا [تصویر:  345872_w23.gif]
باید اسمشو بگید!Big Grin
هم برای تبریک گفتن و هم برای شیرینی گرفتن.Big Grin

Never give up on something you can't go a day without thinking about

۲) سال ۹۴ : دوباره از نو شروع می کنم.Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , diligent , نارین , mehdi.m2 , alirezaei
ارسال: #۱۶۰۶۰
۱۹ فروردین ۱۳۹۴, ۱۱:۰۱ ق.ظ
(۱۹ فروردین ۱۳۹۴ ۰۹:۲۱ ق.ظ)Bahar_HS نوشته شده توسط:  باید اسمشو بگید!Big Grin
هم برای تبریک گفتن و هم برای شیرینی گرفتن.Big Grin

جالبه که اسمش مهم شده واسه همه , راستش از خودش اجازه نگرفتم , الانم که سرش شلوغ, در اولین فرصت میگم بیاد اینجا اعتراف کنه!

بعدش هم آفاق جان ,عزیزم , به سبزه نیست که , به نیّته ؛ نیّت!
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , Menrva , so@ , نارین , mehdi.m2 , alirezaei , Bahar_HS
ارسال: #۱۶۰۶۱
۱۹ فروردین ۱۳۹۴, ۱۱:۴۵ ق.ظ
گاهی وقتها کمی خودخواه بودن چیز بدی نیست.
اگر دیگران را عادت بدهی که همیشه آب میوه ی مانده ی ته دستگاه آب میوه گیری سهم تو باشد یا کتلت زیادی برشته شده، یا بدمزه ترین آب نبات مانده در ظرف شکلات یا هر چیزی که دیگران دوستش ندارند؛ به مرور این می شود سلیقه ات، میشود سهمت!
هیچ کس هم نمی گوید:"آه چه موجود فداکار و دیگر دوستی".
بد نیست گاهی برای خودت بهترین و خنک ترین نوشابه ها را باز کنی. چرا سهم تو نرم ترین بالش نباشد یا بهترین یادگاری از سفر، یا سرگل غذا یا حتی ساعتی از برنامه ی دلخواه تلویزیونی؟
گاهی باید مثل ملکه ها رفتار کرد. باید به دیگران فهماند در وجود هر زنی غیر از یک موجود فداکار همیشه قانع، ملکه ای زندگی می کند که گاه باید عصای سلطنتش را بالا بیاورد محکم و شق و رق بر زمین بکوبد تا دیگران یادشان بیاید قرار نیست همیشه سهم تو از پست ترین چیزها باشد.

یادت باشد تو ملکه ی زندگی ات هستی.
سلطان قلبها، نه فقط مسکن و مرحم دردها.

"یارب نظر تو برنگردد"
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , Menrva , نارین , **sara** , so@ , mohaddeseh70 , alirezaei , انرژی مثبت , tabassomesayna , Bahar_HS
ارسال: #۱۶۰۶۲
۱۹ فروردین ۱۳۹۴, ۱۲:۱۵ ب.ظ
دروغ میگیم راضییم به رضای خدا
راضی نیستیم .....
تظاهر میکنیم!

واسه همینه کارامون لنگه!
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , vesta , نارین , Aurora , so@ , mohaddeseh70 , alirezaei , ghazal dl , انرژی مثبت , Bahar_HS
ارسال: #۱۶۰۶۳
۱۹ فروردین ۱۳۹۴, ۱۲:۳۶ ب.ظ
(۱۹ فروردین ۱۳۹۴ ۱۱:۰۱ ق.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  بعدش هم آفاق جان ,عزیزم , به سبزه نیست که , به نیّته ؛ نیّت!
میگما پس من خیالم راحت باشه؟ Big Grin مطمئنین به سبزه نیست؟ به نیت هست؟. اولین سالیه سبزه گره نزدم Sad بختم بسته نشه یموقع Big Grin

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: نارین , so@ , sahar salehi , alirezaei , ghazal dl , Bahar_HS
ارسال: #۱۶۰۶۴
۱۹ فروردین ۱۳۹۴, ۱۲:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ فروردین ۱۳۹۴ ۱۲:۴۷ ب.ظ، توسط nanajoon.)
(۱۸ فروردین ۱۳۹۴ ۰۴:۱۵ ب.ظ)farhud نوشته شده توسط:  
(18 فروردین ۱۳۹۴ ۱۲:۳۴ ب.ظ)nanajoon نوشته شده توسط:  این ماجرا واقعیه
طرف تو تهران BMW 2012 دزدیده بود،
حالا به یه طریقی گرفتنش
صاحب ماشین گفت:
خدا وکیلی ازت شکایت نمیکنم،
فقط بگو چطور این ماشینو،
با اینهمه سیستم امنیتی دزدیدی؟
یارو گفت:
گاز نیتروژنو از اگزوز زدم تو ماشین،
و یه فندک گرفتم جلوش!
موتور که حین خاموشی داغ بشه،
سیستم امنیتی فکر میکنه
ماشین دچار حریق شده؛
درهای ماشینو باز میکنه
و پروتکل های امنیتی رو بر میداره!!
...
وطنم، پاره تنم...
(دزدامون نابغن)

یعنی انقدر آبکیه سیستمش؟
حالا بالفرض بازش کرد،چطوری روشنش کرده؟
اون دزدی که انقد خوب استارت دزدی رو زده واز اگزوز در ماشین رو باز کرده مطمین باش که برای روشن کردنش هم برنامه داشته SmileTongue ولی اقا دزده تا همین جا توضیحات دزدی رو گفته!!!UndecidedUndecided
 سپاس‌گزاری شده توسط: نارین , alim93 , Bahar_HS
ارسال: #۱۶۰۶۵
۱۹ فروردین ۱۳۹۴, ۱۲:۴۹ ب.ظ
(۱۸ فروردین ۱۳۹۴ ۰۶:۳۷ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  .........م که از این که زبان فارسی عوض شده، کلمه ها تغییر شکل دادن، همه چی خلاصه و مختصر به کار میره بی خبر بود از قضا ما در جوار ایشون قرار داشتیم پیام محتواش این بود "س چ خ ؟" حالا خواهر ما یک ساعت داره حروف الفبارو جم جور میکنه ببینه این چیه، که ما به دادش رسیدیم که دوهزاریشو صاف کردیم که دنیا عوض شده، بروز باش خواهرم ، هر حرف یک جمله در خود دارد و چکید ه ای از ادبیات مدرن رو در اختیار ایشون قرار دادیم .حالا خواهرمون در عجب این بود که که "س چ خ " یک پیام میشه "سلام چه خبر " هم یک پیام میشه خب چکاریه..........
اولینبار یکی از دوستام همینجوری برام پیام فرستاد این بود :
س عزیزم خ چ خ؟
من: متعجب باخودم. ها آ این چی گفتهBig Grin
گفتم :سلام جیگر متوجه نشدم ترجمه کنBig Grin.
بعد گفت: سلام عزیزم خوبی چه خبرا؟....
گفتم: خ ت خ؟خ ز ت چ خ؟ Big Grin دیگه کلی خندیدیمBig Grin.باحال بودبرای اولینبارBig Grin

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , نارین , mehdi.m2 , ghazal dl

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۴۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۰۲۵ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۹۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۳۵ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close