زمان کنونی: ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۳۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۷۰۶۶
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۲:۴۴ ب.ظ
چرا همه سعی میکنن نظر بدن؟ چرا همه فکر می کنن صلاحیت نظر دادنو دارن؟ چرا فکر می کنن هر نظر غلط و چرت و پرتی رو میتونن بدن؟
خب برادر من، خواهر من اول برو یه کم مطالعه کن بعد نظر بده که تو دو تا جمله سه تا اشکال نداشته باشی.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: x86 , kati , reyhaneh64 , nina69 , Bache Mosbat , Pakzad , SaMiRa.e , azad_ahmadi , Fardad-A , انرژی مثبت
ارسال: #۷۰۶۷
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۹:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۲۸ ب.ظ، توسط esi.)
مبارک باد بر تو ای شهید این خحسته میلاد مادره اطهرت که بوسه بر گلویت میزد
تبریک ای شهید تشنه لب
کاش من خاک نینوا بود و بوسه بر سینه چاک چاکت میزدم.
در وصف فاطمه (س) همین بس که او مادر حسین شهید است
کاش لیاقت تبریک به آستانه مقدست را داشتم، ببخش آنچه لیاقتش را ندارم را بر زبان آوردم
سلام و دور خدا بر تو ای حسین (ع) و مادر مظلومت (س) که عرش بر شما نازند و آبروی دو عالمید
تبریک به عاشقان

حرفی برای گفتن نیست .... باید تلاش کرد وبس .
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e
ارسال: #۷۰۶۸
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۱:۱۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۱:۲۱ ق.ظ، توسط The BesT.)
ساعت ۱:۲۰ دقیقه شب هست.دوستام کوله بار بستند و راهی تهران شدند که برن نمایشگاه کتاب و من اما مثل همیشه درس و سمینار و گزارش کار و البته پایان نامه و ...

سکوت شب و تاریکی خوابگاه را خیلی دوست دارم.... عاشق لحظه های تاریک و سکوت شب خوابگاه هستم
حس ارامش بهم دست میده

وقتی توی حیاط خوابگاه توی تاریکی شب و با صدای جیرجیرکها اینقدر قدم بزنی و فکر کنی و فکر کنی و فکر کنی که از فکر کردن دیگه خسته بشی

میدونم که دلتنگ این روزها میشم
ولی تجربه های دیگری بعد از این دوران هم هست که لذت خواهم برد
 سپاس‌گزاری شده توسط: Autumn.Folio , Dark Knight , reyhaneh64 , maneshty , **sara** , nina69 , x86 , diligent
ارسال: #۷۰۶۹
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۱:۵۷ ق.ظ
از مکافات عمل غافل مشو گندم از گندم بروید جو ز جو

آیه ۳۰ سوره شوری : «وَ ما أَصابَکُمْ مِنْ مُصیبَةٍ فَبِما کَسَبَتْ أَیْدیکُمْ وَ یَعْفُوا عَنْ کَثیرٍ»
«و هر مصیبتى به شما برسد به سبب دستاورد خود شماست و [خدا] از بسیارى [گناهان‏] در مى‏گذرد»

آیه ۴۶ سوره فصلت : «مَنْ عَمِلَ صَالِحًا فَلِنَفْسِهِ وَمَنْ أَسَاء فَعَلَیْهَا وَمَا رَبُّکَ بِظَلَّامٍ لِّلْعَبِیدِ»
«هر که کار شایسته کند به سود خود اوست و هر که بدى کند به زیان خود اوست و پروردگار تو به بندگان [خود] ستمکار نیست»

خدا آن حس ریبایی است که در تاریکی صحرا
زمانی که هراس مرگ میدزدد سکوتت را
یکی مثل نسیم آرام میگوید
کنارت هستم ای زیبا، و دل آرام میگردد

سپاس‌گزاری شده توسط: Dark Knight , Pakzad , nina69 , SaMiRa.e , The BesT , x86 , esmaeli.sh , good-wishes , reyhaneh64 , Lantern
ارسال: #۷۰۷۰
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۲:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۲:۵۹ ب.ظ، توسط maryami.)
یه پروژه گردن کلفت باید تا شب واسه استاد میل کنم
بعد باز توضیح و دفاع حضوری هم داره
یعنی اعصاب همه بچه ها سر این پروژه ها خرده Undecided
هرچی کد مینوشتم نمیشد. چندیــــــن روزه Confused
هرجور فکر کردم و الگوریتمو بالا پایین کردم اونجوری که میخواستم جواب نمیداد Sleepy
الان یه کد دیگه نوشتم رو کاغذ ..... طولانی ...... کلی فسفر سوزوندم CoolTongue
همین که تو matlab تایپ کردم و run کردم، دیدم اجرا میشه و درست هم جواب میده
حتی خطا هم نگرفت Smile
یعنی الان احساس خوشبختی میکنم در حد لالیگااااا Angel

If you have built castles in the air
your work need not be lost
that is where they should be
Now put foundations under them
Henry David Thoreau
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , Dark Knight , esisonic , **sara** , nina69 , Fardad-A , maryam70 , azad_ahmadi
ارسال: #۷۰۷۱
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۳:۰۴ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
ﮔﺎﻫﯽ ﺩﻟﻢ
ﺑﺮﺍﯼ ﺑﺎﻭﺭﻫﺎﯼ ﮔﺬﺷﺘﻪ ﺍﻡ
تنگ می شود

ﮔﺎﻫﯽ ﺩﻟﻢ ﺑﺮﺍﯼ ﭘﺎﮐﯽ ﻫﺎﯼ ﮐﻮﺩﮐﺎﻧﻪ ﯼ
قلبم میگیرد

ﮔﺎﻫﯽ ﺁﺭﺯﻭ ﻣﯿﮑﻨﻢ ﺍﯼ ﮐﺎﺵ ﺩﻟﯽ ﻧﺒﻮﺩ
تا تنگ شود
ﺗﺎ ﺧﺴﺘﻪ ﺷﻮﺩ
ﺗﺎ ﺑﺸﮑﻨﺪ.....

اللهم صل علی محمد و آل محمد
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , x86 , reyhaneh64 , nina69 , banafshe , yasemi , maryam70 , atti joon
ارسال: #۷۰۷۲
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۳:۱۰ ب.ظ
خیلی وقت ها فراموش می شوند. فراموش می کنیم کسانی که برای پیدا کردن نان و گذراندن امرار زندگی "سختی" می کشند.
شاید گفتن تبریک تسکینی برای آلام آنها نباشد، اما همین قدر که فراموششان نکنیم، برایشان شاید بسیار ارزشمند باشد.
تنها دلیل تاخیر پیام "کم لطفی" هست و بس.

در "روز جهانی کارگر" برای تمام مردان آهنین و سخت کوش آرزوی سلامتی و تندرستی می کنیم.

[تصویر:  174968_1_1379083981.jpg]

ای درد توام درمان در بستر ناکامی .... ای یاد توام مونس در گوشه تنهایی
در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم ... لطف آن چه تو اندیشی حکم آن چه تو فرمایی
 سپاس‌گزاری شده توسط: x86 , SaMiRa.e , Aurora , blackhalo1989 , good-wishes , equilibrium , Dark Knight , sahar121 , Pakzad , nina69 , banafshe , Fardad-A , Lantern
ارسال: #۷۰۷۳
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۶:۴۳ ب.ظ
از همه دوستانی که در مانشت به صورت مستقیم و غیر مستقیم به من مطلبی آموختند تشکر می کنم.
اگر بخوام نام ببرم زیاد میشن . از مدیران گرفته تا دوستان غیرمدیر ، بزرگواران بسیاری هستند که چه در بخش درسی و چه در بخش های غیردرسی ، بی منت و مزد ، خواسته و ناخواسته مطلبی رو عنوان کردند و حرفی زدند که برای من آموزنده بوده .
از همه دوستان متشکرم .
روز معلم بر همه آموزگاران بزرگوار من مبارک Blush

چه دعایی کنمت بهتر از این ،
زیر این ســقف بلـــند... روی دامان زمــــین...
هـــر کجا خسته شدی یا کــه پر بسته شدی...
دســتی از" غـــیب" به دادت برسد
و چه زیباست که آن دست خدا باشد و بس

آمین
 سپاس‌گزاری شده توسط: Dark Knight , SaMiRa.e , esisonic , sahar121 , Masoud05 , diligent , reyhaneh64 , x86 , nina69 , azad_ahmadi , Bache Mosbat , Autumn.Folio
ارسال: #۷۰۷۴
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۰:۱۶ ب.ظ
(۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۲:۴۴ ب.ظ)maryami نوشته شده توسط:  ...
یعنی الان احساس خوشبختی میکنم در حد لالیگااااا Angel
کاملا ً درکت میکنم!!!...این حس رو منم وقتی یه PCB درست و بدون کوچکترین خطایی زدم داشتم!!

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryami
ارسال: #۷۰۷۵
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۱:۰۲ ق.ظ
چقدر حس بدی که احساس کنی با وجود توبه هایی که کردی و از کارهای اشتباهت پشیمونی
ولی باز خدا تو رو نبخشیده
و مدام سنگینی بار گناه روی دوشت حس کنی
همش حس کنی خدا به خاطر اون گناه داره تنبیه ات میکنه، دیگه به دعاهات گوش نمیده و دعاهات به سقف اتاقت هم نمیرسه
چه برسه به عرش اسمون

چقدر دیر متوجه میشویم که زندگی یعنی همان روزهایی

که زود گذشتن ان را ارزو میکردیم
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , sahar121
ارسال: #۷۰۷۶
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۱:۱۴ ق.ظ
آدینه روز همه دوستان بخیر.
یه سوال فنی داشتم، کسی جریان این نمره های منفی که پلیس راهنمایی و رانندگی به متخلفان و از خدا بی خبران میده اطلاع داره؟ قابل پاک شدن هست آیا؟
امروز ساعت ۸ اس ام اسی برای من اومده با این لحن "راننده محترم در مورخه ۱۳۹۲/۰۲/۰۳ مرتکب تخلف تجاوز به چپ از محور راه شده اید و برای شما ۵ نمره منفی منظور خواهد شد." Sad . هرچی فکر می کنم تو اون تاریخ اصلا جای خاصی نرفتم.
والا تاحالا کسی، "اول صبحی" اونم با "شکم خالی" و بدتر از اون "از راه دور"، اعمال قانونم نکرده بود.

ای درد توام درمان در بستر ناکامی .... ای یاد توام مونس در گوشه تنهایی
در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم ... لطف آن چه تو اندیشی حکم آن چه تو فرمایی
ارسال: #۷۰۷۷
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۱:۲۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۱:۳۴ ق.ظ، توسط Pakzad.)
اقای آزاد لینک زیر را مشاهده کنید:

شرایط صفر شدن نمرات منفی رانندگان

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

تاریخ انتشار: ۰۹ اسفند ۱۳۹۰

قانون جدید رسیدگی به تخلفات رانندگی

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: azad_ahmadi
ارسال: #۷۰۷۸
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۱:۵۳ ب.ظ
یه جایی خوندم نوشته بود :
" جاده ی زندگی نباید صاف و مستقیم باشد و گرنه خوابمان می گیرد دست اندازها نعمتند " ،‌
خداروشکر ، ناشکری هم نمیکنم ،
ولی نمیدونم چرا دست اندازهای زندگی من شده مثل این چاله هایی که یهو وسط خیابون پیدا میشه ؟ SadBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: پروفسور , Dark Knight , nina69 , mahinjoon , LORD0098
ارسال: #۷۰۷۹
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۴:۳۱ ب.ظ
آرزویـے بکن ...
گوش ـهاے خدا پر از آرزوست و دستهایش پر از معجزه ....
آرزویـے بکن ...
شاید کوچکترین معجزه اش بزرگترین آرزوے تو باشد

If you have built castles in the air
your work need not be lost
that is where they should be
Now put foundations under them
Henry David Thoreau
 سپاس‌گزاری شده توسط: GoodStudent67 , انرژی مثبت , SaMiRa.e , Ali-B , good-wishes , Dark Knight , x86 , Pakzad , maryam70 , **sara** , Lantern , LORD0098 , fatima1537 , ReihanehTorkzadeh , Autumn.Folio
ارسال: #۷۰۸۰
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۵:۳۵ ب.ظ
[تصویر:  175128_1_1379083981.jpeg]

pǝnuıʇuoɔ ʍoɥs ǝɥʇ 'lnɟıʇnɐǝq sı ǝɟıl
 سپاس‌گزاری شده توسط: x86 , good-wishes , SaMiRa.e , Pakzad , maryami , reyhaneh64 , nina69 , LORD0098 , هاتف , Autumn.Folio , sahar121 , atti joon

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۸۹ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۹۱۲ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۹۳ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۷,۳۶۷ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۹ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۶ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۶۳ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۴۰۴ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۸۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close