زمان کنونی: ۰۴ تیر ۱۴۰۳, ۰۴:۴۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۷۰۳۶
۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۱:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۱:۴۵ ب.ظ، توسط Xilinx.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۱:۱۸ ب.ظ)Xilinx نوشته شده توسط:  حالا ما دشمن از کجا پیدا کنیم که بکشونیم سر سفره؟Big Grin اگه این روشتون طوری هست که بشه با دوستان هم این کشک بادمجون رو میل کنیم بفرمایید روشش چیه Tongue
اگر گفتنش هزینه داره،هزینه رو هم اعلام کنید تا من هر کسی که این تاپیک رو خوند ازش یه مبلغی بگیرم Big GrinBig Grin
حالا خیعلی فرقی نداره آدمه به دیوار خورده یا دوست قهر کرده یا دشمن Big Grin
خوب توجه کنیدCool
۱/بادمجون ها رو پاک می کنیدBig Grin میزارید توی نمک که خیلی روغن مصرف نشه.می تونید از مالوندن سفیده تخم مرغ هم بهره ببرید ولی توصیه نمی کنم(امتحانش نکردم)
۲/بادمجون ها رو سرخ می کنید و بعد با گوشتکوب له لهش می کنید یعنی داغون بشنا له لهBig GrinBig Grin
۳/گوجه ها رو حلقه ای خرد می کنید بعد سرخ می کنید.
۴/سیر خورد می کنید(نگینیBig Grin)
بادمجونای له شده رو به همراه گوجه و به همراه کشک توی قابلمه میریزید و بعد...
نمک ادویه فلفل نعنا به میزان دلخواه

آغا یه چیزی میشه خفن Big Grin

تحمل مشقت به امید آسایش بهتر از آسایشی است که سختی به دنبال دارد.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , SaMiRa.e , reyhaneh64
ارسال: #۷۰۳۷
۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۱:۴۸ ب.ظ
اقا فرداد هم برای نوشته های من پانوشت میزاره منم نمی تونم جواب بدم به پانوشتش !!
در رابطه با اینکه یه بار گفته دانشگاه شیراز کویته باید بگم اوضاعش یکم بالاتره در حد عراق Big Grin کلی تمرین و پروژه و امتحان و تا ۱۷ خرداد هم بوووم .
در رابطه با روغن سوخته ، بابا بیخیال Big Grin پسرا که این حرفا ندارن البته برخیا حساس هستن ، ما تو دانشگاه شیراز به ازای هر ۲ استاد یه اتاق برای برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی داریم ؛ یه بار ۲ نفر اومدن تو اتاقمون ما هم گفتمی مهمون نوازی کنیم ،دعوتشون کردیم به چای، مگه خوردن، گفتن بهداشتی نیست Big Grin Huh Sad ما که خودمون ۱ ساله داریم همونجا با همون چایی سازه چایی درست میکنیم و تا حالاش هم زنده ایم Big Grin
کلیه بچه های مانشت هم دعوت میکنیم به صرف شیرینی و چای Smile
Fardad-A، در تاریخ ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۱:۵۱ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

هیچی دیگه!
مسعود جان بگو قهوه خونه است نه اطاق تحصیلات تکمیلی !!!!!!!!Smile

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e
ارسال: #۷۰۳۸
۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۱:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۱:۵۲ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
(۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۱:۴۸ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  کلیه بچه های مانشت هم دعوت میکنیم به صرف شیرینی و چای Smile

کی بیایم خدمتتون ؟ اخر هفته خوبه؟ من همه چی می خورم تو همه چی Smile بهداشت واینا هم مشکلی ندارم.
خانم بچه مثبتم چون که کشک بادمجونشون سوخته میارم که ناراحتیشون برطرف شه از این بابت Big GrinBig Grin

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
 سپاس‌گزاری شده توسط: Masoud05
ارسال: #۷۰۳۹
۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۱:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۰۶ ق.ظ، توسط Masoud05.)
(۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۱:۵۰ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  
(07 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۱:۴۸ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  کلیه بچه های مانشت هم دعوت میکنیم به صرف شیرینی و چای Smile

کی بیایم خدمتتون ؟ اخر هفته خوبه؟ من همه چی می خورم تو همه چی Smile بهداشت واینا هم مشکلی ندارم.
خانم بچه مثبتم چون که کشک بادمجونشون سوخته میارم که ناراحتیشون برطرف شه از این بابت Big GrinBig Grin

تشریف بیارید ، بچه های مانشت اونجا جمع هستن ، چای ، قهوه .بابونه هم بخواید خودم میارم ( دست چین خودم هست Big Grin ) .
--- بازم که آقا فرداد برای ارسال من پانوشت گذاشت که من نتونم جواب بدم Big Grin بزار admin که شدم میدونم چیکار کنم Big Grin

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: Fardad-A , انرژی مثبت
ارسال: #۷۰۴۰
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۲:۲۶ ق.ظ
(۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۱:۴۳ ب.ظ)Xilinx نوشته شده توسط:  حالا خیعلی فرقی نداره آدمه به دیوار خورده یا دوست قهر کرده یا دشمن Big Grin
خوب توجه کنیدCool
۱/بادمجون ها رو پاک می کنیدBig Grin میزارید توی نمک که خیلی روغن مصرف نشه.می تونید از مالوندن سفیده تخم مرغ هم بهره ببرید ولی توصیه نمی کنم(امتحانش نکردم)
۲/بادمجون ها رو سرخ می کنید و بعد با گوشتکوب له لهش می کنید یعنی داغون بشنا له لهBig GrinBig Grin
۳/گوجه ها رو حلقه ای خرد می کنید بعد سرخ می کنید.
۴/سیر خورد می کنید(نگینیBig Grin)
بادمجونای له شده رو به همراه گوجه و به همراه کشک توی قابلمه میریزید و بعد...
نمک ادویه فلفل نعنا به میزان دلخواه

آغا یه چیزی میشه خفن Big Grin

آخ که دلم آب افتاد
دلم به تاب تاب افتاد
به به

هر تلاشی بالاخره به نتیجه میرسد...........................
آرامش واقعی ذهن از پذیرش بدترین حالت پیش می آید، زیرا پذیرش آنچه اتفاق اقتاده اولین گام برای غلبه بر پیامدهای هر بداقبالی است.

هرکه اطمینان داشته باشد که آنچه خدا برایش مقدر کرده به او میرسد دلش ارام میگیرد.
ارسال: #۷۰۴۱
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۲:۲۶ ق.ظ
(۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۲۲ ق.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  من میگم یک اتوبوس بگیریم بریم اطاق تحصیلات تکمیلی آقا مسعود اینا.(بدون پانوشت گذاشتم)
مسعود جان چای و شیرینی نمیخوایم همان کشک و بادمجان را میتونی با چایسازت درست کنی بیایم؟؟Smile
با همان روش دشمن جذب کن که توضیح دادن.
یک بوی سیر داغ کرده بپیچه تو دانشکده که همه جمع بشن پشت درب اطاق. Smile

تشریف بیارید . کشک و بادمجون چیه ، میریم سلف Big Grin فقط محدودیت داریم برای غذا Big Grin
یه امشبی رو بعد از ۲۰ شب ، شادم از برکت مانشت Smile

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: reyhaneh64
ارسال: #۷۰۴۲
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۱:۴۷ ق.ظ
این ق.ظ و ب. ظ هم جدیده دیگه؟ من ندیده بودمش تا بحال! نمی دونم چرا به نظرم یه جوریه. شاید چون عادت ندارم بهش!

ارسال: #۷۰۴۳
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۲:۵۱ ب.ظ
(۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۱:۴۷ ق.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  این ق.ظ و ب. ظ هم جدیده دیگه؟ من ندیده بودمش تا بحال! نمی دونم چرا به نظرم یه جوریه. شاید چون عادت ندارم بهش!

میبینم که مدیران رفتن سمت security
Smile
پ.خ شنیده بودیم.....
ق.ظ و ب.ظ آخرشه.
Smile

آرامش واقعی ذهن از پذیرش بدترین حالت پیش می آید، زیرا پذیرش آنچه اتفاق اقتاده اولین گام برای غلبه بر پیامدهای هر بداقبالی است.

هرکه اطمینان داشته باشد که آنچه خدا برایش مقدر کرده به او میرسد دلش ارام میگیرد.
ارسال: #۷۰۴۴
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۱:۰۲ ب.ظ
(۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۱:۴۳ ب.ظ)Xilinx نوشته شده توسط:  یعنی داغون بشنا له لهBig GrinBig Grin

ناخودآگاه یاد بازی بایرن - بارسا و دورتموند - رئال افتادم! Big Grin

(۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۱:۰۰ ق.ظ)good-wishes نوشته شده توسط:  آخرین حرف باران :
همه چیز را شستم ، از نو شروع کنید .

این مورد واسه فصل بهار صدق نمی‎کنه! Smile از عید به بعد ما ماشین هرکی رو شستیم دو دقیقه بعد بارون نابودش کرد! آخرین حرفش هم اون نبود، این بود: همه چیز رو گِلی کردم! از نو شروع کنید! Big Grin

پی‎نوشت اول: پست‎های اخیر در مورد آشپزی رو که خوندم، خاطرات سیاه Smile))) یک ترم آشپزی در خوابگاه برام تداعی شد! واقعا شانس آوردم که تونستم فرار کنم از اونجا! جهنمی بود واسه خودش که نمونه نداشت! Big Grin

پی نوشت دوم: کسی اطلاع داره به چه دلیلی در بین تابلوهای راهنمایی و رانندگی تنها شکل تابلوی "ایست" یا "Stop" بصورت هشت ضلعی هست؟ جدا از اشاره به اهمیت این تابلو یک دلیل دیگه ای هم هست که من نمی‎دونم!

پی‎نوشت سوم: تو کارواش کار ‎نمی‎کنم!
 سپاس‌گزاری شده توسط: Xilinx , sahar121
ارسال: #۷۰۴۵
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۱:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۲:۲۳ ب.ظ، توسط SaMiRa.e.)
(۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۱:۲۵ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  وای خدا چقدر برنجش شور بود. مجبور شدم بخورمشSad
هیچ نشد تشخیص بدم چقدر باید تو برنج نمک بریزم!

خوبه یه تاپیک هم بزنیم به اسم " آشپزخانه مانشت " Smile
مربیش هم آقای Xilinx باشند با تو جه به دستور کشک بادمجونشون . Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: azad_ahmadi , Xilinx , Aurora
ارسال: #۷۰۴۶
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۲:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۲:۴۴ ب.ظ، توسط azad_ahmadi.)
(۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۱:۰۲ ب.ظ)Avicenna نوشته شده توسط:  پی نوشت دوم: کسی اطلاع داره به چه دلیلی در بین تابلوهای راهنمایی و رانندگی تنها شکل تابلوی "ایست" یا "Stop" بصورت هشت ضلعی هست؟ جدا از اشاره به اهمیت این تابلو یک دلیل دیگه ای هم هست که من نمی‎دونم!

والا تا اونجا که من اطلاع دارم تابلوهای بازدارنده همه با دایره و یک نوار قرمز به دورش نشون داده میشن، اما تو این تابلوها برای اینکه چندتاشون از اهمیت بیشتری برخوردارن شکلشون فرق می کنه (به همین سادگی)Big Grin حالا از یه چشم شناس بپرسی شاید بگه "چشم انسان به چندضلعی بیشتر حساس تر هست تا به دایره":D
اینم چندتا تابلوی ایست که بیشتر دلیل و منطق بیارم برای شما Tongue
[تصویر:  174530_1_1379083981.jpg]

میگم این سن ما چرا نوشته ۲۰۰۹ ساله ؟؟ Big GrinBig Grin

ای درد توام درمان در بستر ناکامی .... ای یاد توام مونس در گوشه تنهایی
در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم ... لطف آن چه تو اندیشی حکم آن چه تو فرمایی
 سپاس‌گزاری شده توسط: virtual girl , Avicenna
ارسال: #۷۰۴۷
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۲:۴۸ ب.ظ

پی نوشت دوم: کسی اطلاع داره به چه دلیلی در بین تابلوهای راهنمایی و رانندگی تنها شکل تابلوی "ایست" یا "Stop" بصورت هشت ضلعی هست؟ جدا از اشاره به اهمیت این تابلو یک دلیل دیگه ای هم هست که من نمی‎دونم!

[/quote]

من تازه مدرک رانندگیم هنو خشک نشده البته فخط تئوری بعد از ۲ بار افتادن Big Grin
این تابلو فخط به دلیل اهمیت بالایش و تاکید بیشتر به صورت هشت ضلعی نشان داده میشو د. صفحه ۵۴ گواهینامه رانندگی Smile
سوالی بود در خدمتم .... خخخخخخخخخ

سپاس‌گزاری شده توسط: Avicenna
ارسال: #۷۰۴۸
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۳:۱۵ ب.ظ
چقدر این درسا سخته
چقدر این پروژه ها سخته
چقدر این زندگی سخته
خدایااااااا

If you have built castles in the air
your work need not be lost
that is where they should be
Now put foundations under them
Henry David Thoreau
 سپاس‌گزاری شده توسط: esisonic
ارسال: #۷۰۴۹
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۳:۴۳ ب.ظ
(۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۵۱ ب.ظ)reyhaneh64 نوشته شده توسط:  
(08 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۱:۴۷ ق.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  این ق.ظ و ب. ظ هم جدیده دیگه؟ من ندیده بودمش تا بحال! نمی دونم چرا به نظرم یه جوریه. شاید چون عادت ندارم بهش!

Smile
پ.خ شنیده بودیم.....
ق.ظ و ب.ظ آخرشه.
Smile
security نیست Exclamation
بالای ارسالها رو میگم می نویسه قبل از ظهر و بعد از ظهر Smile

ارسال: #۷۰۵۰
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۴:۲۸ ب.ظ
(۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۳:۴۳ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  
(08 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۵۱ ب.ظ)reyhaneh64 نوشته شده توسط:  
(08 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۱:۴۷ ق.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  این ق.ظ و ب. ظ هم جدیده دیگه؟ من ندیده بودمش تا بحال! نمی دونم چرا به نظرم یه جوریه. شاید چون عادت ندارم بهش!

Smile
پ.خ شنیده بودیم.....
ق.ظ و ب.ظ آخرشه.
Smile
security نیست Exclamation
بالای ارسالها رو میگم می نویسه قبل از ظهر و بعد از ظهر Smile

Smile
فکر کردم صفحه مدیریت یه چیزی جدیدا اضافه شده که این مخففشه و user friendly نیست
Smile

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۷,۷۷۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۶۰,۲۷۹ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۷۲۳ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۴۵,۴۹۱ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۵۹ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۹۹ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۴۰۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۸۰۴ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۶۲۵ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۸۰۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close