زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۶:۳۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

عکسایی که خودتون گرفتید

ارسال: #۵۴۱
۰۱ مرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۰۴ ب.ظ
RE: عکسایی که خودتون گرفتید
اِ چه خوب. این تاپیک

امروز و طبیعت Sleepy

۳
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milestone , Aurora , NP-Cσмρℓєтє , so@ , dr.a_AI , tohidi4503 , نارین , SepidehP
ارسال: #۵۴۲
۰۲ مرداد ۱۳۹۵, ۰۳:۲۳ ق.ظ
اینها جوجه های قمری هست که داخل خونه اومدن. فک میکنم سه روزه هستند.
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
[/img]
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
[/img]
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , ماه بانو , so@ , blackhalo1989 , Milestone , RinoOo , tohidi4503 , virtual girl , نارین , SepidehP , RASPINA , alma1988
ارسال: #۵۴۳
۰۳ مرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۴۶ ق.ظ
یزد جان
دانشکده هنر و معماری

۸
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman , zarisa , NP-Cσмρℓєтє , arefeh.hp , Masoud05 , Aurora , so@ , Milestone , نارین , SEVES , Pure Liveliness , احسان مومنی , kiarash2020 , crevice , SepidehP
ارسال: #۵۴۴
۱۲ مرداد ۱۳۹۵, ۰۹:۴۸ ق.ظ
کاکتوسهام که قول داده بودم. یه مدت حواسم نبوده یکمی پژمرده شدند.

[تصویر:  416873_9lhj3bcffilpn663beyt.jpg]

[تصویر:  416873_pojzogqn9of2a3y9pb3p.jpg]
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , so@ , Pure Liveliness , Milestone , ماه بانو , tohidi4503 , virtual girl , نارین , SEVES , احسان مومنی , RASPINA , NP-Cσмρℓєтє , big cloud , Autumn.Folio
ارسال: #۵۴۵
۱۲ مرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۵۷ ق.ظ
(۱۲ مرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۴۸ ق.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  کاکتوسهام که قول داده بودم. یه مدت حواسم نبوده یکمی پژمرده شدند.
چقدر کاکتوس،چه گلدونای خوشگلیSmile
یه جایی میخوندم که کاکتوس هایی با برگ پهن تشعشعات رو جذب میکنن .

پناه می آورم به تو...
بعد از هرباران،بعد از هر زخم ،قبل از هراتفاق ،بعد از هر حادثه
و بگو جز تو چه کسی می تواند مرهم باشد بردلم ...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora
ارسال: #۵۴۶
۱۲ مرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۲۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ آذر ۱۳۹۵ ۰۹:۴۵ ب.ظ، توسط Milestone.)
عکسایی که خودتون گرفتید
چند وقت پیش یه بچه گربه دیدم که از چشماش کمی اشک می‌اومد، بعد فکر کردم چیز مهمی نیست. دوباره فردا دیدم بیشتر داره اشک میاد، اومدم تو گوگل Search کردم و رفتم داروخونه یه قطره استریل چشمی گرفتم! یعنی با چه بدبختی این گربه رو تونستم با دستام بگیرم و هر صبح و شب تو چشمش دو قطره می‌ریختم! Dodgy الان چشماش خوبِ خوب و خیلی شفاف شده و من خیلی خوشحالم! SmileSmileSmile

[تصویر:  416891_G1.jpg]

[تصویر:  416891_G2.jpg]

پی‌نوشت: لطفا تا می‌تونید به گربه‌ها، سگ‌ها، کبوترها و... کمک کنید، اگه مشکلی دارن، مریض هستن یا زخمی شدن به گروه‌های حمایت از حیوانات شهرتون (که خوشبختانه الان زیادتر هم شدن) اطلاع بدین، تا جایی که می‌تونید به جای اینکه اضافه مونده غذاهای خودتون رو تو سطل زباله بریزید اون رو توی یک ظرف یا پلاستیک برای حیوانات آواره و بی‌پناه بریزید، خصوصا توی فصل سرما که پیدا کردن غذا برای مادرشون خیلی سخت می‌شه.
۱۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman , Aurora , stateless , RinoOo , zarisa , diligent , ماه بانو , so@ , Skyrim , Menrva , plusdeck , tohidi4503 , neda.n91 , Miss Sahar , نارین , SEVES , fa_shinobi , salam5 , samaneh@90 , SepidehP , RASPINA , bahman2000 , M3t30r , alma1988 , WILL , big cloud
ارسال: #۵۴۷
۱۴ مرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ مرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۰۸ ب.ظ، توسط samaneh@90.)
عکسایی که خودتون گرفتید
واقعا کارتون عالی بود

(۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۳۷ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  
(19 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۳۴ ب.ظ)explorer نوشته شده توسط:  بچه گنجشکه افتاده بود توی حیاطمون نمیتونه پرواز کنه
یه باریکی افتاده بود تو حیاط ما البته اون بالش زخمی بود
براش آب و دونه گذاشتم وبالش را بستم ولی از بس پسر خواهرم و دختر داداشم جیغ زدن سکته کرد آخر سر هم دختر داداشم از ذوق اومد نزدیک نگاش کنه پاش رفت روبالش
چند دقیقه بعد هم مرد البته اگه فیل هم تو اون شرایط می میود خونمون بود باید می مرد Smile
ولی تا دوسه روز حالم بد بود چون جلوچشمم مرد Sad
خدا ازم بگذره تو بچگی یه جوجه داشتم من تو عالم بچگی فکر میکردم همینطور که ناخن خودم میگیرم باید ناخن جوجه امم بگیرم
هیچی دیگه ناخناش گرفتم از خون ریزی مرد

کامیابی و شادمانی تو در درونت قرار دارد، اراده کن که شاد بمانی، آن زمان، تو و شادمانی‌ات، میزبان نامریی دشواریها خواهید بود.((هلن کلر))Big GrinBig Grin
۰
۰
ارسال: #۵۴۸
۲۵ آبان ۱۳۹۵, ۰۶:۰۲ ب.ظ

گیلانـ ایرانـــ پاییز۹۵

وَه که جدا نمی شود، نقش تــو از خیال من
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , diligent , Behnam‌ , RASPINA , احسان مومنی , ۸_۸ , SepidehP , Milestone , sara9009 , NP-Cσмρℓєтє
ارسال: #۵۴۹
۲۶ آبان ۱۳۹۵, ۱۱:۰۳ ق.ظ
عکسایی که خودتون گرفتید
زیباست .....
عکس های بیشتر دارید بذارید مخصوصا برگریز درختان

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
۰
۰
ارسال: #۵۵۰
۲۶ آبان ۱۳۹۵, ۰۸:۳۲ ب.ظ

گیلانـ ایرانــ پاییز۹۵

فایل‌(های) پیوست شده

وَه که جدا نمی شود، نقش تــو از خیال من
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: احسان مومنی , Behnam‌ , diligent , kiarash2020 , 8_8 , RASPINA , happy07 , SepidehP , Milestone , sara9009 , Jooybari , NP-Cσмρℓєтє , WILL
ارسال: #۵۵۱
۲۶ آبان ۱۳۹۵, ۱۰:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ آبان ۱۳۹۵ ۰۳:۱۵ ب.ظ، توسط Alirezaj.)
پاییز همدان

فایل‌(های) پیوست شده

۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , 8_8 , diligent , RASPINA , happy07 , SepidehP , Pure Liveliness , Milestone , احسان مومنی , sara9009 , NP-Cσмρℓєтє , Seza
ارسال: #۵۵۲
۰۴ آذر ۱۳۹۵, ۰۷:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ آذر ۱۳۹۵ ۰۷:۱۴ ب.ظ، توسط SepidehP.)
مهمون جدید کلاس ما!

فایل‌(های) پیوست شده

وقتی درباره تو حرف می زنم
صورتم را
دوست دارم...
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman , diligent , The BesT , Pure Liveliness , stateless , Milestone , zarisa , Skyrim , arefeh.hp , احسان مومنی , RASPINA , NP-Cσмρℓєтє , sara9009 , Jooybari , M3t30r , alma1988 , Autumn.Folio
ارسال: #۵۵۳
۰۵ آذر ۱۳۹۵, ۰۳:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ آذر ۱۳۹۵ ۰۳:۵۱ ب.ظ، توسط Milestone.)
برف‌بازی تو خونه مادربزرگم؛
چه روز خوب، شاد و پُر عکسی بود! CoolSmile

۹
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , zarisa , Saman , تولد آفتاب , Skyrim , diligent , SepidehP , shahlaj , احسان مومنی , RASPINA , amineh89 , NP-Cσмρℓєтє , sara9009 , Jooybari , bahman2000 , salam5 , M3t30r , alma1988 , WILL , Seza
ارسال: #۵۵۴
۲۶ آذر ۱۳۹۵, ۰۸:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ آذر ۱۳۹۵ ۰۸:۰۹ ب.ظ، توسط diligent.)
Smile RE: عکسایی که خودتون گرفتید
کاکتوس ها و ساکولنت ها در کنار هم Smile
آلوئه ورا

کراسولا خُرفه ای

اسمشو نمیدونم فقط دقیقا شبیه گُله با یه عالمه بچه در اطرافش که بچه هاشو ازش جدا کردیم.

ساکولنت فوق حساس!

کاکتوس راکتی

کاشت کاکتوس در ظرف پنیر Big Grin

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman , blackhalo1989 , sara9009 , NP-Cσмρℓєтє , RASPINA , alma1988 , WILL
ارسال: #۵۵۵
۲۶ آذر ۱۳۹۵, ۰۸:۱۹ ب.ظ
آشپزی . . . Dodgy
[تصویر:  427823_photo_2016_12_16_07_47_20.jpg]
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , diligent , delete4all , NP-Cσмρℓєтє , RASPINA

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close