زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۱۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

عکسایی که خودتون گرفتید

ارسال: #۵۲۶
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۸:۳۳ ب.ظ
عکسایی که خودتون گرفتید
خونه شمابهشته یهشت

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , هلیا.۹۹
ارسال: #۵۲۷
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۰۹ ق.ظ
RE: عکسایی که خودتون گرفتید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال: #۵۲۸
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۰۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۱۱ ق.ظ، توسط هلیا.۹۹.)
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۳۱ ب.ظ)**sara** نوشته شده توسط:  
(28 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۲۰ ب.ظ)هلیا.۹۹ نوشته شده توسط:  خواهش میکنم سارا جون. بلههه واقعا عالی و زیباست.... منطقه ما اردیبهشت بسسسسسیار زیبایی داره و حیاط خونه ما هم مستثنی نیست. البته ما حیاط خونه رو مدیون پدربزرگ عزییییزم هستیم که خودش عاشق طبیعت و زیبایی بوودHeartHeartHeart
سارا جون کاری نداره کافیه همت کنی و تا شهر و خونه ما بیای و لذت ببری...Smile
ممنونم هلیا جوونHeartHeartHeart

بازم خواهش میکنم سارا جون SmileHeartHeart

(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۳۳ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  خونه شمابهشته یهشت

سلام
اگه منظورتون خونه ماست بله ممنون همینطوره...Smile
کاااااااااش همه خونه ها حیاط داشتن و پر از گل و درخت بودن والبته یه حوض آب با فوارهSmile... که تابستونا وقتی هوا گررررم میشه به هر بهانه ای بپری توی آب و .... خدایا عجب عالمی بود بچگی.....Smile
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , RASPINA
ارسال: #۵۲۹
۰۱ خرداد ۱۳۹۴, ۰۲:۴۵ ب.ظ
عکسایی که خودتون گرفتید
(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۰۹ ق.ظ)khordad.girl نوشته شده توسط:  
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
اون موقع که گفته بودین برای قبلی من هم رای دادم بهتون، الان کدوم قسمته..؟

멈추지 말고

My Dream is to fly
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: khordad.girl
ارسال: #۵۳۰
۰۱ خرداد ۱۳۹۴, ۰۸:۳۷ ب.ظ
عکسایی که خودتون گرفتید
(۰۱ خرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۴۵ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  اون موقع که گفته بودین برای قبلی من هم رای دادم بهتون، الان کدوم قسمته..؟
مرسی عزیزم
این مرحله نیمه نهایی بود رای گیری هم تموم شده فک کنم بستنش...
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva
ارسال: #۵۳۱
۳۰ تیر ۱۳۹۴, ۰۹:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ تیر ۱۳۹۴ ۱۰:۱۱ ب.ظ، توسط tabassomesayna.)
گردنه حیران ۲۶ تیر ۹۴:
[تصویر:  374225_Photo1511.jpg]
[تصویر:  374225_Photo1517.jpg]
اش دوغ محلی اردبیلSadهمون طور که میبیند اخراش بود که یادم افتاد ازش عکس بگیرمBig Grin)
[تصویر:  374225_Photo1514.jpg]
مشهد الرضا (ع) شب عید فطر ۹۴:
[تصویر:  374225_20150718_213148.jpg]
[تصویر:  374225_20150718_213207.jpg]
دریای خروشان مازندان و سیلاب های ناشی از بارون شب گذشته ش که بهمون اجازه نزدیک تر شدن نمیداد ,دوشنبه ۲۹ تیر ۹۴:
[تصویر:  374225_IMG_20150720_123110.jpg]
[تصویر:  374225_Photo1545.jpg]
سیلاب که داره میره بریزه توو دریا:
[تصویر:  374225_20150720_131550.jpg]

با رفتن به این سفر فهمیدم که شمال ایران بهشته! اینا گوشه ای از زیبایی های شماله.. واقعآ" خوش به حالشون(تون)..

اینم اخریش جنگل گلستان :
[تصویر:  374225_WP_20160211_023.jpg]

من نه آنکه گویی هستم نه آنکه گویند / من همانم که همانم ..
۳
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: احسان مومنی , so@ , **sara** , RASPINA , diligent , NP-Cσмρℓєтє , ziba_090 , The BesT , Menrva , ماه بانو , Saman , tohidi4503 , نارین , WILL
ارسال: #۵۳۲
۳۱ تیر ۱۳۹۴, ۰۱:۱۶ ب.ظ
عکسایی که خودتون گرفتید
اینم دوتا عکس از طبیعت فــــــــــــارس. . .

........
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: احسان مومنی , سجاد۶۷ , Menrva , **sara** , dr.a_AI , نارین
ارسال: #۵۳۳
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۱:۵۴ ب.ظ
ممنون که این تاپیک زیر خاکی رو کشف کردید. یادش بخیر Smile

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: x86 , SaMiRa.e , NP-Cσмρℓєтє , **sara**
ارسال: #۵۳۴
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۳:۴۳ ب.ظ
عکسایی که خودتون گرفتید
چه خوب شد این تاپیک بالا اومد
منم دلم خواست عکس بذارم

اینو عید وقتی که رفته بودیم یه چرخی در دامان طبیعت بزنیم گرفتم , خودم از دیدنش لذت میبرم , حس قشنگی بهم منتقل میکنه

و این عکس هم برای همون تعطیلات عیده , آبشار نیاگارای مادربزرگه Big Grin Big Grin
اینجا پاتوقه بچگیامون بود, انتهای باغ مادربزرگم, که میرسیم به رودخونه و وقتی اون رودخونه رو در جهت عکس دنبال کنیم میرسیم به این آبشار! اینجا رو خیلی دوست داشتم...

کپی بدون ذکر منبع هم جایز نیست,Big Grin آخه من ازین عکسا استفاده میکنم.
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , x86 , **sara** , Aurora , so@ , sara9009 , tabassomesayna , ماه بانو , Saman , نارین
ارسال: #۵۳۵
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۵:۴۷ ب.ظ
(۳۱ تیر ۱۳۹۴ ۰۱:۱۶ ب.ظ)majoit نوشته شده توسط:  اینم دوتا عکس از طبیعت فــــــــــــارس. . .

اون پله یه جایی نزدیک بیدگل شهرستان مرودشت است زیاد اونجا رفتم
۰
۰
ارسال: #۵۳۶
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۰:۱۶ ب.ظ
طبیعت بهاری شهر من :شمال نیستیم ولی خب چیزی از شمال کم نداریم TongueTongueTongue

پناه می آورم به تو...
بعد از هرباران،بعد از هر زخم ،قبل از هراتفاق ،بعد از هر حادثه
و بگو جز تو چه کسی می تواند مرهم باشد بردلم ...
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , x86 , NP-Cσмρℓєтє , sara9009 , MisTeR , **sara** , fatemeh69 , tabassomesayna , Saman , dr.a_AI , نارین
ارسال: #۵۳۷
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۲:۳۳ ق.ظ
(۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۰:۱۶ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  طبیعت بهاری شهر من :شمال نیستیم ولی خب چیزی از شمال کم نداریم

همه عکس ها زیبا بودن مخصوصا اون رنگین کمون ها خیلی رویایی بودن Smile
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , dr.a_AI , نارین
ارسال: #۵۳۸
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۷:۰۸ ب.ظ
عکسایی که خودتون گرفتید

این لینک پروفایل من در trover هست، هفت هشت تا از عکسهام اونجاست، ممنون میشم نظر بدین

... I can manage it
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: نارین
ارسال: #۵۳۹
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۹:۰۱ ب.ظ
عکسایی که خودتون گرفتید
(۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۷:۰۸ ب.ظ)mehran.amanat نوشته شده توسط:  این لینک پروفایل من در trover هست، هفت هشت تا از عکسهام اونجاست، ممنون میشم نظر بدین
فوق العاده است

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehran.amanat
ارسال: #۵۴۰
۰۱ مرداد ۱۳۹۵, ۰۶:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ مرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۵۴ ب.ظ، توسط Milestone.)
عکسایی که خودتون گرفتید
واقعا این پیراشکی درست کردن هم حوصله می‌خواد! فرآیندش خیلی طولانیه! از ساعت ۳ تا الان طول کشید!
خلاصه خواستم از همین تریبون اعلام کنم که فقط این دخترها نیستن که از هر انگشتشون کلی هنر می‌باره! Big GrinTongue

[تصویر:  415935_Pirashki_01.jpg]

[تصویر:  415935_Pirashki_02.jpg]

[تصویر:  415935_Pirashki_03.jpg]

[تصویر:  415935_Pirashki_04.jpg]

[تصویر:  415935_Pirashki_06.jpg]

پی‌نوشت: دلم نمیاد تنها بخورم ولی ناچارم! Big GrinSmile)))
۷
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: zarisa , diligent , Aurora , Rasool Isaacnia , ماه بانو , Saman , NP-Cσмρℓєтє , so@ , Skyrim , tohidi4503 , نارین , SEVES , Menrva , alma1988 , WILL

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close